Νέα

Φρίξου 9 (Red Light)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jo145
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 347
  • Εμφανίσεις 81K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Για να αποσυμφορηθει λιγο η μπουρδελοκατασταση και για να ειναι ποιο ευκολη η ευρεση πληροφοριων σχετικα με το εν λογο στουντιο

http://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/images/stories/jreviews/2395_1_1243721296.jpg[/img[/URL]]

Πληροφοριες για νεες αφηξεις  , παραπονα , ευσημα κτλ ας γραφοντει εδω για μη χανονται

Ασχετα ποστ καθως και ερωτησεις του τυπου < ποια δουλευει σημερα > δεν βοηθανε , καντε τες διπλα στην μπουρδελοκατασταση ;)
 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
www.imagerous.com/viewer.php?file=31442087854351040399.jpg] [/URL]

Τζεσικα -  Αντριαννα -  Χριστινα 
οι βαρδιες σημοσιευοντι στο γρικλειντς αρα ουδεν νεοτερον .

Το μονο νεο ειναι οτι στον τοιχο τοποθετηθηκαν 3 μεγαλες φωτο των κοριτσιων , αν μη τι αλλο προτοτυπο  :thumbsup:
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.821
Κριτικές
379
Like
5.075
Πόντοι
10.647
Φριξου 9.! Η Ναυαρχιδα των στουντιο θα ελεγα.!! Πρωην κλαμπ με εξωτερικο τουνελ απο λαμαρινες για να κρυβουν αυτον που μπαινει μεσα αλλα οχι αυτον που παρκαρει απο εξω.! Χειμωνα απο απεναντι δουλευει σαντουιτσαδικο το οποιο ελκυει κοσμο τις βραδυνες ωρες. Υποδοχη τεραστια.! Αν μαζευτουν καμια 10αρια ανετα πεζουν 5χ5.! :2funny: 4 καναπεδς και μια τηλεωραση, διαδρομος μεγαλος για να κανει πασαρελα το μοντελο.! Δωματια 4 κλιματιζομενα και θερμενομενα με κεντρικη μοναδα. Τηλεωρασεις σε ολα τα δωματια, με ντουζιερες και ενα διαθετει και υδρομασαζ-τζακουζι, κρεβατια διπλα, ξυλινα πατωματα παντου, αυτοματο υγροσαπουνο κα αυτοματο χαρτι. Πολυ καθαρο και μυρωδατο μπουρδελακι που παντα φιλοξενει αριστα κοματια, κοπελες που αλαζουν συχνα αν και τελευταια αυτες που εχει ριζωσανε.!!! :2funny:
 

alexm4n

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Αυγ 2009
Μηνύματα
9.036
Κριτικές
61
Like
14
Πόντοι
1.366
πρωην κωλομπαρο και στριπτιζαδικο ρεεε!
να πειτε στην Κριστιν οτι αν δεν σταματησει να δινει ρεπο στο κωλαράκι της δεν την ξαναπηδάω! :grin:  :grin: :grin: :grin: :grin:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
πρωην κωλομπαρο και στριπτιζαδικο ρεεε!
να πειτε στην Κριστιν οτι αν δεν σταματησει να δινει ρεπο στο κωλαράκι της δεν την ξαναπηδάω! :grin:  :grin: :grin: :grin: :grin:
ετσι.....λοιπα σχολια περιττευουν....τα δωματια εμενα προσωπικα οσες φορες πηγα δεν μου πολυαρεσαν....σαν να ταν καπως....γενικα λιγο κρυος χωρος....εντυπωσιακη παρουσια και η ιταλιδα ελενα;νομιζω που περασε περσι....
εποχη αφησε η μαντυ επισης αν και οι αθηναιοι την βριζουν εμεις την καναμε θεα.....κριστιν,τζεσυ και αντριαννα τελευταια παιζουν συνεχεια....

λουνα εκανε ενα περασμα ενω εδω εκλεισε την στουντιακη της καριερα η πολυαγαπημενη μου αννα μαρια.....
η αλλη χριστινα η πολωνεζα μας εκανε και αυτη ενα comeback το καλοκαιρι και ξαναζωντανεψε παλιες θυμησες αν και δεν εκπληρωσε πληρως τις προσδοκιες μας....
 

alexm4n

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Αυγ 2009
Μηνύματα
9.036
Κριτικές
61
Like
14
Πόντοι
1.366
[size=20pt]ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ [/size] αχ το χασαμε το μωρο.... :headbang: :headbang: :headbang:
 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
πρωην κωλομπαρο και στριπτιζαδικο ρεεε!
να πειτε στην Κριστιν οτι αν δεν σταματησει να δινει ρεπο στο κωλαράκι της δεν την ξαναπηδάω! :grin:  :grin: :grin: :grin: :grin:

μπα το κλεισε το μαγαζι δεν ειδες τι ιστορικο ΟΧΙ εφαγα ?
εμμεσως πλην σαφως με εστειλε στην Αντριαννα , she like assing ειπε
νταξυ αμα δε θελει η γκομενα με το ζορι ? δε γινετε , παμε αντριαννα τι να κανουμε
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.821
Κριτικές
379
Like
5.075
Πόντοι
10.647
Ανναμαρια.!!! Δεν θα ξεχασω Κεφαληνιας μετα την πιπα ανεβαινει μονης της απο πανω τα χερια της στο στηθος μου, τον βαζει μεσα χωρις να τον ποιασει και λεει... και χωρις χερια.!! :rockon: :rockon: :rockon:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
νομιζω εμεις οι τρεις πρεπει να ανοιξουμε ενα θρεντ....οι πουτανοκαψουρηδες.... :grin: :grin:
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.158
Κριτικές
293
Like
9.192
Πόντοι
12.525
εχω παρει 5 γυναικες στο συγκεκριμενο στουντιο

(ΜΑΝΤΥ-ΓΕΡΜΑΝΙΑ)
(ΚΡΙΣΤΙΝ-ΓΕΡΜΑΝΙΑ)
(ΕΛΕΝΑ-ΙΤΑΛΙΑ)
(ΜΑΡΤΑ-ΠΟΛΩΝΙΑ
(ΑΝΤΡΙΑΝΑ-ΙΣΠΑΝΙΑ)

Συμπερασματα....
το κομματι του σεξ για μενα το κατειχαν η Κριστιν και λιγοτερο η Ελενα.οι υπολοιπες ηταν απλα τυπικα καλες
απο κει και περα ειναι προφανες οτι το συγκεκριμενο στουντιο πουλαει μονο εμφανιση,οι τιμες ειναι υψηλες(δε διαφερει και πολυ απο την αλυσιδα Μαντζαρου)και επισης ο τοσο μεγαλος χωρος κατανταει κρυος

Κατα τη γνωμη μου δεν ειναι ο χωρος που θα βγαλεις τρελα γουστα με ανεση χρονου,με εξτρα δωρακια απο τις κοπελες και με ζεστασια.
ειναι εντελως τυπικα τα πραγματα.αυτο που πληρωνεις αυτο παιρνεις
ουτε λιγοτερο ουτε περισσοτερο

Ο ΧΩΡΟΣ ΔΕΝ ΕΝΔΕΙΚΝΥΤΑΙ ΓΙΑ ΤΑΚΤΙΚΟΥΣ ΜΠΟΥΡΔΕΛΙΑΡΗΔΕΣ
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
Και μια βραδινή άποψη του Villa erotica!  ;)
DSC00679111.jpg
 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Και μια βραδινή άποψη του Villa erotica!  ;)
DSC00679111.jpg

Μονο Δυο Ξανθιες θα μπορουσαν να το κανουν αυτο .. με 2 αυτοκινητα πιασαν ολο το παρκινγ  :2funny:
Βαλτε τα ποιο μεσα ρε κοριτσααααα , δε σας κλεινει κανεις , αφου τελευταιες θα φυγετε
 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Λοιπον Απο το περασμενο Σαββατο μας εχει ερθει η Μαντυ
ενω η Τζεση ειναι σε αδεια 2 βδομαδων συμφωνα με την τσατσα

Επισης η φιλη μου η Κυρια Ριτσα που αλλαζε σεντονια σε καθε πελατη την εχει κοπανισει
δεν βλεπω να ακουλουθηται το προγραμμα ... δε θα μπω σε λεπτομεριες
Λιγη παραπανω προσοχη θα συνηστησω απλα στο θεμα της καθαριοτητας  :s&m_2:
το οποιο ειναι πολυ ποιο σημαντικο απ το πριξιμο για μεγαλυτερα προγραματα

Μαζι με την Μαντυ η οποια εχει μπει στο στοχαστρο μου , Αντριαννα και Χριστινα συνεχιζουν

Η Τελευταια προτημηθηκε σημερα για αλλη μια φορα με πολυ καλα αποτελεσματα  :dancing: :fuck2:


www.imagerous.com/] [/URL]
 

brujack

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2007
Μηνύματα
351
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
Μαλλον το εν λογω στουντιο πρεπει να εχει πελατεια βιομηχανους και εφοπλισταδες για να διωχνει εναν πελατη σαν εμενα.Απο καιρο το ειχα βαλει στο ματι και ειπα σημερα να το επισκευτω φτανω εκει και μου λενε γινεται αλλαγη ελα σε 10 λεπτα.Λεω οκ ας παω μια βολτα σ αυτα της Μαντζαρου να δω τι παιζει και επιστρεφω λεω στον εαυτο μου.Με το που γυριζω μπαινω μεσα βγαινει η κοπελα και μου λεει ειρωνικα εκανες την βολτα σου και μολις βγαινει η τσατσα παω να ρωτησω ευγενικα τι προγραμματα υπαρχουν και μου λεει οτι η κοπελα δεν θα με δεχτει.Εμεινα μαλακας και σηκωθηκα εφυγα.
Ξερω νταβαδες οτι τα διαβαζεται αυτα μαθεται οτι μολις χασατε εναν πελατη.Δεν προκειται να ξαναπατησω το ποδι μου στην περιοχη.ΜΑΥΡΟ ΣΤΑ ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΤΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ.Ας τα συντηρησουν οι μεγαλοπαραγοντες-κοροιδα.Που μαλλον σιγα σιγα θα στραφουν και αυτοι στα λοκαλ και στα σιτυ τουρς.
Αντε Villa Erotica σου ευχομαι σε λιγα χρονια να εχεις φουλ προγραμμα με 20 ευρω μπας και εξαπατησης κανα φουκαρα και λιγδωσει το εντερακι σας.

Υ.Γ.Υπαρχουν και αλλου μουνια να γαμησουμε και καλλυτερα απο αυτα που φερνουν εκει.ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΑΧΡΕΙΟΥΣ ΤΟΥ Villa Erotica
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.821
Κριτικές
379
Like
5.075
Πόντοι
10.647
Μαλλον το εν λογω στουντιο πρεπει να εχει πελατεια βιομηχανους και εφοπλισταδες για να διωχνει εναν πελατη σαν εμενα.Απο καιρο το ειχα βαλει στο ματι και ειπα σημερα να το επισκευτω φτανω εκει και μου λενε γινεται αλλαγη ελα σε 10 λεπτα.Λεω οκ ας παω μια βολτα σ αυτα της Μαντζαρου να δω τι παιζει και επιστρεφω λεω στον εαυτο μου.Με το που γυριζω μπαινω μεσα βγαινει η κοπελα και μου λεει ειρωνικα εκανες την βολτα σου και μολις βγαινει η τσατσα παω να ρωτησω ευγενικα τι προγραμματα υπαρχουν και μου λεει οτι η κοπελα δεν θα με δεχτει.Εμεινα μαλακας και σηκωθηκα εφυγα.
Ξερω νταβαδες οτι τα διαβαζεται αυτα μαθεται οτι μολις χασατε εναν πελατη.Δεν προκειται να ξαναπατησω το ποδι μου στην περιοχη.ΜΑΥΡΟ ΣΤΑ ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΤΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ.Ας τα συντηρησουν οι μεγαλοπαραγοντες-κοροιδα.Που μαλλον σιγα σιγα θα στραφουν και αυτοι στα λοκαλ και στα σιτυ τουρς.
Αντε Villa Erotica σου ευχομαι σε λιγα χρονια να εχεις φουλ προγραμμα με 20 ευρω μπας και εξαπατησης κανα φουκαρα και λιγδωσει το εντερακι σας.

Υ.Γ.Υπαρχουν και αλλου μουνια να γαμησουμε και καλλυτερα απο αυτα που φερνουν εκει.ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΑΧΡΕΙΟΥΣ ΤΟΥ Villa Erotica

Το συγγεκριμενο εχει την ποιο καριολα τσατσα σε ολα τα στουντιο η οποια εχει ξεπερασει και την τσατσα την κολωγρια που ηταν στο ερως 16, χωρια οτι ειναι ΑΓΕΝΗΣ, μηλαει και στα τσιγγανορουμανικα με τις πουτανες για να μην καταλαβαινεις, εμενα τελευταια φορα που μπηκα και ηταν η ΜΟΥΦΑ η τζεσυ μολις την ειδα εκοψα λασπη, αυτες αρχισαν να μηλανε στην κολωγλωσσα τους που δεν ηταν Γερμανικα οπως δηλωνε η ΜΟΥΦΑ, ηταν ρουμανικα???, γυφτικα??? και χαζογελουσαν, παντως Γερμανικα δεν ηταν, γυρησα εριξα ενα βλεμα και απο τοτε αν και εχω αφησει λεφτα εκει, σαν μπουρδελο εχει πεσει στην υποληψη μου...
 

STELIOS77

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
6.683
Κριτικές
28
Like
2.353
Πόντοι
6.265
Λοιπον Απο το περασμενο Σαββατο μας εχει ερθει η Μαντυ
ενω η Τζεση ειναι σε αδεια 2 βδομαδων συμφωνα με την τσατσα



[/URL]

AΔΕΙΑ??δηλαδη θα ξαναγυρισει??? :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :2funny:


δεν ειχα δει οτι υπηρχε και θεμα για το συγκεκριμενο σπιτι
θα συμφωνησω με τους προγαμησαντες
κρυος χωρος σαν να εισαι σε ξενοδοχειο και οχι σε μπουρδελο και οι κοπελες μονο "μοντελισιες" και οχι "πουτανισιες" για αλλου ταργκετ γκρουπ κοσμο
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.821
Κριτικές
379
Like
5.075
Πόντοι
10.647
AΔΕΙΑ??δηλαδη θα ξαναγυρισει??? :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :2funny:


δεν ειχα δει οτι υπηρχε και θεμα για το συγκεκριμενο σπιτι
θα συμφωνησω με τους προγαμησαντες
κρυος χωρος σαν να εισαι σε ξενοδοχειο και οχι σε μπουρδελο και οι κοπελες μονο "μοντελισιες" και οχι "πουτανισιες" για αλλου ταργκετ γκρουπ κοσμο

Θα δεις μετα τις 2 βδομαδες αν δεν γυρησει θα μας πουνε οτι παντρευτηκε.!! :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Μαλλον το εν λογω στουντιο πρεπει να εχει πελατεια βιομηχανους και εφοπλισταδες για να διωχνει εναν πελατη σαν εμενα.Απο καιρο το ειχα βαλει στο ματι και ειπα σημερα να το επισκευτω φτανω εκει και μου λενε γινεται αλλαγη ελα σε 10 λεπτα.Λεω οκ ας παω μια βολτα σ αυτα της Μαντζαρου να δω τι παιζει και επιστρεφω λεω στον εαυτο μου.Με το που γυριζω μπαινω μεσα βγαινει η κοπελα και μου λεει ειρωνικα εκανες την βολτα σου και μολις βγαινει η τσατσα παω να ρωτησω ευγενικα τι προγραμματα υπαρχουν και μου λεει οτι η κοπελα δεν θα με δεχτει.Εμεινα μαλακας και σηκωθηκα εφυγα.
Ξερω νταβαδες οτι τα διαβαζεται αυτα μαθεται οτι μολις χασατε εναν πελατη.Δεν προκειται να ξαναπατησω το ποδι μου στην περιοχη.ΜΑΥΡΟ ΣΤΑ ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΤΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ.Ας τα συντηρησουν οι μεγαλοπαραγοντες-κοροιδα.Που μαλλον σιγα σιγα θα στραφουν και αυτοι στα λοκαλ και στα σιτυ τουρς.
Αντε Villa Erotica σου ευχομαι σε λιγα χρονια να εχεις φουλ προγραμμα με 20 ευρω μπας και εξαπατησης κανα φουκαρα και λιγδωσει το εντερακι σας.

Υ.Γ.Υπαρχουν και αλλου μουνια να γαμησουμε και καλλυτερα απο αυτα που φερνουν εκει.ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΑΧΡΕΙΟΥΣ ΤΟΥ Villa Erotica

:S
Πρωτη φορα ακουω κατι τετοιο .. πολυ περιεργο , ποια κοπελα ηταν ?
 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Το συγγεκριμενο εχει την ποιο καριολα τσατσα σε ολα τα στουντιο η οποια εχει ξεπερασει και την τσατσα την κολωγρια που ηταν στο ερως 16, χωρια οτι ειναι ΑΓΕΝΗΣ, μηλαει και στα τσιγγανορουμανικα με τις πουτανες για να μην καταλαβαινεις, εμενα τελευταια φορα που μπηκα και ηταν η ΜΟΥΦΑ η τζεσυ μολις την ειδα εκοψα λασπη, αυτες αρχισαν να μηλανε στην κολωγλωσσα τους που δεν ηταν Γερμανικα οπως δηλωνε η ΜΟΥΦΑ, ηταν ρουμανικα???, γυφτικα??? και χαζογελουσαν, παντως Γερμανικα δεν ηταν, γυρησα εριξα ενα βλεμα και απο τοτε αν και εχω αφησει λεφτα εκει, σαν μπουρδελο εχει πεσει στην υποληψη μου...

Μια φορα την πετυχα σαν υπηρεσια παρολο που εχω παει καμια 15 ρια
πηγα για να μπω , ηξερα τι θελω κι ετσι δεν ειχαμε ευτραπελα
βασικα δε της εδωσα πολυ σημασια καν ...
Αλλη μια φορα με την Αντριαννα ηταν και ειχε κοσμο οποτε δεν ασχοληθηκε μαζι μας
και μια τριτη με την τζεσυ  , οταν ειδε οτι φευγω , εφυγε στην κουζινα σφαιρα σαν θυμωμενη

Γενικα καλη κουβεντα δεν εχω ακουσει παντως γιαυτην , ενω κακες αρκετες ...



AΔΕΙΑ??δηλαδη θα ξαναγυρισει??? :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :2funny:

Μπορει κιολας για αν παρουν αδεια και οι αλλες ας πουμε...
Ποιος ξερει  αν παω ξανα θα τους πω να σε ειδοποιησουν οταν ερθει  :cheesy:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom