Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 48 άτομα (5 μέλη και 43 επισκέπτες)

oceanspray

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2006
Μηνύματα
28
Like
12
Πόντοι
0
Συναδελφοι γεια σας

Η σημερινη κατασταση (μεσημέρι)  στα σπιτια της Θεσνικης εχει ως εξης - τα ευχαριστα νέα που μπορω να επιβεβαι'ώσω και εγω είναι οτι τα σπιτια ξανα ανοιξαν - σημερα λειτουργουσαν καμια 10αρια. Και τα πολυ καλα νεα ειναι οτι επεστρεψε και το αστερακι μας - για μενα ανηκει στη λιστα των all time best - η Πωλονέζα Μαρίνα που δουλέυει στη Ταντάλου στο δεύτερο σπιτι (αριστερα απο το πρασινο) - 22αρα περιπου με καστανο μαλλι στο 1.65, τρελο λεπτο σφιχτο κορμακι, πολυ γλυκο προσωπακι, και φοβερη στο δωματιο και σε συμπεριφορα αλλα και σε συμμετοχη. Αυτο το καιρο δουλευει διπλη βαρδια λόγω διακοπών. Μπορει να υπάρχει αναμονη για να τη πάρετε αλλα ειναι προτιμοτερο να περιμενετε, απο το να γυρνατε μες στη ζεστη τα υπολοιπα σπιτια και να καταληξετε σε καποιο μπαζο.

Απο κει και περα εχουμε

Κοροβάγκου, 26ης Οκτ. - και τα δυο κλειστα

Κεφαλληνιας - εφεραν μια πληθωρική βυζαρου Ιταλίδα, δεν ειναι του γουστου μου. Οποιος γουσταρει βυζια ας περασει και ας δοκιμασει και το προγραμμα των 50 που περιλαμβανει σπανικο.

Ανδ Γεωργιου4 - εφεραν ενα γλυκο σλοβενακι - ωραιο κορμι δεν περασα υπαρχουν καποια σχολια για τη συγκεκριμένη στις καταχωρισεις των μπουρδελων οποιος δοκιμασει ας μας πει - πρεπει να ειναι ευχαριστη περιπτωση

Προμηθεος πανω απο Μοναστηριου - δουλευε μια Ελληνιδα 45αρα με τα κιλακια της - φαινετει πολυ ευδιαθετη ισως αξιζει η φαση εχω προσεξει οτι εχει αρκετη πελατεια

Προμηθεος 25 - δουλευε το επιτελειο (Τσατσα και πουτανα) γνωστο απο Κατεχακη - μακρια παιδια αυτες ειναι καριολες

Προμηθεος 19 - απο τα αγαπημενα μου σπιτια - παραδοσιακα φερνει καλα κομματια (και προσφερει και πιπα ανευ) σημερα δουλευε μια όμορφη μεν, πολυ κρυοκωλη ομως κοπέλα και δεν περασα

Γενικως και αλλα σπιτια ανοιχτα στους γυρω δρομους, η αποκορυφωση ηταν μια τσατσα που μου λεει εχω νεα ρουμανα μολις 7 μερες στη χωρα φοβερη συμμετοχή, και μιλαμε βγηκε ενα μπαζο που το βλέπω εδω και εξι μηνες

by the way η τριανταρα ταριφα καθιερώθηκε για τα καλά....
 

Vanzel

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2006
Μηνύματα
941
Κριτικές
1
Like
59
Πόντοι
6
Εκείνο το μωρό που ήταν Αφροδίτης 6 το εντόπισε κανείς (για την Ολλανδέζα μιλάω που είχε πρόγραμμα 2 ώρες 250 ευρώ)
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
83
Πόντοι
66
Συναδελφοι γεια σας
Η σημερινη κατασταση (μεσημέρι)  στα σπιτια της Θεσνικης εχει ως εξης...

Ωραίααα :) ευχαριστούμε συνάδελφε για την αναλυτική ενημέρωση! Πρέπει να οργανωθούμε... γιατί σε 3 βδομάδες θ' ανέβουμε στην πανέμορφη πόλη ΠΟΛΛΟΙ συναγωνιστές λόγω της Εκθεσης... (θα εκτιμηθούν και όσες καλές προτάσεις σταλούν σε PM)  :grin:
 

Sauron

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2005
Μηνύματα
219
Κριτικές
8
Like
50
Πόντοι
1


Προμηθεος πανω απο Μοναστηριου - δουλευε μια Ελληνιδα 45αρα με τα κιλακια της - φαινετει πολυ ευδιαθετη ισως αξιζει η φαση εχω προσεξει οτι εχει αρκετη πελατεια



Μηπως ξερεις αν προκειται για τη γνωστη (στους παλιους) Μαιρουλα???

 

alfistas

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
822
Like
9
Πόντοι
6
Συναγωνιστες επιτρεψτε μου μια παρατηρηση.Την τελευταια φορα που βγηκα για τσαρκα η ταριφα ειχε ξαφνικα παει στα 30 ευρω!!! κανεις δεν το παρατηρησε??? Δεν βλεπω κανενα να παραπονιεται. Μηπως αυτο ειχε γινει λογω του οτι πολλα "σπιτια" ηταν κλειστα? Αλλα παλι βλεπω οτι η συσταση του κοσμου που πηγαινει πλεον στα πολυαγαπημενα στεκια μας στον Βαρδαρη εχει αλλαξει.1 στους 10 ειναι ελληνας.Χωρις κομπλεξ, απλα δεν παυει να με ξενερωνει λιγο. Ισως πρεπει να δουμε με καλυτερο ματι τα περιξ του βαρδαρη στουντιο που εχουν τουλαχιστον προς το παρον καλυτερες υπηρεσιες και καλυτερο κοσμο.Θα τα ακουμπαμε τουλαχιστον απ'οτι φαινεται χοντρα οσο παει ο καιρος,τουλαχιστον να διεκδικησουμε οσο το δυνατον καλυτερες υπηρεσιες.Παντως μου φαινεται οτι εχει παραγινει η κατασταση με της τιμες.Αντι να πηδαμε εμεις εχουν ξεκινησει και μας πηδαν κανονικα
 

Torment

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2006
Μηνύματα
9
Like
2
Πόντοι
0
αλήθεια γνωρίζει κανείς αν η Μαρίνα και τα κορίτσια απο Ανδρ. Γεωργίου 4 μπορείς να τις πάρεις και στο σπίτι; Αν γνωρίζει κάποιος ας μου πει, αν και μάλλον χλωμό το βλέπω.
 

alfistas

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
822
Like
9
Πόντοι
6
η ξανθια που λες προφανως ειναι η Noel απο αφροδιτης 6.Τετοιο παιδι δεν ξεχνιεται.Τελευταια φορα που την ειδα παντως ηταν προ διμηνου στο μπουρδελο που ειναι στο παρκινγκ του Μυλου(Μηπως ειναι Βιλκα? Παντα τα μπερδευα.παντως ειναι το πρωτο στενο αριστερα οπως ξεκιναει ο δρομος.)Βεβαια την τελευταια φορα που πηγα να δω τι παιζει ειχε ενα μπλε φωτακι απ'εξω και μεσα η τσατσα ηταν ενα 60ρι ασχημοτραβελο.Η κοπελα βεβαια δεν ηταν η Noel, ηταν μια αλλη ξανθουλα,αλλα δεν το ρισκαρα γιατι με προβληματιζε το μπλε φωτακι απ'εξω.Αν κανεις ξερει κατι πιο προσφατο ας ενημερωσει
 
OP
OP
O

oceanspray

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2006
Μηνύματα
28
Like
12
Πόντοι
0
H Noel ηταν πραγματι φοβερη! Υπηρχαν φορές που περνούσα απο Αφροδιτης μονο και μονο για τη βολτα χωρις να εχω σκοπο να τη παρω αλλα μολις την εβλεπα με τις μποτιτσες της και με το σεξουλιαρικο περπατημα - καβλωνα και την επαιρνα! Η Νοελ μου ειχε πει οτι γενικως το παιζει ενα μηνα εδω και ενα μηνα Ολλανδια εναλλαξ- εμενα μου ειχε πει οτι ειχε βγαλει αδεια για 2 χρονια και ειχε σκοπο να κατσει επειδη εβγαζε καλα φραγκα στην Ελλάδα

Προχθες οταν περασα μεσημερακι το σπιτι της Αφροδιτης ηταν κλειστο - θυμαμαι παλαιοτερα ανοιγε το απογευματακι γυρω στις 7 - Μηπως το σπιτι της αφροδιτης ξανα ανοιξε και δουλευει εκει; οποιος περασει ας ενημερωσει
 

mandipl

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
584
Κριτικές
4
Like
12
Πόντοι
6
και γω την πατησα μαυτη τη μαυρουλα . ειχε και γλυκια φατσα αλλα δυστυχως τελειως παγοβουνο . και οι κρεμες κλπ με ξενερωσαν απιστευτα .

αυτη η Μαρινα που λετε ειναι μια μικρη πολονεζα που συνηθως δουλευει πρωι και κανει μια παρα πολυ σφιχτη πιπα? ειναι η αγαπημενη μου αλλα νομιζα την λενε Καρινα .  σε πιο την βρισκουμε πλεον αυτη?
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
83
Πόντοι
66
Συναγωνιστές θα πρότεινα όσοι πρόκειται ν' ανεβούμε για επαγγελματικούς λόγους (ΔΕΘ) στην όμορφη Θεσ/κη να οργανώσουμε μια συνάντηση με τους εκεί συναδέλφους για καμιά κρασοκατάνυξη ή/και μπουρδελότσαρκα... τι λέτε ??? (θα εκτιμηθούν και όσες καλές προτάσεις σταλούν σε PM)
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
83
Πόντοι
66
ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ρεπορτάζ πριν λίγο στην τηλεόραση (EXTRA 3).

Στην εκπομπή «τʼ άπλυτα» γίνεται ΖΩΝΤΑΝΗ συνέντευξη με τον «Ιμπρεσάριο» Σ. Παλαιολόγου, που αναφέρει ευθέως ότι έρχονται 300 κοπέλες (κυρίως Ρωσίδες) για την «εξυπηρέτηση» των επισκεπτών της Διεθνούς Εκθέσεως Θεσσαλονίκης!  :grin:
Κατά δήλωσή του, και οι 300 κοπέλες είναι ΗΔΗ κλεισμένες σε συνοδείες... και η τιμή είναι από 7.000 έως10.000 ευρώ για όλο το 3ήμερο !!!  :o

 

Συνημμένα

  • DE8.jpg
    DE8.jpg
    70,7 KB · Εμφανίσεις: 368

Amale

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2006
Μηνύματα
342
Like
10
Πόντοι
1
  Και ως γνωστόν οι δημοσιογράφοι δεν κάνουν ποτέ υπερβόλες στο ρεπορτάζ τους για να πουλήσουν.Θα έρθουν προφανώς γυναίκες  αλλά δεν νομίζω οτί ο μέσος καταναλωτής θα καταλάβει διαφορά στην τραγική κατάσταση που βρίσκεται η πόλη....Και με τους Ολυμπιακούς πολοί είδημονες εικάζαν οτί θα γίνει η Αθήνα Ολλανδία αλλά τα @@ μας πήραμε...
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 10728

Επισκέπτης
παπαριες...αν φερει 300 ρωσιδες για την δεθ το πιο πιθανον ειναι να τον κυνηγα η ρωσικη μαφια γιατι δεν θα εχει να τους πληρωσει..ακους εκει 7000 ευρω..χαχχαχαχαχα μιλαμε οτι πρεπει να του δωθει το οσκαρ μαλακιας.
 

vip

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2006
Μηνύματα
67
Like
4
Πόντοι
0
Ολα αυτα ειναι μαλακιες και ραδιο αρβυλα
Το ενστικτο μου λεει πως σε λιγους μηνες ο χαμος θα γινεται στην περιοχη
fix μυλος βιλκα (ειδη γινεται δηλαδη)
Παντως μακρυα απο την μαυρη στο καινουργιο που ανοιξε  απεναντι απο τα jumbo
Την εχω παρει παλαιοτερα  σε ενα αθλιο μπουρδελο στο βαρδαρη και το μαλακισμενο ενω πριν ηταν ολο χαμογελα και σκερτσο (χορευει κι 'ολας)
οταν μπει στο δωματιο Μουγγα ,κρεμες, και απαθεια
Τι να πω ρε παιδια... Μετα σε λενε ρατσιστη
Τα ιδια γινονται και Αθηνα με τις μαυρες πισω απο βαρβακειο
Διαβαστε ποστ απο παλιο forum
 

SALMAN

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
6
Like
2
Πόντοι
0
καλημερα και απο εμενα


γιατι να μην εχω διαβασει το ποστ σου φιλε vip  και  κλαιω τα ευρουλακια μου τωρα
πηρα  χτες την μαυρη απεναντι απο το JUMBO

μαυρα χαλια με ολη την σημασια της λεξης
απαθης βιαστικη μουγγη
πιπα 1 λεπτο  που ουτε καν καταλαβα οτι μου εκανε πιπα
πηγα να πιασω λιγο βυζι και πηρε τα χερια μου και τα εβαλε στους ωμους της...
τι να πω

αφου ξενερωσα πληρως και εκανα αμαν να  τελειωσω να φευγω δεν τελειωνα με τιποτα και αρχισα να ριχνω κατι μπινελικια μονος μου και τοτε πεταξε 2-3  ΑΧ ΒΑΧ η μαυρη..

τσαμπα τα λεφτα    αν και δινει  και  κωλαρακι με 10 ευρω παραπανω....

οποτε  φιλοι μου μακρια απο εκει  εκτος αν σας αρεσουν οι μαυρες πολυ...

(την ειχα πατησει και πριν λιγο καιρο με μαυρη στην προμηθεως  επειδη με ξεγελεσαν τα στητα της  βυζια  )


στα υπολοιπα τωρα

1.κοροβαγκου  5  καλο  οπτικος μου φανηκε το μωρο  με πλουσιο προγραμμα κατα τα λεγομενα της τσατσας...δεν καθησα γιατι ειχε 2-3 ατομα που περιμεναν ...και ο χωρος καλουτσικος

2.κεφαλληνιας  αψογος ο χωρος  εκει  η γνωστη  ΚΙΜ με τα τατουαζ της  και αλλαγμενο μαλλι....δοκιμασμενη παλιοτερα οποτε εφυγα..

3.Ανδρεου γεωργιου 4  αρκετος κοσμος να περιμενει  η τσατσα μονο που δεν ροχαλιζε  κοιματαν σχεδον ορθια (χαχαχα)
ειναι μια ξανθια ψηλη εκει δεν θυμαμαι πως ειπε το ονομα της....δεν καθησα γιατι 8α το ξημερωναμε με τον κοσμο που ειχε

4.απεναντι απο το JUMBO εκανα αναφορα ποιο πανω  χαλια "ΜΑΥΡΑ"


εκεινο που μου αρεσε σε ολα τα σπιτια ειναι  οτι ολα εχουν βγαλει καρτες
και διαφημιστικα φυλλαδια


αυτα απο εμενα

 
OP
OP
O

oceanspray

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2006
Μηνύματα
28
Like
12
Πόντοι
0
χθες βραδυ τσαρκα σε διαφορα σπιτια:

Ο Βαρδάρης σχετικα υποτονικός

- απο τα μωρα που αξιζουν ειναι η πωλονεζα Ευα στη Προμηθεος 34, και η μελαχροινη Μαιρη (που κανει και ακαποτη πιπα) στη Προμηθεος 19

- η αγαπημενη μου Μαρινα που παιζει Τανταλου άφαντη τη τελευταια βδομαδα

- τα υπολοιπα σπιτια μετρια πραματα

το σπαστικο με το Βαρδαρη ειναι οτι συχναζουν πια πολλες "σκατοφατσες" σε παρεες που και καλα φιλανε τσιλιες και στηνονται σε κατι γωνιες και σε κοιτανε περιεργα. Ειλικρινα η φαση με ξενερωνει και δε γουσταρω να πηγαινω πια Βαρδαρη

- Στη Κοροβαγκου, Κεφαλληνιας, ανδ Γ παιζαν γνωστα ονοματα και δοκιμασμενα - Αλονα, Κιμ, Τζαστιν

- Περασα και απο Κατεχακη (αν και κανονικα το εχω στη Μαυρη λιστα) εκει ειδα ενα νεο καλουτσικο μωρο μελαχροινο με κατσαρο μαλλι δεν περασα επειδη γενικως ειχε πεσει η διαθεση μου και πιο πολυ πηγα για τη βολτα
 

vakhigth

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2006
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
Ηi  παίδες.
Όταν λες φίλε μου toprit  "..ηταν η τεταρτη της υπηρεσια... οποτε "ψιλοπαρθενα" " τι ακριβώς εννοείς?

Δηλαδή 4 φορά σε αυτό το χώρο?

 

GeorgeNorth

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
παιζουν και Σουηδεζες? Ενδιαφερον....
 

Run_for_your_life

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
Δε λέτε στους Αθηναίους πώς θα πάνε στις περιοχές που έχει "σπίτια";Δωστε λεωφορεία και στάσεις.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom