Νέα

«Κράχτες» για κωλόμπαρα έξω απ' τα σπιτάκια

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα AntifitCondom
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 155
  • Εμφανίσεις 51K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

AntifitCondom

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Νοε 2005
Μηνύματα
261
Κριτικές
110
Like
1.783
Πόντοι
8.360
Πριν απο λίγες μέρες ένας τύπος μου υπέδειξε το εν λόγω μαγαζί στο οποίο όπως είπε παίζοντε γκόμενες με 40 ευρώ.Κωλόμπαρο δηλαδή με ποτά και λοιπές μαλακίες.Είπα να τον ακολουθήσω να δω τι παίζει.Μέσα είχε 2 καλά μουνάκια.Όμως μόλις του είπα οτι θα πάω δίπλα να βγάλω λευτά,μου είπε να πάμε μαζί!!!Μαζί λοιπον με τις υποψίες που είχα για κάθε κολόμπαρο στις περιοχές γύρω απ την ομόνοια μου μπένει η πρώτη υποψία.Του λέω του τύπου:"Δεν κατάλαβα για πιο λόγο να πάμε μαζί να βγαλω λευτά.Τέλως πάντων με τα πολλά έφυγα μόνος μου και την ώρα που βγήκα απο το μαγαζί ένας άλλος τύπος απο το μαγαζί πήγε να με προλάβει ωστόσο ο τύπος που με πήγε στο εν λόγω μαγαζί του εξήγησε οτι παω να βγάλω λευτά(δεύτερη υποψία)Εν το μεταξύ ο τύπος μου είχε αναφέρει οτι αμα θέλω να βγάλω λευτα έχει την Εμπορική δίπλα.Πάω στην εμπορική και τι βλέπω:Μια πράσινη προεξωχή που βαζεις την κάρτα στο ATM,τρίτη υποψία,με τα πολλά επειδή δεν μου άρεσαν πολύ όλα αυτά σηκώθηκα και έφυγα.Δεν ξέρω αλλά ρε παιδιά πολλά πράγματα "βρωμούσαν¨στην προκειμένη φάση και δεν θα ρίσκαρα με τίποτα να γίνω οικονομικό θύμα του κάθε επιτήδιου νταβατζή.Προς γνώση και αποφυγή!
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.599
Κριτικές
34
Like
4.159
Πόντοι
7.195
Μεγάλε έπραξες άριστα όμως με την Εμπορική δεν τρέχει τίποτα μην ανησυχείς. Απλά η Εμπορική έχει βγάλει νέες κάρτες με τσιπάκι κι αυτό που είδες είναι πρόσθετο για να διαβάζει το τσιπάκι.
 

blindz

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Απρ 2006
Μηνύματα
545
Κριτικές
22
Like
37
Πόντοι
6.765
Μαγγες στα περισσοτερα μαγαζια του ειδους με το που καθεσαι με την κοπελα ερχονται και 2-3 τυποι τρυγυρω και φερνουν τεσσερα-τεσσερα τα ποτα.1 γεια μας και επομενη 4αδα.Σε 3 λεπτα 45 ευρω.Οσο για μαμηση.Εγω στη 1η 4αδα πληρωσα 9000 και  πηρα τον πουλο.Και τοτε ηταν δραχμες.2000Χ4+1000.
Εννοειται με το πουλι στο χερι.Μετα εμαθα οτι το 90%των κολομπαρων του κεντρου δουλευουν ετσι.
ΠΡΟΣΟΧΗ.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.462
Like
28
Πόντοι
166
Μαγγες στα περισσοτερα μαγαζια του ειδους με το που καθεσαι με την κοπελα ερχονται και 2-3 τυποι τρυγυρω και φερνουν τεσσερα-τεσσερα τα ποτα.1 γεια μας και επομενη 4αδα.Σε 3 λεπτα 45 ευρω.Οσο για μαμηση.Εγω στη 1η 4αδα πληρωσα 9000 και  πηρα τον πουλο.Και τοτε ηταν δραχμες.2000Χ4+1000.
Εννοειται με το πουλι στο χερι.Μετα εμαθα οτι το 90%των κολομπαρων του κεντρου δουλευουν ετσι.
ΠΡΟΣΟΧΗ.


Δεν πιστεύω ότι υπάρχουν πιο χαζά λεφτά από αυτά που δίνεις στις μπαλότζες στα κωλόμπαρα,που όντως μένεις με το τσουτσούνι στο χέρι.Πληρώνεις τα μαλλιά της κεφαλής σου κ τελικά πάλι μόνο εσύ βλέπεις τις τρίχες της κάτω κεφαλής σου.
 
OP
OP
AntifitCondom

AntifitCondom

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Νοε 2005
Μηνύματα
261
Κριτικές
110
Like
1.783
Πόντοι
8.360
Δεν πιστεύω ότι υπάρχουν πιο χαζά λεφτά από αυτά που δίνεις στις μπαλότζες στα κωλόμπαρα,που όντως μένεις με το τσουτσούνι στο χέρι.Πληρώνεις τα μαλλιά της κεφαλής σου κ τελικά πάλι μόνο εσύ βλέπεις τις τρίχες της κάτω κεφαλής σου.
Αφου έχεις πληρώσει τα μαλλιά της κεφαλής σου,είσαι ο μόνος που βλέπει τις τρίχες της κάτω κεφαλής σου
 

PETRAN27

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2006
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
Λοιπον χθες βραδυ μετα τις 12 εκανα μια βολτα απο τα γνωστα σε ολους σπιτια της οδου Κολωνου.Βγαινοντας απο ενα σπιτι με πλησιασε καποιος αντρας και μου ειπε αν θελω καποια κοπελα νεαρης ηλικιας που κανει βιζιτες και ψαχνει για πελατες . Τον ρωτησα τη ηλικιας ειναι η κοπελα ,ποσα χρεωνει και τι προγραμμα κανει . Εχει κανεις καποια σχετικη εμπειρια?Αξιζει μια επισκεψη σε αυτα τα κοριτσια?Εσεις τη λετε για το περιστατικο?
 

con1

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2006
Μηνύματα
33
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
0
φιλαρακο απο καποιο κολομπαρο ειναι ο τυπος και ψαχνει για θυματα ειναι ενας 
με προβλημα στο ματι και παιζει και ενας λιγο χοντρουλης μακρια.......................
 

PETRAN27

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2006
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
μπραβο ρε φιλε οπως τα λες  ειναι..μου ελεγε πολυ καθαρες κοπελες,θα μου δωσουν τηλ για εξω,η μιση ωρα 50ε,κανουν τα παντα κτλ και το σκεφτομουν να παω να δω τι παιζει  αλλα τωρα που μου λες για κολομπαρο και τετοια καλυτερα μακρυα ...ευχαριστω
 

lokos

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
con1 για δωσε παραπανω πληροφοριες
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
52
Πόντοι
2.945
Ειναι ενας γκριζομαλης 45+. Μου ειχε πει και εμενα παλιά να πάμε κάπου κοντα στην Ομονοια να μου τις δείξει. Προσεχε ΑΠΑΤΗ. Μαλον κωλομπαρο. ΑΝ ειναι να πας μην παρεις ουτε ενα ποτο ουτε να κερασεις. Πες μονο για γαμισι.
 
Εγγρ.
9 Νοε 2006
Μηνύματα
111
Κριτικές
3
Like
77
Πόντοι
1
Μακριά από τον 45η της ομονοίας εκτός και αν έχετε λεφτά για πέταμα η όρεξη για τσακωμό
Η κατάληξη είναι ένα παρατημένο καφεκολόμπαρο στην Σατωμβριαδου απέναντι από το γνωστό hotel ΑΚΤΙΟΝ με μια 35αρα ελληνίδα κλασική μπαρόβια και ένα μαλ? πίσω από τον πάγκο που κάνει τα πάντα να σου κεράσει κάτι για να αρχίσει ο κουμπαράς.
Γνωρίζοντας τις κακοτοπιές λέω ότι δεν έχω χρόνο κάποια άλλη στιγμή ίσως ξαναπεράσω και μου προσφέρει το τηλέφωνο της γκόμενας.
Όσο να ανταλλάξουμε ένα γρήγορο χαιρετισμό και ονόματα με τη μπαρόβια έρχεται και το ποτό της  με το λογαριασμό στο προφορικό.
Συνολικός χρόνος παραμονής λιγότερο από ένα λεπτό μαζί με τον σχετικό τσαμπουκά του λογαριασμού όσο για το τηλέφωνο μια από τα ίδια να συναντηθούμε να πιούμε εάν καφέ ένα ποτό να γνωριστούμε και μετά βλέπουμε δεν είμαστε και τίποτα ζώα .
Με μια λέξη  ΛΟΥΜΠΑ .

 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
115
Πόντοι
66
Mακρια απο τετοιους, ειναι σιγουρα κολωμπαρα και κλεφτες. ΜΑΚΡΙΑΑΑΑ
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
.....το ιδιο συστημα εχουν αυτοι οι μαλακες εδω και μια 20ετία.... :jerking:
.....καμία εξελιξη...... :grin:
.....μεχρι και οι παπατζηδες εξελιχθηκαν, εβαλαν κουστουμια και βρηκαν κεφαλαια για μπιζνες.... :grin:
....κι αυτοι τα ιδια παντελακη μου.... :jerking:
 
Εγγρ.
9 Νοε 2006
Μηνύματα
111
Κριτικές
3
Like
77
Πόντοι
1
Όσο υπάρχουν κορόιδα και αφελείς να τους συντηρούν γιατί να αλλάξουν?
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
.....ε ναι.......!!!! ομαδα που κερδιζει, δεν την αλλαζεις....
 

Επισκέπτης
με κάτι τέτοιους τύπους την πάτησα πριν 25 χρόνια περίπου. πήγαινα πρώτη λυκείου και πήγαμε με ένα φίλο να γαμήσουμε σε μπουρδέλο. δεν ξέρουμε ούτε που ήταν τα μπουρδέλα. ψάχνοντας μας πλησιάζει ένας τύπος και μας λέει το γνωστό παραμύθι... γκόμενες έτοιμες για όλα.... πάμε σε ένα κωλόμπαρο και κάθονται δίπλα μας δύο χαμούρες. πριν καταλάβουμε τι έγινε μας φέρνει εμάς από ένα αναψυκτικό και σε αυτές υποτίθεται ποτό. σε δύο λεπτά δεύτερο ποτό. μετά μας είπαν όταν έχουμε χρήματα να πάμε να τις ξαναβρούμε. το μαλλί.... 60 δρχ. όσο είχε τότε το γαμήσι σε μπουρδέλο. όσα χρόνια και να περάσουν δεν θα το ξεχάσω!!!!!! :headbang:!!!!!!!!!!!!!!!
 

Stardust_73

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
618
Like
7
Πόντοι
6
με κάτι τέτοιους τύπους την πάτησα πριν 25 χρόνια περίπου. πήγαινα πρώτη λυκείου και πήγαμε με ένα φίλο να γαμήσουμε σε μπουρδέλο. δεν ξέρουμε ούτε που ήταν τα μπουρδέλα. ψάχνοντας μας πλησιάζει ένας τύπος και μας λέει το γνωστό παραμύθι... γκόμενες έτοιμες για όλα.... πάμε σε ένα κωλόμπαρο και κάθονται δίπλα μας δύο χαμούρες. πριν καταλάβουμε τι έγινε μας φέρνει εμάς από ένα αναψυκτικό και σε αυτές υποτίθεται ποτό. σε δύο λεπτά δεύτερο ποτό. μετά μας είπαν όταν έχουμε χρήματα να πάμε να τις ξαναβρούμε. το μαλλί.... 60 δρχ. όσο είχε τότε το γαμήσι σε μπουρδέλο. όσα χρόνια και να περάσουν δεν θα το ξεχάσω!!!!!! :headbang:!!!!!!!!!!!!!!!

Αδερφε τα ιδια επαφε ενα φιλαρακι πριν 6-7 χρονια στο ιδιο μερος.. αποτελεσμα?? 10χιλιαρικακια με το ετσι θελω του πηραν (για τα γνωστα κερασματα στις 'κοπελες' ) και το φυσαει και δεν κρυωνει..

Μακρια!!!!!   

Τον π@λιοπουστα μολοτοφ χρειαζεται 
 

swanson

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2005
Μηνύματα
27
Like
0
Πόντοι
0
Μακριά φίλε μιλάμε για κραχτή απάτη, θα προσπαθήσουν να σου πάρουν όσα μπορούν περισσότερα με τα ποτά πριν καταλάβεις τίποτα, πήγαινε σε ένα μπουρδελάκι με εξασφαλισμένο αποτέλεσμα, στο παρελθόν παραλίγο να την πατήσω και εγώ.
 
Εγγρ.
9 Νοε 2006
Μηνύματα
111
Κριτικές
3
Like
77
Πόντοι
1
Αδερφε τα ιδια επαφε ενα φιλαρακι πριν 6-7 χρονια στο ιδιο μερος.. αποτελεσμα?? 10χιλιαρικακια με το ετσι θελω του πηραν (για τα γνωστα κερασματα στις 'κοπελες' ) και το φυσαει και δεν κρυωνει..

Μακρια!!!!!   

Τον π@λιοπουστα μολοτοφ χρειαζεται 
Αμα δεν παθης πως θα μαθης οταν εισαι και μικρος
Μεγαλος αν φας το πακετο ειναι απαραδεκτο!!
 

aquaplus1

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
61
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Φίλοι καλήμέρα έτσι από περιέργια πριν 15 χρόνια την έπαθα και εγώ με πήγε σε ένα κολόμπαρο κάτω από την Αθηνάς. Αποτέλεσμα να μου πάρεί με κέρασμα κλπ 2000 χιλιαρικάκια . Το χειρότερο γύρισα Νότια προάστια με τα πόδια (δεν είχα λεφτά ούτε για λεωφορείο)
ΜΑΚΡΙΑ.....
ΕΙΝΑΙ Η ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΑΠΑΤΗ
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom