Αναζήτηση

Ψηφοφορία
Ερώτηση: θα κανατε παρτουζα με τη γυναικα σας;
ναι - 149 (36.1%)
οχι - 191 (46.2%)
ισως - 73 (17.7%)
Σύνολο ψηφοφόρων: 409

Σελίδες: 1 ... 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 21 ... 61   Κάτω
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Έκανα παρτούζα με τη γυναίκα μου  (Αναγνώστηκε 76519 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
Mikro_neraidaki
Ανώτερος
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Γυναίκα

« Απάντηση #210 στις: 01/02/11, 20:08 »

Αμην.
ήμαρτον!
Καταγράφηκε
vasilis42
Νέος
*

« Απάντηση #211 στις: 01/02/11, 20:08 »

εγω καλε μου δεν κραταγα τιποτα μεσα μου.μεσα σας κρατατε εσεις απωθημενα.καλες ειναι μονο οι πουτανες που πληρωνεις γιατι μαλλον μονο αυτο μπορεις να διαχειριστεις.οι υπολοιπες ειμαστε απλως πουτανες στην ψυχη.δεν κανει να κανουμε παρτζουζες γιατι πως θα γινουμε καλες μαναδες?ποσο κομπλεξ πια....
Καταγράφηκε
cthulhu666
Επισκέπτης
« Απάντηση #212 στις: 01/02/11, 20:08 »

Καημενε μου. Καλα γαμησια μαγκες.
καλα τραβα να δεις ποιος εχει βαρδια στον κωλο της γυναικας και με ξαναλυπασαι
Αντε σουργελο αρκετα ειπα δεν θα σε κανω εγω ανθρωπο κρατα τον τυπο χομοσαπιενς που εχεις μεσα σου και κανε το κερατο σου επαγγελμα να βγαλεις κανα φραγκο
Αντε καληνυχτα Cool
Καταγράφηκε
kaviros69
Επισκέπτης
« Απάντηση #213 στις: 01/02/11, 21:09 »

δεν θα σε κανω εγω ανθρωπο

Ανθρωποκατασκευαστής λοιπόν; Tώρα εξηγούντε όλα!  Grin
Καταγράφηκε
petranto
Ειδήμων
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας

« Απάντηση #214 στις: 01/02/11, 21:09 »

Δηλαδη οταν κανεις ερωτα με τη γυναικα σου δεν σου αρεσει αλλα οταν κανεις μαζι και με αλλον σε φτιαχνει.  Εσυ εφερες καποιον να πηδηξει τη γυναικα σου μπροστα σου και αυτη γαμηθηκε μπροστα σου και λες οτι ηταν και ωραια.....αυτο δηλαδη σου εμεινε απο ολη τη φαση.Δικαιωμα σου αλλα πιστευω οτι ετσι γαμας και τον γαμο σου αλλα κυριως τον αμοιβαιο αυτοσεβασμο που πρεπει να εχει ενα ζευγαρι. Αν δεν το καταλαβες ουσιαστικα ο γαμος σου εχει τελειωσει.

Καταγράφηκε
Anal_Hunter
Τιμημένος

Πάρε Νά'χεις...

« Απάντηση #215 στις: 01/02/11, 21:09 »

εγω καλε μου δεν κραταγα τιποτα μεσα μου.μεσα σας κρατατε εσεις απωθημενα.καλες ειναι μονο οι πουτανες που πληρωνεις γιατι μαλλον μονο αυτο μπορεις να διαχειριστεις.οι υπολοιπες ειμαστε απλως πουτανες στην ψυχη.δεν κανει να κανουμε παρτζουζες γιατι πως θα γινουμε καλες μαναδες?ποσο κομπλεξ πια....

Μη τους τα λες ετσι θα παθουν εγκεφαλικο. Οχι ενα, απανωτα.

Για να εισαι καλη μαμα πρεπει : Να κανεις ΕΡΩΤΑ με τον αντρα σου με κλειστα φωτα, σε ιεραποστολικη σταση, χωρις να δειχνεις οτι το απολαμβανεις, και ΑΥΣΤΗΡΑ και ΜΟΝΟ οταν ΠΡΕΠΕΙ να τεκνοποιησεις για το καλο της ανθρωποτητας.

Μονο τοτε γινεσαι καλη μητερα.
Καταγράφηκε

Τραβελοφιλοι αγαπουληδες ειστε βουτυρο στο ψωμι μου.
Α-Ω
Ο παλιός, είν' αλλιώς

I gave her an Adult CU and left for good

« Απάντηση #216 στις: 01/02/11, 21:09 »

Ανθρωποκατασκευαστής λοιπόν; Tώρα εξηγούντε όλα!  Grin

ναι έχει καλούπι έτοιμο
Καταγράφηκε

اسلوب هزلي
Anal_Hunter
Τιμημένος

Πάρε Νά'χεις...

« Απάντηση #217 στις: 01/02/11, 21:09 »

Δηλαδη οταν κανεις ερωτα με τη γυναικα σου δεν σου αρεσει αλλα οταν κανεις μαζι και με αλλον σε φτιαχνει.  Εσυ εφερες καποιον να πηδηξει τη γυναικα σου μπροστα σου και αυτη γαμηθηκε μπροστα σου και λες οτι ηταν και ωραια.....αυτο δηλαδη σου εμεινε απο ολη τη φαση.Δικαιωμα σου αλλα πιστευω οτι ετσι γαμας και τον γαμο σου αλλα κυριως τον αμοιβαιο αυτοσεβασμο που πρεπει να εχει ενα ζευγαρι. Αν δεν το καταλαβες ουσιαστικα ο γαμος σου εχει τελειωσει.

Εσυ μαγκα φανταζομαι αν σου ελεγε η γυναικα σου η η γκομενα σου να φερει μια φιλη της μαζι να της ξεκωλιασεις θα εβγαινες μετα με ντουντουκα στο συνταγμα να το βροντοφωναζες απο υπερηφανεια ε?

Τι μεγαλος γαμιας που ειμαι και τετοια σκηνικα.

Παρτε το χαμπαρι ρε μαλακες. Οσο λετε τετοιες μαλακιες δειχνετε ποσο κατωτεροι ειστε απο ενα μουνι. Ποσο δουλοι των ορεξεων του μουνιου και της ηθικης σεμνοτυφιας με την οποια μεγαλωσατε.
Καταγράφηκε

marios51
Ο παλιός, είν' αλλιώς

τέλος εποχής

« Απάντηση #218 στις: 01/02/11, 21:09 »

Ρε φιλε, τραβα να πουμε.

Παρε τηλεφωνο την μητερα σου και ρωτα την τι πηγε στραβα στην ανατροφη σου και εχεις τετοια κομπλεξ.

Επισης ρωτησε και μαθε γιατι δεν καταφερες ποτε να παρεις μερος σε μια συζητηση χωρις να απομονωνεις τα λεγομενα καποιου ωστε να φερεις την κουβεντα εκει που θελεις.

Και οταν τα λυσεις ολα αυτα ελα να κανουμε κουβεντα σαν ανθρωποι.
Δεν ηθελα να παρω μερος αλλα πως λες ρε ζωο στον αλλον πως εχει κομπλεξ ενω εσυ προφανως εισαι φουλ στα κομπλεξ?
Και επισης ρωτα και εσυ να μαθεις γιατι δεν εχεις καταφερει ποτε να παρεις μερος σε μια συζητηση χωρις να βρισεις!
Μιλαμε εισαι μεγαλος τρομπας με ψυχολογικα προβλημα, μιλας και νομιζεις οτι λες την απολυτη αληθεια ενω λες μαλακιες!
Σαν τους μαλακες τους νεοελληνες εισαι που εχουν την ΑΠΟΨΑΡΑ τους για ολα.
Καταγράφηκε
marios51
Ο παλιός, είν' αλλιώς

τέλος εποχής

« Απάντηση #219 στις: 01/02/11, 21:09 »

Το οτι εφερε περιοδο στα 12 δεν σημαινει οτι ειναι σωματικα ετοιμη να κανει κατι τετοιο.
Και ομως ρε παπαρα αυτο σημαινει! Αλλωστε αμα δεν ηταν σωματικα ετοιμη τοτε δεν θα μπορουσε και να το κανει αλλα ομως πολλες το εχουν κανει. Διαβασε και λιγο ρε παπαρα που νομιζεις οτι η αποψαρα σου ειναι επιστημη.
Καταγράφηκε
erevnitis
Banned
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #220 στις: 01/02/11, 21:09 »

Στο Παρισι ειναι μοδα .
Μακαρι να γινει και εδω ,θα μειωθον τα διζυγια .
Καταγράφηκε
Anal_Hunter
Τιμημένος

Πάρε Νά'χεις...

« Απάντηση #221 στις: 01/02/11, 21:09 »

Δεν ηθελα να παρω μερος αλλα πως λες ρε ζωο στον αλλον πως εχει κομπλεξ ενω εσυ προφανως εισαι φουλ στα κομπλεξ?
Και επισης ρωτα και εσυ να μαθεις γιατι δεν εχεις καταφερει ποτε να παρεις μερος σε μια συζητηση χωρις να βρισεις!
Μιλαμε εισαι μεγαλος τρομπας με ψυχολογικα προβλημα, μιλας και νομιζεις οτι λες την απολυτη αληθεια ενω λες μαλακιες!
Σαν τους μαλακες τους νεοελληνες εισαι που εχουν την ΑΠΟΨΑΡΑ τους για ολα.

Ρε μαλακιστηρι.

Δεν εχει νοημα να συζητω με ουρακοταγκους. Στα αρχιδια μου. Για αυτο βριζω. Γιατι ετσι ο αλλος καταλαβαινει οτι αντι για γαμιας ειναι σκουπιδι. Το νιωθει μεσα του οτι κατι δεν παει καλα.

Στα αρχιδια μου να κανω συζητηση στο bourdela με αμορφωτους ουρακοταγκους δηθεν γαμιαδες που τα σταζουν στις πουτανες και τις ελληνιδες μπριζολες και με το που δουν θηλυκη φωκια κανουν τεμεναδες για φωτο/συζητηση κλπ.

Επειδη δεν σου αρεσει ο τροπος που γραφω δεν σημαινει οτι μου καιγεται και καρφι ξερεις.

Στα αρχιδια μου σε εχω και εσενα και ολους. Την πλακα μου μπαινω να κανω οπως εκανα χρονια τωρα. Τωρα το αν βριζω, ειναι επειδη οταν βλεπω σκουπιδια μου ερχεται να ξερασω.
Καταγράφηκε

House of Fun
Ο παλιός, είν' αλλιώς
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

emotionally unavailable

« Απάντηση #222 στις: 01/02/11, 21:09 »

Ρε συ άναλ δεν υπάρχει μόνο το ιεραποστολικό και οι παρτούζες υπάρχουν και πολλά άλλα ανάμεσα,δίπλα,παραπάνω,παραπέρα απ αυτά.Οκ σ αρέσει να κάνεις τον προβοκάτορα το κατανοώ αλλά μην φτάνουμε να ιδεολογιοκοποιούμε τα πάντα.Μερικά σε κάποιους αρέσουν σε κάποιους όχι.Στο τέλος ακόμα και θέματα σεξ και σχέσεων καταντάνε σαν τα πολιτικά εδώ μέσα.Είσαι αριστερός γαμιέσαι είσαι δεξιός τον παίρνεις.Το ίδιο με τα οπαδικά.Μετά τη βεβαιότητα ότι "ο κάτοχος της αντίθετης γνώμης" τον παίρνει και γέρνει ψάχνουμε να βρούμε είτε "παραδείγματα" είτε "επιχειρήματα" για ιδεολογική κάλυψη.Φαύλος κύκλος δηλαδή.
Καταγράφηκε

Treat her like a princess, fuck her like a whore
majestic69
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #223 στις: 01/02/11, 21:09 »

Εχετε αναρωτηθει ποτε γιατι μπαινετε στα μπουρδελα στο σαιτ??Ολοι οι αντρες Ελληνες θελουνε να γαμανε ΜΟΝΤΕΛΑ.μονο τιποτα αλλο.Τωρα πως γινεται να βγαινω εγω εξω βολτα κ να βλεπω ολες τις πατσαβουρες τις ελληνιδες με κυταριτιδες κ χαλι μαυρο κ να ειναι αγκαζε με εναν ελληνα γαμια δεν καταλαβαινω.Η δεν εχεται τα αρχιδια να ριξετε μοντελο η δεν εχετε τα λεφτα να ριξετε μοντελο η ειστε αξιοι της μοιρα σας να πατε με την πατσαβουρα η εχετε ξενερωσει απο το ατελειωτο χυλοπιτιδι που εχετε φαει κ καταλιγεται στην ευκολη λυση που ειναι η Ελλεηνιδα Στελλα απο το big brother!Η Κλασσικη Ελλεηνιδα 1.κυταριτιδα 2.χοντρα μπουτια 3.νυχια απεριποιητα χαλια φατσα χαλια 4.μουρμουρα κ γκρινια συνεχεια !!Μετα απο ολο αυτο το ξενερωμα βρηκατε αυτο το σαιτ κ μπορειται να ξεκολιασετε την Ευα απο τα κολ γκερλ.Να χαμουρεψετε τις χειλαρες της Νικολ κ να φατε το γατακι της.Παλιοτερα Ξεμουνιαζατε την Αννα την Σερβα (οτι δεν σας εκανε η ελλεηνιδα σας σας το εκανε η αννουλα).Εχετε ξεσκισει κ το βυκακι απεναντι (απλα αναρωτιεσται ακομη αν ειναι τραβελι η οχι).Γαματε γκομενες Πορνοσταρ στην Ισμηνης επειδη η ελλεηνιδες σας ειναι ασχετες περι σεξ κ πολλες αλλες.......Δεν σας κατακρινοι κανεις γιαυτο δικαιωμα σας ΑΛΛΑ καποιος αλλος Γαμιας ειχε τα αρχιδια και δεν το παιζει εργενης και ΠΑΝΤΡΕΥΤΗΚΕ ουτε ειναι μερα νυχτα στην κασσανδρας και γαμαει πουτανες, Αλλα γαμαει την γυναικα του ωραια κ καλα και μετα απο 7 χρονια γαμου μπορει και κανει κ παρτουζες.....Πρεπει λοιπον κυριοι να τον κατακρινουμε???δεν ειναι δικαιωμα του??
Καταγράφηκε

Καντεεε Τουρισμοοοοο Η Ελλαδα μονο για Τουρισμο ειναι!!!!!!
Anal_Hunter
Τιμημένος

Πάρε Νά'χεις...

« Απάντηση #224 στις: 01/02/11, 21:09 »

Και ομως ρε παπαρα αυτο σημαινει! Αλλωστε αμα δεν ηταν σωματικα ετοιμη τοτε δεν θα μπορουσε και να το κανει αλλα ομως πολλες το εχουν κανει. Διαβασε και λιγο ρε παπαρα που νομιζεις οτι η αποψαρα σου ειναι επιστημη.

Ρε γαμημενε μικροαστε αμορφωτε. Εσυ με το που ξεκινησεις να χυνεις εισαι ετοιμος να κανεις παιδια ρε γαμιολη?

Και να κανεις οικογενεια?

Μερικα πραγματα ειναι περα απο το σωματικο και επεκτεινονται και σε αλλους παραγοντες γιατι δεν ζουμε ακομα στα σπηλαια να μας νοιαζει μονο η επιβιωση.

Καταγράφηκε

Σελίδες: 1 ... 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 21 ... 61   Πάνω
  Εκτύπωση  

Μεταπήδηση σε: