Νέα

Φωνές κατά την ώρα του σεξ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 103
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
οι γκομενες που φωναζουν την ωρα που γαμιουντε ειναι για μενα πολυ ξενερωτες.
δυστυχος ομως ειναι πολλες αυτες που τσιριζουν χωρις κανενα σπουδαιο λογο.Επισης πολλες εχουν
αξυριστη βαλβιδα επισης κατι που σιχενομαι
 

whowho

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα
541
Κριτικές
77
Like
0
Πόντοι
2.067
Για αρκετους όμως οι φωνές είναι και φετίχ.
Η καθαριότητα-ξύρισμα είναι άλλος κανόνας.
 

Επισκέπτης
Κι εγώ μπορώ να πω με "φτιάχνει" να φωνάζει η γκόμενα. Βέβαια, παν μέτρον άριστον, οπότε δεν εννοώ να ξεσηκώνει κι όλο το οικοδομικό τετράγωνο με τα ουρλιαχτά της. Όπως δεν μου αρέσει και η μούγκα στην στρούγκα!
 

iwcg

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2006
Μηνύματα
635
Like
15
Πόντοι
6
δε μπορώ να πιστέψω στην αληθοφάνεια των φωνών έστω και αν προέρχονται από δηλωμένη ερωτευμένη γυναίκα. Προσωπική τοποθέτηση μου....
 

geremy

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
985
Like
1
Πόντοι
6
εγω αναλογα με την τοποθεσια μου :cheesy: πχ αν γαμαω κωλο και η τυπισα δε βγαζει αχνα τοτε εχω υποψιες οτι επεσα στην διασκεδαστρια του τοπικου στρατοπεδου  :2funny:

κατα τ αλλα ουτε κρυο ουτε ζεστη.
 

mad_max

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
12 Νοε 2005
Μηνύματα
1.004
Κριτικές
95
Like
4.677
Πόντοι
22.915
Η υπερβολή είναι κάτι που απεχθάνομαι. Πιστεύω πως μπορώ να καταλάβω πότε οι φωνές και τα βογκητά είναι προσποίηση.

Αν είναι πραγματικά, τότε με ανεβάζουν κι εμένα. Σε αντίθετη περίπτωση άστα να πάνε.
 

NEON7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.426
Κριτικές
2
Like
1.142
Πόντοι
216
αν το νιωθει κ της βγαινει να φωναξει εχει καλως....αλλα μην γινουμε κ σοου στην περιοχη...αν το κανει απλα ετσι για να να εχουμε γαμησε τα κι αφησε τα...
 

lykaki

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2007
Μηνύματα
324
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Οι περισσοτερες γυναικες (φυσικα δεν συμπεριλαμβανονται εδω οι πορνες ,εκτος ελαχιστων εξαιρεσεων) αποφευγουν τις φωνες ακομη και οταν εχουν πολλαπλους οργασμους , διοτι σκεπτονται το τι ειδους λεξεις ισως ξεστομισουν εκεινη την ανεξελεγκτη ωρα. :think:............. :2funny: :2funny: :2funny:

Φοβουνται τυχον ειρωνικα σχολια απο εμας, μετα , κατα την ωρα του ενδιαμεσου τσιγαρου..... :uglystupid:

Αλλες παλι ,την ωρα που τελειωνουν ουρλιαζουν ξεσκιζοντας μαξιλαρια με  νυχια & δοντια ! :dancing:

Σε ξεσκισμα κωλου  :booty: μιας σχετικα ωριμης γυναικας , η οποια το εκανε μονο και μονο για να νιωσει τον πονο  ;)ακουσα τα μπινελικια της ζωης μου  :cussing:, αλλα και λογια παροτρυνσης  :blahblah1:να συνεχισω το σκισιμο , παρ`οτι ποναγα κι εγω !

...εδω που τα λεμε τα `ριχνε ομορφα τα μπινελικια της η κυρια ! :boobies:
 

azaas

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2006
Μηνύματα
671
Κριτικές
11
Like
6
Πόντοι
5.765
Βογγητά, αναστεναγμοί, προστυχόλογα είναι must. Φτάνει να τα νοιώθει η δεσποινίδα και να μην είναι όπως σε ντουμπλαρισμένη τσόντα ...
Και στην τελική αν είναι ουρλιαχτά και φωνές, παίρνεις το μαξιλάρι και της το κολλάς στα μούτρα ή ρίχνεις καμμιά σφαλιάρα να συνέλθει  ;)
 

metso1986

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2006
Μηνύματα
77
Κριτικές
1
Like
53
Πόντοι
0
File azaas έγραψες...Γαμήθηκα στα γέλια να σαι καλά!!!
 
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
123
Like
8
Πόντοι
1
Αν γουστάρει να φωνάξει ας ξεσηκώσει τον κόσμο, κι αν πάλι δεν γουστάρει ας βγάλει τον σκασμό.. το θέμα είναι να μην προσποιείται ..
Εξάλλου όπως είπε και ένας σοφός, οι γυναίκες προσποιούνται ότι έχουν οργασμό γιατί νομίζουν ότι μας ενδιαφέρει
 

Επισκέπτης
Αν γουστάρει να φωνάξει ας ξεσηκώσει τον κόσμο, κι αν πάλι δεν γουστάρει ας βγάλει τον σκασμό.. το θέμα είναι να μην προσποιείται ..
Εξάλλου όπως είπε και ένας σοφός, οι γυναίκες προσποιούνται ότι έχουν οργασμό γιατί νομίζουν ότι μας ενδιαφέρει

και εγω αυτο πιστευω
 

aspirin

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2005
Μηνύματα
694
Like
14
Πόντοι
6
Μου τί δίνουν οι φωνές και με ξενερώνουν. Αυτό που μ'αρέσει είναι αυτό το ελαφρύ βογγητό που βγάζουν οι γυναίκες. Το θεωρώ αληθινό πέρα ώς πέρα και πολύ καυλωτικό :-)
 

nonblue

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Ιαν 2006
Μηνύματα
883
Κριτικές
20
Like
5.131
Πόντοι
6.205
τι να πω και εγώ ρε μάγκες :huh: που όταν γ.....ε :knockinb: η γκόμενά μου την ακούω μεχρι το καφενείο :headbang: :helpplea:
 

aspirin

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2005
Μηνύματα
694
Like
14
Πόντοι
6
Την ακούς κ όταν είσαι στο καφενείο? Χμμμμμμμ έχεις προσέξει μήπως φυτρώνει τπτ στο κεφάλι ? :-)
χαχαχα
 

LEFTY2

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2006
Μηνύματα
3.593
Κριτικές
1
Like
104
Πόντοι
16
Αν γουστάρει να φωνάξει ας ξεσηκώσει τον κόσμο, κι αν πάλι δεν γουστάρει ας βγάλει τον σκασμό.. το θέμα είναι να μην προσποιείται ..
Εξάλλου όπως είπε και ένας σοφός, οι γυναίκες προσποιούνται ότι έχουν οργασμό γιατί νομίζουν ότι μας ενδιαφέρει
Σωστος αν και προτιμω να φωναζει!!!
 

kaiaphas

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.105
Like
81
Πόντοι
16
Δεν ξερω ειμαι με τις ωρες μου αλλες φορες γουσταρω να φωναζει αλλες στη μουγκα!
Θυμαμε και μια που βογγαγε λες και τη σφαζανε και επειδη μου την σπανε παρα πολυ αυτες και σε αυτη την περιπτωση πρεπει στανταρ να το κανουν στα ψεματα απλα της ειπα να βγαλει τον σκασμο!
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
14
Φερε τον γρυλο σου στην εξατμιση μου να σου τον λαδωσωωωωωω
Πεταξε μου τα ματια εξωωωωωωωωω
Τι μου κανεις μανα μουουουουου
Ελα καβλιαρη μουουουουουου
Κανε μου μια λαρυγγοσκοπησηηηηηηηηηη
             <<Γκουζγκουναινα>>
 

Επισκέπτης
Φερε τον γρυλο σου στην εξατμιση μου να σου τον λαδωσωωωωωω
Πεταξε μου τα ματια εξωωωωωωωωω
Τι μου κανεις μανα μουουουουου
Ελα καβλιαρη μουουουουουου
Κανε μου μια λαρυγγοσκοπησηηηηηηηηηη
             <<Γκουζγκουναινα>>
:o :o :o :o :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

kaiaphas

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.105
Like
81
Πόντοι
16
Φερε τον γρυλο σου στην εξατμιση μου να σου τον λαδωσωωωωωω
Πεταξε μου τα ματια εξωωωωωωωωω
Τι μου κανεις μανα μουουουουου
Ελα καβλιαρη μουουουουουου
Κανε μου μια λαρυγγοσκοπησηηηηηηηηηη
              <<Γκουζγκουναινα>>
Αμα νας αφησει ο γουορ κατι μπορει να γινει :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom