Νέα

Φυλάκιζαν, έδερναν και βίαζαν ανήλικες για να τις εκπαιδεύσουν!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KYRKER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

KYRKER

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2008
Μηνύματα
30
Like
0
Πόντοι
0
Ένα από τα μεγαλύτερα κυκλώματα σωματεμπορίας εξάρθρωσε η Αστυνομία που συνέλαβε 8 άτομα που έφερναν από τη Ρουμανία ανήλικες κοπέλες και τις έβαζαν να δουλεύουν διπλοβάρδιες σε οίκους ανοχής.

''Θέλω από την καθεμία από εσάς χίλια ευρώ την ημέρα'' ήταν η απαίτηση του προαγωγού αλλά και οι μοναδικές ελληνικές λέξεις που με ξύλο και βιασμούς έμαθαν οι ανήλικες Ρουμάνες που έρχονταν στην Ελλάδα να δουν λίγο φως και συνήθισαν στο ημίφως του οίκου ανοχής που ήταν κλειδωμένες.

Για να ''φέρουν'' τα χίλια ευρώ ημερησίως έπρεπε να ''ικανοποιούν'' όλες αναντίρρητα τις ορέξεις περίπου 50 με 60 πελατών την ημέρα, ακόμα και αν έπρεπε να ''δουλεύουν'' καθημερινά 16 με 20 ώρες.
Οι προαγωγοί είχαν και διεστραμμένες απόψεις περί ανατομίας καθώς όλες οι κοπέλες ανακρινόμενες αποκάλυψαν πως βιάζονταν φύσει και παρά φύσει πριν κατέβουν στην ''πασαρέλα'' του οίκου ανοχής για να γίνουν πιο ελαστικές! :tickedoff:
 

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.077
Κριτικές
10
Like
1.402
Πόντοι
2.357
Αυτη ειναι η μαυρη πλευρα της ανθρωπινης φυσης... που δυστυχως υπαρχει .....

Ανθρωπος να εκμεταλλευεται ανθρωπο .... ειναι πολυ φρικτο αυτο αν το σκεφτεις βαθια.
 

alani30

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2009
Μηνύματα
4.169
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
16
καλα ρε παιδια αφου τις εβαλαν χωρις την θεληση τους οπως λενε,καμια δεν μπορεσε να την κοπανισει απο το ρδελο και να τρεξει για βοηθεια? μπραβους ειχαν μπροστα στο μπουρδελο?
 
Εγγρ.
20 Νοε 2010
Μηνύματα
18.666
Like
17
Πόντοι
166
καλα ρε παιδια αφου τις εβαλαν χωρις την θεληση τους οπως λενε,καμια δεν μπορεσε να την κοπανισει απο το ρδελο και να τρεξει για βοηθεια? μπραβους ειχαν μπροστα στο μπουρδελο?


περιεργο σου φαινεται εεε ?
:jerking:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
πηγη ?  :think:
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
16
Πόντοι
5.775
καλα ρε παιδια αφου τις εβαλαν χωρις την θεληση τους οπως λενε,καμια δεν μπορεσε να την κοπανισει απο το ρδελο και να τρεξει για βοηθεια? μπραβους ειχαν μπροστα στο μπουρδελο?

Πας καλα ρε?

Η μιση Ρουμανια και Αλβανια φυλαει τα μπουρδελα.

Αν κανει πως φευγει την εχει πετυχει στιλετο στην σπονδυλικη στηλη.
 

alani30

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2009
Μηνύματα
4.169
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
16
Πας καλα ρε?

Η μιση Ρουμανια και Αλβανια φυλαει τα μπουρδελα.

Αν κανει πως φευγει την εχει πετυχει στιλετο στην σπονδυλικη στηλη.
ομως μπορεσε και εφυγε μια... κατι τετοια ακουω και παταω σπανια πλεον σε ρδελα...
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
150.358
Κριτικές
1
Like
28.348
Πόντοι
8.006
καλα ρε παιδια αφου τις εβαλαν χωρις την θεληση τους οπως λενε,καμια δεν μπορεσε να την κοπανισει απο το ρδελο και να τρεξει για βοηθεια? μπραβους ειχαν μπροστα στο μπουρδελο?
Και που ακριβως να πανε?
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.796
Κριτικές
14
Like
3.441
Πόντοι
2.777
ποια ήταν τα σπίτια που τις είχαν δεσμευμένες;;;
Να τα κάψουμε
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
16
Πόντοι
5.775
ποια ήταν τα σπίτια που τις είχαν δεσμευμένες;;;
Να τα κάψουμε

Παντου τα ιδια γινονται ρε.

Νομιζεις τα γκομενακια στα στουντιο δεν δουλευουν για νταβαδες? Οι 8 στις 10 με το που τελειωσουν την βαρδια δινουν τα φραγκα στον νταβα και τσιμπανε ενα 50ρικο για την υπολοιπη βδομαδα να κανουν τα (οποια) κουμαντα τους.
 

Επισκέπτης
Ένα από τα μεγαλύτερα κυκλώματα σωματεμπορίας εξάρθρωσε η Αστυνομία που συνέλαβε 8 άτομα που έφερναν από τη Ρουμανία ανήλικες κοπέλες και τις έβαζαν να δουλεύουν διπλοβάρδιες σε οίκους ανοχής.

''Θέλω από την καθεμία από εσάς χίλια ευρώ την ημέρα'' ήταν η απαίτηση του προαγωγού αλλά και οι μοναδικές ελληνικές λέξεις που με ξύλο και βιασμούς έμαθαν οι ανήλικες Ρουμάνες που έρχονταν στην Ελλάδα να δουν λίγο φως και συνήθισαν στο ημίφως του οίκου ανοχής που ήταν κλειδωμένες.

Για να ''φέρουν'' τα χίλια ευρώ ημερησίως έπρεπε να ''ικανοποιούν'' όλες αναντίρρητα τις ορέξεις περίπου 50 με 60 πελατών την ημέρα, ακόμα και αν έπρεπε να ''δουλεύουν'' καθημερινά 16 με 20 ώρες.
Οι προαγωγοί είχαν και διεστραμμένες απόψεις περί ανατομίας καθώς όλες οι κοπέλες ανακρινόμενες αποκάλυψαν πως βιάζονταν φύσει και παρά φύσει πριν κατέβουν στην ''πασαρέλα'' του οίκου ανοχής για να γίνουν πιο ελαστικές! :tickedoff:


Tι ακριβώς σού έκανε εντύπωση;
 

rythmodamasths90

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2010
Μηνύματα
205
Like
0
Πόντοι
1
Πας καλα ρε?

Η μιση Ρουμανια και Αλβανια φυλαει τα μπουρδελα.

Αν κανει πως φευγει την εχει πετυχει στιλετο στην σπονδυλικη στηλη.
Και εγω εχω δει στις τσαρκες μου (περιοχη φυλης)μερικους 'φουσκωτους' αλλα δεν και παρα πολλοι,θα μου πεις μπορει να κρυβονται και να σκανε αμα γινει κατι.


Πο ρε πουστη μου ανησυχω και εγω με αυτα που διαβαζω εδω  >:(
 

Επισκέπτης
Και εγω εχω δει στις τσαρκες μου (περιοχη φυλης)μερικους 'φουσκωτους' αλλα δεν και παρα πολλοι,θα μου πεις μπορει να κρυβονται και να σκανε αμα γινει κατι.


Πο ρε πουστη μου ανησυχω και εγω με αυτα που διαβαζω εδω  >:(

Aνυποψίαστο σε βρίσκω  ;)
 

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.289
Κριτικές
18
Like
1.959
Πόντοι
4.375
Aφού ολοι ρωτουν που = σε ποια σπιτια  ήταν,  
μαλλον  ας πουν οι συναγωνιστες που κυκλοφορουν πού έχουν δει προσφατα ανήλικες ή  καποιες πιθανως ανηλικες..
εκτος --.... αν  ΔΕΝ  ήταν σε οικο ανοχής , αλλα  ηταν σε κρυφά σπίτια , ή εκτος Αθηνών   :rolleyes:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom