Νέα

Clio trans

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Manosxexe
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 81
  • Εμφανίσεις 37K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
140
Πόντοι
7.985
Renault Clio Trans!
 

johnnys6711

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2010
Μηνύματα
117
Κριτικές
4
Like
15
Πόντοι
1
Δεν έχω πάει μαζί τις. Αλλά... Εχω διαβάσει πολλά και καλά λόγια για την Clio  :)  :)
Ικανοποιεί όλα τα γούστα!  :pipa2:  :lheel:  :fuck1:  :knockinb:  :s&m_2:  :s&m_3:  :pipa1: 
 

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
30 προγράμματα  ;)
 

Makispapa

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2010
Μηνύματα
6
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
0
Έκανα σήμερα επίσκεψη.
Πρώτη φορά με trans και τελευταία. Δεν είμαι τελικά για τέτοια.
Η Clio είναι όντως πανύψηλη. Πολύ καλό service και καλή στήση. Προσόντα μεγαλύτερα του μέσου όρου (χωρίς να έχω μεζούρα γύρω στα 18 εκατοστά). Έκανε ότι της ζήτησα, αλλά εγώ κόλωσα για παραπάνω. Επαγγελματίας, τιμά τα λεφτά που παίρνει. Γενικά πολύ καλή επιλογή για τους λάτρεις του είδους.
Η πλάκα είναι πως όταν της είπα φεύγοντας να το κόψει για να την επισκεφθώ αυτή μου είπε πως αν το κόψει θα πεινάσει. Όλοι για αυτό πηγαίνουν.

Όσοι γουστάρετε trans πηγαίνεται άφοβα. Θα περάσετε καταπληκτικά. Και η τιμή καμία σχέση με τις Βραζιλιάνες.
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Έκανα σήμερα επίσκεψη.
Πρώτη φορά με trans και .............Προσόντα μεγαλύτερα του μέσου όρου (χωρίς να έχω μεζούρα γύρω στα 18 εκατοστά). Έκανε ότι της ζήτησα, αλλά εγώ κόλωσα για παραπάνω. Επαγγελματίας, τιμά τα λεφτά που παίρνει. Γενικά πολύ καλή επιλογή ............Όσοι γουστάρετε trans πηγαίνεται άφοβα. Θα περάσετε καταπληκτικά. Και η τιμή καμία σχέση με τις Βραζιλιάνες.
Παρεμπιμπτόντως απ το νικ σου.

:think: Μήπως είσαι και παππάς?
 

filidonos

Νέο Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2011
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Έκανα σήμερα επίσκεψη.
Πρώτη φορά με trans και τελευταία. Δεν είμαι τελικά για τέτοια.
Η Clio είναι όντως πανύψηλη. Πολύ καλό service και καλή στήση. Προσόντα μεγαλύτερα του μέσου όρου (χωρίς να έχω μεζούρα γύρω στα 18 εκατοστά). Έκανε ότι της ζήτησα, αλλά εγώ κόλωσα για παραπάνω. Επαγγελματίας, τιμά τα λεφτά που παίρνει. Γενικά πολύ καλή επιλογή για τους λάτρεις του είδους.
Η πλάκα είναι πως όταν της είπα φεύγοντας να το κόψει για να την επισκεφθώ αυτή μου είπε πως αν το κόψει θα πεινάσει. Όλοι για αυτό πηγαίνουν.

Όσοι γουστάρετε trans πηγαίνεται άφοβα. Θα περάσετε καταπληκτικά. Και η τιμή καμία σχέση με τις Βραζιλιάνες.

Symfonw apolita me ton filo pio panw .... alla epidi eimai latreis tou eidous thelw na omilogisw oti perasa fantastika... Pragmatiki epagkelmatias kai kamia sxesi me tias alles pou kanoun ksepetes... Milame gia eksereto atomo pou aksizei ta lefta tis...
Oso gia ta prosonta tis den kserw an pige mezoura o filos i oxi alla egw den sinantisa allo tetoio pragma stis sexoulikes mou empeiries......
Panipsili kai entiposiaki...
tin sistinw anepifilakta..
 

SLK200GR

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
775
Like
254
Πόντοι
26
απο πρωσοπο πως ειναι γιατι μου φαινεται καπως μεγαλη
 

Makispapa

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2010
Μηνύματα
6
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
0
απο πρωσοπο πως ειναι γιατι μου φαινεται καπως μεγαλη

Φίλε αν την συγκρίνεις αντικειμενικά με μία όμορφη γυναίκα η Clio υστερεί.
Είναι τρανς και το καταλαβαίνεις με το που την βλέπεις. Πόσες γυναίκες 1.90 κυκλοφορούν άλλωστε; Παρόλα αυτά συγκρινόμενη με άλλες τρανς είναι σε πολύ καλό επίπεδο.
Το δυνατό της σημείο όμως είναι το σώμα της. Πολύ ψηλή με σχετικά μεγάλα προσόντα και διάθεση να εξυπηρετήσει κάθε ανωμαλία.

Τελικά πιστεύω πως αν κάποιος γουστάρει τρανς θα περάσει τέλεια μαζί της. Αν όπως εγώ γουστάρει μόνο γυναίκες και πάει για "δοκιμή" μπορεί και να ξενερώσει.

 

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
μπορείτε να γράψτε ποιό πρόγραμμα πήρατε και πόσο πλερώσατε; συνάντηση έγινε στη Θεσαλονίκη ;
 

bigbrother35

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2011
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
μπορείτε να γράψτε ποιό πρόγραμμα πήρατε και πόσο πλερώσατε; συνάντηση έγινε στη Θεσαλονίκη ;

I sinantisi egine stin athina tin proigoumeni fora pou itan edw arxes Ianouariou ... To programma pou pira itan energopathitiko kai ithela 2 wres.. me kratise kapou stis 2.30 wres xwris na asxolite me tin wra oute apantouse ta kinita tis .... mou zitise 300 kai an me rwtas ta askize giati kiolas me exise ... Den to metaniosa file egw perasa poli kala kai perimenw pou tha ksanarthei athina na tin timisw ksana... Oso gia ta prosonta tis egw exw 18 kai tis Clio itan poli poio megalos thalega giro sta 20+ ... itan apsogi, poli filiki, arketa kaulwmeni (den tis epefte me tipota), pathiara kai me ikanopoiise pliros...
 

niced

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.709
Κριτικές
8
Like
177
Πόντοι
16
ρε μοντς?
 

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
σου ζήτησε 300, εσύ τα έδωσες  :huh: είναι πολλά τα λεφτά Άρη, δεν έχω ακούσει ακριβότερη.

I sinantisi egine stin athina tin proigoumeni fora pou itan edw arxes Ianouariou ... To programma pou pira itan energopathitiko kai ithela 2 wres.. me kratise kapou stis 2.30 wres xwris na asxolite me tin wra oute apantouse ta kinita tis .... mou zitise 300 kai an me rwtas ta askize giati kiolas me exise ... Den to metaniosa file egw perasa poli kala kai perimenw pou tha ksanarthei athina na tin timisw ksana... Oso gia ta prosonta tis egw exw 18 kai tis Clio itan poli poio megalos thalega giro sta 20+ ... itan apsogi, poli filiki, arketa kaulwmeni (den tis epefte me tipota), pathiara kai me ikanopoiise pliros...
 

bigbrother35

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2011
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Κάθησα 2.30 ώρες... ποτάκι κουβεντούλα και το κάναμε και τρείς φορές και με έχυσε κιόλας.. Πήγα σε άλλες 30 λεπτά μου περνάν 60-80 ευρώ εντελός ξεπέτα.... δες το έτσι και θα καταλάβεις ότι δεν είναι πολλά. :rockon: :rockon: :rockon:
 

eve

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2008
Μηνύματα
452
Like
3
Πόντοι
1
Κάθησα 2.30 ώρες... ποτάκι κουβεντούλα και το κάναμε και τρείς φορές και με έχυσε κιόλας.. Πήγα σε άλλες 30 λεπτά μου περνάν 60-80 ευρώ εντελός ξεπέτα.... δες το έτσι και θα καταλάβεις ότι δεν είναι πολλά. :rockon: :rockon: :rockon:
συμφωνω...καλο ειναι να συνυπολογιζεται η φιλικη διαθεση, η ανεση χρονου,η αβιαστη συμετοχη και η σωστη φιλοξενια...ουτως η αλλως η καθε μια εχει τον τροπο της σε αυτα και ο καθε τροπος μετραει και εκτιμαται αναλογως...
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
52
Πόντοι
2.945
I sinantisi egine stin athina tin proigoumeni fora pou itan edw arxes Ianouariou ... To programma pou pira itan energopathitiko kai ithela 2 wres.. me kratise kapou stis 2.30 wres xwris na asxolite me tin wra oute apantouse ta kinita tis .... mou zitise 300 kai an me rwtas ta askize giati kiolas me exise ... Den to metaniosa file egw perasa poli kala kai perimenw pou tha ksanarthei athina na tin timisw ksana... Oso gia ta prosonta tis egw exw 18 kai tis Clio itan poli poio megalos thalega giro sta 20+ ... itan apsogi, poli filiki, arketa kaulwmeni (den tis epefte me tipota), pathiara kai me ikanopoiise pliros...

Μηπως εισαι κραχτης?
 

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
επιτέλους ήρθε η 2μετρη θεά στην Αθήνα. :fuck2:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom