Νέα

Γνωστή "Τρανς" με ψεύτικα προφίλς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα makkinen
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196
  • Εμφανίσεις 28K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

makkinen

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2011
Μηνύματα
256
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Γνωστή "Τρανς" της Αθήνας έχει δημιουργήσει τουλάχιστον αν τα αριθμίσω 4 ψεύτικα προφίλς και αυτοδιαφημίζετε γράφοντας τα πλέον θετικά σχόλια για τις υπηρεσίες της. Στο ένα προφίλ είναι βλάχος, στο άλλο ενεργητικός, στο άλλο παθητικός και πάει λέγοντας. Στην αρχή γράφει θετικά σχόλια για μία τρανς που συζητίετε εδώ και μετά της γράφει τα πλέον αρνητικά χρησιμοποιόντας τα διάφορα προφίλ της έτσι ώστε να φένεται πάντα η καλύτερη και η ΤΟΠ τρανς. Και το καλο είναι ότι γράφει μετά αφου δώσει την χαρηστική βολή με τα πλέον αρνιτικά της σχολια ΟΤΙ εγω πήγα στην ....... (στον εαυτο της δλδ πηγε) και πέρασα σουπερ... Η καλύτερη!!!! Δεν είμαστε μαλάκες και σύ η έξυπνη.. Σε δοκιμάσαμε όχι μόνο εγώ αλλα και φίλοι και είσαι απλά ένας ψυχρός επαγκελματίας... και δεν σε ξανατιμήσαμε γιατί απλά για τα λεφτά που πέρνεις δεν αξίζεις.... και ας αυτοπροβάλεσε ή καλύτερη. Δεν δημιούργησα αυτο το θέμα για να βγάλω ένα όνομα απλα και αρκετά φιλαρακια σπάζονται με την συμπεριφορά της σαν ΤΟΠ. Δημιουργήθηκε σαν προειδοποίηση προς την συγκεκριμένη.

Υ.Γ. Και μην αρχίσεις "Τρανς" τα μυνήματα εδώ μέσα και καλά να αποκαλυφθεί γιατί θα ψάχνεις αεροπορικό εισιτήριο να πας στο χωρίο σου!!!
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
140
Πόντοι
7.985
Σαν την ESPESSO εισαι τυπε.
Πετανε μια μ@λ@κι@ στην εφημεριδα τους και μετα το νομιζουν ολοι για αληθεια.

Αν δεν μας πεις ονομα δεν πιστευουμε τιποτα.
 
OP
OP
makkinen

makkinen

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2011
Μηνύματα
256
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Σαν την ESPESSO εισαι τυπε.
Πετανε μια μ@λ@κι@ στην εφημεριδα τους και μετα το νομιζουν ολοι για αληθεια.

Αν δεν μας πεις ονομα δεν πιστευουμε τιποτα.

αν ασχολήσουν λίγο σοβαρά με τα σχόλια εδώ μέσα εδώ και χρόνια θα καταλάβαινες για ποιά μιλάω αν έχεις και βέβαια λίγο έξυπνο μυαλό ... ξεκίνα απο το 1997 που άρχισα να ασχολούμαι με το συγκεκριμένο σαιτ και θα καταλάβεις. Έτσι και αλλιώς το θέμα αυτό προορίζετε για την συγκεκριμένη όχι για κάποιο άλλο άτομο αλλα σου λέω δίαβασε και μετά λες και τις κουβέντες σου φίλε... (που απο τα σχόλια σου εδώ στο σάιτ δεν θα σε κρίνω και σοβαρό άτομο, τουλάχιστον εδώ μέσα).
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
αν ασχολήσουν λίγο σοβαρά με τα σχόλια εδώ μέσα εδώ και χρόνια θα καταλάβαινες για ποιά μιλάω αν έχεις και βέβαια λίγο έξυπνο μυαλό ... ξεκίνα απο το 1997 που άρχισα να ασχολούμαι με το συγκεκριμένο σαιτ και θα καταλάβεις. Έτσι και αλλιώς το θέμα αυτό προορίζετε για την συγκεκριμένη όχι για κάποιο άλλο άτομο αλλα σου λέω δίαβασε και μετά λες και τις κουβέντες σου φίλε... (που απο τα σχόλια σου εδώ στο σάιτ δεν θα σε κρίνω και σοβαρό άτομο, τουλάχιστον εδώ μέσα).
Πρεπει να την δείξεις φίλε αν υπάρχει κάτι τέτοιο.  ;)
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.717
Like
2.380
Πόντοι
456
φιλαράκο μπορείς τουλάχιστον να τη "φωτογραφήσεις" για να καταλάβουμε κι εμείς για ποιά πρόκειται... εξ άλλου έχει ανοίξει και ποστ για τρανς ξεπέτες, οπότε μπορείς να γράψεις γι αυτήν  εκεί...
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
αν ασχολήσουν λίγο σοβαρά με τα σχόλια εδώ μέσα εδώ και χρόνια θα καταλάβαινες για ποιά μιλάω αν έχεις και βέβαια λίγο έξυπνο μυαλό ... ξεκίνα απο το 1997 που άρχισα να ασχολούμαι με το συγκεκριμένο σαιτ και θα καταλάβεις. Έτσι και αλλιώς το θέμα αυτό προορίζετε για την συγκεκριμένη όχι για κάποιο άλλο άτομο αλλα σου λέω δίαβασε και μετά λες και τις κουβέντες σου φίλε... (που απο τα σχόλια σου εδώ στο σάιτ δεν θα σε κρίνω και σοβαρό άτομο, τουλάχιστον εδώ μέσα).
δηλαδη τυπε εσυ που ασχολησε με τα σχολια σοβαρα εδω μεσα,θεωρεις τον εαυτο σου σοβαρο....
καλα το μπουρδελα υπαρχει απο το 1997???
 
OP
OP
makkinen

makkinen

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2011
Μηνύματα
256
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
δηλαδη τυπε εσυ που ασχολησε με τα σχολια σοβαρα εδω μεσα,θεωρεις τον εαυτο σου σοβαρο....
καλα το μπουρδελα υπαρχει απο το 1997???

για όποιες γράφω τουλάχιστον τις γνωρίζω τις δοκίμασα και δεν πάω να έχω προσωπική άποψη ...
ναι απο το 1996 υπάρχει το μπουρδέλα
 

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
φιλαράκο μπορείς τουλάχιστον να τη "φωτογραφήσεις" για να καταλάβουμε κι εμείς για ποιά πρόκειται... εξ άλλου έχει ανοίξει και ποστ για τρανς ξεπέτες, οπότε μπορείς να γράψεις γι αυτήν  εκεί...

την φωτογράφησε με το "ΤΟΠ" νομίζω
 

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
το ζητούμενο είναι πως κάποιο μέλος καταλαβαίνει αν ένας χρήστης έχει διπλό προφίλ. Νομίζω ότι μόνο οι mods έχουν αυτή τη δυνατότητα .
 

niced

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.709
Κριτικές
8
Like
177
Πόντοι
16
για εμας που δεν ειμαστε μαγκες και που δεν καταλαβαινουμε αυτα που γραφεις ενα χιντ μηπως?
 

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
εσύ αγάπη μου δεν θες φωτογραφία , θέλεις άγαλμα ολόκληρο lol
 

niced

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.709
Κριτικές
8
Like
177
Πόντοι
16
φιλε μακκινεν εδω και μερικες εβδομαδες/μηνες εχεις αρχισει μια εκστρατεια εδω και στο adoos να μας πεισεις οτι ολες οι τρανς, cd, τραβεστι ειναι βρωμιαρες, ξεπετες, εχουν πολλαπλα προφιλ κλπ
η προσπαθεια σου μπορει να ειναι αγνη αλλα μεχρι στιγμης δεν μας εχεις πει ποιες ΔΕΝ ειναι ολα αυτα που λες και ποιες δλδ εσυ θα προτεινες στους συμφορουμιτες που εχουν παρομοια γουστα με σενα...
 
OP
OP
makkinen

makkinen

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2011
Μηνύματα
256
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
φιλε μακκινεν εδω και μερικες εβδομαδες/μηνες εχεις αρχισει μια εκστρατεια εδω και στο adoos να μας πεισεις οτι ολες οι τρανς, cd, τραβεστι ειναι βρωμιαρες, ξεπετες, εχουν πολλαπλα προφιλ κλπ
η προσπαθεια σου μπορει να ειναι αγνη αλλα μεχρι στιγμης δεν μας εχεις πει ποιες ΔΕΝ ειναι ολα αυτα που λες και ποιες δλδ εσυ θα προτεινες στους συμφορουμιτες που εχουν παρομοια γουστα με σενα...

Με το adoos.gr εγώ δεν ασχολούμαι.. απλά λέω την γνώμη μου για αρκετές που έχω τιμήσει, και δεν είπα ότι όλες είναι βρωμιαρες, ξεπετες, εχουν πολλαπλα προφιλ.. εσύ τι ζόρη τραβάς είσαι μία απο αυτές μήπως και κάθεσαι σε αναμένα κάρβουνα?
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Γνωστή "Τρανς" της Αθήνας έχει δημιουργήσει τουλάχιστον αν τα αριθμίσω 4 ψεύτικα προφίλς και αυτοδιαφημίζετε γράφοντας τα πλέον θετικά σχόλια για τις υπηρεσίες της.

Ρε τον πουστη !  :tickedoff:
 

niced

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.709
Κριτικές
8
Like
177
Πόντοι
16
Με το adoos.gr εγώ δεν ασχολούμαι.. απλά λέω την γνώμη μου για αρκετές που έχω τιμήσει, και δεν είπα ότι όλες είναι βρωμιαρες, ξεπετες, εχουν πολλαπλα προφιλ.. εσύ τι ζόρη τραβάς είσαι μία απο αυτές μήπως και κάθεσαι σε αναμένα κάρβουνα?

spot on mate
 
OP
OP
makkinen

makkinen

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2011
Μηνύματα
256
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
ΟΥΡΟΒΟΡΕ κόπιασε η έλα με τα άλλα σου προφίλ
 
OP
OP
makkinen

makkinen

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2011
Μηνύματα
256
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1

Απ: Φενια trans..........
« Απάντηση #85 στις: σήμερα στις 21:45 »
Παράθεση
Καλησπέρα σε όλους, παρακολουθω μια διαμαχη για το αν η φενια τον έχει 20+ η 18 και όλα αυτά με ταμπέλα νέος...καλα δεν έχετε με τίποτα αλλο να ασχοληθείτε από το να γεμίζεται το φόρουμ με κακίες και ανακρίβειες, παλαιά σεβαστά μελοι με πολλές εμπειρίες έχουν γράψει κρητικές για την φενια πολύ καλές δίνοντας αρκετές ακριβείς πληροφορίες, εγώ που δεν εχω πολλές εμπειρίες όμως έχω την τιμή να εχω πάει με τις τοπ (Αθηνά)...(Έλενα)...και (Φενια)...θα ξαναπώ και πάλι ανώι να μιλάμε για επαγγελματισμό μιλάμε για πράγματα που δημιουργούν αμφιβολίες και αρνητικό κλίμα γεμάτο ασάφειες. Για να πάω στο γεγονός ότι στο τσιμπούκι μιλούσε στο τηλ, μπορεί και να το έκανε ακόμα και οι καλύτερες επαγγελματίες έχουν τισ άσχημες στιγμεςσ τούς άνθρωποι είναι δεν είναι ρομπότ...ο πρώτος τέλειος επαγγελματίας να σηκώσει το χέρι ψηλά...έχουμε γεμίσει από κάθε λογής τρίτο φύλλο και καθόμαστε να σχολιάζουμε και να κατατάσσουμε μια επαγγελματία στην ξεπέτα επιδει κάποιος είπε κάτι??? με ολο το σεβασμό προς όλους σας αλλά είναι ανάξιο κάθε αναφοράς μόνο και μόνο οτι το στατους των διαπλεκόμενων είναι (ΝΕΟΣ)η αόρατος με σχεδόν καμία παράθεση σε εμπειρίες...δεν χρειάζεται να θυμηθούμε μελοι με πολλές παραθέσεις οι οποίες ήταν ανακριβείς και πολλές φορές εντελώς αναξιόπιστες...καλή και ασφαλή

ΟΥΡΟΒΟΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΜΙΛΑ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom