Αναζήτηση

Σελίδες: 1 2 3 4 5 6 [7]   Κάτω
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Φωνές κατά την ώρα του σεξ  (Αναγνώστηκε 9358 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
kauliarogatos
Ειδήμων
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας

« Απάντηση #90 στις: 23/03/10, 13:01 »

ρε καυλιαρογατε συμφωνω αλλα ειχα πεσει παλαιοτερα σε μια γκομενα που εκει π την γαμουσα ρε σε καποια φαση την βαζω στα 4 και αρχιζα να της σφαλιαριζω την κωλαρα..και στραβωσε γμτ μπελα μου κ με μπινελικωσε απο τοτε δεν εχω ξαναλειτουργησει ετσι αν κ θελω να την υποδουλωνω την γκομενα στο κρεβατι ναναι το " πουτανακι" μου δλδ δεν ξερω αν με ποιανεις..
Υπάρχουνε και αυτές ρε φίλε τι να κάνουμε, άμα όμως εσύ γουστάρεις τέτοιες φάσεις και η άλλη όχι το αποτέλεσμα είναι ξενέρωτο γαμήσι και πρόβλημα στη σχέση, οπότε πάμε για άλλα.
Καταγράφηκε

TIPDRILL
condemned
Muted
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #91 στις: 23/03/10, 14:02 »

τυπε γαμουσα παλαιοτερα μια 40αρα και τι μου ειχε πει "ολες οι γυναικες κρυβουν μια πουτανα μεσα τους αγορι μου" κ οντως ετσι ειναι σε ολες αρεσει το μπινελικι η φαπα και γενικοτερα αυτος ο συνδιασμος απλα δεν το ακφραζουν μερικες νομιζωντας οτι ειναι ταμπου
Καταγράφηκε
kauliarogatos
Ειδήμων

« Απάντηση #92 στις: 23/03/10, 14:02 »

τυπε γαμουσα παλαιοτερα μια 40αρα και τι μου ειχε πει "ολες οι γυναικες κρυβουν μια πουτανα μεσα τους αγορι μου" κ οντως ετσι ειναι σε ολες αρεσει το μπινελικι η φαπα και γενικοτερα αυτος ο συνδιασμος απλα δεν το ακφραζουν μερικες νομιζωντας οτι ειναι ταμπου
Οπότε αυτό που πρέπει να κάνουμε είναι να βγάζουμε την πουτάνα που κρύβεται μέσα τους και να φχαριστιόμαστε γαμήσι όλε
Καταγράφηκε

TIPDRILL
condemned
Muted
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #93 στις: 23/03/10, 14:02 »

Οπότε αυτό που πρέπει να κάνουμε είναι να βγάζουμε την πουτάνα που κρύβεται μέσα τους και να φχαριστιόμαστε γαμήσι όλε
2funny 2funny 2funny 2funny μερικες ψωλες καλα την εχουν κρυμενη 2funny 2funny 2funny 2funny και οταν της βαζεις καμια τσοντα παραλληλα με τα σχετικα εεεε...δ θελω..αλλα το ματι γαριδα εκει..και κοκκινιζουν τα μουνοχειλα ελεος κομπλεξικα Banging Head Against a Wall
Καταγράφηκε
Zwrzetos7
Μάλαμα

« Απάντηση #94 στις: 23/03/10, 14:02 »

ρε καυλιαρογατε συμφωνω αλλα ειχα πεσει παλαιοτερα σε μια γκομενα που εκει π την γαμουσα ρε σε καποια φαση την βαζω στα 4 και αρχιζα να της σφαλιαριζω την κωλαρα..και στραβωσε γμτ μπελα μου κ με μπινελικωσε απο τοτε δεν εχω ξαναλειτουργησει ετσι αν κ θελω να την υποδουλωνω την γκομενα στο κρεβατι ναναι το " πουτανακι" μου δλδ δεν ξερω αν με ποιανεις..

και μετα λενε οτι εμεις τους δημιουργουμε ψυχολογικα
Καταγράφηκε

condemned
Muted
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #95 στις: 23/03/10, 14:02 »

ενω το θελουν καταβαθος..το καταπιεζουν και δεν βγαζουν τις πραγματικες επιθυμιες τους οι ψωλες αυτο δεν ειναι κομπλεξ?αν δ ειναι αυτο τοτε ποιος ειναι ο ορισμος του?
Καταγράφηκε
jasonbecker
Ειδήμων

« Απάντηση #96 στις: 23/03/10, 14:02 »

γαμησι χωρις φωνες ειναι σαν μπατσο χωρις γκλοπ.

Κορυφαιος παραλληλισμος!  Headbaning! Headbaning! Headbaning!
Καταγράφηκε

Θελω να πεθανω απο βυζοασφυξια
mounakiasgr
Ειδήμων

Cogito ergo sum

« Απάντηση #97 στις: 23/03/10, 15:03 »

ενω το θελουν καταβαθος..το καταπιεζουν και δεν βγαζουν τις πραγματικες επιθυμιες τους οι ψωλες αυτο δεν ειναι κομπλεξ?αν δ ειναι αυτο τοτε ποιος ειναι ο ορισμος του?

Ρε, μην είσαι μαλάκας. Μη θεωρείς κατευθείαν κομπλεξικές τις γκομενίτσες γιατί είναι διαφορετικές από σένα. Προφανώς είσαι μικρός σε ηλικία για να λες ότι διάβασες κάπου ότι φτιάχνονται οι γκόμενες με το μπινελίκι. Και βέβαια φτιάχνονται οι περισσότερες αλλά εσύ ακόμα το έχεις μόνο διαβάσει. Αυτό σημαίνει ότι είσαι μαλάκας κομπλεξικός; Απλά λόγω ηλικίας δεν έχεις ακόμα τις κατάλληλες εμπειρίες. Και τα γκομενάκια με τα οποία πας είναι ή συνομήλικά σου ή μικρότερα. Το ότι δεν θέλουν φωνές, μπινελίκια ή σκαμπίλια στον κόλο νομίζεις ότι είναι λόγω κόμπλεξ; Λόγω απειρίας είναι στις περισσότερες. Μόλις γίνουν και αυτές 25αρες, 30αρες ή 40αρες και μάθουν καλά, θα σου λένε ότι η καθεμία κρύβει μια πουτάνα μέσα τους αλλά δεν την βγάζει με το που γεννήθηκε. Κατάλαβες;
Καταγράφηκε
condemned
Muted
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #98 στις: 23/03/10, 15:03 »

Ρε, μην είσαι μαλάκας. Μη θεωρείς κατευθείαν κομπλεξικές τις γκομενίτσες γιατί είναι διαφορετικές από σένα. Προφανώς είσαι μικρός σε ηλικία για να λες ότι διάβασες κάπου ότι φτιάχνονται οι γκόμενες με το μπινελίκι. Και βέβαια φτιάχνονται οι περισσότερες αλλά εσύ ακόμα το έχεις μόνο διαβάσει. Αυτό σημαίνει ότι είσαι μαλάκας κομπλεξικός; Απλά λόγω ηλικίας δεν έχεις ακόμα τις κατάλληλες εμπειρίες. Και τα γκομενάκια με τα οποία πας είναι ή συνομήλικά σου ή μικρότερα. Το ότι δεν θέλουν φωνές, μπινελίκια ή σκαμπίλια στον κόλο νομίζεις ότι είναι λόγω κόμπλεξ; Λόγω απειρίας είναι στις περισσότερες. Μόλις γίνουν και αυτές 25αρες, 30αρες ή 40αρες και μάθουν καλά, θα σου λένε ότι η καθεμία κρύβει μια πουτάνα μέσα τους αλλά δεν την βγάζει με το που γεννήθηκε. Κατάλαβες;

ναι φιλε μου οτι πεις 2funny Jerking Off
Καταγράφηκε
condemned
Muted
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #99 στις: 23/03/10, 15:03 »

καταρχας το να διαβαζεις δ ειναι κακο/καταδευτερον απο τις εμπειριες ζεις κ μαθαινεις.Για να σου αποδειξω ποσο καραγκιοζακος εισαι διοτι μπαμ κανει οτι μπηκες εδω για να πεις την παπαρια σου..αυτο που ανεφερα δεν εχει να κανει με την ηλικια.καταλαβες παιχτη?αλλα με την νοοτροπια της καθε μιας.μου ετυχε με 20αρα να μην καταλαβαινει τον θεο της και να ειναι ανοιχτο μυαλο και ετυχε να γαμησω και 35αρα κ δεν ηξερε που παν τα 4.ρουφα το αυγουλακι σου κ μετα ελα να συζητησουμε.
Καταγράφηκε
ElftexTP
Ο παλιός, είν' αλλιώς

Tear me to change Tailor.

« Απάντηση #100 στις: 23/03/10, 15:03 »

Το γαμησι μαθαινετε, ειναι θεμα αμπειριας και πρακτικης. και δεν το μαθαινεις στα μπορδελα. στη ζωη καθε αντρα υπάρχουν 2-3 κυριες που παιξαν το ρολο του γκουρου. Απο εκει μαθαινεις. Σαφως και η ομιλια στο γαμησι δρα αφροδησιακα στο 90% των γυναικων. αρκει να γθνεται σταδιακα, και με δοκιμη και σφαλμα. δεν λές απευθείας ''πατωνει η πυτσα μου στη μουνάρα σου πουτανάκι μου''  2funny. Αρχίζεις με το ''σου αρέσει μωρό μου''  Boobies και σταδιακά ανεβάζεις ανάλογα με την ανταπόκριση 2funny
Καταγράφηκε

Hobby Fucker
condemned
Muted
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #101 στις: 23/03/10, 15:03 »

Το γαμησι μαθαινετε, ειναι θεμα αμπειριας και πρακτικης. και δεν το μαθαινεις στα μπορδελα. στη ζωη καθε αντρα υπάρχουν 2-3 κυριες που παιξαν το ρολο του γκουρου. Απο εκει μαθαινεις. Σαφως και η ομιλια στο γαμησι δρα αφροδησιακα στο 90% των γυναικων. αρκει να γθνεται σταδιακα, και με δοκιμη και σφαλμα. δεν λές απευθείας ''πατωνει η πυτσα μου στη μουνάρα σου πουτανάκι μου''  2funny. Αρχίζεις με το ''σου αρέσει μωρό μου''  Boobies και σταδιακά ανεβάζεις ανάλογα με την ανταπόκριση 2funny

ναι εχεις απολυτο δικιο δεν μπορεις να της την μπεις ετσι αποτομα..και εννοειτε πως δ ειναι κ λογικο κιολας αλλα το θεμα ειναι οτι απο την στιγμη που το ξερουν ολες καταβαθος οτι λειτουργει αφροδισιακα το να μιλας προστυχα κ καβλωτικα την ωρα του γαμησιου πολλες το θεωρουν ταμπου και υποκρινονται
Καταγράφηκε
Α-Ω
Ο παλιός, είν' αλλιώς

I gave her an Adult CU and left for good

« Απάντηση #102 στις: 23/03/10, 15:03 »

Γενικά τις γουστάρω να σκούζουν αλλά να το κάνουν όταν πρέπει κι όταν συμβαίνει, όχι στο φτιαχτό ρυθμικό αου αου κλπ...΄
Πήδαγα μια που όποτε τον έτρωγε λίγο πιο δυνατά μας άκουγε όλη η παραλιακή. Έβγαινε ένας συνταξιούχος (καλό του ταξίδι) από το απέναντι παράθυρο κι έριχνε χριστοπαναγίες τα ξημερώματα...κι η καριόλα έβγαινε μπαλκόνι με τουρλωτό τον κώλο και ξανάμπαινε - εννοείται μόκο ο συνταξιούχος, έπαιρνε και δουλειά για το κρεβάτι- τέτοια πράματα.
Πάντως μου τη σπάνε οι ανέκφραστες που κρατάνε και την αναπνοή τους, μου τη σπάνε και οι νευρωτικές που με το που τον βάζεις στη σάρκα τους σκούζουν λες και τις σφάζουν.
Καταγράφηκε

اسلوب هزلي
yeahsure
Warned
Ανώτερος

« Απάντηση #103 στις: 23/03/10, 20:08 »

Α-Ω

η τυπισσα στο αβαταρ  σου ειναι ο ορισμος της γυναικας φιλε
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 2 3 4 5 6 [7]   Πάνω
  Εκτύπωση