Νέα

Τα Βουλγαροτράβελλα!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα hotyan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 96
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Κάτι που έλειπε νομίζω.
Εδώ θα μπορούμε να λέμε τη γνώμη μας και τη γνώση μας για τα βουλγαροτράβελλα.

Έρχονται κατα καιρούς και κατοικοεδρέυουν στις μεγαλουπόλεις της χώρας μας μένουν σε χοτέλια Ω κλάς, η τρώγλες ΩΩ μπάςκλάς.
Σκοπός τους η  "άγρα" ανίδεων πελατών με απώτερο σκοπό να καζαντήσουν και να κονομήσουν τσάκα τσάκα!!!

Αρχιζω πρώτος με την "κυρία":

www.ts-dating.com/milenasexa]telete orea sex egoime [/url]

milenasexa δηλώνει ίσως απο το  Μιλένοβιτσ !!

Εμφανίζεται ώς αρχαία σταρ με κόκκινη χλαμύδα!!

ΔΟΞΑΣΤΕ  ΤΗΝ ανάλογα με τις εμπειρίες σας!!!
:dancing: :dancing: :dancing:
 

makkinen

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2011
Μηνύματα
256
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1

το όνομα της sesilshemale απο βουλγαρία.
Ήταν στην Κύπρο, Λεμεσό για αρκετό καιρό και απο 150ευρος κατάντησε να ζητάει 40ευρος μέχρι και που εγκατάληψε το νησί και ήρθε προς εμάς. Δεν την έχω τιμήση αλλά ξέρω ότι ειναι παθητική 17εκ. και ξεπέτα.... επίσης όχι και τόσο καθαρή.
 

makkinen

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2011
Μηνύματα
256
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1

το όνομα της vanessa77 απο βουλγαρία.
Ήταν και αυτή στην Κύπρο, Λεμεσό για αρκετό καιρό μαζί με την sesil και αυτή απο 150ευρος κατάντησε να ζητάει και αυτή γύρω στο 40ευρο μέχρι και που αυτή εγκατάληψε το νησί και ήρθε προς εμάς με την sesil. Δεν είναι καθαρη, ξεπέτα, 100 ζητάει, 16εκ. δεν χύνει δεν καυλώνει.... Η επιλογή είναι δική σας.
 
OP
OP
H

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057

το όνομα της sesilshemale απο βουλγαρία.
Ήταν στην Κύπρο, Λεμεσό για αρκετό καιρό και απο 150ευρος κατάντησε να ζητάει 40ευρος μέχρι και που εγκατάληψε το νησί και ήρθε προς εμάς. Δεν την έχω τιμήση αλλά ξέρω ότι ειναι παθητική 17εκ. και ξεπέτα.... επίσης όχι και τόσο καθαρή.
:thumbsup:

το όνομα της vanessa77 απο βουλγαρία.
Ήταν και αυτή στην Κύπρο, Λεμεσό για αρκετό καιρό μαζί με την sesil και αυτή απο 150ευρος κατάντησε να ζητάει και αυτή γύρω στο 40ευρο μέχρι και που αυτή εγκατάληψε το νησί και ήρθε προς εμάς με την sesil. Δεν είναι καθαρη, ξεπέτα, 100 ζητάει, 16εκ. δεν χύνει δεν καυλώνει.... Η επιλογή είναι δική σας.
:thumbsup:

Επίσης ο αξιος και έμπειρος brad είπε:

100 θελει ειναι ψιλοβρομικη και ψιλοξεπετα,μπορεις να την παρεις και με πιο λιγα αν την πετυχεις,συνηθως βγαινει στην καβαλας κοντα στην γεφυρα του κηφισου.ειναι βουλγαρα.
;)

:rockon:
 

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
Χοτ πως γράφεις κριτικές χωρίς να έχεις πάει ?
 

40DDD

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.729
Like
17
Πόντοι
16
Έχει αντίληψη ρε συ. :2funny: Όπως ο κηπουρός κάτω απ' τα δοκάρια. :cheesy:
 
OP
OP
H

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Δεν είναι ανάγκη να μου γίνει η τρύπα λίλα!!!
Απλά διαβάζω πολύ!!!! ;)

Πρεπει να πω παιδιά να προσέχετε υπάρχουν πολλές ξεπέτες στην Αθήνα με τα Τραβεστι. Συγκεκριμένα να προσέχετε τις Βουλγάρες Milenka ή Μιλενα και Asiq ή Νασια. Κυκλοφορούν στην Ικτίνου και ενίοτε εμφανίζουν προφιλ. Θαρρώ πως δεν αξίζουν καθόλου τα λεφτά που ζητάνε. Να ναι καλά οι "κοπέλες" αλλά μάλλον ψάχνουν για κορόιδα. Μπορεί να εχουν προσόντα κλπ αλλα δεν ειναι καθόλου για τις τιμές που ζητάνε. Ειναι παρα΄λογο ν αζητάς 100 ευρω και να επικαλείσαι: " Αν τέλει, αν ντεν τέλι γκια σοθ ηλίτιε..." Εχουν αποθρανσει πολύ
Συμφονώ με τον φίλο ποιο πάνω βασικά οι βουλγάρες δεν πολυαξίζουν ... πρόσφατα δοκίμασα την Asiq και είναι εντελώς ξεπέτα και βιαστική δεν θα την πρότινα.. μακριά
Προσοχή βουλγάρικες ξεπέτες.. στην Κύπρο ζητούσαν 150 και όταν τις πήραν οι κύπριοι χαμπάρη ότι είναι ξεπέτες και δεν πάτουσε κανείς (τυχαίο.. δεν νομίζω)  το έριξαν στα 40ευρως.. ΑΝ τις τιμήσετε πέφτουν και σε χαμηλή τιμή 40 ευρως... Επίσης όχι και τόσο καθαρές...



Τυχαίο, που μυρίζω?
Δεν γαυγίζω!!!  :2funny: :2funny: :2funny:
 

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
ανώμαλο παιδί, μας την είπες και από πάνω  :rockon:
 
OP
OP
H

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
:smitten: :smitten: :smitten:

Τι βουλγαροτράβελλα τι βουλγαροντράβαλα!!!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

vasill

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2009
Μηνύματα
100
Like
0
Πόντοι
1

το όνομα της sesilshemale απο βουλγαρία.
Ήταν στην Κύπρο, Λεμεσό για αρκετό καιρό και απο 150ευρος κατάντησε να ζητάει 40ευρος μέχρι και που εγκατάληψε το νησί και ήρθε προς εμάς. Δεν την έχω τιμήση αλλά ξέρω ότι ειναι παθητική 17εκ. και ξεπέτα.... επίσης όχι και τόσο καθαρή.
Παθητική 100%.Δεν είναι καθόλου βρόμικη και πραγματικά νομίζεις ότι είναι γυναίκα.17 εκ με τίποτα και δεν είναι ξεπέτα
 

brad-pitt

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.216
Κριτικές
5
Like
5
Πόντοι
16
Παθητική 100%.Δεν είναι καθόλου βρόμικη και πραγματικά νομίζεις ότι είναι γυναίκα.17 εκ με τίποτα και δεν είναι ξεπέτα

το όνομα της sesilshemale απο βουλγαρία.
Ήταν στην Κύπρο, Λεμεσό για αρκετό καιρό και απο 150ευρος κατάντησε να ζητάει 40ευρος μέχρι και που εγκατάληψε το νησί και ήρθε προς εμάς. Δεν την έχω τιμήση αλλά ξέρω ότι ειναι παθητική 17εκ. και ξεπέτα.... επίσης όχι και τόσο καθαρή.
URL]]
 

vagabond

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2005
Μηνύματα
495
Κριτικές
1
Like
97
Πόντοι
1

το όνομα της sesilshemale απο βουλγαρία.
Ήταν στην Κύπρο, Λεμεσό για αρκετό καιρό και απο 150ευρος κατάντησε να ζητάει 40ευρος μέχρι και που εγκατάληψε το νησί και ήρθε προς εμάς. Δεν την έχω τιμήση αλλά ξέρω ότι ειναι παθητική 17εκ. και ξεπέτα.... επίσης όχι και τόσο καθαρή.
...και την ειχα στα υπόψιν....πέρισυ που ήταν πάλι εδώ μου έκλεισε ραντεβού σε ένα hotel μεταξύ ομόνοιας και πλ. καραισκάκη...εννοείται δεν πήγα καν...
 
OP
OP
H

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
http://[URL unfurl="true"]www.hairlossgr.com/forum/Smileys/LightB/1928_middle_finger.gif[/img[/URL]]
[/quote]


:thumbsup: Πάντα είσαι σαφέστατος φίλε μου!!!



[QUOTE="niced, post: 2935504"]
για να μην μας περνανε για μαλακες μερικοι διατοντες αστερες
[/quote]
:headbang3:
 
OP
OP
H

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Πληροφορίες, εμπειρίες για την απο κάτω ??

www.ts-dating.com/index.php?main=membercard&usrname=laura84]http://www.ts-dating.com/index.php?main=membercard&usrname=laura84[/url]

50 ευρώ λέει μόνο ...ενεργοπαθητική και τελειώνει κιόλας.
εχει αναφερθει για ξεπετα βουλγαρα νομιζω
Πληροφορίες, εμπειρίες για την απο κάτω ??

www.ts-dating.com/index.php?main=membercard&usrname=laura84]http://www.ts-dating.com/index.php?main=membercard&usrname=laura84[/url]

50 ευρώ λέει μόνο ...ενεργοπαθητική και τελειώνει κιόλας.
εχει αναφερθει για ξεπετα βουλγαρα νομιζω
Πουστοδιάλομε δαυτες!!!
Πρόκειται για πολύ ξεφτυλισμένο άβυζο ευρωφονιάρικο και άρρωστο  :idiot: σιντοβουλγαροτράβελλο!!!!

Κάποιος είχε πεί ότι εχει και κρυφή κάμερα για να σας κανει σούπερ στάρ της ανατολής.....

Καλά είναι νομίζω να μεταφέρουμε τις γνώσεις συγκεντρωμένες !!
 

Tamias

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.031
Like
3
Πόντοι
16
Ναι παιδιά μεγάλη προσοχή στα Βουλγαροτράβελα γενικώς. Και γενικότερα προσοχή! Κυκλοφορούν πολλλές αρρώστιες. Ακόμα και με τις πουτάνες. Πάνε οι εποχές που προσέχανε. Τώρα όλοι και όλες πολυδιαφημίζουν έρωτα δίχως προφύλαξη. Για την ποιότητα υπηρεσιών ούτε λόγος να ίνεται. Πατώντας στην ερωτική επιθυμία όποια και αν ε΄ναι αυτη ζητάνε όσα δεν μπορείς να φανταστεις και σε κοροιδευουν. Την έχουμε πατήσει όλοι. Ειδικά με τις ξένες και δη Βουλγάρες τραβεστί και μη τραβεστι. Ελάχιστες εξ αυτών τιμούν τα χρήματα που ζητάνε.

Τώρα έχουν πάρει χαμπάρι που υπάρχουν εδω μαλάκες στην Ελλάδα  και όλες αρχίζουννα έρχονται εδω, χωρίς άδειες χωρίς εξετάσεις χωρίς να ξέρουμς τίποτε γι αυτές ή αυτούς...

φαντάσου τι είπε το άτομο: "Σηκώνει ο φιλο μου εγκω ντεν κσερω ελληνικά.." και όμως και αυτη θα αλιευσει πελάτες κοροιδα.

Κρίμα. Κρίμα. Κρίμα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom