Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ soufi spa

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα SSGT-i
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 271
  • Εμφανίσεις 58K
  • Tagged users Καμία

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
66
Πόντοι
166
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ κεντρική πλατεία 25ης Μαρτίου 25, Α' όρ. Σας περιμένουμε στο «Soufi Spa» για εξειδικευμένες ωριαίες θεραπείες. Χαμάμ, σάουνα, τζακούζι για τέσσερις. Ανδρες, γυναίκες και αθλητές.

οποιος ξερει ας αναφερει μπερδεμενα τα λενε απο το τηλεφωνο
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.704
Κριτικές
5
Like
46
Πόντοι
166
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ κεντρική πλατεία 25ης Μαρτίου 25, Α' όρ. Σας περιμένουμε στο «Soufi Spa» για εξειδικευμένες ωριαίες θεραπείες. Χαμάμ, σάουνα, τζακούζι για τέσσερις. Ανδρες, γυναίκες και αθλητές.

....προσφέρεται αγωνιστική μπριζόλα??? :think: :cheesy:
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
314
Πόντοι
36
Παιδιά,θα πάω να το κοιτάξω εγώ,μένω πολύ κοντά και το εχω δει (την ταμπέλλα εννοω΄....).Στο σημείο που βρίσκεται πάντως,99% δεν είναι απο αυτά που ψάχνουμε εμείς.....
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
Παιδιά,θα πάω να το κοιτάξω εγώ,μένω πολύ κοντά και το εχω δει (την ταμπέλλα εννοω΄....).Στο σημείο που βρίσκεται πάντως,99% δεν είναι απο αυτά που ψάχνουμε εμείς.....

εδω τα μποντιλαιν ειναι και δεν θα ειναι αυτο !!!!!!!

αντυ μπες επιθετικα δειξε μαρουλια οτι διαθετεις αλλα ενα μονο θα γινει δικο τους και τοτε ολα τα μουνοχειλα θα ανοιξουν διαπλατα !!!!!!
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
Παιδιά,θα πάω να το κοιτάξω εγώ,μένω πολύ κοντά και το εχω δει (την ταμπέλλα εννοω΄....).Στο σημείο που βρίσκεται πάντως,99% δεν είναι απο αυτά που ψάχνουμε εμείς.....
Ο Πάθος λέει 100%  :badair:

Αλλά τον χάσαμε αυτόν  :think:
Να καψουρεύτηκε??  :rolleyes:
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.911
Κριτικές
489
Like
36.144
Πόντοι
41.447
Σούφρα Spa ειναι το σωστό  :kissass2:
 

byron0711

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2006
Μηνύματα
524
Like
0
Πόντοι
6
Πρόκειται για υποκατάστημα της αλυσίδας Φαλήρου 15-Σκουφά 10. Οπότε μάλλον ισχύει ότι και σε αυτά τα δύο...
 

gustom2008

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2008
Μηνύματα
370
Like
5
Πόντοι
1
δωστε πληροφοριες!μενω πολυ κοντα..
 

pesesta4

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2011
Μηνύματα
45
Κριτικές
45
Like
3
Πόντοι
10
αμα ειναι σουφρα σπα αντι για σουφι σπα θα ειναι καλη φαση
 
OP
OP
S

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
66
Πόντοι
166
καποιος ανεφεραι οτι ειναι σε συνεργασια με φαληρου και σκουφα.
πως;;
του ζητησαν φουλ 110;;
ειδε κανα τεμαχιο ιδιο δω και κει;;
 
OP
OP
S

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
66
Πόντοι
166
καταλαβα ακυρο
 

byron0711

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2006
Μηνύματα
524
Like
0
Πόντοι
6

Σορυ για την καθυστέρηση φίλε μου,αλλά δεν μπαίνω κάθε μέρα στο site.Εχω έγκυρες πληροφορίες για το ότι είναι της αυτής αλυσίδας,που δεν επιδέχονται αμφισβήτηση.Τώρα για το αν έχω πάει εκεί, όχι δεν έχω πάει.Και αυτό γιατί είμαι της άποψης να μην δίνω ποτέ πάνω από 80 ευρώ για υπηρεσίες που αξίζουν το πολύ 80 ευρώ.
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
314
Πόντοι
36
Σορυ για την καθυστέρηση φίλε μου,αλλά δεν μπαίνω κάθε μέρα στο site.Εχω έγκυρες πληροφορίες για το ότι είναι της αυτής αλυσίδας,που δεν επιδέχονται αμφισβήτηση.Τώρα για το αν έχω πάει εκεί, όχι δεν έχω πάει.Και αυτό γιατί είμαι της άποψης να μην δίνω ποτέ πάνω από 80 ευρώ για υπηρεσίες που αξίζουν το πολύ 80 ευρώ.

Το πρόβλημα δεν είναι αυτό.....το πρόβλημα είναι αν δίνουν υπηρεσίες σαν αυτές που ψάχνουμε.... :dancing: διότι,αν μεν τις δίνουν,η τιμή είναι συζητήσιμη (χωρος,εμφάνιση κοπέλλας,μασαζ,μπριζόλα,κλπ)....αν όμως δεν τις δίνουν,τότε πάμε σε άλλη κατηγορία....
Δεν κατάφερα να το επισκευθώ ακόμα,επιμένω ομως οτι στο σημείο που βρίσκεται πολύ χλωμό το κόβω να είναι μπριζολάδικο.
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.394
Like
286
Πόντοι
36
Το πρόβλημα δεν είναι αυτό.....το πρόβλημα είναι αν δίνουν υπηρεσίες σαν αυτές που ψάχνουμε.... :dancing: διότι,αν μεν τις δίνουν,η τιμή είναι συζητήσιμη (χωρος,εμφάνιση κοπέλλας,μασαζ,μπριζόλα,κλπ)....αν όμως δεν τις δίνουν,τότε πάμε σε άλλη κατηγορία....
Δεν κατάφερα να το επισκευθώ ακόμα,επιμένω ομως οτι στο σημείο που βρίσκεται πολύ χλωμό το κόβω να είναι μπριζολάδικο.
...η σημερινή αγγελία ήταν σε άλλο ύφος..δεν είχε τα..... για αθλητές..γυναίκες ...κλπ φαίνεται πως οι υπηρεσίες του ευθυγραμμίζονται σιγά σιγά με τις αντίστοιχες της αλυσίδας σκουφά... φαλήρου....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom