Αναζήτηση

Ψηφοφορία
Ερώτηση: θα κανατε παρτουζα με τη γυναικα σας;
ναι - 148 (35.9%)
οχι - 191 (46.4%)
ισως - 73 (17.7%)
Σύνολο ψηφοφόρων: 408

Σελίδες: 1 ... 13 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24 25 ... 61   Κάτω
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Έκανα παρτούζα με τη γυναίκα μου  (Αναγνώστηκε 72576 φορές)
0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.
Anal_Hunter
Τιμημένος
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας

Πάρε Νά'χεις...

« Απάντηση #270 στις: 01/02/11, 23:11 »

κανεις μεγαλο λαθος.ο συζυγικος βιος θα κλονιστει με απιστιες και ψεματα οχι με απενεχοποιηση επιθυμιων και εκπληρωση τους.και ειπα και πριν φυσιολογικο ειναι οτι αρεσει σε ολους που συμμετεχουν.

Θα κατσουν να γραψουν σε λιγο και το μανιφεστο για εναν υγιη γαμο.

Περιμενε και θα δεις.
Καταγράφηκε

Τραβελοφιλοι αγαπουληδες ειστε βουτυρο στο ψωμι μου.
Mikro_neraidaki
Ανώτερος

Φύλο: Γυναίκα

« Απάντηση #271 στις: 01/02/11, 23:11 »

Παρτο χαμπαρι ρε κεφτε.

Ποτε θα το καταλαβεις. Ο καθενας κανει ο,τι γουσταρει στο κρεβατι του. Ποιος εισαι εσυ να τον κρινεις? Αν θελει αυτος η αυτη να φερει 15 μουνια η πουτσους εσενα τι λογος σου πεφτε ρε αμορφωτε μαλακα?

Θα γουσταρες να ησουν παντρεμενος και να σου ελεγε το γυναιο που παντρευτηκες να φερει 2 φιλες της να τις ξεκωλιασεις ολες μαζι. Εκει δε θα εχανες ευκαιρια.

Μαλακα κομπλεξικε. Η προσπαθεια σου να γραψεις μια σωστη εννοιολογικα προταση πεφτει για αλλη μια φορα στο κενο γιατι εισαι μεγιστος γκασμας. Δεν φταις εσυ. Σε μεγαλωσανε ετσι.

Προβληματα δεν εχω φιλε. Εχω αποβαλει τα κομπλεξ της θρησκειας και της κοινωνιας που διαμορφωνονται απο αγαμητους ημιπουστες δηθεν γαμιαδες οπως εσυ.

Γαμια ανυπερβλητε.
ε τοτε τι να πω,εαν ειναι να κρατησεις και βιντεο να το δειχνεις στα παιδια σου οταν κλεισουν τα 18,να ξερουν ποιοι φιλοι σου εχουν κανει σεξ,ευγενικα το λεω μην παρεξηγηθω ετσιμε τη μανα τους.
Καταγράφηκε
vilma
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #272 στις: 01/02/11, 23:11 »

Aν υπαρχει αγαπη δεν θα χαθει με την παρτουζα ...
μην λεμε οτι να 'ναι ...  
Καταγράφηκε

Keep classy,Never trashy,Just a little nasty...
http://www.youtube.com/watch?v=VRsfv2hQ09g
trustworth
Banned
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #273 στις: 01/02/11, 23:11 »

Θα κλονιστει ο συζυγικος βιος με την ασχημη εννοια ΦΥΣΙΚΑ ?  2funny 2funny 2funny

Ποσο εισαι? 18? Εισαι μελος σε καμια παραταξη σε καμια σχολη?

Τι σκατα πηγε στραβα στη ζωη σου ?

για τα μπάζα .....  ασήμαντα ανθρωπάκια για τα μπάζα .... που δεν θαπρεπε να συμμετέχουν στο κοινωνικό γίγνεσθαι ..... έλα όμως που με διπλοπρόσωπη ζωή και τη διατήρηση του μυστικού κάνουν ότι κάνουν ,,,,

σκεφθείτε να ηταν γνωστό στο κοινωνικό επαγγελματικό οικογενειακό περιβάλλον το σύνολο των πράξεων ...... τι θα έλεγαν ? απολογία ?

άτομα που δεν έςχουν την τολμη να πουν τι κάνουν ,,,,,,

άτομα που σήμερα ειναι μεταξύ μας και εμεις υποκείμεθα στο αποτέλεσμα των πράξεων τους .,..

τα αποτελέσματα στο πετσί σας  .....
Καταγράφηκε
trustworth
Banned
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #274 στις: 01/02/11, 23:11 »

Aν υπαρχει αγαπη δεν θα χαθει με την παρτουζα ...
μην λεμε οτι να 'ναι ...  

παρτουζιάρικη αγάπη ? που το είδες ?
\

ίσως σε αρλεκιν ....
Καταγράφηκε
Anal_Hunter
Τιμημένος

Πάρε Νά'χεις...

« Απάντηση #275 στις: 01/02/11, 23:11 »

ε τοτε τι να πω,εαν ειναι να κρατησεις και βιντεο να το δειχνεις στα παιδια σου οταν κλεισουν τα 18,να ξερουν ποιοι φιλοι σου εχουν κανει σεξ,ευγενικα το λεω μην παρεξηγηθω ετσιμε τη μανα τους.

Τι να πεις.

Κατι γυναικακια σαν εσενα δεν εχουν ποτε κατι να πουν. Ζησε τη ζωουλα σου και μην πινεις κοκα κολα, χαλαει το συκωτι.

Ακομα να καταλαβεις τα βασικα και τα στοιχειωδη. Αυτο που λες για το βιντεο γιατι δεν το κανεις εσυ? Σε τι διαφερουμε?

Μαλλον εσυ γουσταρεις να βγαζεις βιντεακια και μετα να κλαις επειδη τα εβγαλε στο ιντερνετ ο καθε γαμιας σου.
Καταγράφηκε

Anal_Hunter
Τιμημένος

Πάρε Νά'χεις...

« Απάντηση #276 στις: 01/02/11, 23:11 »

σκεφθείτε να ηταν γνωστό στο κοινωνικό επαγγελματικό οικογενειακό περιβάλλον το σύνολο των πράξεων ...... τι θα έλεγαν ? απολογία ?

Ετσι. Να ντρεπομαστε και για τις βιζιτες και για ολα.

Αυτη την κοινωνια θελετε αυτην εχετε Wink

Να σας κρινει ο καθενας για το τι κανετε στο κρεβατι σας και οχι για αυτο που πραγματικα πρεπει να σας κρινει.

Αν η δουλεια σου ας πουμε ειναι προγραμματιστης, και γουσταρεις να παιρνεις τις βιζιτες δεκα δεκα, να σε απολυσουν για αυτα που κανεις εκτος δουλειας και στην προσωπικη σου ζωη.

Ωραιες αποψεις.
Καταγράφηκε

trustworth
Banned
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #277 στις: 01/02/11, 23:11 »

Smiley
Καταγράφηκε
stam_90
ΠΡΑΚΤΩΡ ΤΟΥ ΓΕΙΤΟΝΑ
Τιμημένος

Χυνω με κωλομαγουλα

« Απάντηση #278 στις: 01/02/11, 23:11 »

2on1 2on1 2on1 2on1
Καταγράφηκε

ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ...Smiley
Anal_Hunter
Τιμημένος

Πάρε Νά'χεις...

« Απάντηση #279 στις: 01/02/11, 23:11 »

2on1 2on1 2on1 2on1

Bad Air Bad Air Bad Air Bad Air Bad Air
Καταγράφηκε

Alexis11
Νέος
*

« Απάντηση #280 στις: 01/02/11, 23:11 »

Παρτο χαμπαρι ρε κεφτε.

Ποτε θα το καταλαβεις. Ο καθενας κανει ο,τι γουσταρει στο κρεβατι του. Ποιος εισαι εσυ να τον κρινεις? Αν θελει αυτος η αυτη να φερει 15 μουνια η πουτσους εσενα τι λογος σου πεφτε ρε αμορφωτε μαλακα?

Θα γουσταρες να ησουν παντρεμενος και να σου ελεγε το γυναιο που παντρευτηκες να φερει 2 φιλες της να τις ξεκωλιασεις ολες μαζι. Εκει δε θα εχανες ευκαιρια.

Μαλακα κομπλεξικε. Η προσπαθεια σου να γραψεις μια σωστη εννοιολογικα προταση πεφτει για αλλη μια φορα στο κενο γιατι εισαι μεγιστος γκασμας. Δεν φταις εσυ. Σε μεγαλωσανε ετσι.

Προβληματα δεν εχω φιλε. Εχω αποβαλει τα κομπλεξ της θρησκειας και της κοινωνιας που διαμορφωνονται απο αγαμητους ημιπουστες δηθεν γαμιαδες οπως εσυ.

Γαμια ανυπερβλητε.

θα τα παρω ενα μπας και καταλαβεις

1)επιμενεις να με λες αμμορφωτο, πως εφτασες στο συμπερασμα αυτο, ρωταω γιατι πραγματικα μου δημιουργει απορια, εσυ δλδ εφτασες στις παρτουζες μεσα απο Phd ?
2)οπως εχεις το δικαιωμα να κρινεις αυτους που δεν το κανουν ετσι και εγω εχω το δικο μου.
3)Θα γουσταρα αν ειναι η πρωτη μου φορα που το βλεπω ναι, αν θα γουσταρα που η γυναικα μου ειναι καριολα οχι
4)Δεν νομιζω οτι εχουν κατι οι προτασεις μου, μαλλον το μυαλο σου ειναι λιγο
5)Στο το εχεις αποβαλει τα κομπλεξ σε επικροτω και δεν ειρωνευομαι, το οτι εχεις εξοκυλει λιγο ισχυει.
6)Το γαμια ανυπερβλητε καλο δεν ειναι? ευχαριστω Smiley
Καταγράφηκε
Mikro_neraidaki
Ανώτερος

« Απάντηση #281 στις: 01/02/11, 23:11 »

Ετσι. Να ντρεπομαστε και για τις βιζιτες και για ολα.

Αυτη την κοινωνια θελετε αυτην εχετε Wink

Να σας κρινει ο καθενας για το τι κανετε στο κρεβατι σας και οχι για αυτο που πραγματικα πρεπει να σας κρινει.

Αν η δουλεια σου ας πουμε ειναι προγραμματιστης, και γουσταρεις να παιρνεις τις βιζιτες δεκα δεκα, να σε απολυσουν για αυτα που κανεις εκτος δουλειας και στην προσωπικη σου ζωη.

Ωραιες αποψεις.
για τις βιζιτες δεν ντρεπομαστε,δεν εχει να κανει ουτε με οικογενεια ουτε με τον εγγαμο βιο.ουτε με την ανατροφη παιδιων.
Καταγράφηκε
vasilis42
Νέος
*

« Απάντηση #282 στις: 01/02/11, 23:11 »

θα συμπερανω οτι απλως εισαι μικρουλα.ουτε βιντεακι θα εδειχνε απο αυτα που θα εκαναν μονο οι δυο τους.μην τα μπλεκεις αυτα καλη μου.
Καταγράφηκε
Anal_Hunter
Τιμημένος

Πάρε Νά'χεις...

« Απάντηση #283 στις: 01/02/11, 23:11 »

για τις βιζιτες δεν ντρεπομαστε,δεν εχει να κανει ουτε με οικογενεια ουτε με τον εγγαμο βιο.ουτε με την ανατροφη παιδιων.

χαχαχα ενω οι παρτουζες ξαφνικα εχουν ε?

Για τους παντρεμενους που λιωνουν στη βιζιτα δεν λες κατι ε?

Α ρε γυναικακι. 18 χρονων εισαι, ασχετα το τι λεει η ταυτοτητα σου.
Καταγράφηκε

stam_90
ΠΡΑΚΤΩΡ ΤΟΥ ΓΕΙΤΟΝΑ
Τιμημένος

Χυνω με κωλομαγουλα

« Απάντηση #284 στις: 01/02/11, 23:11 »

Bad Air Bad Air Bad Air Bad Air Bad Air

εσυ μου χες πει οτι η κλανια ειναι αμαρτια...  2funny 2funny 2funny     The Birdman
Καταγράφηκε

ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ...Smiley
Σελίδες: 1 ... 13 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24 25 ... 61   Πάνω
  Εκτύπωση  

Μεταπήδηση σε: