Νέα

Πιάτσες στην Κορινθία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα maik_mk
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 30
  • Εμφανίσεις 22K
  • Ετικέτες
    κόρινθος
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

maik_mk

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2009
Μηνύματα
7.283
Like
1.504
Πόντοι
266
ολο κατι ακουγετε στην αγορα για καπιες πιατσες στο νομο αλλα κανεις δεν μιλαει η ανοιγει θρεντ οποτε οσοι πιστοι γνωριζουν ας προσελθουν να δοσουν τα φωτα τους μιας κ εχουν ακουστει πραγματα για κορινθο κατι παιζει λενε στο ξυλοκαστρο(βουλγαρες) κ στα περιξ οσοι ξερουν λενε
 

nectar

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2006
Μηνύματα
590
Κριτικές
10
Like
533
Πόντοι
6.065
ολο κατι ακουγετε στην αγορα για καπιες πιατσες στο νομο αλλα κανεις δεν μιλαει η ανοιγει θρεντ οποτε οσοι πιστοι γνωριζουν ας προσελθουν να δοσουν τα φωτα τους μιας κ εχουν ακουστει πραγματα για κορινθο κατι παιζει λενε στο ξυλοκαστρο(βουλγαρες) κ στα περιξ οσοι ξερουν λενε

κυκλοφορουν δυο μαυρακια στην στρατιωτικη λεσχη κοβοντας βολτες πανω κατω...παρασκευη και σαββατο μετα τις 12 τις ειχα δει τυχαιως με εναν φιλο...
 
OP
OP
maik_mk

maik_mk

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2009
Μηνύματα
7.283
Like
1.504
Πόντοι
266
κυκλοφορουν δυο μαυρακια στην στρατιωτικη λεσχη κοβοντας βολτες πανω κατω...παρασκευη και σαββατο μετα τις 12 τις ειχα δει τυχαιως με εναν φιλο...
ακριβως απο κατω παραλια λενε οτι οτι ειναι 2 μια ξανθια μια μελαχρινη μαλλον  ρουμανες στο ξυλοκαστρο επισεις ακουγοντε πολλα λεγετε κ για κιατο οποτε οτι γνωριζετε εδω
 

nectar

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2006
Μηνύματα
590
Κριτικές
10
Like
533
Πόντοι
6.065
ακριβως απο κατω παραλια λενε οτι οτι ειναι 2 μια ξανθια μια μελαχρινη μαλλον  ρουμανες στο ξυλοκαστρο επισεις ακουγοντε πολλα λεγετε κ για κιατο οποτε οτι γνωριζετε εδω

για κιατρο ξυλοκαστρο δεν ξερω κατι...εισαι απο την περιοχη φιλε;
 
OP
OP
maik_mk

maik_mk

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2009
Μηνύματα
7.283
Like
1.504
Πόντοι
266
για κιατρο ξυλοκαστρο δεν ξερω κατι...εισαι απο την περιοχη φιλε;
ναι αν κ τον περισοτερο καιρο απουσιαζω λιγο δουλειας κ ειναι κ ο λογος που δεν πολυμπαινω στο σαιτ
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
μάρκασι και παραδείσι ένα φράγκο το γαμήσι  :rockon:
 
OP
OP
maik_mk

maik_mk

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2009
Μηνύματα
7.283
Like
1.504
Πόντοι
266
λοιπον κορινθιοι ειστε πολυ κρυφοπουτανιαριδες :grin:
ημουν κορινθο σημερα το πρωι(εχει καλη μερα)
πηγα να παρω το αμαξι που τοχα παρκαρει στο παρκινγ στο λαογραφικο μουσειο απο κατω κ χαζευα 2-3 κοπελες που εκοβαν βολτα καλα κοματια
με ειδαν που τις κοιταγακαι συζηταγανε.πηγα στο αμαξι μπηκα και πηρα ρνα τηλεφωνο αυτες ηρ8αν προς το μερος μου κ αφου ειδαν οτι μιλαγα σταθηκαν λιγο πιο περα εκλεισα το τηλ. αλλα με τους ψιλους που ειχα δεν εφυγα αλλα συνεχισα να της κοιταω μετα απο κανα 2 λεπταηρθαν κοντα ανοιξα το παραθυρο κ μου ρωτησαν αν θελω κατι γιατι με ειδαν που τις κοιταγα. λεω και εγω σαν απαντηση ο καθε ενας που θα εβλεπε 2 τετοιες κοπελες θα ηθελε κατι και μου σκανε το παραμυθι 80 η μια η 150 οι 2 στο απολον η το αλλο στις γραμμες τους ειπα δεν εχω χρονο κ ρωτησα για τηλ. μου ειπαν οτι δεν δεινουν τηλ. συχναζουν εκει απο τις12  εως 8-9 το βραδυ η στις 2-3 καφετεριες που ειναι στον κατω δρομο απο στο μουσειο.
η μια μελαχρινη περιπου στο 1.65-1.68 αδυνατη πολυ με  δυαρακι στηθοςμαλακι σπαστο λιγο πιο κατω απο τους ομους η αλλη καστανουλα κατσαρο καρε λιγο πιο κοντουλα μικρουλι στηθος κ πιο γεματουλα κανονικη θα το ελεγα( η πρωτη ηταν σκινυ) την μελαχρινη νομιζω δουλευεω σε  μπαρακι καλα ελληνικα αλλα κατι στην καστανη με εκανε να πιστευω οτι ειναι ξενη και οι 2 γυρω στα 25
ελπιζω οι γνωριζοντες να αρχισουν να μιλανε γιατι ξερω οτι παιζουν και αλλα ...
 

STEEV NT.

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2014
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
παλικαρια γνωριζετε αν παιζουν ακομα πιατσες στην κορινθο?
 

xk1182

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2013
Μηνύματα
186
Κριτικές
2
Like
70
Πόντοι
1
παλικαρια γνωριζετε αν παιζουν ακομα πιατσες στην κορινθο?
Σαββατο βραδυ ειχα παει βραχατι για ποτακι και φευγοντας για κορινθο κατα τις 1κ30πμ ειδα μια τυπισα να κανει πιατσα...
(μαλλον... και γι αυτο το γραφω μηπως εχει δει κανεις κατι)στην π.ε.ο προς κορινθο.ηταν στο πεζοδρομιο που εχει εναν φουρνο ενα κρεωπολειο και ενα μαναβικο ολα μαζι ειναι εκει..δεν ημουν μονος γι αυτο δεν σταματησα...το μονο που ειδα ηταν ενα τυπα να περναει με το αμαξι να την βλεπει και πιο κατω εκανε αναστροφη και γυρισε πισω..
 

teo78

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
599
Κριτικές
4
Like
367
Πόντοι
26
Γυρνώντας σήμερα από λουτρακι μετά τον ισθμό κοντά στα κτελ μέρα μεσημέρι μου κάνει νόημα μία τυπισσα με μίνι φούστα και το βυζι όλο έξω σταματάω τι ρωταω όλα καλα και μου λέει ότι είναι από πατρα κλπ και ότι έχει ξεχάσει την κάρτα της τράπεζας και ότι δεν έχει λεφτά κλπ μου λέει να μπω στο αυτοκίνητο διστακτικά βέβαια της λέω ναι με το που μπαίνει μου πιάνει τον  πουτσο και μου λέει αν θες να περάσουμε καλά την ρωταω πόσο πάει και μου λέει το απίστευτο δεν είμαι πουτανα αλλά αν θες δώσε μου ένα πενηνταρι με τα πολλά εγώ δεν είχα πολλά λεφτά μαζί μου και δεν έγινε κάτι βέβαια δεν θα την έλεγα ουτ άσχημη ούτε όμορφη και καθαρή φαινόταν ξέρει κανένας φίλος τι παίζει εκεί ή αν έχει παρόμοια εμπειρία ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom