Νέα

Βουλγαρια-ΚΟΥΛΑΤΑ στο Κομπλεξ-κομιτιτε

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kouklakis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 19
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
Χτες πηγα βραδυνη εκδρομη στα Κουλατα της Βουλγαριας . Ειχα πληροφορηθει οτι υπαρχουν βυζιτες εκει !

το Κομπλεξ-Κομιτιτε ειναι ενα ξενοδοχειο 3 αστερων κατω μπαινοντας στην εισοδο αριστερα εχει λαιφ μουσικη μπουζουκια , ειναι οπως το Ανδρομεδα διπλα στο Καζινο Φινιξ μονο που εκεινο ειναι στυλ κωλομπαρο θα λεγα εχει και εκεινο λαιφ μουσικη  μπουζουκια !
μεσα στα μπουζουκια ειναι οι κοπελες η περιμενουν στο σαλονι ετσι το λενε μου ειπαν  διπλα στην ρεσεπτιον.{δειτε φωτο}

Πως πατε στα Κουλατα ! μολις βγητε απο τα συνορα στο αριστερο σας χερι θα δειτε το καζινο Φινιξ μετα θα δειτε το Ανδομεδα και δεξια ειναι μπαρες σιδηροδρομικες γραμμες περνατε τις γραμμες και ολο ευθεια θα μπειτε στο χωριο Κουλατα και θα δειτε το ξενοδοχειο !{δειτε χαρτη}

Τιμες ειναι κανονικο περιεχει{ 69 , ελευθερα πιασιματα , ολες τις στασεις } 50 ευρω / 1 ωρα + ξενοδοχειο 10 Ευρω  !!! με 2 εκτονωσεις και μπανιο με την κοπελα !!
αμα τις δωσεις τις κοπελας ενα 10ευρω παραπανω θα σου κανει και ακαποτο τσιμπουκακι + κωλο !

Χτες ειχε 2 κοπελες την Χριστινα (Κριστιν) και την Ζωη !
Η Ζωη κανει ελευθερο στοματικο και κωλο αρκει να την δωσεις ενα 10ευρω παραπανω !
Εγω χτες πηρα την Ζωη  με 60 ευρω και 10 ξενοδοχειο χτες βραδυ και περασα καλα 1 ωρα .Σας την συστηνω ανεπιφυλακτα !

Εχει και φαγητο με 15 ευρω τρωτε του σκασμου που εδω σε  στις δικες μας ταβερνες η μπουζουκια θα με εφευγε σιγουρα το 60αρι.







 

Συνημμένα

  • IMG_0001.jpg
    IMG_0001.jpg
    53,2 KB · Εμφανίσεις: 126
  • IMG_0002.jpg
    IMG_0002.jpg
    48 KB · Εμφανίσεις: 127
OP
OP
kouklakis

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
αριστερα εικονα ρεσεπτσιον δεξια εικονα  η εισοδος
 

Συνημμένα

  • IMG_0003.jpg
    IMG_0003.jpg
    40,7 KB · Εμφανίσεις: 94
OP
OP
kouklakis

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
τα δωματια
 

Συνημμένα

  • IMG_0004.jpg
    IMG_0004.jpg
    47 KB · Εμφανίσεις: 83
OP
OP
kouklakis

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
η αιθουσα που μπαιζουν λαιφ μουσικη / μπουζουκια
 

Συνημμένα

  • IMG.jpg
    IMG.jpg
    57,5 KB · Εμφανίσεις: 97
OP
OP
kouklakis

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
το τηλ. του ξενοδοχειου ειναι +359 7425/ 2322 , 2323 , 2324
η ρεσεπτσιον δεν μιλαει καλα τα ελληνικα , αμα πειτε την Ζωη θελετε αμα δεν δουλευει εκεινη την ωρα , θα σας την φερει.


μπορειτε να ανταλαξετε και τηλεφωνα αν θελετε με την κοπελα που θα πατε  !!!


μετα τις 22,00  η ωρα δουλευουν οι κοπελες !!!









 

piatsovios

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
34
Like
2
Πόντοι
1.396
απο θεσσαλονικη για ποσα χιλιομετρα μιλαμε πουτανε.
 

tasosedess

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
1.295
Like
4
Πόντοι
16
μπραβο φιλε
ολοκληρωμενες πληροφοριες και οχι μισολογα του τυπου ειδα ακουσα μαλλον μαλλον απο εναν ξαδερφο ενος γνωστου μου...κτλ
μπραβο και παλι
ομως μετα απο αυτες τις πληροφοριες ειναι σιγουρο πως θα πλακωσουν ολοι οι τσαμουρωμενοι ,αυτοι που χαλασαν και την πιατσα στο σαντανσκι και σε ενα διμηνο οι τιμες θα εχουν παρει τον ανηφορο και η ποιοτητα τον κατηφορο,
οποτε ρωταω ...καλο ειναι να λεμε οτι ξερουμε η κακο?????? ιδου η απορια.... :huh: :huh: :huh:
 

piatsovios

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
34
Like
2
Πόντοι
1.396
καλω, αν δε γουσταρεισ αποχωρεισ απο δω.
 
OP
OP
kouklakis

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
μπραβο φιλε
ολοκληρωμενες πληροφοριες και οχι μισολογα του τυπου ειδα ακουσα μαλλον μαλλον απο εναν ξαδερφο ενος γνωστου μου...κτλ
μπραβο και παλι
ομως μετα απο αυτες τις πληροφοριες ειναι σιγουρο πως θα πλακωσουν ολοι οι τσαμουρωμενοι ,αυτοι που χαλασαν και την πιατσα στο σαντανσκι και σε ενα διμηνο οι τιμες θα εχουν παρει τον ανηφορο και η ποιοτητα τον κατηφορο,
οποτε ρωταω ...καλο ειναι να λεμε οτι ξερουμε η κακο?????? ιδου η απορια.... :huh: :huh: :huh:
θα δειξει και η ποιοτητα και αν θα παρει ανηφορα η κατηφορα εκει εξαρτατε απο τις κοπελες κι αυτες θα χασουν αν δεν παραμεινουν σταθερες !
 
OP
OP
kouklakis

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
εγω εκανα το καθηκον σαν μελος να ενημερωσω απο εκει και περα οτι νομιζεις καλο/κακο ??? οπως θες παρτο.

παω τωρα για υπνο ειμαι απο ξενυχτι τα λεμε αυριο bye

και καλη συνεχεια και καλη Κυριακη  :smitten:
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.732
Κριτικές
183
Like
3.071
Πόντοι
7.305
ωραιος φιλε,μπραβο για την ολοκληρωμενη ενημερωση... :rockon: :rockon: :rockon:
οσο για το αν ειναι καλο ή κακο να τα λεμε φορα παρτιδα,το νομισμα εχει παντα δυο οψεις... ;)
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.829
Κριτικές
14
Like
3.524
Πόντοι
2.777
υπερήφανη ορθογραφία...
 

giorgos12s10

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2008
Μηνύματα
40
Like
0
Πόντοι
0
Χτες πηγα βραδυνη εκδρομη στα Κουλατα της Βουλγαριας . Ειχα πληροφορηθει οτι υπαρχουν βυζιτες εκει !

το Κομπλεξ-Κομιτιτε ειναι ενα ξενοδοχειο 3 αστερων κατω μπαινοντας στην εισοδο αριστερα εχει λαιφ μουσικη μπουζουκια , ειναι οπως το Ανδρομεδα διπλα στο Καζινο Φινιξ μονο που εκεινο ειναι στυλ κωλομπαρο θα λεγα εχει και εκεινο λαιφ μουσικη  μπουζουκια !
μεσα στα μπουζουκια ειναι οι κοπελες η περιμενουν στο σαλονι ετσι το λενε μου ειπαν  διπλα στην ρεσεπτιον.{δειτε φωτο}

Πως πατε στα Κουλατα ! μολις βγητε απο τα συνορα στο αριστερο σας χερι θα δειτε το καζινο Φινιξ μετα θα δειτε το Ανδομεδα και δεξια ειναι μπαρες σιδηροδρομικες γραμμες περνατε τις γραμμες και ολο ευθεια θα μπειτε στο χωριο Κουλατα και θα δειτε το ξενοδοχειο !{δειτε χαρτη}

Τιμες ειναι κανονικο περιεχει{ 69 , ελευθερα πιασιματα , ολες τις στασεις } 50 ευρω / 1 ωρα + ξενοδοχειο 10 Ευρω  !!! με 2 εκτονωσεις και μπανιο με την κοπελα !!
αμα τις δωσεις τις κοπελας ενα 10ευρω παραπανω θα σου κανει και ακαποτο τσιμπουκακι + κωλο !

Χτες ειχε 2 κοπελες την Χριστινα (Κριστιν) και την Ζωη !
Η Ζωη κανει ελευθερο στοματικο και κωλο αρκει να την δωσεις ενα 10ευρω παραπανω !
Εγω χτες πηρα την Ζωη  με 60 ευρω και 10 ξενοδοχειο χτες βραδυ και περασα καλα 1 ωρα .Σας την συστηνω ανεπιφυλακτα !

Εχει και φαγητο με 15 ευρω τρωτε του σκασμου που εδω σε  στις δικες μας ταβερνες η μπουζουκια θα με εφευγε σιγουρα το 60αρι.
nase kala re file..pigena andromeda gia kapoio diastima eixe ena koritsi thn (teodora).. asteri... ala xafnika kati egine nomizo epathe atyhima..kai epsahna gia kati alo an ontos einai etsi opos ta perigrafeis sou axizei ena megalo bravo..tha pao aurio kai tha grapso th gnomh mou edo..ta leme syntoma
 
OP
OP
kouklakis

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
nase kala re file..pigena andromeda gia kapoio diastima eixe ena koritsi thn (teodora).. asteri... ala xafnika kati egine nomizo epathe atyhima..kai epsahna gia kati alo an ontos einai etsi opos ta perigrafeis sou axizei ena megalo bravo..tha pao aurio kai tha grapso th gnomh mou edo..ta leme syntoma
Καλησπερα φιλες και φιλοι του φορουμ !
Γεια σου φιλε Γιωργο. Εμεις τα ειπαμε κι αλλου σε ευχαριστω για τα καλα σου λογια.
Εχω πολλα νεα !
Ας αρχισουμε απο την Θεοδωρα , καλο μουνι σε εμφανιση μονο τωρα τελευταιο καιρο μας τα χαλασε σαν τα κρυα τα νερα ! Τηλεφωνο δεν σηκωνει , οπως με ειπες τα ιδια με κανει και σε μενα , πας εκει κανει πως δεν σε γνωρισει ασε που ανεβασε την ταριφα το παιζει πολυ γκομενα θαρεις μονο αυτη ειναι στο Ανδρομεδα και καμια αλλη.

Στο Κομιτε η Ζωιτσα μας αλλαξε κι αυτη οχι στα γουστα εκει εξηγητε σωστα , στην ωρα και στα λεφτα !
Τα θελει αρπα κολα τα λεφτα με αλλα λογια τεμπελιαζει για δευτερο γαμησι θελει ενα 50ευρο για 20 λεπτα ! Δικαιολογιες βρισκει με τις ζεστες τωρα.
Ωχ ζεστενομαι μου λει δεν μπορω ..κλπ.
Σε αυτο φταινε κι οι πορνογεροι που χωρις να την γαμησουν την βαζουν 10ευρα στα βυζομπαλα της οταν τρωνε μαζι της . Ετυχε να με καλεσει κι μενα στο τραπεζι της που κερνουσε ο παπους , αρεστηκε οπως την ειδα , κερνα την ΖΩΗ φαι και ξεχναει το γαμησι αρκει να περναει καλα , με το ειπε και η ιδια , χαζη ειναι να ιδρωσει το κωλαρακι της ? Απο την μια αφου βρισκει κοροιδα καλα κανει απο την αλλη χαλαει μονη της την πιατσα.

Παω συχνα τουλαχιστον 4 φορες την βδομαδα την εχω δωσει πανω απο 200 ευρω την βδομαδα και τωρα τελευταια μας τα χαλασε με το δευτερο ! Κριμα που την εστειλα κι πελατες στην αρχη καθεται σε αυτους 4 φορες μαζι τους μετα την τεταρτη φορα που πηγαν τις ιδιες δικαιολογιες λει σε ολους.
Μια φορα δεν αντεξα και της το ειπα "αφου ζεστενεσαι και δεν αντεχεις για δευτερο να σε δωσω 30 ευρω για μιση ωρα μεχρι να περασει το καλοκαιρι και οταν δροσισει κανονικα θα τα περνεις"  .. δεχτηκε με 30 ευρω 2 φορες δεν μπορουσε να κανει κι αλιως !
Να δουμε απο Σεπτεμβρη - Οκτωβρη οταν δροσισει θα το συνεχισει το ιδιο παραμυθι? αν το συνεχισει αυτη χανει.

Ηρθε μια καινουργια στο Ανδρομεδα μονο Σαβατοκυριακο θανε , ειναι 19 χρονων  ΛΙΝΑ  την λενε,  μονο τα ελληνικα δεν τα ξερει να τα μιλαει καλα στο γαμησι εξηγηται αψογα  .
Το μονο που ξερει ειναι Ναι , Οχι , ..τανα !
Καλο σας Βραδυ και καλο καλοκαιρι στο Φορουμ !!!



 
OP
OP
kouklakis

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
Καλημερα χτες πηγα στο Κομιτε δεν βρηκα την Ζωη και πηγα Ανδρομεδα εφερε μια καινουργια ειπα ας την δοκιμασω !
Ελινα ξανθια κοντη με πεπονατα βυζομπαλα :tits2: αλλα..
...Μουφα σκετη και αυτη ξεψαρωσε σαν την Θεοδωρα 50 ευρω κανονικα και αμα θες 69 (+20 Ευρω)  ! Μου κατσε στο πρωτο γυρο καλα , στο δευτερο με το ζορι , αγγαρεια εκανε στο δευτερο . Το μονο καλο , καλη πιπα κανει ενα θετικο !

Υπαρχει και μια Ιοανα  ,  αυτη ερχεται που κι που , απο Σαντασκυ , γυφτησα  ,σκετη  μουφα την πηρε ενα φιλαρακι μου και αυτη 70 αρη θελει ατο αρπα κολα !
Πριν καιρο εφερε και μια Ελενα η Λενα μελαχρινη νταρτανα και αυτη μονο κωλο ελεγε στους πελατες και κωλο δεν εδινε ουτε στο γαμησι δεν αξιζε ουτε για 1 cent σαν να γαμας μια τρυπα τοιχου , κρυοκωλη μεχρι αηδιας , οσοι την πηραν κανανε παραπονο στο αφεντικο, μαλλον θα πηγε σε αλλη πολη καιρο εχει να εμφανιστει το κομοδινο , ευτυχως ...!!!

ΜΑΚΡΙΑ απο Ελινα ξανθια  Λενα η Ελενα (μελαχρινη) νταρτανα  και Ιοανα !

αυτα τα νεα αμα μαθω νεοτερα κι για αλλου φιλε Γιωργο και φιλοι θα σας ενημερωσω !

Καλο Σαββατοκυριακο καλα να περνατε και καλα βολια  :fuck2:!!!



 

giorgos12s10

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2008
Μηνύματα
40
Like
0
Πόντοι
0
Καλημερα χτες πηγα στο Κομιτε δεν βρηκα την Ζωη και πηγα Ανδρομεδα εφερε μια καινουργια ειπα ας την δοκιμασω !
Ελινα ξανθια κοντη με πεπονατα βυζομπαλα :tits2: αλλα..
...Μουφα σκετη και αυτη ξεψαρωσε σαν την Θεοδωρα 50 ευρω κανονικα και αμα θες 69 (+20 Ευρω)  ! Μου κατσε στο πρωτο γυρο καλα , στο δευτερο με το ζορι , αγγαρεια εκανε στο δευτερο . Το μονο καλο , καλη πιπα κανει ενα θετικο !

Υπαρχει και μια Ιοανα  ,  αυτη ερχεται που κι που , απο Σαντασκυ , γυφτησα  ,σκετη  μουφα την πηρε ενα φιλαρακι μου και αυτη 70 αρη θελει ατο αρπα κολα !
Πριν καιρο εφερε και μια Ελενα η Λενα μελαχρινη νταρτανα και αυτη μονο κωλο ελεγε στους πελατες και κωλο δεν εδινε ουτε στο γαμησι δεν αξιζε ουτε για 1 cent σαν να γαμας μια τρυπα τοιχου , κρυοκωλη μεχρι αηδιας , οσοι την πηραν κανανε παραπονο στο αφεντικο, μαλλον θα πηγε σε αλλη πολη καιρο εχει να εμφανιστει το κομοδινο , ευτυχως ...!!!

ΜΑΚΡΙΑ απο Ελινα ξανθια  Λενα η Ελενα (μελαχρινη) νταρτανα  και Ιοανα !

αυτα τα νεα αμα μαθω νεοτερα κι για αλλου φιλε Γιωργο και φιλοι θα σας ενημερωσω !

Καλο Σαββατοκυριακο καλα να περνατε και καλα βολια  :fuck2:!!!
Καλημερα χτες πηγα στο Κομιτε δεν βρηκα την Ζωη και πηγα Ανδρομεδα εφερε μια καινουργια ειπα ας την δοκιμασω !
Ελινα ξανθια κοντη με πεπονατα βυζομπαλα :tits2: αλλα..
...Μουφα σκετη και αυτη ξεψαρωσε σαν την Θεοδωρα 50 ευρω κανονικα και αμα θες 69 (+20 Ευρω)  ! Μου κατσε στο πρωτο γυρο καλα , στο δευτερο με το ζορι , αγγαρεια εκανε στο δευτερο . Το μονο καλο , καλη πιπα κανει ενα θετικο !

Υπαρχει και μια Ιοανα  ,  αυτη ερχεται που κι που , απο Σαντασκυ , γυφτησα  ,σκετη  μουφα την πηρε ενα φιλαρακι μου και αυτη 70 αρη θελει ατο αρπα κολα !
Πριν καιρο εφερε και μια Ελενα η Λενα μελαχρινη νταρτανα και αυτη μονο κωλο ελεγε στους πελατες και κωλο δεν εδινε ουτε στο γαμησι δεν αξιζε ουτε για 1 cent σαν να γαμας μια τρυπα τοιχου , κρυοκωλη μεχρι αηδιας , οσοι την πηραν κανανε παραπονο στο αφεντικο, μαλλον θα πηγε σε αλλη πολη καιρο εχει να εμφανιστει το κομοδινο , ευτυχως ...!!!

ΜΑΚΡΙΑ απο Ελινα ξανθια  Λενα η Ελενα (μελαχρινη) νταρτανα  και Ιοανα !

αυτα τα νεα αμα μαθω νεοτερα κι για αλλου φιλε Γιωργο και φιλοι θα σας ενημερωσω !

Καλο Σαββατοκυριακο καλα να περνατε και καλα βολια  :fuck2:!!!
Καλησπερα φιλες και φιλοι του φορουμ !
Γεια σου φιλε Γιωργο. Εμεις τα ειπαμε κι αλλου σε ευχαριστω για τα καλα σου λογια.
Εχω πολλα νεα !
Ας αρχισουμε απο την Θεοδωρα , καλο μουνι σε εμφανιση μονο τωρα τελευταιο καιρο μας τα χαλασε σαν τα κρυα τα νερα ! Τηλεφωνο δεν σηκωνει , οπως με ειπες τα ιδια με κανει και σε μενα , πας εκει κανει πως δεν σε γνωρισει ασε που ανεβασε την ταριφα το παιζει πολυ γκομενα θαρεις μονο αυτη ειναι στο Ανδρομεδα και καμια αλλη.

Στο Κομιτε η Ζωιτσα μας αλλαξε κι αυτη οχι στα γουστα εκει εξηγητε σωστα , στην ωρα και στα λεφτα !
Τα θελει αρπα κολα τα λεφτα με αλλα λογια τεμπελιαζει για δευτερο γαμησι θελει ενα 50ευρο για 20 λεπτα ! Δικαιολογιες βρισκει με τις ζεστες τωρα.
Ωχ ζεστενομαι μου λει δεν μπορω ..κλπ.
Σε αυτο φταινε κι οι πορνογεροι που χωρις να την γαμησουν την βαζουν 10ευρα στα βυζομπαλα της οταν τρωνε μαζι της . Ετυχε να με καλεσει κι μενα στο τραπεζι της που κερνουσε ο παπους , αρεστηκε οπως την ειδα , κερνα την ΖΩΗ φαι και ξεχναει το γαμησι αρκει να περναει καλα , με το ειπε και η ιδια , χαζη ειναι να ιδρωσει το κωλαρακι της ? Απο την μια αφου βρισκει κοροιδα καλα κανει απο την αλλη χαλαει μονη της την πιατσα.

Παω συχνα τουλαχιστον 4 φορες την βδομαδα την εχω δωσει πανω απο 200 ευρω την βδομαδα και τωρα τελευταια μας τα χαλασε με το δευτερο ! Κριμα που την εστειλα κι πελατες στην αρχη καθεται σε αυτους 4 φορες μαζι τους μετα την τεταρτη φορα που πηγαν τις ιδιες δικαιολογιες λει σε ολους.
Μια φορα δεν αντεξα και της το ειπα "αφου ζεστενεσαι και δεν αντεχεις για δευτερο να σε δωσω 30 ευρω για μιση ωρα μεχρι να περασει το καλοκαιρι και οταν δροσισει κανονικα θα τα περνεις"  .. δεχτηκε με 30 ευρω 2 φορες δεν μπορουσε να κανει κι αλιως !
Να δουμε απο Σεπτεμβρη - Οκτωβρη οταν δροσισει θα το συνεχισει το ιδιο παραμυθι? αν το συνεχισει αυτη χανει.

Ηρθε μια καινουργια στο Ανδρομεδα μονο Σαβατοκυριακο θανε , ειναι 19 χρονων  ΛΙΝΑ  την λενε,  μονο τα ελληνικα δεν τα ξερει να τα μιλαει καλα στο γαμησι εξηγηται αψογα  .
Το μονο που ξερει ειναι Ναι , Οχι , ..τανα !
Καλο σας Βραδυ και καλο καλοκαιρι στο Φορουμ !!!



thn ali evdomada..isos anevo sofia 
 

giorgos12s10

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2008
Μηνύματα
40
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα φιλες και φιλοι του φορουμ !
Γεια σου φιλε Γιωργο. Εμεις τα ειπαμε κι αλλου σε ευχαριστω για τα καλα σου λογια.
Εχω πολλα νεα !
Ας αρχισουμε απο την Θεοδωρα , καλο μουνι σε εμφανιση μονο τωρα τελευταιο καιρο μας τα χαλασε σαν τα κρυα τα νερα ! Τηλεφωνο δεν σηκωνει , οπως με ειπες τα ιδια με κανει και σε μενα , πας εκει κανει πως δεν σε γνωρισει ασε που ανεβασε την ταριφα το παιζει πολυ γκομενα θαρεις μονο αυτη ειναι στο Ανδρομεδα και καμια αλλη.

Στο Κομιτε η Ζωιτσα μας αλλαξε κι αυτη οχι στα γουστα εκει εξηγητε σωστα , στην ωρα και στα λεφτα !
Τα θελει αρπα κολα τα λεφτα με αλλα λογια τεμπελιαζει για δευτερο γαμησι θελει ενα 50ευρο για 20 λεπτα ! Δικαιολογιες βρισκει με τις ζεστες τωρα.
Ωχ ζεστενομαι μου λει δεν μπορω ..κλπ.xalase re c h teodora..egine xanthia..kai adinatise poli..anevika sofia prin apo mia evdovada..pira 2 h proti mapa..h deuteri kali..poli moufa epano ..perimenoume nea apo kenourgeies?steile mou mhnyma..pantos se oles tis plirofories pou mou esteiles eise mesa 100% nase kala
Σε αυτο φταινε κι οι πορνογεροι που χωρις να την γαμησουν την βαζουν 10ευρα στα βυζομπαλα της οταν τρωνε μαζι της . Ετυχε να με καλεσει κι μενα στο τραπεζι της που κερνουσε ο παπους , αρεστηκε οπως την ειδα , κερνα την ΖΩΗ φαι και ξεχναει το γαμησι αρκει να περναει καλα , με το ειπε και η ιδια , χαζη ειναι να ιδρωσει το κωλαρακι της ? Απο την μια αφου βρισκει κοροιδα καλα κανει απο την αλλη χαλαει μονη της την πιατσα.

Παω συχνα τουλαχιστον 4 φορες την βδομαδα την εχω δωσει πανω απο 200 ευρω την βδομαδα και τωρα τελευταια μας τα χαλασε με το δευτερο ! Κριμα που την εστειλα κι πελατες στην αρχη καθεται σε αυτους 4 φορες μαζι τους μετα την τεταρτη φορα που πηγαν τις ιδιες δικαιολογιες λει σε ολους.
Μια φορα δεν αντεξα και της το ειπα "αφου ζεστενεσαι και δεν αντεχεις για δευτερο να σε δωσω 30 ευρω για μιση ωρα μεχρι να περασει το καλοκαιρι και οταν δροσισει κανονικα θα τα περνεις"  .. δεχτηκε με 30 ευρω 2 φορες δεν μπορουσε να κανει κι αλιως !
Να δουμε απο Σεπτεμβρη - Οκτωβρη οταν δροσισει θα το συνεχισει το ιδιο παραμυθι? αν το συνεχισει αυτη χανει.

Ηρθε μια καινουργια στο Ανδρομεδα μονο Σαβατοκυριακο θανε , ειναι 19 χρονων  ΛΙΝΑ  την λενε,  μονο τα ελληνικα δεν τα ξερει να τα μιλαει καλα στο γαμησι εξηγηται αψογα  .
Το μονο που ξερει ειναι Ναι , Οχι , ..τανα !
Καλο σας Βραδυ και καλο καλοκαιρι στο Φορουμ !!!



thn ali evdomada..isos anevo sofia 
 
OP
OP
kouklakis

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
οκ. Αμα πας φιλε  Γιωργο Σοφια περιμενω τα νεα σου απο κει καλα να περασεις  κι γω αν μαθω για τα καινουργια μωρα εκει που σε ειπα θα ενημερωσω κι εσενα κι εδω φυσικα !!!
κοιτα μην μπερδευτης και γραψεις τα νεα σου εδω δες Σοφια υπαρχει θρεντ οπως ειδα !!!
τα λεμε φιλε


 
OP
OP
kouklakis

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
Παω συχνα τουλαχιστον 4 φορες την βδομαδα την εχω δωσει πανω απο 200 ευρω την βδομαδα και τωρα τελευταια μας τα χαλασε με το δευτερο ! Κριμα που την εστειλα κι πελατες στην αρχη καθεται σε αυτους 4 φορες μαζι τους μετα την τεταρτη φορα που πηγαν τις ιδιες δικαιολογιες λει σε ολους.
Μια φορα δεν αντεξα και της το ειπα "αφου ζεστενεσαι και δεν αντεχεις για δευτερο να σε δωσω 30 ευρω για μιση ωρα μεχρι να περασει το καλοκαιρι και οταν δροσισει κανονικα θα τα περνεις"  .. δεχτηκε με 30 ευρω 2 φορες δεν μπορουσε να κανει κι αλιως !
Να δουμε απο Σεπτεμβρη - Οκτωβρη οταν δροσισει θα το συνεχισει το ιδιο παραμυθι? αν το συνεχισει αυτη χανει.
Καλημέρα συναγωνιστές. 
Όσο για το 30αρι  που ανάφερα για την Ζωή  , δεν ισχύει άλλο  η κοπέλα  μου έκανε μια εξαίρεση  πριν καιρό  επειδή είμαι  τακτικός  της  πελάτης. Τώρα  τις τα ακουμπώ κανονικά 50 ευρώ !!!
Σας  πληροφορώ  ξανά  για την Ζωή ότι  παίρνει  50 ευρώ  !

Καλό  4 ήμερο  καλά να περνάτε  !!!


 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom