Αναζήτηση

Ψηφοφορία
Ερώτηση: θα κανατε παρτουζα με τη γυναικα σας;
ναι - 148 (35.9%)
οχι - 191 (46.4%)
ισως - 73 (17.7%)
Σύνολο ψηφοφόρων: 408

Σελίδες: 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 ... 61   Κάτω
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Έκανα παρτούζα με τη γυναίκα μου  (Αναγνώστηκε 72885 φορές)
0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.
Anal_Hunter
Τιμημένος
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας

Πάρε Νά'χεις...

« Απάντηση #105 στις: 01/02/11, 19:07 »

οι μισοι ειναι εργενηδες παλαμοβιοι μπουρδελιαρηδες και οι αλλοι μισοι παντρεμενοι μπουρδελιαρηδες.....!!!!!!!!!

Οι περισσοτεροι ειναι στην πρωτη κατηγορια. Μη τους θιξεις ομως τις πουτανες. Θα πεσουν να σε φανε.
Καταγράφηκε

Τραβελοφιλοι αγαπουληδες ειστε βουτυρο στο ψωμι μου.
majestic69
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #106 στις: 01/02/11, 19:07 »

Εγω συμφωνω με Αναλ_Ηαντερ τα λεει ωραια και σταρατα ο τυπος.
Καταγράφηκε

Καντεεε Τουρισμοοοοο Η Ελλαδα μονο για Τουρισμο ειναι!!!!!!
Mikro_neraidaki
Ανώτερος

Φύλο: Γυναίκα

« Απάντηση #107 στις: 01/02/11, 19:07 »

να πω και εγω την αποψη μου ως γυναικα;;η να μην μιλησω καλυτερα;
Καταγράφηκε
Anal_Hunter
Τιμημένος

Πάρε Νά'χεις...

« Απάντηση #108 στις: 01/02/11, 19:07 »

Λεγε αλλα αμα πεις μαλακια θα παρεις πουλο.
Καταγράφηκε

cthulhu666
Επισκέπτης
« Απάντηση #109 στις: 01/02/11, 19:07 »

Σιγα ρε μαλακα εσυ ηθικε.

Δεν θα εκανες μανα των παιδιων σου μια παρτουζιαρα. Αν εσυ δηλαδη εχεις παει με 1000 γυναικες μεχρι να παντρευτεις θα θεωρεις τον εαυτο σου μεγαλο γαμια, αν ομως η γυναικα σου γουσταρει γαμησια σε παρτουζες ειναι για τον πουτσο και ανικανη να γινει μητερα ε?

Ποσο μαλακας μπορει να εισαι. Ποσο?

Ο σεβασμος ερχεται απο ανθρωπο προς ανθρωπο. Δεν εχει σημασια τι κανει ο αλλος στο κρεβατι του. Ο ρολος της οικογενειας δεν εχει καμια σχεση με το τι κανει το αντρογυνο στο κρεβατι του. Και στην τελικη αν τα πιστευεις αυτα που λες γαμα μονο ιεραποστολικα γιατι αυτο ειναι το κανονικο. Λες μαλακιες και εισαι πουριτανος του πουτσου.

Κρινεις τον αλλον απτο αν θα ξεκωλιαζετε με την γυναικα του στο κρεβατι του.

Παντρεψου μια καλογρια παρθενα να εισαι σιγουρος για το ποιον της οικογενειας σου.

Μικροαστε βλαχε απαιδευτε.
τετοιος μαλακας εισαι τετοια λες. μαθε να ξεχωριζεις ως ανθρωπος απο τα ζωα κοπανε και ξαναμιλα μου.  
Καταγράφηκε
rythmodamasths90
Banned
Ανώτερος

« Απάντηση #110 στις: 01/02/11, 19:07 »

Σιγουρα το να επικρατει η αποψη οτι οποιος γαμαει πολλες ειναι μαγκας ενω οποια γαμιεται με πολλους ειναι πουτανα ειναι πουριτανικο και ηλιθιο.
Ομως κακα τα ψεμματα ποιος θα το επαιζε μοντερνος και ανοιχτομυαλος αν μαθαινε οτι παρτουζωνουν τη μανα του καθημερινα  Roll Eyes
Καταγράφηκε

What you see is what you get,no one's been disappointed yet
don't be scared give me a try,there is nothing you can't buy.
Anal_Hunter
Τιμημένος

Πάρε Νά'χεις...

« Απάντηση #111 στις: 01/02/11, 19:07 »

τετοιος μαλακας εισαι τετοια λες. μαθε να ξεχωριζεις ως ανθρωπος απο τα ζωα κοπανε και ξαναμιλα μου.  

Τα ζωα μαλακα ειναι εξυπνοτερα απο εσενα.

Κατσε προσκυνα καμια πουτανα, κανε τη ζωουλα σου και οταν θα παντρευτεις ριξε ενα μηνυμα εδω ναρθουμε να σου γαμησουμε τη γυναικα γιατι εισαι πιο βαρετος και απο ταινια του Αγγελοπουλου.
Καταγράφηκε

Anal_Hunter
Τιμημένος

Πάρε Νά'χεις...

« Απάντηση #112 στις: 01/02/11, 19:07 »

Σιγουρα το να επικρατει η αποψη οτι οποιος γαμαει πολλες ειναι μαγκας ενω οποια γαμιεται με πολλους ειναι πουτανα ειναι πουριτανικο και ηλιθιο.
Ομως κακα τα ψεμματα ποιος θα το επαιζε μοντερνος και ανοιχτομυαλος αν μαθαινε οτι παρτουζωνουν τη μανα του καθημερινα  Roll Eyes

Νταβας στο μουνι της μητερας σου εισαι εσυ ( και ο καθενας, γενικα μιλαω )?

Και που ξερεις τι εκανε οταν ηταν στην ηλικια σου? Και τι σε νοιαζει στη τελικη? Δεν σου εδινε ποσοστο και σπαστηκες?

Ειτε σε μεγαλωσε σωστα ειτε οχι, ο,τι ηθελε ας εκανε. Αλλο το ενα και αλλο το αλλο.

Εχουν πηξει τα μυαλα απο τη θρησκεια και την τηλεοραση που ενω προβαλεται το σεξ καθημερινα απο την μια, και καταδικαζεται απο την αλλη, θεωρειται ως ο μεγαλυτερος γνωμονας για να σχηματισεις γνωμη για τον αλλον.

Ποσο μαλακες. Ποσο.
Καταγράφηκε

marios51
Ο παλιός, είν' αλλιώς

τέλος εποχής

« Απάντηση #113 στις: 01/02/11, 19:07 »

Εχεις την αδεια να μιλησεις εφοσον αυτα που θα πεις ειναι συμφωνα με αυτα που λεει ο Αναλ.
Καταγράφηκε
SPEED
Τιμημένος

Stop In The Top

« Απάντηση #114 στις: 01/02/11, 19:07 »

ειμαι παντρεμενος 7 χρονια. παντρευτηκα τη γυναικα μου απο ερωτα. η καθημερινοτητα τα προβληματα της ζωης κλπ σιγα σιγα με αποξενωσαν. αρχισα παλι τις παλιες μου συνηθειες ,μπουρδελλα μασατζιδικα κλπ. καποια στιγμη αρχισα να ψαχνω αγγελιες .
βρηκα ενα ζευγαρι που ηθελε ανδρα . ημουν ο τυχερος που επελεξαν συναντηθηκαμε μερικες φορες και μετα για διαφορους λογους χαθηκαμε. αυτο που μου εμεινε ηταν οτι αυτος που φτιαχνοταν περισσοτερο απο ολους με το σκηνικο ηταν ο ανδρας της κοπελας.
καποια στιγμη κανοντας σεξ με τη γυναικα μου της ειπα να το κανουμε κι εμεις , συμφωνησε με καποες επιφυλαξεις, ποτε λεγοντας ναι και ποτε οχι.
βαλαμε αγγελια στο olx για 2-3 μερες ,λαβαμε δεκαδες μειλ.
απαντησαμε σε μερικα και τελικα το ραντεβου κλειστηκε στο πριαμμος με εναν ανδρα.
εκει καναμε παρτουζα ,ηταν τρομερη καυλα για μενα να βλεπω τη γυναικα μου να γαμιεται, δεν το περιμενα. απο τοτε ανανεωθηκε η σχεση μας, κανουμε σεξ συνεχεια και σκεφτομαστε να το επαναλαβουμε με περισσοτερα ατομα

Ποσο χρονων ειναι η γυναικα σου???
Την τακτοποιω κι εγω αμα θελεις!!!  Grin
Καταγράφηκε

Twaction contwol? Wot twaction contwol?
If you need computew to dwive youw caw then buy a playstation!
cthulhu666
Επισκέπτης
« Απάντηση #115 στις: 01/02/11, 19:07 »

Τα ζωα μαλακα ειναι εξυπνοτερα απο εσενα.

Κατσε προσκυνα καμια πουτανα, κανε τη ζωουλα σου και οταν θα παντρευτεις ριξε ενα μηνυμα εδω ναρθουμε να σου γαμησουμε τη γυναικα γιατι εισαι πιο βαρετος και απο ταινια του Αγγελοπουλου.
εσυ οταν παντρευτεις βαλε ταμπελα να γαμαει και η γειτονια εγω η θα κανω οικογενεια η θα μεινω μπακουρι παντως την τσατσα της γυναικας μου δεν την κανω.
Αντε κερατουκλη εισαι και μαρτηριαρης
Καταγράφηκε
Mikro_neraidaki
Ανώτερος

Φύλο: Γυναίκα

« Απάντηση #116 στις: 01/02/11, 19:07 »

οταν μια γυναικα επιλεξει να παντρευτει αυτο σημαινει πως εκτος απο το βολεμα,παιδια κτλ
εχεικαι μια εκτιμηση  προς το προσωπο του μελλοντικου συζυγου.εαν τωρα δηλ ερθει αυτος και της πει στεγνα ,αγαπη μου μου αρεσει να σε γαμανε μπροστα μου το απολαμβανω, ε πως να το κανουμε τοτε αυτη θα χασει αυτο το κατι που τους ενωνε θα ραγισει ,ε η οικογενεια δεν ειναι να πηδιεται η γυναικα σα πουτανα με τον εναν και τον αλλο,και ο αντρας της να απολαμβανει.!ας κρατησουμε λιγο τα προσχηματα,αυτο πιστευω εγω.
Καταγράφηκε
Anal_Hunter
Τιμημένος

Πάρε Νά'χεις...

« Απάντηση #117 στις: 01/02/11, 20:08 »

εσυ οταν παντρευτεις βαλε ταμπελα να γαμαει και η γειτονια εγω η θα κανω οικογενεια η θα μεινω μπακουρι παντως την τσατσα της γυναικας μου δεν την κανω.
Αντε κερατουκλη εισαι και μαρτηριαρης

Τσατσα της γυναικας σου δεν θα γινεις, αλλα αυτη θα γινει πουτανα γιατι εισαι ανεπαρκης. Ασε να στη γαμανε και εσυ να νομιζεις οτι παντρευτηκες μια "κοπελα για σπιτι". Δεν θα εισαι ο μονος. Η αγνοια ειναι το παν για τους βλακες.
Καταγράφηκε

Anal_Hunter
Τιμημένος

Πάρε Νά'χεις...

« Απάντηση #118 στις: 01/02/11, 20:08 »

οταν μια γυναικα επιλεξει να παντρευτει αυτο σημαινει πως εκτος απο το βολεμα,παιδια κτλ
εχεικαι μια εκτιμηση  προς το προσωπο του μελλοντικου συζυγου.εαν τωρα δηλ ερθει αυτος και της πει στεγνα ,αγαπη μου μου αρεσει να σε γαμανε μπροστα μου το απολαμβανω, ε πως να το κανουμε τοτε αυτη θα χασει αυτο το κατι που τους ενωνε θα ραγισει ,ε η οικογενεια δεν ειναι να πηδιεται η γυναικα σα πουτανα με τον εναν και τον αλλο,και ο αντρας της να απολαμβανει.!ας κρατησουμε λιγο τα προσχηματα,αυτο πιστευω εγω.

Καλα ειπα οτι θα πεις μαλακιες.

Και ποιος σου ειπε οτι υπαρχει μονο αυτος ο τυπος γυναικας στον κοσμο? Γιατι κρινεις απο τον εαυτουλη σου και δεν κοιτας οτι υπαρχουν ατομα τα οποια δεν ειναι οπως εσυ και δεν σκεφτονται οπως σκεφτονται στο μικρο σπιτι στο λιβαδι?

Απο αυτα που λες εσυ οταν γαμιεσαι σημερα με εναν και μετα απο 2-3 μηνες με εναν αλλον εισαι πουτανα. Εσυ το λες. Το διαστημα των 2-3 μηνων ειναι συμβολικο.

Γιατι δεν δεχεσαι οτι καποιος γουσταρει αυτο και γιατι προδικαζεις την κατασταση και βαζεις τον αντρα στη θεση που θα το ζητησει αυτο απο τη γυναικα του? Μπορει και η γυναικα να το ζητησει.

Γυναικακια και δηθεν γαμιαδες μαζευτηκατε εδω μεσα. Χαιρομαι που σας την σπαω παντως.

Συνεχιστε. Εδω θα ειμαι.
Καταγράφηκε

cthulhu666
Επισκέπτης
« Απάντηση #119 στις: 01/02/11, 20:08 »

Τσατσα της γυναικας σου δεν θα γινεις, αλλα αυτη θα γινει πουτανα γιατι εισαι ανεπαρκης. Ασε να στη γαμανε και εσυ να νομιζεις οτι παντρευτηκες μια "κοπελα για σπιτι". Δεν θα εισαι ο μονος. Η αγνοια ειναι το παν για τους βλακες.
ετσι για να μη σε πουν βλακα αστη να γαμιεται μπροστα σου και αν το παιδι σου βγει σαν τον κουμπαρο πες δε γαμιεται τουλαχιστον δεν ειμαι πουριτανος.
εθελοντη κερατα ξεφτιλα του αντρικου ειδους
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 ... 61   Πάνω
  Εκτύπωση  

Μεταπήδηση σε: