Νέα

Ξεπέτες Tραβεστοτρανς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα makkinen
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 150
  • Εμφανίσεις 30K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

makkinen

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2011
Μηνύματα
256
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Ανοίγω αυτό το θέμα για να ξέρουμε που πάμε ... δεν είναι μόνο μια εμφάνιση πλέον που μετρά.. δεν είναι επεξεργασμένες φωτογραφίες με πούστικα σώματα πλέον που μετρά ... έλεος πλέον ξυπνήστε..
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
Ανοίγω αυτό το θέμα για να ξέρουμε που πάμε ... δεν είναι μόνο μια εμφάνιση πλέον που μετρά.. δεν είναι επεξεργασμένες φωτογραφίες με πούστικα σώματα πλέον που μετρά ... έλεος πλέον ξυπνήστε..
Φιλε ποσα δινουν αυτες για να τις πηδηξεις?γιατι τωρα με την κριση,ειναι και αυτες μια λυση.
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Φιλε ποσα δινουν αυτες για να τις πηδηξεις?γιατι τωρα με την κριση,ειναι και αυτες μια λυση.

πας καλα ρε βλακα...  :2funny: :2funny: :2funny:


εσυ πληρωνεις.. αυτη ειναι η δουλεια τους  :2funny: :2funny: :2funny:


υγ.

μονο ο νωντας μου  :'( :'( :'(

τον επερνα τσαμπα  :cheesy:
 
OP
OP
makkinen

makkinen

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2011
Μηνύματα
256
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Φιλε ποσα δινουν αυτες για να τις πηδηξεις?γιατι τωρα με την κριση,ειναι και αυτες μια λυση.

Αν είναι για να τις πηδήξεις δεν θα περίμεναν εσένα ... βρίσκουν και πολύ εύκολα νομίζω.. δεν ξανάκουσα τραβέλι ή τράνς να πληρώσει για να πηδηκτεί. Δεν είναι αυτό το θέμα μας όμως εδώ ... Το θέμα και ο λόγος που άνοιξα αυτό το θέμα είναι ποίες απο όλες αυτές τις τραβεστί / τρανς είναι ξεπέτες..
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
μονο στο λιλακι παμε...κερναει και τα ουισκακια
 
OP
OP
makkinen

makkinen

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2011
Μηνύματα
256
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
μονο στο λιλακι παμε...κερναει και τα ουισκακια

παντος η Έλενα Τρανσέξουαλ και η Αγάπη είναι απο τις πρώτες ξεπέτες της ελλάδας... το μυαλό τους μόνο στα λεφτά τίποτα περισσότερο..
 

Tamias

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.031
Like
3
Πόντοι
16
Πρεπει να πω παιδιά να προσέχετε υπάρχουν πολλές ξεπέτες στην Αθήνα με τα Τραβεστι. Συγκεκριμένα να προσέχετε τις Βουλγάρες Milenka ή Μιλενα και Asiq ή Νασια. Κυκλοφορούν στην Ικτίνου και ενίοτε εμφανίζουν προφιλ. Θαρρώ πως δεν αξίζουν καθόλου τα λεφτά που ζητάνε. Να ναι καλά οι "κοπέλες" αλλά μάλλον ψάχνουν για κορόιδα. Μπορεί να εχουν προσόντα κλπ αλλα δεν ειναι καθόλου για τις τιμές που ζητάνε. Ειναι παρα΄λογο ν αζητάς 100 ευρω και να επικαλείσαι: " Αν τέλει, αν ντεν τέλι γκια σοθ ηλίτιε..." Εχουν αποθρανσει πολύ
 
OP
OP
makkinen

makkinen

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2011
Μηνύματα
256
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Πρεπει να πω παιδιά να προσέχετε υπάρχουν πολλές ξεπέτες στην Αθήνα με τα Τραβεστι. Συγκεκριμένα να προσέχετε τις Βουλγάρες Milenka ή Μιλενα και Asiq ή Νασια. Κυκλοφορούν στην Ικτίνου και ενίοτε εμφανίζουν προφιλ. Θαρρώ πως δεν αξίζουν καθόλου τα λεφτά που ζητάνε. Να ναι καλά οι "κοπέλες" αλλά μάλλον ψάχνουν για κορόιδα. Μπορεί να εχουν προσόντα κλπ αλλα δεν ειναι καθόλου για τις τιμές που ζητάνε. Ειναι παρα΄λογο ν αζητάς 100 ευρω και να επικαλείσαι: " Αν τέλει, αν ντεν τέλι γκια σοθ ηλίτιε..." Εχουν αποθρανσει πολύ

Συμφονώ με τον φίλο ποιο πάνω βασικά οι βουλγάρες δεν πολυαξίζουν ... πρόσφατα δοκίμασα την Asiq και είναι εντελώς ξεπέτα και βιαστική δεν θα την πρότινα.. μακριά
 

vagabond

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2005
Μηνύματα
495
Κριτικές
1
Like
97
Πόντοι
1
η Sesil ή αλλιώς Sisi είναι στο ίδιο μοτίβο??
 

andyj66

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.200
Κριτικές
65
Like
2.188
Πόντοι
7.335
Φιλε ποσα δινουν αυτες για να τις πηδηξεις?γιατι τωρα με την κριση,ειναι και αυτες μια λυση.
αν αφήσουμε κατά μέρος τις τραβεστί και μιλήσουμε καθαρά για εγχειρισμένες τρανς, γυναίκες σαν τη Χαρά ή τη Βίκυ πολύ, πάρα πολύ δύσκολα συναντάς στην πιάτσα. Και για μένα λίγα παίρνουν, αν υπολογίσεις τα πολυ΄μέτρια cg ¨η ct με τα 250άρια... Αν δοκιμάσεις ποτέ θα με θυμηθείς. Μιλάμε πάντα για απόλυτα θυληκές τρανς, έτσι?
 
OP
OP
makkinen

makkinen

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2011
Μηνύματα
256
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
αν αφήσουμε κατά μέρος τις τραβεστί και μιλήσουμε καθαρά για εγχειρισμένες τρανς, γυναίκες σαν τη Χαρά ή τη Βίκυ πολύ, πάρα πολύ δύσκολα συναντάς στην πιάτσα. Και για μένα λίγα παίρνουν, αν υπολογίσεις τα πολυ΄μέτρια cg ¨η ct με τα 250άρια... Αν δοκιμάσεις ποτέ θα με θυμηθείς. Μιλάμε πάντα για απόλυτα θυληκές τρανς, έτσι?

και γιατί να δώσω 250 σε μια τρανς εγχειρισμένη και όχι σε μια κανονική γυναίκα? Απάντησε μου σε αυτό ...
 

andyj66

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.200
Κριτικές
65
Like
2.188
Πόντοι
7.335
και γιατί να δώσω 250 σε μια τρανς εγχειρισμένη και όχι σε μια κανονική γυναίκα? Απάντησε μου σε αυτό ...
Μα δε παίρνουν 250 ούτε η Χαρά ούτε η Βίκυ, από όσο ξέρω τουλάχιστον. Με 150 είσαι οκ. Οπότε μιλάμε γι απολύ vfm. εκτός φυσικά αν σε ενοχλεί ότι κάποτε, πολύ, πολύ παλιά ήταν αγόρια, αλλά αυτό το έχουν ξεχάσει εδώ και καιρό και οι ίδιες.....πάντως το σέβομαι απόλυτα και το είχα πρόβλημα κι εγώ...
 
OP
OP
makkinen

makkinen

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2011
Μηνύματα
256
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Μα δε παίρνουν 250 ούτε η Χαρά ούτε η Βίκυ, από όσο ξέρω τουλάχιστον. Με 150 είσαι οκ. Οπότε μιλάμε γι απολύ vfm. εκτός φυσικά αν σε ενοχλεί ότι κάποτε, πολύ, πολύ παλιά ήταν αγόρια, αλλά αυτό το έχουν ξεχάσει εδώ και καιρό και οι ίδιες.....πάντως το σέβομαι απόλυτα και το είχα πρόβλημα κι εγώ...

ναι ρε μάγκα μου αλλα πες μου τον λόγο να πάω με μία εγχειρησμένη τρανς και να μην πάω με μια κανονική μουνάρα... Ο λόγος ποιος είναι?
 

andyj66

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.200
Κριτικές
65
Like
2.188
Πόντοι
7.335
ναι ρε μάγκα μου αλλα πες μου τον λόγο να πάω με μία εγχειρησμένη τρανς και να μην πάω με μια κανονική μουνάρα... Ο λόγος ποιος είναι?
[/quote
φίλε μο υη καύλα δεν έχει πάντα λόγο... πες ότι γουστάρεις το διαφορετικό, πες ότι σ' αυτά τα λεφτά δεν υπάρχει γυναίκα τόσο sexy και, επαναμβάνω, αν σε χαλάει τόσο το εγχειρισμένη άστο..πάντως δεν φαίνεται σ' αυτές τις δύο!!!
 
OP
OP
makkinen

makkinen

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2011
Μηνύματα
256
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
ναι ρε μάγκα μου αλλα πες μου τον λόγο να πάω με μία εγχειρησμένη τρανς και να μην πάω με μια κανονική μουνάρα... Ο λόγος ποιος είναι?
[/quote
φίλε μο υη καύλα δεν έχει πάντα λόγο... πες ότι γουστάρεις το διαφορετικό, πες ότι σ' αυτά τα λεφτά δεν υπάρχει γυναίκα τόσο sexy και, επαναμβάνω, αν σε χαλάει τόσο το εγχειρισμένη άστο..πάντως δεν φαίνεται σ' αυτές τις δύο!!!

νομίζω είναι καλύτερα να ανοίξεις δικό σου θέμα "εγχειρησμένες τρανς" εδώ το θέμα μας είναι άλλο...
 

andyj66

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.200
Κριτικές
65
Like
2.188
Πόντοι
7.335
νομίζω είναι καλύτερα να ανοίξεις δικό σου θέμα "εγχειρησμένες τρανς" εδώ το θέμα μας είναι άλλο...
δεν έχεις άδικο, αλλά δεν μ' ενδιαφέρει τόσο το θέμα τρανς...
 
OP
OP
makkinen

makkinen

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2011
Μηνύματα
256
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Προσοχή βουλγάρικες ξεπέτες.. στην Κύπρο ζητούσαν 150 και όταν τις πήραν οι κύπριοι χαμπάρη ότι είναι ξεπέτες και δεν πάτουσε κανείς (τυχαίο.. δεν νομίζω)  το έριξαν στα 40ευρως.. ΑΝ τις τιμήσετε πέφτουν και σε χαμηλή τιμή 40 ευρως... Επίσης όχι και τόσο καθαρές...


 

ΑΚΗΣ018

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Ιουν 2008
Μηνύματα
501
Κριτικές
37
Like
24
Πόντοι
2.935
Προσοχή βουλγάρικες ξεπέτες.. στην Κύπρο ζητούσαν 150 και όταν τις πήραν οι κύπριοι χαμπάρη ότι είναι ξεπέτες και δεν πάτουσε κανείς (τυχαίο.. δεν νομίζω)  το έριξαν στα 40ευρως.. ΑΝ τις τιμήσετε πέφτουν και σε χαμηλή τιμή 40 ευρως... Επίσης όχι και τόσο καθαρές...


Να πανε στο Μυτηληνης,τωρα που ζηταει προσωπικο.... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom