Νέα

Καφε Κηλιδες στο δερμα του πεους

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gseit
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 17
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

gseit

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2010
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα ειμαι 26 ετων, και μολις παρατηρησα διαφορες καφε κηλιδες στο δερμα του πεους.
Θα ηθελα να ρωτησω μηπως ξερετε τι μπορει να ειναι
και σε τι ειδους γιατρο θα μπορουσα να απευθυνθω(δερματολογο, αφροδοσιολογο κλπ) και σε ποιο νοσοκομειο θα μπορουσα να παω να το δουν.
Ευχαριστω προκαταβολικα.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Καλησπερα ειμαι 26 ετων, και μολις παρατηρησα διαφορες καφε κηλιδες στο δερμα του πεους.
Θα ηθελα να ρωτησω μηπως ξερετε τι μπορει να ειναι
και σε τι ειδους γιατρο θα μπορουσα να απευθυνθω(δερματολογο, αφροδοσιολογο κλπ) και σε ποιο νοσοκομειο θα μπορουσα να παω να το δουν.
Ευχαριστω προκαταβολικα.
se dermatologo.....συγγρο ,δερματικων παθησεων αναλογα αν εισαι αθηνα η σαλονικη
 

Bastounovlaxos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2007
Μηνύματα
2.879
Like
21
Πόντοι
16
Καλησπερα ειμαι 26 ετων, και μολις παρατηρησα διαφορες καφε κηλιδες στο δερμα του πεους.
Θα ηθελα να ρωτησω μηπως ξερετε τι μπορει να ειναι
και σε τι ειδους γιατρο θα μπορουσα να απευθυνθω(δερματολογο, αφροδοσιολογο κλπ) και σε ποιο νοσοκομειο θα μπορουσα να παω να το δουν.
Ευχαριστω προκαταβολικα.

Είναι κάτι αντίστοιχο με τις www.google.gr/images?hl=el&q=%CE%B7%CE%BB%CE%B9%CE%B1%CE%BA%CE%AD%CF%82%20%CE%BA%CE%B7%CE%BB%CE%AF%CE%B4%CE%B5%CF%82&um=1&ie=UTF-8&source=og&sa=N&tab=wi&biw=1280&bih=838]ηλιακές κηλίδες[/url] φίλε που και αυτές έχουν καφέ χρωμα.
Ο πούτσος σου είναι στο peak του 11ετούς κύκλου.
Μια επίσκεψη στο δερματολόγο όμως την κρίνω απαραίτητη.

Dr bastounovlaxos
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.484
Κριτικές
21
Like
6.771
Πόντοι
6.745
Είναι κάτι αντίστοιχο με τις www.google.gr/images?hl=el&q=%CE%B7%CE%BB%CE%B9%CE%B1%CE%BA%CE%AD%CF%82%20%CE%BA%CE%B7%CE%BB%CE%AF%CE%B4%CE%B5%CF%82&um=1&ie=UTF-8&source=og&sa=N&tab=wi&biw=1280&bih=838]ηλιακές κηλίδες[/url] φίλε που και αυτές έχουν καφέ χρωμα.
Ο πούτσος σου είναι στο peak του 11ετούς κύκλου.
Μια επίσκεψη στο δερματολόγο όμως την κρίνω απαραίτητη.

Dr bastounovlaxos
:2funny: :2funny: :2funny:.καραγαματος κυριε...μπαστουνοβλαχε.... :2funny: :2funny:
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
137
Πόντοι
7.985
Καλησπερα ειμαι 26 ετων, και μολις παρατηρησα διαφορες καφε κηλιδες στο δερμα του πεους.
Θα ηθελα να ρωτησω μηπως ξερετε τι μπορει να ειναι
και σε τι ειδους γιατρο θα μπορουσα να απευθυνθω(δερματολογο, αφροδοσιολογο κλπ) και σε ποιο νοσοκομειο θα μπορουσα να παω να το δουν.
Ευχαριστω προκαταβολικα.

:shit: θα ειναι!
Βαλε και καμια καποτουλα στο πρωκτικο!!!  ;)
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
χωρις φωτο δε γινετε διαγνωση ... αν δεν εχει φωτο για του ςγιατρους του σιτε
τοτε πανε σε αλλον γιατρο
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
ημαρτον εδω μεσα με ολους τους αρρωστους μαλακες που ξερουν να γαμουν αλλα οχι που να απευθυνθουν αμα παθει τπτ το πουλι τους :headbang:
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.756
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
ημαρτον εδω μεσα με ολους τους αρρωστους μαλακες που ξερουν να γαμουν αλλα οχι που να απευθυνθουν αμα παθει τπτ το πουλι τους :headbang:

Αυτό που έγραψες επιδέχεται πολλές ερμηνείες... :cheesy:
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
13
Πόντοι
616
Καφέ κηλίδες στο πουλί
και μπλέ βουλίτσες στο καβλί?
Μοιάζει στολή παραλλαγής
σίγουρα πρέπει να το δεις !

Πουτσογιατρό να πάς να βρεις
και έτσι να του ξηγηθείς :
Πεσ μου γιατρέ μου τι είναι τούτα
κι η πούτσα μου έγινε σα τούρτα ?

Κι ο επιστήμων θα σε σώσει
μιά αλοιφή θα σου απλώσει
-μιά κρέμα ημέρας δηλαδή-,
κι αμέσως θα σου γιατρευτεί !


:grin:

 

Vagelis_20

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2009
Μηνύματα
709
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Πιτζάμες σώβρακα και έφυγες!!Το κρατικό της Νίκαιας απόψε εφημερεύει!!
 

Επισκέπτης
Καλησπερα ειμαι 26 ετων, και μολις παρατηρησα διαφορες καφε κηλιδες στο δερμα του πεους.
Θα ηθελα να ρωτησω μηπως ξερετε τι μπορει να ειναι
και σε τι ειδους γιατρο θα μπορουσα να απευθυνθω(δερματολογο, αφροδοσιολογο κλπ) και σε ποιο νοσοκομειο θα μπορουσα να παω να το δουν.
Ευχαριστω προκαταβολικα.
ματιασμενος θα εισαι  :grin:
 

yeah

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2005
Μηνύματα
135
Κριτικές
5
Like
2
Πόντοι
1
κλειδώστε το, άντε πήγαινε σε έναν δερματολόγο, δεν δαγκώνουν!!!
 
OP
OP
G

gseit

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2010
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
se dermatologo.....συγγρο ,δερματικων παθησεων αναλογα αν εισαι αθηνα η σαλονικη

Καταρχην, ευχαριστω πολυ για τις γρηγορες απαντησεις και συμβουλες τις οποιες ακολουθησα.

ημαρτον εδω μεσα με ολους τους αρρωστους μαλακες που ξερουν να γαμουν αλλα οχι που να απευθυνθουν αμα παθει τπτ το πουλι τους :headbang:

Δεν καταλαβαινω γιατι τετοια επιθεση ιδιαιτερα απο την στιγμη που δεν με ξερεις. Ειμαι καινουργιος στην Big City(athens), και καινουργιος στο χωρο των προβληματων τετοιου ειδους υγειας. Για εμενα θα ηταν αβολο να ζητησω συμβουλη απο καποιο φιλο/συγγενη για αυτο το θεμα, και μιας και αναζητουσα μια γρηγορη απαντηση για το που να παω να εξεταστω, ειπα να γραψω σε αυτο το forum που και γρηγορες απαντησεις δινουν και ισως να υπαρχαν παρομοια προβληματα απο καποιον απο τα 102396 μελη. Αν δεν σε ενδιαφερει το θεμα μπορεις βλεποντας τον τιτλο να το προσπερασεις. Πραγματικα δεν καταλαβαινω τι προσπαθησες να πετυχεις με αυτο που ειπες. Πιστευω πως δεν βοηθησε κανεναν. Οσο για το χαρακτηρισμο "αρρωστος μαλακας" δυστυχως δεν μπορω να απαντησω διοτι δεν εχω μαθει στην ζωη μου να βριζω.

Για τους υπολοιπους που εκαναν πλακα η αληθεια ειναι πως μου ψιλοεφτιαξαν την διαθεση και οπως και να το κανουμε το γελιο ειναι απαραιτητο για να καταπολεμησουμε τα παντα, οποτε σας ευχαριστω.

Να ειστε καλα ολοι σας ευχομαι τα καλυτερα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom