Αναζήτηση

Σελίδες: [1]   Κάτω
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Χειμερινοί Προορισμοί  (Αναγνώστηκε 958 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
poustalekos
Ο παλιός, είν' αλλιώς
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας

Πουσταλέκος ο καραμπουζουκλής!

« στις: 19/11/10, 19:07 »

Αγαπητοι ΚΑΥΛΙΑΡΗΔΕΣ ο χειμωνας και τα χριστουγεννα πλησιαζουν! Το ιδιο και η εκμεταλλευση των χειμερινων διακοπων σε Αραχωβα Πηλιο κλπ.

Οι γκομενες μας πρηζουν να παμε καπου και γινεται ενας πανικος σχετικα με το που θα παμε ποτε θα κλεισουμε κλπ. Οι αντρες κοιτανε τις τιμες και πως θα τη βγαλουν καθαρη χωρις να ξεφραγκιαστουν εντελως και οι γυναικες λενε αχ τι ωραια θα παμε διακοπουλες να παμε στην καλυτερη σουιτα δε μ αρεσει αυτο το δωματιο να παρουμε πιο ακριβο κ τετοιες μαλακιες που μου ανεβαζουν το αιμα στο κεφαλι!!! Banging Head Against a Wall

Ετυχε περσι να παω μια ημερισια εκδρομουλα με φιλους (ευτυχως) στην αραχωβα και το χιονοδρομικο του παρνασσου και καταλαβα τι εστι χειμερινες διακοπες! Ο καφες να τον παρεις στο χερι 5€, το σαντουιτς ζαμπον τυρι απο το κυλικειο του χιονοδρομικου 10€ χωρια οι τιμες στα σκι κλπ μιλαμε για εκμεταλλευση μεγαλυτερη απο οτι στη Μυκονο το καλοκαιρι!

Θετω λοιπον την ερωτηση: Που ειναι καλα να παω κανενα τετραημερο με τη γκομενα? Αν ειναι δυνατον χωρις να χαλασω τα απειρα λεφτα της Αραχωβας ουτε την απειρη βενζινη για να τρεχω στα Ζαγοροχωρια!

Χαιρετισμοι απο τον ΠΟΥΣΤΑΛΕΚΟ  s&m_1
Καταγράφηκε

Eίμαι μάγκας, είμαι τσιφτης, είμαι και ΚΑΤΣΙΚΟΜΠΗΧΤΗΣ!!!
SPEED
Τιμημένος

Stop In The Top

« Απάντηση #1 στις: 19/11/10, 21:09 »

Αφειερωμενο καυλιαρη μου!  Kiss

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=5h3RcwHHqNA" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=5h3RcwHHqNA</a>
Καταγράφηκε

Twaction contwol? Wot twaction contwol?
If you need computew to dwive youw caw then buy a playstation!
Paralimnios
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #2 στις: 19/11/10, 22:10 »

Mε γκομενα θα πας ή με το αγορι σου ?
Καταγράφηκε

On the road again.
SPEED
Τιμημένος

Stop In The Top

« Απάντηση #3 στις: 19/11/10, 22:10 »

Αγαπητοι ΚΑΥΛΙΑΡΗΔΕΣ ο χειμωνας και τα χριστουγεννα πλησιαζουν! Το ιδιο και η εκμεταλλευση των χειμερινων διακοπων σε Αραχωβα Πηλιο κλπ.

Οι γκομενες μας πρηζουν να παμε καπου και γινεται ενας πανικος σχετικα με το που θα παμε ποτε θα κλεισουμε κλπ. Οι αντρες κοιτανε τις τιμες και πως θα τη βγαλουν καθαρη χωρις να ξεφραγκιαστουν εντελως και οι γυναικες λενε αχ τι ωραια θα παμε διακοπουλες να παμε στην καλυτερη σουιτα δε μ αρεσει αυτο το δωματιο να παρουμε πιο ακριβο κ τετοιες μαλακιες που μου ανεβαζουν το αιμα στο κεφαλι!!! Banging Head Against a Wall

Ετυχε περσι να παω μια ημερισια εκδρομουλα με φιλους (ευτυχως) στην αραχωβα και το χιονοδρομικο του παρνασσου και καταλαβα τι εστι χειμερινες διακοπες! Ο καφες να τον παρεις στο χερι 5€, το σαντουιτς ζαμπον τυρι απο το κυλικειο του χιονοδρομικου 10€ χωρια οι τιμες στα σκι κλπ μιλαμε για εκμεταλλευση μεγαλυτερη απο οτι στη Μυκονο το καλοκαιρι!

Θετω λοιπον την ερωτηση: Που ειναι καλα να παω κανενα τετραημερο με τη γκομενα? Αν ειναι δυνατον χωρις να χαλασω τα απειρα λεφτα της Αραχωβας ουτε την απειρη βενζινη για να τρεχω στα Ζαγοροχωρια!

Χαιρετισμοι απο τον ΠΟΥΣΤΑΛΕΚΟ  s&m_1

Πηλιο, Καρπενησι, Καλαβρυτα!
Η Αραχωβα ειναι για το ΜΠουτσο!

Αλλα εγω θα προτεινα εξωτερικο!
Λιγοτερα χρηματα θα χαλασεις!
Καταγράφηκε

Twaction contwol? Wot twaction contwol?
If you need computew to dwive youw caw then buy a playstation!
jo145
Jo :) ♥♥♥♥♥♥♥
Τιμημένος

Life is very simple, just like lalala :)

« Απάντηση #4 στις: 19/11/10, 22:10 »

Hmmm....  Αληθεια στα στα γκει ζευγαρια ποιος πλερωενει ? οποιος τον δινει ?
 Cheesy
Καταγράφηκε

Paralimnios
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #5 στις: 19/11/10, 22:10 »

Παντως οσοι τραβηχτητε Καλαβρυτα, Χριστουγεννα-Πρωτοχρονια μην πιανεστε μαλακες και κλεινετε δωματια μεσα στην πολη. Στα χωρια βρισκετε πολυ καλυτερες τιμες και ησυχια. Οποιος ενδιαφερετε μπορω να του δωσω πληρωφοριες σε π.μ.
Καταγράφηκε

On the road again.
jedi30
Προχωρημένος
**

« Απάντηση #6 στις: 19/11/10, 22:10 »

Μονεμβασια,τα συνδιαζει ολα,ατμοσφαιρα,ιστορια και φυσικα την αισθηση οτι γυρνας πισω στον χρονο και εισαι ετοιμος να μονομαχησεις με βυζαντινους,φραγκους,και βενετσιανους κατακτητες :headbang3:Και δημιουργει και ερωτικη διαθεση,με τα μυσταγωγικα και πετρινα σοκακια,με τα δωματια απο πετρα,με τζακι και με θεα το μυρτωο πελαγος,ειναι ιδανικες συνθηκες θεωρω για fuck1
Καταγράφηκε
mgmans
Ειδήμων

« Απάντηση #7 στις: 19/11/10, 22:10 »

ως γνωστων οι χειμερινες διακοπες θελουν βουνο και φυση , τωρα ελα μου πουθες να τη βγαλεις και φθινα-τσαμπε , οποτε οι καλητερι προωρισμοι ειναι επανω  σχιστο ημητος παρνηθα και γενικος τα γυρο βουνα λοφακια ραχουλες εντος αττικης για μονοημερες και μονο , ααα επισης πολυ καλη περιπτωση ειναι προς αρβανιτοχωρια προς φιλη μερια .Καλο ειναι παντα να κρατας και δυο ζευγαρια σακουλα σουπερμαρκετ με μαχαιρι για να κανετε και εξτριμ σπορ μαζευοντας βρουβες και ραδικια ΑΑΑΑΑΑΑΑΑ 2funny 2funny 2funny 2funny 2funny και αμα γαμισεις χεσεμε ΑΑΑΑΑΑΑ . νΑ ΣΟΒΑΡΕΥΤΟΥΜΕ  κοιτα να δεις αν δε βαλεις το χερι στη τσεπη δεν τα βλεπω καλα τα πραματα , εν ολιγης αν δεν βρξεις κωλο ψαρια δεν πιανεις
Καταγράφηκε
Φυλης104
Ιερόδουλη

Φύλο: Γυναίκα

Φιλάκια απο τα κοριτσάκια του μαγαζιού

« Απάντηση #8 στις: 19/11/10, 23:11 »

το χιονοδρομικο του παρνασσου δεν ειναι να το επισκευτεσαι μωρο π/σ/κ χωρια οτι εχει πολυ κοσμο και θα παρκαρεις πολυ μακρια η εισοδος ειναι πανακριβη
αν πας καθημερινη και θα εισαι μονος σου και θα το χαρεις αλλα και το εισητηριο θα ειναι το μισο
για το σαλε εκει οκ ειναι ακριβο αλλα στα 2500 ποδια και στα 20-25km μακρυα απο οποιαδηποτε πολη χωριο εχει και μια βαση ο τιμοκαταλογος του
η αραχωβα ναι ειναι πανακριβη μερικες φορες αλλα το προβλημα για μενα εκει ειναι η ποιοτητα του κοσμου που μαζευει και ο πολυ στενος κεντρικος δρομος που ενα πουλμαν να παει να περασει το μερος εχει απιστευτο μποτιλιαρισμα Angry
δοκιμασε να πας στην πισω μερια του παρνασσου αγοριαννη-πολυδροσσο και θα με θυμηθεις
και πολυ πιο οικονομικα ειναι και με καλυτερο τοπιο (ειδικα η αγοριαννη μεσα στα ελατα ειναι) απλα εκει δεν θα βρεις το nightlife της αραχωβας, τα καταστηματα με τα ρουχα κτλ
απλα αν δεν εχεις τετρακινιση, καλα ελαστικα ή απλα δεν εισαι εμπειρος οδηγος μην πας εκει το βαρυ χειμωνα γιατι η συγκεκριμενη πλευρα του βουνου ειναι βορεινη και μονιμος οι δρομοι πιανουν παγο ενω οταν χιονιζει....ΧΙΟΝΙΖΕΙ Grin
αλλη εναλακτικη τρικαλα κορινθιας και πιο κοντα ειναι στην αθηνα σε σχεση απ την αραχωβα και πιο οικονομικα, αν πας εκει να πας στα μεσεα τρικαλα, τα κατω εχουν ολους τους ντοπιους ενω τα ανω δεν εχουν τιποτα Undecided
το χιονοδρομικο εκει πολυ φτηνο αλλα μονο μια πιστα εχει και αυτη για πολυ αρχαριους
τωρα αν θες κατι πολυ καλο (αλλα δυσκολο) για μενα η καλυτερη λυση ειναι η βασιλιτσα στα παρα πολυ μακρυνα γρεβενα ομως, καλυτερη ποιοτητα χιονιου και καλυτερο τοπιο δεν θα βρεις πουθενα στην ελλαδα Wink
Καταγράφηκε

mitsos73
Νέος
*

« Απάντηση #9 στις: 21/11/10, 12:12 »

Η σημερινή (21/11) κυριακάτικη Καθημερινή έχει ένθετο περιοδικό "ταξίδια" που έχει ένα ρεπορτάζ για 80 ορεινούς ξενώνες σε διάφορες περιοχές, οι περισσότεροι από τους οποίους είναι προσιτοί σε τιμές.

Και φυσικά έχει άπειρες σχετικές διαφημίσεις...
Καταγράφηκε
master21
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #10 στις: 21/11/10, 12:12 »

απλο ειναι διωχνεις την γκομενα γιατι ετσι κιαλλιως αχρειαστη ειναι,και πας αν δεν εχεις πολυ χρημα,η τσεχια,η σλοβακια,η ουγγαρια που εχουν πολυ ωραια μερη,πιανεις και εκει απο μια γκομενα,και οποτε εχεις καυλες πεταγεσαι και ενα σαββατοκυριακο και γαμας.μπορεις να πας και με πουλμαν αμα εισαι αφραγγιδης,150 εχει πηγαινε ελα το ακριβοτερο.και καθαρισες.εκτος αν τα εχεις,οποτε πας ταυλανδη και παιρνας τζαμι.
Καταγράφηκε

Χριστιδης για μοντ και λευτερια στον Βλακαρχο
trikardos
Ο παλιός, είν' αλλιώς

ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΡΔΙΕΣ ΜΕ ΠΟΛΛΑ BY PASS

« Απάντηση #11 στις: 21/11/10, 12:12 »

Χειμερινή απόδραση στο χωρίο.

Το πρωί στις ελίες, το απόγεμα στο καφενείο και το βράδυ τζάκι και κρασοκατάνυξη.

Σφύγκουν οι κώλοι, αναπολεί το μυαλό και ρεγουλάρει το σώμα.

Μηδέν έξοδα ουσιαστικά και αν έχει σοδία (φέτος έχει μπολικη) βγάζω και καλά φραγκακια
Καταγράφηκε

ΕΔΩ ΔΕΝ ΠΕΡΝΑΕΙ Ο ΦΑΣΙΣΜΟΣ
poustalekos
Ο παλιός, είν' αλλιώς

Πουσταλέκος ο καραμπουζουκλής!

« Απάντηση #12 στις: 22/11/10, 00:12 »

Αφειερωμενο καυλιαρη μου!  Kiss

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=5h3RcwHHqNA" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=5h3RcwHHqNA</a>

Χαχαχαχα γαματη αφιερωση ευχαριστω καυλεα μου! Μονο που δε βαζω κρεας στον κωλο μου και εκει που εδειξε τα πουσταρια να δινουν φιλακια μου ηρθε να ξερασω  2funny 2funny

Με γκομενα θα παω καυλεα μου γιαυτο ανησυχω για τα εξοδα! Μακαρι να πηγαινα με αγορι θα του ελεγα πληρωνε μη σε γαμησω σαν καλος ΠΟΥΣΤΑΛΕΚΟΣ που ειμαι και ολα καλα  s&m_2  s&m_1

Πηλιο, Καρπενησι, Καλαβρυτα!
Η Αραχωβα ειναι για το ΜΠουτσο!

Αλλα εγω θα προτεινα εξωτερικο!
Λιγοτερα χρηματα θα χαλασεις!

Συμφωνω απολυτα οτι με τα ιδια η και λιγοτερα λεφτα μπορεις να πας και εξωτερικο και να περασεις γαματα αλλα η γκομενα δε γουσταρει... κολλημενη ελλεινιδα οπως βλεπεις!!

Hmmm....  Αληθεια στα στα γκει ζευγαρια ποιος πλερωενει ? οποιος τον δινει ?
 Cheesy

Δειξτε λιγο σεβασμο στον υπερτατο ΠΟΥΣΤΑΛΕΚΟ!! Εδω μιλαμε σοβαρα!!! Ασε που ειμαι σιγουρος οτι δεν ειμαι και ο μονος με αυτο το προβλημα...

το χιονοδρομικο του παρνασσου δεν ειναι να το επισκευτεσαι μωρο π/σ/κ χωρια οτι εχει πολυ κοσμο και θα παρκαρεις πολυ μακρια η εισοδος ειναι πανακριβη
αν πας καθημερινη και θα εισαι μονος σου και θα το χαρεις αλλα και το εισητηριο θα ειναι το μισο
για το σαλε εκει οκ ειναι ακριβο αλλα στα 2500 ποδια και στα 20-25km μακρυα απο οποιαδηποτε πολη χωριο εχει και μια βαση ο τιμοκαταλογος του
η αραχωβα ναι ειναι πανακριβη μερικες φορες αλλα το προβλημα για μενα εκει ειναι η ποιοτητα του κοσμου που μαζευει και ο πολυ στενος κεντρικος δρομος που ενα πουλμαν να παει να περασει το μερος εχει απιστευτο μποτιλιαρισμα Angry
δοκιμασε να πας στην πισω μερια του παρνασσου αγοριαννη-πολυδροσσο και θα με θυμηθεις
και πολυ πιο οικονομικα ειναι και με καλυτερο τοπιο (ειδικα η αγοριαννη μεσα στα ελατα ειναι) απλα εκει δεν θα βρεις το nightlife της αραχωβας, τα καταστηματα με τα ρουχα κτλ
απλα αν δεν εχεις τετρακινιση, καλα ελαστικα ή απλα δεν εισαι εμπειρος οδηγος μην πας εκει το βαρυ χειμωνα γιατι η συγκεκριμενη πλευρα του βουνου ειναι βορεινη και μονιμος οι δρομοι πιανουν παγο ενω οταν χιονιζει....ΧΙΟΝΙΖΕΙ Grin
αλλη εναλακτικη τρικαλα κορινθιας και πιο κοντα ειναι στην αθηνα σε σχεση απ την αραχωβα και πιο οικονομικα, αν πας εκει να πας στα μεσεα τρικαλα, τα κατω εχουν ολους τους ντοπιους ενω τα ανω δεν εχουν τιποτα Undecided
το χιονοδρομικο εκει πολυ φτηνο αλλα μονο μια πιστα εχει και αυτη για πολυ αρχαριους
τωρα αν θες κατι πολυ καλο (αλλα δυσκολο) για μενα η καλυτερη λυση ειναι η βασιλιτσα στα παρα πολυ μακρυνα γρεβενα ομως, καλυτερη ποιοτητα χιονιου και καλυτερο τοπιο δεν θα βρεις πουθενα στην ελλαδα Wink

Εσυ μου τα λες ωραια! Σε ευχαριστω πολυ και σε παραδεχομαι!!!!!
Μαλλον για τρικαλα κορινθιας με βλεπω η καμια μονεμβασια που ειπε και ο φιλος πιο πανω!
Φιλακια απο τον ΠΟΥΣΤΑΛΕΚΑΚΟ γλυκια μου! Εισαι και η πρωτη! Τον παιζω για σενα!!! 

απλο ειναι διωχνεις την γκομενα γιατι ετσι κιαλλιως αχρειαστη ειναι,και πας αν δεν εχεις πολυ χρημα,η τσεχια,η σλοβακια,η ουγγαρια που εχουν πολυ ωραια μερη,πιανεις και εκει απο μια γκομενα,και οποτε εχεις καυλες πεταγεσαι και ενα σαββατοκυριακο και γαμας.μπορεις να πας και με πουλμαν αμα εισαι αφραγγιδης,150 εχει πηγαινε ελα το ακριβοτερο.και καθαρισες.εκτος αν τα εχεις,οποτε πας ταυλανδη και παιρνας τζαμι.

Ναι ναι πεταγεσαι μια ταυλανδη και κολλας κ ενα aids ετσι για να γουσταρεις.. Μετα πας και μια μαδαγασκαρη που τον παιρνουν ακαποτο με 12€ και εισαι αρχοντας  Jerking Off
Ευχαριστω για την προταση παντως! Χωρις αμφιβολια τα γκομενακια του πρωην ανατολικου μπλοκ και οι τσεχοσλοβακες ειναι θεες αλλα δεν ειναι κατι που ψαχνω αυτη τη στιγμη...

Χειμερινή απόδραση στο χωρίο.

Το πρωί στις ελίες, το απόγεμα στο καφενείο και το βράδυ τζάκι και κρασοκατάνυξη.

Σφύγκουν οι κώλοι, αναπολεί το μυαλό και ρεγουλάρει το σώμα.

Μηδέν έξοδα ουσιαστικά και αν έχει σοδία (φέτος έχει μπολικη) βγάζω και καλά φραγκακια

Κ εγω μαζι σου φιλε μου αλλα τολμα να τα πεις σε γκομενα αυτα να δεις για ποτε θα φυγει!   2funny Banging Head Against a Wall 2on1
Καταγράφηκε

Eίμαι μάγκας, είμαι τσιφτης, είμαι και ΚΑΤΣΙΚΟΜΠΗΧΤΗΣ!!!
Σελίδες: [1]   Πάνω
  Εκτύπωση  

Μεταπήδηση σε: