Νέα

Caligula Gold

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα polymatakias
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 587
  • Εμφανίσεις 90K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

polymatakias

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
46
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
0
Χθες το βραδι πηγα στον Caligula ,αυτο που μου εκανε εντυπωση ηταν οτι ειχε πολυ ωραιες κοπελες,ειχε και 2-3 καινουριες που ητανε super.
Στο video wall ειχε συνεχεια διαφημηση οτι τον χειμωνα ,στην περιοχη φιξ ανοιγει το Caligula 2.
Γνωριζει κανεις κατι περισοτερο?
 
OP
OP
P

polymatakias

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
46
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
0
Το οβελιξ ειναι αυτο διπλα στο golden babys ?
 

ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2007
Μηνύματα
516
Κριτικές
3
Like
36
Πόντοι
6
Ναι και προβλεπετε να γινει χαμος με το golden,απο οτι μου ειπε ενας σερβιτορος που ρωτησα θα εχει αστεριες απο την Τσεχια και φυσικα Ουγγαρια
 

ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2007
Μηνύματα
516
Κριτικές
3
Like
36
Πόντοι
6
Ανοιξε χθες το Caligula Gold στην περιοχη του Φιξ ,αν καποιος φιλος το επισκευθηκε,ας μας δωσει πληροφοριες για το τι παιζει στο μαγαζι.
 

AssFiller

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2007
Μηνύματα
6.084
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
66
Note :Φίλε ΠΡΟΕΔΡΟΣ μόλις σου έσβησα το δεύτερο θέμα που άνοιξες με τον ίδιο τίτλο..
 
OP
OP
P

polymatakias

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
46
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
0
Φιλε Μακη ,εχθες πηγα και στα 2 . Πρωτα πηγα στο Caligula.  ειχε καμια 10αρια και αρκετο κοσμο,εκτος απο την Χριστινα την Λιθουανη και την Γαλλιδα την ξανθια (δεν θυμαμαι ονομα )οι αλλες ειναι και γαμω τα μπαζα.Τα παιδια απο εκει μου ειπανε οτι ανοιξε το Caligula Gold και οι υπολοιπες κοπελες πηγανε εκει,οποτε την εκανα για εκει κατα τις 3+30 ,αφου πρωτα εκανα χορο με την Γαλλιδα ,πρωτη φορα,και ζαλιστικα,με τρελανε .
Οταν πηγα μετα στο Caligula Gold ,ηταν πιτα ,το μαγαζι πολυ καλο και κυριλε,εκει βρισκονται και οι αλλες κοπελες,Βερονικα, Ναντια, Ναομι,κτλ.Το μονο κακο στο μαγαζι ειναι οτι δεν εχει καμια καβατζα για το πριβε σε περνουνε ματι ολοι.Αυτα τα ολιγα Μακη. ΑΞεχασα να σου πω οτι η δικια σου ειναι στο Caligula Gold
 

DoctorG

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2007
Μηνύματα
96
Like
4
Πόντοι
0

Πολύ καλή ενημέρωση φίλε polymatakias, πες μας όμως και για τιμές τι παίζει. Αν και δεν πιστεύω πως θα είναι διαφορετικές από τα άλλα μαγαζιά. Το show είχε τίποτα πικάντικο, διαφορετικό , κάποιο live sex ίσως ;  :birdman: 

Είναι κοντά στο gato nero έτσι ;  Θα το επισκεφτώ σύντομα.
 

ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2007
Μηνύματα
516
Κριτικές
3
Like
36
Πόντοι
6
Ευχαριστω polymatakias ,αν δεν εχεις να κανεις κατι σημερα παρε μου τηλεφωνο να κανουμε ντου στο Caligula Gold
 
OP
OP
P

polymatakias

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
46
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
0
Μακη θα σε παρω τηλ.  κατα τις 12+30 πιο νωρις δεν μπορω , θα βγω μετην δικια μου.Παντως σε βλεπω αποφασισμενο να κανεις ζημια στο μαγαζι σημερα, ΑΡΧΟΝΤΑ,παρε την Porche ,να πουλησουμε και λιγο εφε βρε παιδι μου,παντως αν γινετε να παμε πρωτα στο Caligula ,θελω να παρω την Γαλλιδα για 3 χορους στο παταρι,με εχει τρελανει,και μετα παμε στο Caligula Gold
Φιλε DoctorG οι τιμες ειναι 20 το ποτο σου 30 το πικολο,20 ο χορος ,150 και 250 οι σαμπανιες.
Για show δεν ειδα κατι ,αλλα ειναι εκει η Κινεζα που εκανε show με τον δονητη στο Caligula ,ισως να εκανε ποιο μπροστα γιατι εγω πηγα κατα τις 3+30 - 4.
ειναι διπλα στο gato nerro.
 
OP
OP
P

polymatakias

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
46
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
0
Κατι ακομα για το Caligula . Ο σερβιτορος μου ειπε οτι μεσα στην εβδομαδα θα φερουνε καινουριες κοπελες, φρεσκιες.
 

ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2007
Μηνύματα
516
Κριτικές
3
Like
36
Πόντοι
6
Θα περιμενω να παρεις τηλ.polymatakias,ενταξει θα παρω την Porche,δε μου λες ρε μαγκα την γουσταρες την Γαλλιδα ,την Σοφια θα λες , γιατι γραφεις οτι η Ναντια ειναι στο Caligula Gold,απο παρτι μου σημερα εχςις 3 χορους στο παταρι με αυτην.
 

DoctorG

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2007
Μηνύματα
96
Like
4
Πόντοι
0
Μεταξύ παλιού και νέου caligula τι προτείνεται ;
 

ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2007
Μηνύματα
516
Κριτικές
3
Like
36
Πόντοι
6
Φιλε DoctorG αυριο θα μπορεσω να σου πω την γνωμη μου
 

ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2007
Μηνύματα
516
Κριτικές
3
Like
36
Πόντοι
6
Το εν λογω μαγαζι σαν χωρος ειναι αριστος,απο παρουσιες ( κοπελες ),μια απο τα ιδια, δηλ.οι ιδιες που ηταν στο Caligula ,ουδεμια ανανεωση,στα μειον του μαγαζιου ειναι οτι δεν υπαρχεικαποιος ιδιαιτερος χωρος για τον χορο.
 

DoctorG

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2007
Μηνύματα
96
Like
4
Πόντοι
0
Τελικά και εγώ τίμησα το νέο μαγαζί της πόλης μας με την παρουσία μου χθές. Οι πρώτες εντυπώσεις είναι ακριβώς όπως περιγράφει ο Πρόεδρος. Επιπλέον η πίστα ειναι πολύ μικρή πιστεύω και δεν αφήνει περιθώρια στις γυναίκες (όσες έχουν διάθεση) να κάνουν ένα όμορφο show, πολλά φώτα και όντως οι ίδιες που ήταν στο παλιό καμία έκπληξη.
Στο παλιό τη γίνεται άραγε ;
 

ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2007
Μηνύματα
516
Κριτικές
3
Like
36
Πόντοι
6
Στο παλαιο φιλε DoctorG ειναι οπως τα λεει ο polymatakias ,εκτος απο την Λιθουανη και την Γαλλιδα ,οι αλλες ειναι για τα μπαζα .
Ακριβες πληροφοριες θα σου δωσω το Σαββατο που θα παω καμια βολτα απο εκει
 

DoctorG

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2007
Μηνύματα
96
Like
4
Πόντοι
0
Γαλλίδα Προεδρε εννοείς την SOFI ποιά είναι η Λιθουανή που αξίζει από το παλιό ;
 

ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2007
Μηνύματα
516
Κριτικές
3
Like
36
Πόντοι
6
Φιλε DoctorG την Σοφια εννοω,η αλλη η Γαλλιδα ειναι στο Caligula Gold,(Ναντια).
Την Λιθουανη την λενε Χριστινα και ειναι φωτοβολιδα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom