Νέα

Γνωριμίες-σεξάκι μέσω internet (Facebook, dating sites κλπ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alan7
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

alan7

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2006
Μηνύματα
6
Like
3
Πόντοι
0
Ρε μάγκες, οποιος εχει κανει κονε, ας στειλει πμ με κανα ονοματακι και το σαιτ, μπας και δουμε και μεις ασπρη μερα!!!
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.481
Κριτικές
4
Like
147
Πόντοι
16
Eγώ ακολουθώντας όσδα διάβασα εδώ μπήκα χθες στο zoo και έπαιξα για μιάμιση ώρα λεξομαχίες με μια τύπισα που ενώ στο προφίλ γράφει ελεύθερη μετά μου προέκυψε αρραβωνιασμένη και πιστή. Δώστε κανένα nick από zoo που να είναι διαθέσιμο και για άλλου είδους παιχνίδια!
 

GLA21

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2006
Μηνύματα
80
Κριτικές
6
Like
45
Πόντοι
0
ρεπαιδια χωρις φωτο δεν σου απανταει καμια;παω να βαλω στο zoo φωτο αλλα λεει οτι δεν εγκρινεται!γιατι;
 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.218
Like
372
Πόντοι
36
Αν μπεις στο icq.com και κάνεις chat κάτι μπορεί να γίνει, αν και στην πέφτουν πολλές για τσόντες. Και εκεί δεν χρειάζεται φωτογραφία. Και ΠΡΟΣΟΧΗ στους DIALERS!
 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
Αν μπεις στο icq.com και κάνεις chat κάτι μπορεί να γίνει, αν και στην πέφτουν πολλές για τσόντες. Και εκεί δεν χρειάζεται φωτογραφία. Και ΠΡΟΣΟΧΗ στους DIALERS!

φανταζομαι πως εννοεις τα sites που σου χρεωνουν το λογαριασμο του οτε.αληθεια, αν ειναι αυτο που εννοεις με τη λεξη dialers, πως μπορεις να προφυλαχθεις? υπαρχει καποιο προγραμμα?
 

oneofus

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
274
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
1
Rokoss , δεν πρέπει να πηγαίνεις ποτέ σε links που σου δίνουν.

Το chat μου τη σπάει φοβερά.Δε λέει να κάθεσαι κάθε μέρα 2 ώρες και τελικά το αποτέλεσμα να είναι μηδέν !
Tώρα δοκιμάζω τα dating sites αλλά και πάλι δεν βλέπω φως.Τι στο διάολο πρέπει να γράφεις για να τραβήξεις την προσοχή και να σου απαντάνε ;
 

galanomatis

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2006
Μηνύματα
490
Κριτικές
3
Like
8
Πόντοι
1
παιδια χανετε τον χρονο σας.εχω βγει 4 ραντεβου το ενα χειροτερο απο το αλλο.....οι οραιες γκομενεσ δεν κυκλοφορουν σε τελειωμενα sites αλλα σε μπαρακια κτλ....εκει να πατε...αντε ξεκολατε και λιγο απο την οθονη
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
To ότι κυκλοφορούν στα μπαράκια δε σημαίνει και ότι κάθονται να τις καμακώσεις εκει. Ή πηγαίνουν με γκόμενο, ή για να σπάσουν πλάκα με τους άντρες που τους την πέφτουν.

Για την ακρίβεια, στο μπαράκι θα πρέπει να διαγράψεις την αξιοπρέπειά σου και ίσως σου κάτσει κάποια αν την παρακαλέσεις αρκετά.
 

poulios

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
40
Like
2
Πόντοι
0
λοιπον η γενικη διαπιστωση ειναι οτι τα πραματα ειναι δυσκολα,γιαυτο καμακι παντου
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
Δέν ξέρω αλλα για κάποιο λόγο δέν τα εμπιστέυομαι αυτα...
 

skoupidi

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2006
Μηνύματα
122
Like
1
Πόντοι
1
φανταζομαι πως εννοεις τα sites που σου χρεωνουν το λογαριασμο του οτε.αληθεια, αν ειναι αυτο που εννοεις με τη λεξη dialers, πως μπορεις να προφυλαχθεις? υπαρχει καποιο προγραμμα?
Οποιοδήποτε πρόγραμμα για spyware.
Αν θες δοκίμασε αυτό :spybotsd14
είναι από τα καλύτερα και δωρεάν.
 

dom

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2006
Μηνύματα
148
Κριτικές
2
Like
10
Πόντοι
1
Έχει κανείς βγάλει κανένα καλό κομμάτι από το IRC ?
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
Όταν λές καλό κομμάτι μάλλον θα εννοείς φάρσα έτσι;
 

dom

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2006
Μηνύματα
148
Κριτικές
2
Like
10
Πόντοι
1
Τι φάρσα? Εννοώ κανένα καλό γκομενάκι
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
Καλά καληνύχτα. Σόρρυ κιόλας για την ειρωνία αλλα μόνο ένα παιδί ξέρω που έβγαλε γκόμενα απο το #hellas και μάλιστα απο σπόντα. Οι περισσότεροι στο #hellas (και σχεδών όλοι στο #sex) θέλουν να κάνουν χαβαλέ και πλάκα.
 

dom

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2006
Μηνύματα
148
Κριτικές
2
Like
10
Πόντοι
1
ναι αλλά κάποιοι ΄"εργάζονται" "σοβαρά" ΄)
 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.218
Like
372
Πόντοι
36
φανταζομαι πως εννοεις τα sites που σου χρεωνουν το λογαριασμο του οτε.αληθεια, αν ειναι αυτο που εννοεις με τη λεξη dialers, πως μπορεις να προφυλαχθεις? υπαρχει καποιο προγραμμα?

Κατέβασε το Zonealarm (free edition). Κάθε φορά που ένα πρόγραμμα ζητάει σύνδεση με το δίκτυο, στο λέει (2 φορές) και αποφασίζεις. Γνωρίζοντας ποια προγράμματα έχεις και ποια θες να κάνουν update, αν δεις τίποτα περίεργο το κόβεις στη σύνδεση και μετά πας στον Πίνακα Ελέγχου>Προσθήκη /αφαίρεση Προγραμμάτων και το βγάζεις
 

kostisx

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2006
Μηνύματα
6
Like
1
Πόντοι
0
Παίδες εγώ παλιά έμπαινα πολύ στα τσατ. Βασικό είναι να γράφεις γρήγορα για να ρωτάς συνέχεια την γκόμενα πολλά και διάφορα και όχι πολύ προσωπικά. Δηλ. αποφεύγεις να την ρωτήσεις πως είναι που μένει ακριβός και τέτοια. Προσπαθείς να είσαι ευχάριστος. Στην αρχή μιλάνε με πολλούς αλλά μετά από λίγο αν τους κεντρίσεις το ενδιαφέρον τους γειώνουν και μιλάνε μαζί σου. Κάποια περίοδο οι φίλοι μου όλοι παντρεμένοι και βγαίναμε σπάνια σε μπαράκια για να γνωρίσω γυναίκες. Ε! μέσα από το τσάτ γάμησα αρκετές. Καθόλου νύξη για γαμήσι. Λάου λάου ίσος επικοινωνία με κινητό και κάποια στιγμή κλείνετε ραντεβού για ποτό. Ε ένα πράγμα είναι σίγουρο! ότι έχουν βάλει καθαρό ωραίο εσώρουχο και πλύνει καλά το μουνάκι τους (για καλό και για κακό). Οι 99% πηδιούνται από το πρώτο ραντεβού. Να θυμάστε ότι αν δεν τις πηδήξετε δεύτερο μπορεί να μην υπάρξει (αυτό για τους νέους και ντροπαλούς). Αν τις πηδήξετε πολύ πιθανό να αποκτήσετε μια καλή καβάντζα.
 

mangasuthu

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
23
Like
4
Πόντοι
0
φιλε kostisx σωστος!

έτσι θέλει, μπαμ και κάτω, γιατί αλλιώς ενδέχεται να σε περάσουν και για καληνυχτάκια  :) θελει υπομονή το τηλ και το ραντεβού, γιατί στο δίκτυο κυκλοφορεί κάθε καρυδιάς καρύδι και είναι λογικό ο καθένας να φοβάται τί θα συναντήσει
 

Pasato

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2006
Μηνύματα
21
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παιδιά έχω πει και σε παλιότερο μήνυμα μου ότι μπαίνω σε πολλά chat room όπως το παλιό το το όλα τα ίδια είναι πάνω κάτω. Δυστυχώς οι γκόμενες που μπαίνουν σε αυτά τα chat  βομβαρδίζονται από πριβέ μηνύματα απο αντρες και η αναλογια που υπαρχει στα site  αυτα ειναι 1 γυναικα για 4 αντρες αντε λοιπον τωρα να βρεις αυτη την 1 που γουσταρη να πιδηχτει μαζι σου.....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom