Αναζήτηση

Σελίδες: 1 ... 2453 2454 2455 2456 2457 2458 [2459] 2460 2461 2462 2463 2464 2465 ... 2835   Κάτω
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης  (Αναγνώστηκε 1899987 φορές)
3 μέλη και 21 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.
Blastbeat208
Τιμημένος
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

ΕΙΔΩΛΑ

« Απάντηση #36870 στις: 15/12/13, 01:01 »

The Natasha quest is over.
Μετα απο 3 χρονια αποτυχημενων προσπαθειων την πετυχα χθες!Παραμενει φοβερο μουνι και στο δωματιο βαζει φωτιες.Ακριβως οπως την θυμομουν απο εκεινο το λαγνο βραδυ του Δεκεμβρη 2010 Knockin' Boots
Ο κυκλος των καταθεσεων για το 2013 εκλεισε με σημερινη διπλη επιθεση,repeat σε Νατασα και μετα απο λιγη ωρα Εφη.Ηταν το καλυτερο τελειωμα για τη φετινη χρονια με τις δυο καλυτερες κατα την αποψη μου κοπελες της μπουρδελοκαταστασης.
Ευχομαι καλες γιορτες σε ολους τους μυστες.
Επιστροφη στο πορνορεπορταζ απο αρχες Γεναρη. Headbaning!
Καταγράφηκε

...η κυταριτιδα σταματαει στα συνορα...
vourvou
Ειδήμων

Φύλο: Άντρας

Αράζεις

« Απάντηση #36871 στις: 15/12/13, 02:02 »

Μετα απο 3 χρονια αποτυχημενων προσπαθειων την πετυχα χθες!Παραμενει φοβερο μουνι και στο δωματιο βαζει φωτιες.Ακριβως οπως την θυμομουν απο εκεινο το λαγνο βραδυ του Δεκεμβρη 2010 Knockin' Boots
Ο κυκλος των καταθεσεων για το 2013 εκλεισε με σημερινη διπλη επιθεση,repeat σε Νατασα και μετα απο λιγη ωρα Εφη.Ηταν το καλυτερο τελειωμα για τη φετινη χρονια με τις δυο καλυτερες κατα την αποψη μου κοπελες της μπουρδελοκαταστασης.

α καλα τα περασες εσυ  Dancing Smiley Dancing Smiley Dancing Smiley ωραιος Smiley Και εγω πηγα πριν μερες νατασσα και μετα καντυ. Ε θελει και μια εφουλα τωρα να στρωσω για πριν το νεο ετος
Καταγράφηκε
Karaman 7
Τιμημένος

Όποιος φοβάται... πέφτει και κοιμάται.-

« Απάντηση #36872 στις: 15/12/13, 11:11 »

Μεσα στο μυαλο μου ειστε.!! και εγω με Εφη και Καντυ λεω να κλεισω φετος...ποιο πολυ θελω Εφη, ρωτησατε μηπως αν θα δουλεψει απο βδομαδα.?? ή θα σταματησει.??  Hmmm....
Καταγράφηκε

Πίσω από τα γκρίζα σύννεφα του ουρανού θα είναι ΠΑΝΤΑ...ο ήλιος.!!!
Γιάννης Μπαρδούκας
Μάλαμα

« Απάντηση #36873 στις: 15/12/13, 11:11 »

Tην Νατάσα που μπορούμε να την βρούμε;
Καταγράφηκε

jamaican style
Ειδήμων

« Απάντηση #36874 στις: 15/12/13, 13:01 »

Παιδια μακρια απο την κατια στα τριδυμα.Απλα χαλια και μου ζητησε αλλα 30 ευρω ενω δεν ειχα τελειωσει για να μου ξαναπαρει πιπα  Banging Head Against a Wall πρωτη φορα στα τοσα χρονια μου το λενε αυτο  Uglystupid τεσπα, μια αναφορα απο εχθες το βραδυ που δεν εχει καθολου μυλο γιατι δεν υπηρχε περιπτωση με τοσα αυτοκινητα να παρκαρις εκει κοντα.   Grin

26ης Οκτωβρίου 35Α: Η γιαννα, ξανθια μικρο βυζι.
Case D'Amore (Τρίδυμα):νο1 η κοντοπουτανη με τον φαρδυ κωλο καρινα. νο2 η κατια μακρια νο3 μονικα παντελως αδιαφορη/ος  Grin μακραν η χειροτερη εμφανιασιακα στην πολη.
Αχελώου 10: βικυ μολδαβοι, γνωστη απο το μπλε του βαρδαρη.
Ι. Κωλέττη 17: αυτο παιζει να εχει κλεισει οριστικα.   Undecided
Μινωταύρου 16 (Venus Angels): μια μαυρομαλα με πιασιματα ονομα δεν θυμαμαι, σχεδον τελειωνε την βαρδια της. ρωτησα την τσατσα αλλα δεν ηξρερε ποια θα ηταν μετα. παντως περνοντα απο το αγ. 16 ειδα να μπαινει μια ψιλη με κοντο μαλλι που πριν απο λιγες εβδομαδες την ειχα δει στο μινωταυρου.
Νικηφόρου Ουρανού 26: αλινα, καυλακι μαζι με το αλλο το καυλακι   κακως δεν μπηκα εδω.  Banging Head Against a Wall αλλα μαλλον με αυτην θα κλεισω την χρονια.
Φρίξου 14: η χριστινα νομιζω, εχει πεσει αρκετα εμφανισιακα παλιοτερα ηταν ποιο  tits
Φρίξου 15: εδω η τανια.
Φρίξου 9 (Villa Erotica): στο ρεντ δεν μου ανοιγαν  Cheesy στο αλλο η εβελινα.
παω μια παραλιακα για   και μετα θα γραψω την κριτικη. αυτα  Grin
Headbaning! Headbaning!
Headbaning! Headbaning!
Καταγράφηκε

"Το χόρτο είναι η θεραπεία ενός έθνους, το αλκοόλ είναι η καταστροφή του."
foibos22
Ανώτερος

« Απάντηση #36875 στις: 15/12/13, 15:03 »

συνευρεση με την καινουρια Ελίσα στη βιλα ερωτικα.
μετρια πραγματα..τυπικα νομιζω ειναι η λεξη που ταιριαζει περισσοτερο.
Καταγράφηκε
Karaman 7
Τιμημένος

Όποιος φοβάται... πέφτει και κοιμάται.-

« Απάντηση #36876 στις: 15/12/13, 15:03 »

Δεν ειναι καινουρα η Ελισα, ειναι ανακυκλωση, παει και ερχετε, αν διαβαζες κριτικες ισως να μην εμπενες αν ζητουσες πολλα, μονο εμφανησιακα αξιζει, το μαυρο το μαλι δεν πιστευω να της πηγαινει οσο το ξανθο...
Καταγράφηκε

Πίσω από τα γκρίζα σύννεφα του ουρανού θα είναι ΠΑΝΤΑ...ο ήλιος.!!!
jimiadis
nastonsfikso
Ανώτερος

« Απάντηση #36877 στις: 15/12/13, 22:10 »

κανε και εσυ 1-2 ερωτησεις πριν πας...μονο να την βλεπεις ειναι...δοκιμαστηκε 1 και εφαγε κοκκινο!!
Καταγράφηκε
vourvou
Ειδήμων

Αράζεις

« Απάντηση #36878 στις: 15/12/13, 22:10 »

η νατασσα θα παει στην πατριδα της αλλα δεν θυμαμαι ποτε μου ειπε. Λογικα προσεχως!
Καταγράφηκε
papazits
Ειδήμων

« Απάντηση #36879 στις: 16/12/13, 00:12 »

Λέγωντας repeat εννοείς πήρες 2 φορές στο καπάκι Νατάσσα και μετά πήγες Έφη? Θα έχουμε κριτικές  Hmmm....
Καταγράφηκε
pacwman
Προχωρημένος
**

« Απάντηση #36880 στις: 16/12/13, 04:04 »

Παρα τις αντιθετες αποψεις των φιλων απο τη Θεσσαλονικη αποφασισα να κανω μια βολτα απο τα σπιτια του Βαρδαρη στο διαστημα 8 με 9 το βραδακι. Δουλευουν πολυ λιγα σπιτια πλεον , και με μετρα ασφαλειας οπως τσιλιαδορους και τσατσαδες να βολταρουν εξω απο τα σπιτια . Υποθετω οτι αν τους φανεις υποψηφιος πελατης και κοιταζεις το μαγαζι σου ανοιγουν... Ολο αυτο το χαλι εχει σαν αποτελεσμα να εχει πεσει πολυ η ποιοτητα των κοριτσιων . Σε οσα μπηκα εφυγα σχεδον τρεχοντας... μονο σε ενα ειχε κοσμο αλλα λογω πολυκοσμιας δεν εμινα να δω το κοριτσι. Στο 20 λοιπον δουλευε η Μονικα, μιλφ απο Ρουμανια. ανεβασα κριτικη.
Καταγράφηκε

κανε παιχνιδι...
vourvou
Ειδήμων

Αράζεις

« Απάντηση #36881 στις: 16/12/13, 12:12 »

ναι γραψε κριτικες για νατασσα και εφη blast γιατι δεν εχουμε ιδεα αν ειναι καλες η οχι.
Καταγράφηκε
Blastbeat208
Τιμημένος

ΕΙΔΩΛΑ

« Απάντηση #36882 στις: 16/12/13, 13:01 »

Μεσα στο μυαλο μου ειστε.!! και εγω με Εφη και Καντυ λεω να κλεισω φετος...ποιο πολυ θελω Εφη, ρωτησατε μηπως αν θα δουλεψει απο βδομαδα.?? ή θα σταματησει.??  Hmmm....
Δε ρωτησα δυστυχως για το αν θα δουλευει αυτη τη βδομαδα,αν και λογικα θα δουλευει.Αλλα μου ειπε πως Παρασκευη και Σαββατο δουλευει ως τις 8 και οχι ως τις 7.
Λέγωντας repeat εννοείς πήρες 2 φορές στο καπάκι Νατάσσα και μετά πήγες Έφη? Θα έχουμε κριτικές  Hmmm....
Πηγα την Παρασκευη Νατασσα και το Σαββατο πηγα Νατασσα και μετα αφου τσιγαρισα αναλογα πηγα στην Εφαρα.Κριτικες δε νομιζω να βαλω γιατι ολοι γνωριζουμε οτι και οι 2 ειναι απο τις καλυτερες της πολης.Κατα την αποψη μου παντα η Εφη βρισκεται στην κορυφη. Headbaning!

ναι γραψε κριτικες για νατασσα και εφη blast γιατι δεν εχουμε ιδεα αν ειναι καλες η οχι.
2funny 2funny
Καταγράφηκε

...η κυταριτιδα σταματαει στα συνορα...
sfaliaras84
Νέος
*

« Απάντηση #36883 στις: 16/12/13, 15:03 »

Παιδια μακρια απο την Κατια ... Περασα παρασκευη βραδυ .. μπαινει με χαλια μουτρα την λεω τι επαθες? λεει δεν εχει καθολου δουλεια. Την λεω ελα να σε κανω μια αγκαλιτσα και μου λεει με 30 ευρω δεν εχει αγκαλιτσες.. λιγο πιπα λιγο γκαμισι και τελος.. Αν ειναι δυνατονννν... ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΚΑΤΙΑΑΑΑΑΑΑΑ
Καταγράφηκε
papazits
Ειδήμων

« Απάντηση #36884 στις: 16/12/13, 16:04 »

Γιατί ειρωνεύεσαι ρε φιλαράκι? Οι κριτικές δλδ γράφονται μόνο για να δει κάποιος εδώ μέσα αν μια κοπέλα βγάζει ΄γούστα ή όχι? Αν ήταν να βάζαμε ένα όριο για το πόσες κριτικές πρεπει να γραφτούν για κάθε κοπέλα και να μην γράφαμε ξανά. Οι κριτικές γν΄ψμη μου γράφονται και για να διαβάζει ο κοσμάκης πίνωντας το καφέ του και διασκεδάζοντας 
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 ... 2453 2454 2455 2456 2457 2458 [2459] 2460 2461 2462 2463 2464 2465 ... 2835   Πάνω
  Εκτύπωση  

Μεταπήδηση σε: