Νέα

Βιζιτες σε κυριλε σπιτι διχως αγγελια

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα passa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 67
  • Εμφανίσεις 48K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

passa

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2009
Μηνύματα
23
Like
16
Πόντοι
0
Καλησπερα σε ολους, διαβαζω χρονια το site αλλα ποσταρω σπανια, ηρθε ομως ο καιρος να μοιραστω μαζι σας και τις δικες μου εμπειριες μετα απο 20 και πλεον χρονια απολαυσης του μουνιου ειτε κανονικα ειτε επι πληρωμη. Γυρω στο 1992 ενας φιλος μου αρκετα μεγαλυτερος απο μενα, αρρωστος μουνακιας και με αρκετες διασυνδεσεις μου εδωσε μια διευθυνση και το τηλεφωνο, λεγοντας καποιο συνθηματικο ωστε να παω να γαμησω τονιζοντας μου ομως οτι δεν επρεπε να το δωσω σε κανενα. Εχοντας του απολυτη εμπιστοσυνη επειδη με ειχε φτιαξει επανειλημενως με καλες πληροφοριες οσον αφορα τις βιζιτες, πηρα τηλεφωνο για να κλεισω ραντεβου. Κανονιζω για να παω εχοντας στο μυαλο μου οτι θα πηγαινα σε καποιο σπιτι τυπου studio η μασατζιδικο(ο φιλος μου δεν μου ειχε πει με λεπτομερειες τι θα συναντουσα, επειδη ημουν πιτσιρικας μεσα στην καυλα, ωστε να εκπλαγω ευχαριστα. Παρεπιπτοντως η διευθυνση ηταν στην κηφισια, την θυμαμαι ακομα, αλλα δεν την αναφερω για ευνοητους λογους.), φτανω λοιπον και στην διευθυνση που μου ειχε δωσει ηταν μια κυριλε μονοκατοικια, τυπου μικρης βιλας με τον κηπο της, το γκαζον κ.λ.π. Βλεποντας την, καπου κολλησα και νομησα οτι ειχε γινει λαθος φοβουμενος οτι αν χτυπησω το κουδουνι θα μου ανοιξει καποια οικογενεια. Τελος παντων, παιρνοντας βαθια αναπνοη και λεγοντας απο μεσα μου οτι αν οντως ηταν ετσι θα εκανα τον χαζο, χτυπαω και ευτυχως μου ανοιγει η κυρια που ειχα συννενοηθει(αγγλογερμανιδα) και εκανε το νταραβερι. Με το που μπηκα νομιζα οτι εβλεπα καποιο ονειρο, το σπιτι απιστευτα κυριλε και αρχοντικο οπου στο ισογειο ηταν το σαλονι, η κουζινα και ολοι οι υπολοιποι χωροι υποδοχης και στον επανω οροφο ηταν τα δωματια και τα μπανια(για να μην πλατειαζω ολο το σπιτι ηταν πανακριβης κατασκευης με οτι μπορει να συνεπαγεται αυτο). Μπαινοντας καθομαι στο σαλονι, με κερνανε ποτο χωρις πιεση χρονου και εμφανιζονται αν θυμαμαι καλα 3 κοπελες, οι οποιες απο εμφανιση ηταν λες και γινοταν casting, μια απο αγγλια, μια απο σουηδια και μια ελληνιδα. Δεν θα μπω σε λεπτομερειες οσον αφορα το γαμησι(ειχα περασει εκπληκτικα), πηγα γυρω στις 4 με 5 φορες(λυπαμαι που δεν πηγα πολυ περισσοτερες), αυτο ομως που εχω να πω ειναι οτι ηταν μια απο τις ωραιοτερες εμπειριες που βιωσα οσον αφορα το πληρωμενο ερωτα. Καποια αλλη στιγμη θα ξαναποσταρω με καποια αλλη μου εμπειρια.(οποιος συναγωνιστης θελει, μπορουμε να ανταλλαξουμε πληροφοριες με pm, το τι παιζει αυτη την περιοδο)
 

The Dick

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2006
Μηνύματα
260
Κριτικές
3
Like
173
Πόντοι
1
Συνάδερφε, αν έχεις την καλοσύνη απάντησέ μας στις εξής ερωτήσεις

1. το 1992 πόσα πλήρωνες και τι περιελάμβανε αυτό που πλήρωνες
2. Υπάρχει ακόμα; και αν ναι τι πληρώνεις σήμερα;
 

peonius

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2011
Μηνύματα
1.047
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Δεν υπάρχει πλέον Εχει κλείσει εδώ και χρόνια. H Mantam ήταν ελληνογερμανίδα και πριν μετακομίσει στην Κηφισσιά είχε δυό σπίτια στην Γλυφάδα. Ενα στην αθηνών κι ένα απίστευτο διαμέρισμα επί της παραλιακής δίπλα από το ΙΚΑ. Η αγγλίδα ( ιρλανδέζα ήταν ) ήταν ότως έξοχο κομμάτι
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.213
Κριτικές
254
Like
10.702
Πόντοι
19.505
Δεν υπάρχει πλέον Εχει κλείσει εδώ και χρόνια. H Mantam ήταν ελληνογερμανίδα και πριν μετακομίσει στην Κηφισσιά είχε δυό σπίτια στην Γλυφάδα. Ενα στην αθηνών κι ένα απίστευτο διαμέρισμα επί της παραλιακής δίπλα από το ΙΚΑ. Η αγγλίδα ( ιρλανδέζα ήταν ) ήταν ότως έξοχο κομμάτι

αυτή την αγγλίδα, αν ήταν μια κοκκινομάλλα με φακιδούλες, την είχα πάρει σε κρυφό σπίτι στην Αχαρνών. φοβερό κομμάτι αν μιλάμε για την ίδια
 
OP
OP
P

passa

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2009
Μηνύματα
23
Like
16
Πόντοι
0
Συνάδερφε, αν έχεις την καλοσύνη απάντησέ μας στις εξής ερωτήσεις

1. το 1992 πόσα πλήρωνες και τι περιελάμβανε αυτό που πλήρωνες
2. Υπάρχει ακόμα; και αν ναι τι πληρώνεις σήμερα;
1. 20.000 δρχ.(φυσιολογικο sex με οτι περιλαμβανει αυτο)
2.Δυστυχως οπως εγραψε και ενας φιλος εχει κλεισει χρονια. Υ.Γ. Την αγγλιδα την ελεγαν μισελ(καμμια σχεση με το ομωνυμο γραφειο)
 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
οι παλαιωτεροι (και ψαγμενοι) θα ενθυμουνται και την βιλα στη Γλυφαδα που φιλοξενουσε 5 απιθανουνς μουναρους (ηταν πισω απο την ΥΠΑ, στους δρομους που αντι ονοματος εχουν νουμερο πχ. 5η οδος και 33η). Πολυτελής χωρος. τοτε εμενα με τραβουσε περισοτερο η Τερρυ, μια βραζιλιανα, η θέα του κωλου της οποιας στα 4 θα μορουσε να εμπνευσει και τον ρεμπραντ.

απιθανες εποχες.
 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
υπαρχουν αλλα  ;) ;) ;)

σιγουρα θα υπαρχουν. απλα με την υπερπληθωρα αιδιου απο ολα τα μεσα πλεον εχουν χασει την σημασια τους. την εποχη που υπηρχαν αυτα, αγγελιες υπηρχαν μονο σε περιορισμενες εφημεριδες. το σκαουτινκγ, γινοταν προσωπικα. μη σου πω οτι ειχε και περισσοτερο ενδιαφερον.
 

Excalibur

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
8.502
Κριτικές
55
Like
5.102
Πόντοι
15.565
οι παλαιωτεροι (και ψαγμενοι) θα ενθυμουνται και την βιλα στη Γλυφαδα που φιλοξενουσε 5 απιθανουνς μουναρους (ηταν πισω απο την ΥΠΑ, στους δρομους που αντι ονοματος εχουν νουμερο πχ. 5η οδος και 33η). Πολυτελής χωρος. τοτε εμενα με τραβουσε περισοτερο η Τερρυ, μια βραζιλιανα, η θέα του κωλου της οποιας στα 4 θα μορουσε να εμπνευσει και τον ρεμπραντ.

απιθανες εποχες.

Ηταν στο στενο που εχει ενα γαμιστρωνα στην αρχη ( Ικαρος ) και ηταν οδος 5 .

Ναι ηταν πολυ χαι κατασταση , αλλα αν δεν σε ξερανε δεν περναγες μεσα
Διπλες κάμερες και στις δυο πορτες
εμενα τοτε μεγάλη μου αδυναμία ηταν η κλαουντια , ενα ξανθο διμετρο με κατι βυζαρες και η απολυτη πιπα παρακαλω

τι μας θυμισες ρε φιλε
 

peonius

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2011
Μηνύματα
1.047
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
οι παλαιωτεροι (και ψαγμενοι) θα ενθυμουνται και την βιλα στη Γλυφαδα που φιλοξενουσε 5 απιθανουνς μουναρους (ηταν πισω απο την ΥΠΑ, στους δρομους που αντι ονοματος εχουν νουμερο πχ. 5η οδος και 33η). Πολυτελής χωρος. τοτε εμενα με τραβουσε περισοτερο η Τερρυ, μια βραζιλιανα, η θέα του κωλου της οποιας στα 4 θα μορουσε να εμπνευσει και τον ρεμπραντ.

απιθανες εποχες.

Χαχαχαχα τι μου θύμησες τώρα. Ηταν στην Οδό Θ. Ελλειπα εξωτερικό και γυρίσα μετά απο κάποια χρόνια και μια και δυο πάω. ( δεν ήξερα τι κακό είχε κάνει ο Μακης.. Θυμάστε οι Παλαιοί? ) Βαράω κουδούνια χαχαχα και σκαει μυτη παππούς... ακόμη τρέχω. Πράγμαται είχε άπό τα ωραότερα... Θυμαστε οι παλαιότεροι και την μονοκατοικία επί της οδού Διαδόχου Παύλου στην Βούλα με τις αεροσυνοδούς  και διάφορες ζωντοχήρες ? Λένα, Αμαλία, και μία με γατίσια μάτια ξεχνάω το όνομα της... 
 

peonius

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2011
Μηνύματα
1.047
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
2.Δυστυχως οπως εγραψε και ενας φιλος εχει κλεισει χρονια. Υ.Γ. Την αγγλιδα την ελεγαν μισελ(καμμια σχεση με το ομωνυμο γραφειο)

Ναι η Μισέλ ήταν η αγγλίδα.. Είχε και μία Ιρλανδέζα και μία Μαροκινή και μία Γαλλίδα.. Πολυεθνικό μαγαζί επιπέδου. Παρτουζίτσες τέλειες και ήταν και αρκετά οικονομικό. Good value for Money σε σύγκριση με όσα δίναμε στης Λέτας... ( Θυμάστε τα Νεοκλασσικά στην Ακρόπολη ? 
 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
Ηταν στο στενο που εχει ενα γαμιστρωνα στην αρχη ( Ικαρος ) και ηταν οδος 5 .

Ναι ηταν πολυ χαι κατασταση , αλλα αν δεν σε ξερανε δεν περναγες μεσα
Διπλες κάμερες και στις δυο πορτες
εμενα τοτε μεγάλη μου αδυναμία ηταν η κλαουντια , ενα ξανθο διμετρο με κατι βυζαρες και η απολυτη πιπα παρακαλω

τι μας θυμισες ρε φιλε

ειναι αληθεια οτι οι προ ιντερνετ εποχες στο σεξ ηταν ποιο διασκεδαστικες - κατ εμε.

βιλα, confidentiality, ποτακι και σεξ με ''μοντελες'' σε τιμες αναλογικα χαμηλωτερες.

ειμαι βεβαιος οτι θα υπαρχει μετεξέλιξη της φάσης αυτης αλλα βεριεμαι να ξαναψαχνω.
 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
το κλειδι τοτε ηταν η προσωπικη ενασχολιση και το σκαουτινγκ. αυτο εδινε και (μερος) της ικανοποιησης.

τωρα, διαβαζεις τις κρητικες, πχ της Ευας, και ειναι σαν να την εχεις γαμησει τελειωνοντας.

προτιμω την παλια φιλοσοφία.
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.237
Πόντοι
7.045
Ε διαγράψου
 

peonius

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2011
Μηνύματα
1.047
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
το κλειδι τοτε ηταν η προσωπικη ενασχολιση και το σκαουτινγκ. αυτο εδινε και (μερος) της ικανοποιησης.

τωρα, διαβαζεις τις κρητικες, πχ της Ευας, και ειναι σαν να την εχεις γαμησει τελειωνοντας.

προτιμω την παλια φιλοσοφία.


E Λίγο πολύ και τώρα το ίδιο γίνεται.. μόνο που τώρα υπάρχει υπερπροσφορά
 

Επισκέπτης
τετοια σπιτια παντα υπαρχουν και θα υπαρχουν.εγω για παραδειγμα γνωριζω αυτη τη στιγμη ενα τετοιο στη νεα σμυρνη πισω απο το Α.Τ νεας σμυρνης.το εχει μια ρωσιδα η οποια φερνει διαφορες συμπατριωτισες της αν διαστηματα.υπηρεσιες προσφερει και η ιδια.μην μου ζητησετε τηλεφωνα γιατι πολυ απλα για να πας εκει πρεπει να σεσ συστησει ατομο που θα μιλησει με την ιδια η να πας μαζι του.επισης για λογους ασφαλειας για να σου ανοιξει την περνεις τηλεφωνω.αυτο για οποιον το ξερει ειναι πανω απο δεκα χρονια.και η οικοδεσποινα εεκτος απο εκληκτικο γαμησι κανει και φανατστικο μασαζ ;)
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
172
Πόντοι
866
τετοια σπιτια παντα υπαρχουν και θα υπαρχουν.εγω για παραδειγμα γνωριζω αυτη τη στιγμη ενα τετοιο στη νεα σμυρνη πισω απο το Α.Τ νεας σμυρνης.το εχει μια ρωσιδα η οποια φερνει διαφορες συμπατριωτισες της αν διαστηματα.υπηρεσιες προσφερει και η ιδια.μην μου ζητησετε τηλεφωνα γιατι πολυ απλα για να πας εκει πρεπει να σεσ συστησει ατομο που θα μιλησει με την ιδια η να πας μαζι του.επισης για λογους ασφαλειας για να σου ανοιξει την περνεις τηλεφωνω.αυτο για οποιον το ξερει ειναι πανω απο δεκα χρονια.και η οικοδεσποινα εεκτος απο εκληκτικο γαμησι κανει και φανατστικο μασαζ ;)
τυπε τοση μυστικοτητα ουτε σε μασονικη στοα :2funny:
 

Επισκέπτης
τυπε τοση μυστικοτητα ουτε σε μασονικη στοα :2funny:
δεν ειναι θεμα μυστηκοτητας απλα και εγω εχω παει με φιλο να φανταστεις οτι τηλεφωνω δεν εχω ακομα και ουτε εχω ζητησει αφου εξυπηρετουμε  :grin:.ειναι δυσκολο αν δεν σε γνωρισει δυσκολα θα μπεις.ξερω ακουγετε περιεργο αλλα δουλευει με κλειστο κυκλο.παντως φερνει εκπληκτικα μουνια.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
172
Πόντοι
866
δεν ειναι θεμα μυστηκοτητας απλα και εγω εχω παει με φιλο να φανταστεις οτι τηλεφωνω δεν εχω ακομα και ουτε εχω ζητησει αφου εξυπηρετουμε  :grin:.ειναι δυσκολο αν δεν σε γνωρισει δυσκολα θα μπεις.ξερω ακουγετε περιεργο αλλα δουλευει με κλειστο κυκλο.παντως φερνει εκπληκτικα μουνια.
τυπε οποιον παει καποιος για πρωτη φορα που βαζει και κουκουλα για να μην βλεπει την διαδρομη? :2funny:
εχει και πουρά ή μονο μικρες?τι προγραμμα κανουν?και τι τιμη?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom