Νέα

TRANS MARKELA

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ΧΑΝΙΩΤΗΣ
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 15
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ΧΑΝΙΩΤΗΣ

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2011
Μηνύματα
48
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
παιδια μια τρανς με ονομα μαρκελα μπας και την ξερει κανεις γενικα την εχει παρει  :knockinb: κατι εμφανισεις κανει σε ενα μαγαζι στο γκαζι :rockon:
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Χρησιμοποιεί και άλλο όνομα , λέει πως είναι η μόνη η οριτζινάλε τραβέλη σε όλο το λεκανοπαιδοίο!!!
 

Tamias

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.031
Like
3
Πόντοι
16
Πολύ επαγγελματιας. Εχω ακούσει και καλά και ασχημα γι αυτην. Δεν είναι το του στυλός μου τουτη η κοπελιά.
 
Εγγρ.
25 Ιουν 2011
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
έχει καποιος άποψη για τη Βικη (trans) στο Γκαζι - Βοτανικο, αν ναι πέστε μας να ξέρουμε αν αξίζει για να μην την πατήσουμε, διότι απο φωτό καλή
 

johnnys6711

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2010
Μηνύματα
117
Κριτικές
4
Like
15
Πόντοι
1
Χρησιμοποιεί και άλλο όνομα , λέει πως είναι η μόνη η οριτζινάλε τραβέλη σε όλο το λεκανοπαιδοίο!!!
Ναί καλά! Από εκεί πέρασε αλλά δεν άγκειξε!!

dim.asterix - Πάει στο Gay Bar Escape στο Γκάζι.

Tamias - Και εγώ έχω ακούσει πολλά κακά.
 
OP
OP
ΧΑΝΙΩΤΗΣ

ΧΑΝΙΩΤΗΣ

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2011
Μηνύματα
48
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
επειδη ειναι στα χανια και λεω να την επισκεφτω :rockon: ειναι τρανας εγχειρισμενη η θα βγει με κανενα παπαρι :think:
 

ClintV

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2012
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Η Μαρκέλα είναι οκ νομίζω όμως ότι έχει χάσει λίγο την όρεξη της,εν τούτοις είναι καλή επαγγελματίας, και επίσης ευαισθητη κοπέλα, κατά την γνώμη μου όπως και όλες οι άλλες κοπέλες έχει μεγάλη σημασία να είσαι ευγενικός και ανθρώπινος μαζί τους, όμορφο σφριγγηλό κορμί όχι ιδιαίτερα ενεργητική, με πανέμορφα μάτια και ωραίο σόου στις Κουκλες.
 

makkinen

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2011
Μηνύματα
256
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Ναί καλά! Από εκεί πέρασε αλλά δεν άγκειξε!!

dim.asterix - Πάει στο Gay Bar Escape στο Γκάζι.

Tamias - Και εγώ έχω ακούσει πολλά κακά.

Eνω εσύ άγκειξες...?
Τουλάχιστον είναι πιο εμφανίσιμη από εσένα. Και στο παθητικό πιο γυναίκα από σένα που μας πλασάρεσαι και παθητική τώρα για να μαζέψεις  πελάτες.. αφού δεν σε παίρνει τι το ζορίζεις?
 

johnnys6711

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2010
Μηνύματα
117
Κριτικές
4
Like
15
Πόντοι
1
Eνω εσύ άγκειξες...?
Τουλάχιστον είναι πιο εμφανίσιμη από εσένα. Και στο παθητικό πιο γυναίκα από σένα που μας πλασάρεσαι και παθητική τώρα για να μαζέψεις  πελάτες.. αφού δεν σε παίρνει τι το ζορίζεις?

Ωπα ρε μεγάλε. Κάνε κράτει. Μήπως έχω πη ότι είμαι trans ; Ξέρεις Trans με το όνομα Johnnys ;
Aντρας είμαι, και πάω με trans. Για την Μαρκέλα, είναι καλό άτομο, αλλά είναι εχειρησμένη. Είναι Γυναίκα (έτσι λέει).
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Ωπα ρε μεγάλε. Κάνε κράτει. Μήπως έχω πη ότι είμαι trans ; Ξέρεις Trans με το όνομα Johnnys ;
Aντρας είμαι, και πάω με trans. Για την Μαρκέλα, είναι καλό άτομο, αλλά είναι εχειρησμένη. Είναι Γυναίκα (έτσι λέει).

Ο Μακινεν είναι καλό παιδί αλλα έχει υπόνοιες για όλους μήπως είναι αντίζηλές τρανς.
Μην το παρεξηγείς ...  ;) :cheesy:
 

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
είχα πάρει μιά Αλβανίδα τρανς από Συγγρού που την λέγανε Μαρκέλα. Έμενε μαζί με την Μάνια δίπλα σε έμα θέατρο. Πήγαμε σπίτι και την ώρα εκείνη τελείωνε η παράσταση με αποτέλεσμα να γίνω εγώ θέατρο στους εξερχόμενους.  :headbang:
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.718
Like
2.369
Πόντοι
456
είχα πάρει μιά Αλβανίδα τρανς από Συγγρού που την λέγανε Μαρκέλα. Έμενε μαζί με την Μάνια δίπλα σε έμα θέατρο. Πήγαμε σπίτι και την ώρα εκείνη τελείωνε η παράσταση με αποτέλεσμα να γίνω εγώ θέατρο στους εξερχόμενους.  :headbang:
αλβανιδα τρανς??? που τις πετυχαινεις ολες ρε Μπιλαρα ??
 

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
έκανε πιάτσα πριν 2 χρόνια, μετά το kinky club στα 40 μέτρα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom