Νέα

Επιθέσεις αλλοδαπών σε συναδέλφους

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα farkeli
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 398
  • Εμφανίσεις 38K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
72
Πόντοι
1.886
:thumbsup:
...
Επικίνδυνο Μεταξουργείο 15/4/2011 και το ρολόι της Ελλάδας να δείχνει 20.30’

Στη συνέχεια μου την έπεσαν τρεις Αιγύπτιοι στο Ιάσωνος 1 και μου τα πήραν όλα. Πορτοφόλι, τραπεζικές κάρτες και κινητό, που είχα βγάλει και φωτογραφίες (για αυτό δεν θα έχει απόψε φωτογραφίες η ενημέρωση μου... σορρυ)

Κρατούσαν και λεπίδα και έκανα πίσω. Έφαγα μερικές (κεφάλι, μέση πόδια) και γλύτωσα τα χειρότερα γιατί κρατούσαν και λεπίδα


Κύριοι,
πριν από μια ώρα, μόλις είχα συνουσιασθεί μετά της δεσποινίδος Έλενας στον επί της οδού Κνίδου Οίκο, ήμουν μόνος μέσα στο αυτοκίνητο επί της οδού Μάγερ στη διασταύρωση με τη Μάρνη, με το τζάμι συνοδηγού μισοκατεβασμένο, περίμενα στο κόκκινο φανάρι, μπροστά μου ήταν άλλο ένα αυτοκίνητο και πίσω μου κανένα.
Δέχθηκα επίθεση από τρεις νεαρούς κακοποιούς, ο ένας από τους οποίους προσπάθησε να ανοίξει την πόρτα του οδηγού, ο δεύτερος την πόρτα του συνοδηγού κι ο τρίτος επόπτευε.
Τους αντελήφθηκα έγκαιρα, κίνησα απότομα το όχημα και λάκισαν στο σκοτάδι.
Αδύνατοι, κοντοκουρεμένοι, ο ένας με καπέλο τζόκεϋ.

Σκούρα τα πράγματα.

Μάλλον χρειάζεται να αντιμετωπίσουμε το ζήτημα με την απαιτούμενη σοβαρότητα και αναγκαιότητα ...
 
OP
OP
farkeli

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
72
Πόντοι
1.886
Και σίγουρα δεν είναι τα μοναδικά περιστατικά που έχουν συμβεί
 

magaret

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
3
Like
1.068
Πόντοι
216
οπωσδηποτε κι αμεσα...οργανωμενες παρειστικες εξορμησεις..θα θυμηθουμε και την εφηβεια μας..
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
οπωσδηποτε κι αμεσα...οργανωμενες παρειστικες εξορμησεις..θα θυμηθουμε και την εφηβεια μας..

τυποι οταν το κανονισετε ψηνομαι να κατεβω και εγω...

;) ;) ;)

ας οργανωθουμε να γαμησουμε καμια μανουλα γιατι πολυ ξεθαρεψαν  :grin:
 

LonelyTraveller

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2011
Μηνύματα
240
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
1
να λαβει μετρα ο Δημος Αθηναιων για την Προστασια του πολιτη-μπουρδελιαρη και η αστυνομια !!!
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
μπραβο στον farkeli που ανοιξε αυτο το θρεντ
στην απευκταια περιπτωση που επαναληφθει κατι τετοιο μαλλον θα τροποποιειται το πρωτο post και θα αναρταται το καθε νεο περιστατικο εκει

περα απ'αυτα ισως καποια στιγμη πρεπει να γινει κουβεντα για την [size=20pt]λαθρο[/size]- μεταναστευση στη χωρα μας
 

Hmar

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2009
Μηνύματα
26
Like
0
Πόντοι
0
τυποι οταν το κανονισετε ψηνομαι να κατεβω και εγω...

;) ;) ;)

ας οργανωθουμε να γαμησουμε καμια μανουλα γιατι πολυ ξεθαρεψαν  :grin:

Δε βγαίνουν τα νούμερα.Είναι αμέτρητοι.Και κάθε μέρα έρχονται χιλιάδες.
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Ρε παιδια τι να πω ..
χαιρομαι που δε μενω Αθηνα .. θα ειχα καθαρισει κανεναν ... :uglystupid:

Γαμω την τρελα μου δηλαδι θα καθαρισουμε αραγε ποτε απ αυτους ? :think:




*
παπαριες περι ρατσισμου και πουτσες μπλε στ @@ μου τις γραφω
 

magaret

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
3
Like
1.068
Πόντοι
216
Η λυση ειναι πρωι - μεσημερι η τσαρκα...

και με παρεες το λιγοτερο 3 ατομων.
ετσι μπραβο..και να γυαλιζει και το ματι μας..στη χωρα μας και στις γειτονιες μας ,ειμαστε...
 

Vagelis_20

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2009
Μηνύματα
709
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Μα δεν έχουν το Θεό τους οι μαλάκες.Στη συντριπτική πλειοψηφία τους αλλοδαποι ειναι αυτοί που κάνουν αυτά τα τεχνάσματα.Πετάγονται μπροστά όπως οδηγείς και φωνάζουν ότι τους χτύπησες και σταματάς έντρομος να δεις και σου αρχίζει τον καυγά και όπως είσαι αφηρημένος ένα τσογλάνι ανοίγει την πόρτα του συνοδηγού και σου αρπάζει τσάντα,πορτοφόλι ή ότι άλλο έχεις.Στη Μενανδρου κάτι Αλγερινοί και Μαροκινοι το χουν σύστημα..

Και έχουν ξεφύγει..Φίλη απο το ΤΕΙ Πειραιά πριν 2χρόνια ήθελε να πάει στη σχολή και ήταν στην αφετηρία στη Μενάνδρου 8 το πρωί και ένα Αλβανό μάλλον πρεζόνι με φίλο του της ζήταγε επίμονα λεφτά και επειδή δεν απαντούσε ο ένας της πέταξε ένα μπουκάλι νερό στο κεφάλι και ο άλλος την κλώτσησε...

Στου Ψυρρή ήταν κάτι Νιγηριανοί που είχαν μπλοκάρει ένα κομμάτι στην άκρη του δρόμου με τελάρα και δεν σε αφήναν να παρκάρεις αν δεν τους έδινες 5 ευρώ!!Θυμάμαι τα χα πάρει άσχημα και βγήκα από το αυτοκίνητο μες στα νεύρα και του είπα να πάρει τα τελάρα και να πάει να γαμηθεί και ο ένας πήγε να μου ορμήσει.Βγήκε τότε φίλη μου και του είπε ότι είναι δικηγόρος και ξέρει ότι είναι παράνομος και αν τολμήσει να αγγίξει το αμάξι θα την πληρώσουν άσχημα.Εκείνη τη βραδιά δε διασκάδασα καθ΄λου αφού όλη την ώρα είχα το νου μου στο αυτοκίνητο αλλά ευτυχώς δεν το άγγιξαν.

Δεν έχω τίποτα με τους αλλοδαπούς σε ευρεία κλίμακα αλλά αφού δεν έχουμε αστυνομία παίρνουν θάρρος και κάτι σκατά και μας κάνουν τους νονούς της νύχτας..Να δεις που κάποια στιγμή όπως στη Φινλανδία θα βγει καμια Χρυσή Αυγή κυβέρνηση ή έστω το ΛΑΟΣ και δυστυχώς δεν θα την πληρώσουν μόνο οι εγκληματίες λαθρομετανάστες αλλά και ήσυχοι άνθρωποι που δεν πείραξαν κανένα
 

savras poniridis

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2011
Μηνύματα
155
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Είμαι της άποψης ότι η βία προέρχεται από τους φτωχούς, όχι τους ξένους... Είναι μάλλον ταξικό το θέμα και όχι φυλετικό! Κατά τα άλλα... ΝΑΙ, πρωί/μεσημέρι και όχι σε ήσυχους δρόμους μόνοι μας... Εδώ κάτυι κάθετα στενά στη Λιοσίων δεν είναι ασφαλή, πόσο μάλλον το Μετάξι που δεν είναι και ένας δρόμος....
 

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.728
Like
21
Πόντοι
366
Η λυση ειναι πρωι - μεσημερι η τσαρκα...

και με παρεες το λιγοτερο 3 ατομων.
μαλιστα.....

οι μπουρδελιαρηδες θα κυκλοφορανε μονο με το φως του ηλιου....

η αστυνομια εβγαλε ηδη ανακοινωση για τις γυναικες να μη κυκλοφορουν εξω μονες οταν πεσει ο ηλιος...

σε λιγο θα σας πουνε να μη βγαινετε απο το σπιτι αμα δε συντρεχει σοβαρος λογος...

πρεπει να αισθανεστε πολυ "ελευθεροι" μεσα στη "δημοκρατια του πολυπολιτισμου" που επεβαλλε το ΠΑΣΟΚ και η αριστερα!  :jerking:




Υ.Γ. Farkeli περαστικα, ελπιζω να ειναι πια μονο μια κακια αναμνηση το σκηνικο που εζησες...
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
μαλιστα.....

οι μπουρδελιαρηδες θα κυκλοφορανε μονο με το φως του ηλιου....

η αστυνομια εβγαλε ηδη ανακοινωση για τις γυναικες να μη κυκλοφορουν εξω μονες οταν πεσει ο ηλιος...

σε λιγο θα σας πουνε να μη βγαινετε απο το σπιτι αμα δε συντρεχει σοβαρος λογος...

πρεπει να αισθανεστε πολυ "ελευθεροι" μεσα στη "δημοκρατια του πολυπολιτισμου" που επεβαλλε το ΠΑΣΟΚ και η αριστερα!  :jerking:




Υ.Γ. Farkeli περαστικα, ελπιζω να ειναι πια μονο μια κακια αναμνηση το σκηνικο που εζησες...

τυπε ποτε στην ζωη μου δεω εχω ψηφισει τα 2 μεγαλα κομματα.
Οποτε μην την λες σε μενα... στους αλλους πες τα.
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
Είμαι της άποψης ότι η βία προέρχεται από τους φτωχούς, όχι τους ξένους... Είναι μάλλον ταξικό το θέμα και όχι φυλετικό! Κατά τα άλλα... ΝΑΙ, πρωί/μεσημέρι και όχι σε ήσυχους δρόμους μόνοι μας... Εδώ κάτυι κάθετα στενά στη Λιοσίων δεν είναι ασφαλή, πόσο μάλλον το Μετάξι που δεν είναι και ένας δρόμος....
οποτε παραλληλα με την λαθρομεταναστευση μπορουμε να συζητησουμε και τους λογους που οδηγησαν στην οικονομικη ανομοιομορφια της Ελλαδας ας πουμε μαυρο χρημα , μιζες κτλ  ,μηπως σε τελικη αναλυση ειναι αλλοι οι θυτες ?
 

Vagelis_20

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2009
Μηνύματα
709
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Είμαι της άποψης ότι η βία προέρχεται από τους φτωχούς, όχι τους ξένους... Είναι μάλλον ταξικό το θέμα και όχι φυλετικό! Κατά τα άλλα... ΝΑΙ, πρωί/μεσημέρι και όχι σε ήσυχους δρόμους μόνοι μας... Εδώ κάτυι κάθετα στενά στη Λιοσίων δεν είναι ασφαλή, πόσο μάλλον το Μετάξι που δεν είναι και ένας δρόμος....

Τι λες ρε συ;Έχεις δει εσυ πολλούς φτωχούς και δυστυχισμένους να επιτίθενται σε οδηγούς και σε κοπέλες νύχτα μέρα.Έχεις δει πολλούς δύστυχους να τραβάνε μαχαίρι και να ναι έτοιμοι να σε ξεκάνουν για να σου πάρουν το κινητό;;Αυτά είναι κόλπα κάποιων τριτοκοσμικών ξένων που μας ήρθαν χωρίς χαρτιά και παράνομα και επειδή μας ήρθαν με το νταβατζιλίκι πρέπει να ανεχόμαστε και τις μαλακίες που κάνουν στις υπανάπτυκτες χώρες τους.

Εγώ ξέρω φτωχούς και συγκεκριμένα παιδί που ο πατέρας σακάτης και άνεργος χωρίς μάνα που δεν είχε δουλειά και επειδή κατέληξαν να μην έχουν λεφτά ούτε για φαί πήγε και κουβάλαγε κιβώτια,πήγαινε και σε οικοδομές και ότι έβγαζε μαύρα χωρίς ασφάλιση και ένσιμα..Αυτός όμως ποτέ δεν λήστεψε και όταν έκαναν κίνηση καναδυο καλοί του φίλοι να του δώσουν έστω δανεικά λίγα λεφτά εκείνος μόνο που δεν τους πήρε με τις πέτρες.
 

savras poniridis

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2011
Μηνύματα
155
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
άπλά λέω ότι, πχ εδώ στην περιοχή μου, έχουμε μεγάλη αλητεία και διαρρήξεις και τρελό εμπόριο ναρκωτικών και όλα αυτά είναι από έλληνες ή γύφτους (οι οποίοι δεν ήρθαν πριν λίγα χρόνια στην ελλάδα) ...άρα με το να διώξουμε τους "ξένους", απλά θα αφήσουμε χόρο ξανά στους ντόπιους να κάνουν τα ίδια... Γιαυτό λέω ότι δεν είναι φυλετικό!

Παρόλα αυτά θα συμπληρώσω, ότι και ρατσιστής να μη θες να είσαι, μερικοί από τους ξένους, επιμένουν πολύ να στο βγάλουν αυτό το ρατσιστικό!  :grin:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom