Αναζήτηση

Σελίδες: [1] 2 3 4 5   Κάτω
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Βιζιτες σε κυριλε σπιτι διχως αγγελια  (Αναγνώστηκε 25267 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
passa
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

« στις: 18/04/11, 14:02 »

Καλησπερα σε ολους, διαβαζω χρονια το site αλλα ποσταρω σπανια, ηρθε ομως ο καιρος να μοιραστω μαζι σας και τις δικες μου εμπειριες μετα απο 20 και πλεον χρονια απολαυσης του μουνιου ειτε κανονικα ειτε επι πληρωμη. Γυρω στο 1992 ενας φιλος μου αρκετα μεγαλυτερος απο μενα, αρρωστος μουνακιας και με αρκετες διασυνδεσεις μου εδωσε μια διευθυνση και το τηλεφωνο, λεγοντας καποιο συνθηματικο ωστε να παω να γαμησω τονιζοντας μου ομως οτι δεν επρεπε να το δωσω σε κανενα. Εχοντας του απολυτη εμπιστοσυνη επειδη με ειχε φτιαξει επανειλημενως με καλες πληροφοριες οσον αφορα τις βιζιτες, πηρα τηλεφωνο για να κλεισω ραντεβου. Κανονιζω για να παω εχοντας στο μυαλο μου οτι θα πηγαινα σε καποιο σπιτι τυπου studio η μασατζιδικο(ο φιλος μου δεν μου ειχε πει με λεπτομερειες τι θα συναντουσα, επειδη ημουν πιτσιρικας μεσα στην καυλα, ωστε να εκπλαγω ευχαριστα. Παρεπιπτοντως η διευθυνση ηταν στην κηφισια, την θυμαμαι ακομα, αλλα δεν την αναφερω για ευνοητους λογους.), φτανω λοιπον και στην διευθυνση που μου ειχε δωσει ηταν μια κυριλε μονοκατοικια, τυπου μικρης βιλας με τον κηπο της, το γκαζον κ.λ.π. Βλεποντας την, καπου κολλησα και νομησα οτι ειχε γινει λαθος φοβουμενος οτι αν χτυπησω το κουδουνι θα μου ανοιξει καποια οικογενεια. Τελος παντων, παιρνοντας βαθια αναπνοη και λεγοντας απο μεσα μου οτι αν οντως ηταν ετσι θα εκανα τον χαζο, χτυπαω και ευτυχως μου ανοιγει η κυρια που ειχα συννενοηθει(αγγλογερμανιδα) και εκανε το νταραβερι. Με το που μπηκα νομιζα οτι εβλεπα καποιο ονειρο, το σπιτι απιστευτα κυριλε και αρχοντικο οπου στο ισογειο ηταν το σαλονι, η κουζινα και ολοι οι υπολοιποι χωροι υποδοχης και στον επανω οροφο ηταν τα δωματια και τα μπανια(για να μην πλατειαζω ολο το σπιτι ηταν πανακριβης κατασκευης με οτι μπορει να συνεπαγεται αυτο). Μπαινοντας καθομαι στο σαλονι, με κερνανε ποτο χωρις πιεση χρονου και εμφανιζονται αν θυμαμαι καλα 3 κοπελες, οι οποιες απο εμφανιση ηταν λες και γινοταν casting, μια απο αγγλια, μια απο σουηδια και μια ελληνιδα. Δεν θα μπω σε λεπτομερειες οσον αφορα το γαμησι(ειχα περασει εκπληκτικα), πηγα γυρω στις 4 με 5 φορες(λυπαμαι που δεν πηγα πολυ περισσοτερες), αυτο ομως που εχω να πω ειναι οτι ηταν μια απο τις ωραιοτερες εμπειριες που βιωσα οσον αφορα το πληρωμενο ερωτα. Καποια αλλη στιγμη θα ξαναποσταρω με καποια αλλη μου εμπειρια.(οποιος συναγωνιστης θελει, μπορουμε να ανταλλαξουμε πληροφοριες με pm, το τι παιζει αυτη την περιοδο)
Καταγράφηκε
The Dick
Προχωρημένος
**

« Απάντηση #1 στις: 18/04/11, 14:02 »

Συνάδερφε, αν έχεις την καλοσύνη απάντησέ μας στις εξής ερωτήσεις

1. το 1992 πόσα πλήρωνες και τι περιελάμβανε αυτό που πλήρωνες
2. Υπάρχει ακόμα; και αν ναι τι πληρώνεις σήμερα;
Καταγράφηκε
peonius
Vivere Pericolosamente
Μάλαμα

« Απάντηση #2 στις: 18/04/11, 14:02 »

Δεν υπάρχει πλέον Εχει κλείσει εδώ και χρόνια. H Mantam ήταν ελληνογερμανίδα και πριν μετακομίσει στην Κηφισσιά είχε δυό σπίτια στην Γλυφάδα. Ενα στην αθηνών κι ένα απίστευτο διαμέρισμα επί της παραλιακής δίπλα από το ΙΚΑ. Η αγγλίδα ( ιρλανδέζα ήταν ) ήταν ότως έξοχο κομμάτι
Καταγράφηκε

ΚΑΜΙΑ ΟΠΗ ΔΕΝ ΔΙΕΥΡΥΝΕΤΑΙ
ΧΩΡΙΣ ΠΟΘΟ
heellover
Τιμημένος

Φύλο: Άντρας

« Απάντηση #3 στις: 18/04/11, 15:03 »

Δεν υπάρχει πλέον Εχει κλείσει εδώ και χρόνια. H Mantam ήταν ελληνογερμανίδα και πριν μετακομίσει στην Κηφισσιά είχε δυό σπίτια στην Γλυφάδα. Ενα στην αθηνών κι ένα απίστευτο διαμέρισμα επί της παραλιακής δίπλα από το ΙΚΑ. Η αγγλίδα ( ιρλανδέζα ήταν ) ήταν ότως έξοχο κομμάτι

αυτή την αγγλίδα, αν ήταν μια κοκκινομάλλα με φακιδούλες, την είχα πάρει σε κρυφό σπίτι στην Αχαρνών. φοβερό κομμάτι αν μιλάμε για την ίδια
Καταγράφηκε

Γ' Ψωλαρχία αναγνωρίσεως
passa
Νέος
*

« Απάντηση #4 στις: 18/04/11, 15:03 »

Συνάδερφε, αν έχεις την καλοσύνη απάντησέ μας στις εξής ερωτήσεις

1. το 1992 πόσα πλήρωνες και τι περιελάμβανε αυτό που πλήρωνες
2. Υπάρχει ακόμα; και αν ναι τι πληρώνεις σήμερα;
1. 20.000 δρχ.(φυσιολογικο sex με οτι περιλαμβανει αυτο)
2.Δυστυχως οπως εγραψε και ενας φιλος εχει κλεισει χρονια. Υ.Γ. Την αγγλιδα την ελεγαν μισελ(καμμια σχεση με το ομωνυμο γραφειο)
Καταγράφηκε
ElftexTP
Ο παλιός, είν' αλλιώς

Tear me to change Tailor.

« Απάντηση #5 στις: 18/04/11, 15:03 »

οι παλαιωτεροι (και ψαγμενοι) θα ενθυμουνται και την βιλα στη Γλυφαδα που φιλοξενουσε 5 απιθανουνς μουναρους (ηταν πισω απο την ΥΠΑ, στους δρομους που αντι ονοματος εχουν νουμερο πχ. 5η οδος και 33η). Πολυτελής χωρος. τοτε εμενα με τραβουσε περισοτερο η Τερρυ, μια βραζιλιανα, η θέα του κωλου της οποιας στα 4 θα μορουσε να εμπνευσει και τον ρεμπραντ.

απιθανες εποχες.
Καταγράφηκε

Hobby Fucker
takis15
Ανώτερος

« Απάντηση #6 στις: 18/04/11, 15:03 »

Δεν υπάρχει πλέον

υπαρχουν αλλα  Wink Wink Wink
Καταγράφηκε

θελω μεγαλαααααααα βυζιααααααααααα  !!!!  Τυχαιο ?  δεν νομιζω . . . .
gst007ath
Προχωρημένος
**
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

« Απάντηση #7 στις: 18/04/11, 15:03 »

δωσε μας τα φωτα σου για αυτα...!!!!
Καταγράφηκε
ElftexTP
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #8 στις: 18/04/11, 16:04 »

σιγουρα θα υπαρχουν. απλα με την υπερπληθωρα αιδιου απο ολα τα μεσα πλεον εχουν χασει την σημασια τους. την εποχη που υπηρχαν αυτα, αγγελιες υπηρχαν μονο σε περιορισμενες εφημεριδες. το σκαουτινκγ, γινοταν προσωπικα. μη σου πω οτι ειχε και περισσοτερο ενδιαφερον.
Καταγράφηκε

Hobby Fucker
Excalibur
Τιμημένος

ΓΑΜΑΤΕ ΓΙΑΤΙ ΧΑΝΟΜΑΣΤΕ

« Απάντηση #9 στις: 18/04/11, 17:05 »

οι παλαιωτεροι (και ψαγμενοι) θα ενθυμουνται και την βιλα στη Γλυφαδα που φιλοξενουσε 5 απιθανουνς μουναρους (ηταν πισω απο την ΥΠΑ, στους δρομους που αντι ονοματος εχουν νουμερο πχ. 5η οδος και 33η). Πολυτελής χωρος. τοτε εμενα με τραβουσε περισοτερο η Τερρυ, μια βραζιλιανα, η θέα του κωλου της οποιας στα 4 θα μορουσε να εμπνευσει και τον ρεμπραντ.

απιθανες εποχες.

Ηταν στο στενο που εχει ενα γαμιστρωνα στην αρχη ( Ικαρος ) και ηταν οδος 5 .

Ναι ηταν πολυ χαι κατασταση , αλλα αν δεν σε ξερανε δεν περναγες μεσα
Διπλες κάμερες και στις δυο πορτες
εμενα τοτε μεγάλη μου αδυναμία ηταν η κλαουντια , ενα ξανθο διμετρο με κατι βυζαρες και η απολυτη πιπα παρακαλω

τι μας θυμισες ρε φιλε
Καταγράφηκε

Οι μεγαλυτερες πουτανες δεν ειναι στα μπορδελα και οι μεγαλυτεροι πουστηδες δεν ειναι ομοφυλοφυλοι....
peonius
Vivere Pericolosamente
Μάλαμα

« Απάντηση #10 στις: 18/04/11, 20:08 »

απιθανες εποχες.

Χαχαχαχα τι μου θύμησες τώρα. Ηταν στην Οδό Θ. Ελλειπα εξωτερικό και γυρίσα μετά απο κάποια χρόνια και μια και δυο πάω. ( δεν ήξερα τι κακό είχε κάνει ο Μακης.. Θυμάστε οι Παλαιοί? ) Βαράω κουδούνια χαχαχα και σκαει μυτη παππούς... ακόμη τρέχω. Πράγμαται είχε άπό τα ωραότερα... Θυμαστε οι παλαιότεροι και την μονοκατοικία επί της οδού Διαδόχου Παύλου στην Βούλα με τις αεροσυνοδούς  και διάφορες ζωντοχήρες ? Λένα, Αμαλία, και μία με γατίσια μάτια ξεχνάω το όνομα της... 
Καταγράφηκε

ΧΩΡΙΣ ΠΟΘΟ
peonius
Vivere Pericolosamente
Μάλαμα

« Απάντηση #11 στις: 18/04/11, 20:08 »

2.Δυστυχως οπως εγραψε και ενας φιλος εχει κλεισει χρονια. Υ.Γ. Την αγγλιδα την ελεγαν μισελ(καμμια σχεση με το ομωνυμο γραφειο)

Ναι η Μισέλ ήταν η αγγλίδα.. Είχε και μία Ιρλανδέζα και μία Μαροκινή και μία Γαλλίδα.. Πολυεθνικό μαγαζί επιπέδου. Παρτουζίτσες τέλειες και ήταν και αρκετά οικονομικό. Good value for Money σε σύγκριση με όσα δίναμε στης Λέτας... ( Θυμάστε τα Νεοκλασσικά στην Ακρόπολη ? 
Καταγράφηκε

ΧΩΡΙΣ ΠΟΘΟ
ElftexTP
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #12 στις: 19/04/11, 12:12 »

Ηταν στο στενο που εχει ενα γαμιστρωνα στην αρχη ( Ικαρος ) και ηταν οδος 5 .

Ναι ηταν πολυ χαι κατασταση , αλλα αν δεν σε ξερανε δεν περναγες μεσα
Διπλες κάμερες και στις δυο πορτες
εμενα τοτε μεγάλη μου αδυναμία ηταν η κλαουντια , ενα ξανθο διμετρο με κατι βυζαρες και η απολυτη πιπα παρακαλω

τι μας θυμισες ρε φιλε

ειναι αληθεια οτι οι προ ιντερνετ εποχες στο σεξ ηταν ποιο διασκεδαστικες - κατ εμε.

βιλα, confidentiality, ποτακι και σεξ με ''μοντελες'' σε τιμες αναλογικα χαμηλωτερες.

ειμαι βεβαιος οτι θα υπαρχει μετεξέλιξη της φάσης αυτης αλλα βεριεμαι να ξαναψαχνω.
Καταγράφηκε

Hobby Fucker
ElftexTP
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #13 στις: 19/04/11, 12:12 »

το κλειδι τοτε ηταν η προσωπικη ενασχολιση και το σκαουτινγκ. αυτο εδινε και (μερος) της ικανοποιησης.

τωρα, διαβαζεις τις κρητικες, πχ της Ευας, και ειναι σαν να την εχεις γαμησει τελειωνοντας.

προτιμω την παλια φιλοσοφία.
Καταγράφηκε

Hobby Fucker
LION7
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #14 στις: 19/04/11, 12:12 »

Ε διαγράψου
Καταγράφηκε

Βαριέμαι τους ανθρώπους που...βαριούνται εύκολα...
Σελίδες: [1] 2 3 4 5   Πάνω
  Εκτύπωση  

Μεταπήδηση σε: