Νέα

Μαύρες πουτάνες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα greekmanfrompatras
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 140
  • Εμφανίσεις 54K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

greekmanfrompatras

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2010
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
το σαββατο γαμησα μια πουτανα μαυρη 2 φορες.με καποτα.χορισ φιλια.μονο γαμησι.
μολισ εφυγε μου στελνει στο κινητο μηνυματα εχο aids kai σε κολησα/
τς λεο φοραγα καποτα.μου λεει στην ειχα σκισει επιτηδεσ για να σε κολησο.τρελαθηκα...
παο στο νοσοκομειο το προι.μου λενε μπορι να σε κολησε αλλα αν παρεισ αυτα τα φαρμακα 40 μερεσ δεν εχεισ κανενα προβλημα.το προι τα παο παλι στο νοσοκομειο.εχο τρελαθει.πηγα και βρηκα τιν καποτα την δευτερη αλλα δεν βρισκο αυτο που λει οτι το εκοψε.αυτη μου στελνει σινεχεια μινιματα οτι με κολησε επιτηδεσ.πηγα στην αστυνομια το μεσιμερι.τουσ ειπα ποσ να την πιασουνε αμεσοσ για να μην κολησει αλλουσ.μουπανε..δεν μπορουμε να κανουμε τιποτα γιατι για να κανεισ μινιση και να την πιασουμε πρεπει να μασ φερισ χαρτι απο νοσοκομιο οτι σε κολησε προτα!!!!!τρελα πραγματα...ολα σκατα εινε στην ελλαδα...ασυνομιεσ...αφηνουνε ολεσ τισ μαυρεσ να γεμισουνε ελλαδα..ολα χαλια ειναι..εχο φοβηθει πολυ σημερα.ειμαι χαλια..ειναι κιριακη και δεν μπορο να ροτησο τιποτα γιατρουσ....καναν ειδικο..ολα σκατα ελλαδα ειναι...παντοσ φοβαμαι παρα πολι...σαλταρα...δεν ξερο τι να πο
 

Επισκέπτης
Και πως έμαθε τον αριθμό του κινητού σου; :S
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
172
Πόντοι
866
τυπε κατσε γιατι πολυ θολουρα βλεπω
αυτη που την βρηκες?
απο πρακτορειο?
απο δρομο?
που?
και γιατι να σου κανει ολο αυτο το σκηνικο?τι της εκανες?
 

nicale

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
674
Κριτικές
2
Like
386
Πόντοι
26
κοιτα αν δεν ειχε εμφανη σκισιμο δεν ειναι τοσο ευκολο να κολησεις και σιγουρα η θεραπεια με τα φαρμακα εχει καλο ποσοστο επιτυχιας

αρα το να κολησες δεν ειναι ευκολο συν την προλυπτικη θεραπεια = μαλλον την γλυτωσες

αλλα 8α φας ενα .... πακετο για κανενα 3 μηνο μεχρι να εισαι σιγουρος

συμπερασμα = ΠΑΝΤΑ Προσεχουμε
 

Akis30

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Ιουλ 2006
Μηνύματα
749
Κριτικές
66
Like
6
Πόντοι
2.067
Αν δεν κάνεις πλάκα ηρέμησε. Η πιθανότητα για να κολλήσεις με μια φορά χωρίς προφυλακτικό είναι πολύ μικρή. Με τρύπιο προφυλακτικό η πιθανότητα δεν είναι ούτε μία στις 15 χιλιάδες. Εκτός και αν μεσολάβησε αίμα (δικό της) ή είχες καμιά ανοιχτή πληγή. Και αυτή η "μεγάλη" πιθανότητα δεν ξεπερνά το 1/100.

Συμπέρασμα: μην τα βάζετε με μαύρες  :rolleyes:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
85
Πόντοι
2.357
Επικεντρωσου στην αρχη στην προληψη/θεραπεια μεσω των γιατρων και μονο
Δειξε ψυχραιμια...........κι οταν ξεμπερδεψειs καντηs αγωγη τηs παλιοκαριολαs...Αν την βρειs...........
 

flyingdutchman

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Ιαν 2006
Μηνύματα
275
Κριτικές
42
Like
144
Πόντοι
6.040
Το κινητό σου πώς το ήξερε φίλε; Αυτό μου ήρθε αμέσως στο μυαλό να ρωτήσω κι εγώ. Περίεργο αυτό το μήνυμα - που είναι και το πρώτο σου, πράγμα που το κάνει ακόμα πιο περίεργο.

Πάντως, αν λες αλήθεια, μάλλον απλά έχεις μπλέξει με τρελή και δεν κινδυνεύεις κατά τα άλλα. Σταμάτα να ασχολείσαι μαζί της. Σιγά μην της κάνεις και αγωγή, φύγε μακριά, μόνο αυτό.

Δεν ήξερα πάντως ότι τώρα υπάρχει και προληπτική θεραπεία για το AIDS. Να που από παντού μαθαίνει κανένας...
 
OP
OP
G

greekmanfrompatras

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2010
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
ΜΕ ΠΗΡΕ ΤΗΛ ΜΙΑ ΠΟΥΤΑΝΑ ΜΑΥΡΗ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑΤΗΝ ΠΑΡΟ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΕ ΜΙΑ ΚΑΦΕΤΕΡΙΑ.ΗΡΘΕ ΕΝΑ ΒΡΑΔΥ.ΤΙΣ ΕΙΠΑ ΝΑ ΤΗ ΓΑΜΗΣΟ.ΜΟΥΠΕ ΝΑ ΤΗΣ ΔΟΣΟ 30 ΕΥΡΟ.ΤΗΝ ΓΑΜΗΣΑ 2 ΦΟΡΕΣ ΜΕ ΚΑΠΟΤΑ.ΧΟΡΙΣ ΦΙΛΙΑ.ΧΟΡΙΣ ΤΙΠΟΤΑ.ΜΟΝΟ ΓΑΜΙΣΗ ΚΑΝΑ 10 ΛΕΠΤΟ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ.ΒΡΗΚΑ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΚΑΠΟΤΑ.ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΙΔΑ ΣΚΙΣΜΕΝΗ.ΞΕΡΙ ΤΟ ΚΙΝΙΤΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΕΧΕΙ ΓΑΜΙΣΕΙ ΣΤΑ ΜΙΝΙΜΑΤΑ ΟΤΙ ΕΧΕΙ AIDS ΚΑΙ ΜΕ ΚΟΛΗΣΕ ΕΠΙΤΗΔΕΣ ΚΑΙ ΟΤΙ ΕΙΧΕ ΣΚΙΣΕΙ ΤΙΣ ΚΑΠΟΤΕΣ ΟΤΑΝ ΜΟΥ ΤΙΣ ΦΟΡΕΣΕ.ΑΥΤΑ ΜΟΥ ΤΑ ΕΓΡΑΠΣΕ ΟΤΑΝ ΤΗΝ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΛΕΟΦΟΡΙΟ ΝΑ ΦΙΓΕΙ ΑΘΗΝΑ.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
172
Πόντοι
866
ΜΕ ΠΗΡΕ ΤΗΛ ΜΙΑ ΠΟΥΤΑΝΑ ΜΑΥΡΗ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑΤΗΝ ΠΑΡΟ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΕ ΜΙΑ ΚΑΦΕΤΕΡΙΑ.ΗΡΘΕ ΕΝΑ ΒΡΑΔΥ.ΤΙΣ ΕΙΠΑ ΝΑ ΤΗ ΓΑΜΗΣΟ.ΜΟΥΠΕ ΝΑ ΤΗΣ ΔΟΣΟ 30 ΕΥΡΟ.ΤΗΝ ΓΑΜΗΣΑ 2 ΦΟΡΕΣ ΜΕ ΚΑΠΟΤΑ.ΧΟΡΙΣ ΦΙΛΙΑ.ΧΟΡΙΣ ΤΙΠΟΤΑ.ΜΟΝΟ ΓΑΜΙΣΗ ΚΑΝΑ 10 ΛΕΠΤΟ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ.ΒΡΗΚΑ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΚΑΠΟΤΑ.ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΙΔΑ ΣΚΙΣΜΕΝΗ.ΞΕΡΙ ΤΟ ΚΙΝΙΤΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΕΧΕΙ ΓΑΜΙΣΕΙ ΣΤΑ ΜΙΝΙΜΑΤΑ ΟΤΙ ΕΧΕΙ AIDS ΚΑΙ ΜΕ ΚΟΛΗΣΕ ΕΠΙΤΗΔΕΣ ΚΑΙ ΟΤΙ ΕΙΧΕ ΣΚΙΣΕΙ ΤΙΣ ΚΑΠΟΤΕΣ ΟΤΑΝ ΜΟΥ ΤΙΣ ΦΟΡΕΣΕ.ΑΥΤΑ ΜΟΥ ΤΑ ΕΓΡΑΠΣΕ ΟΤΑΝ ΤΗΝ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΛΕΟΦΟΡΙΟ ΝΑ ΦΙΓΕΙ ΑΘΗΝΑ.
μαλλον επειδη δεν την πηρες για δουλεια τα κανει αυτα τυπε
 

Επισκέπτης
ΜΕ ΠΗΡΕ ΤΗΛ ΜΙΑ ΠΟΥΤΑΝΑ ΜΑΥΡΗ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑΤΗΝ ΠΑΡΟ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΕ ΜΙΑ ΚΑΦΕΤΕΡΙΑ.ΗΡΘΕ ΕΝΑ ΒΡΑΔΥ.ΤΙΣ ΕΙΠΑ ΝΑ ΤΗ ΓΑΜΗΣΟ.ΜΟΥΠΕ ΝΑ ΤΗΣ ΔΟΣΟ 30 ΕΥΡΟ.ΤΗΝ ΓΑΜΗΣΑ 2 ΦΟΡΕΣ ΜΕ ΚΑΠΟΤΑ.ΧΟΡΙΣ ΦΙΛΙΑ.ΧΟΡΙΣ ΤΙΠΟΤΑ.ΜΟΝΟ ΓΑΜΙΣΗ ΚΑΝΑ 10 ΛΕΠΤΟ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ.ΒΡΗΚΑ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΚΑΠΟΤΑ.ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΙΔΑ ΣΚΙΣΜΕΝΗ.ΞΕΡΙ ΤΟ ΚΙΝΙΤΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΕΧΕΙ ΓΑΜΙΣΕΙ ΣΤΑ ΜΙΝΙΜΑΤΑ ΟΤΙ ΕΧΕΙ AIDS ΚΑΙ ΜΕ ΚΟΛΗΣΕ ΕΠΙΤΗΔΕΣ ΚΑΙ ΟΤΙ ΕΙΧΕ ΣΚΙΣΕΙ ΤΙΣ ΚΑΠΟΤΕΣ ΟΤΑΝ ΜΟΥ ΤΙΣ ΦΟΡΕΣΕ.ΑΥΤΑ ΜΟΥ ΤΑ ΕΓΡΑΠΣΕ ΟΤΑΝ ΤΗΝ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΛΕΟΦΟΡΙΟ ΝΑ ΦΙΓΕΙ ΑΘΗΝΑ.

Είχε προσωπικά μαζί σου και ήθελε να σε κολλήσει; :idiot:
 

gastez

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
5.234
Κριτικές
29
Like
8
Πόντοι
1.290
σιγα ρε μαν,στειλε και συ μηνυμα και πες εχω και εγω έιτζ δεν με πειραζει κουκλα μου''ποτε θες να τα ξαναπουμε?''
 
OP
OP
G

greekmanfrompatras

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2010
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
δεν ειδα να εχει αιμα..ουτε πληγη...ουτε και εγο εχο αιμα και πληγη.τη γαμησο με καποτεσ 2 φορεσ.δεν ειδα σκισιμο στην καποτα...τρεχο σαν μαλακασ ολη μερα στα νονοκομεια με φαρμακα....περνο 5 χαπακια.τη μερα.μουπανε αυριο να παο στον γιατρο γιατι αυριο θα ειναι στο νοσοκομειο.μουπανε οτι με τα χαπακια θα την γλιτοσο...αλλα τφοβαμε πολυ.δεν κανο πλακα,δεν ξαναγαμαο πουτανα ποτε...επισησ η ασυνομια ειναι μαλακισμενη τελιοσ.
 

KATASKOPOS

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
478
Κριτικές
3
Like
78
Πόντοι
1
Ρε φίλε δεν έχεις ΤΙΠΟΤΑ. Χέστην την μαλακισμένη !
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
172
Πόντοι
866
τυπε δωσε το τηλ της στον μπουρδελομορτη να την κλασει τηλεφωνικα :2funny: :2funny:
 

sonderage

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2010
Μηνύματα
785
Κριτικές
18
Like
1
Πόντοι
16
Ρε μαγκα,ηρεμησε...Αν κολλαγε  ετσι το ειτζ  και  ολα τα αλλα,δε θα χε μεινει ορθια κοτα στη Γη.
Εκατο τα εκατο σου κανει σπασιμο,αν ηταν αληθεια δε θα σου  εστελνε μηνυματα,αφου απο κει μπορεις να βρεις ποια ειναι...
Στο νοσοκομειο σου ειπανε χοντρες μαλακιες,εκτος κι  αν δεν ειναι οπως τα λες..η καποιο μαλακισμενο  ηθελε να σου κανει πλακα...Δεν υπαρχει προληπτικο χαπι για το ειτζ...
Πηγαινε κανε  ενα τεστ σε καποιο νοσοκομειο να δεις  αν τρεχει τιποτε,που για μενανε,σιγουρα ΔΕΝ τρεχει τιποτε...
Αντε γεια
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.219
Κριτικές
87
Like
9.952
Πόντοι
17.885
Περίεργη ιστορία, ΑΝ είναι έτσι, και ΑΝ τελικά (που δεν πιστεύω) σε κόλλησε...Βρες την και σφάχτην, ένα τελευταίο καλό στους άλλους (όχι ότι το χρωστάς) πριν φας χώμα.
 
OP
OP
G

greekmanfrompatras

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2010
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
στο νοσοκομειο μου ειπανε οτι εχο καποιεσ πιθανοτητεσ να κολησα.και μου δοσανε 2 φαρμακα με 5 χαπια τη μερα.2 προι/1 μεσιμερι/2βραδυ.για 40 μερεσ.μουπανε οτι με αυτη την αγωγη δεν θαχο προβλημα.και μου κλισανε ραντεβου στον γιατρο τον λοιμοδον για αυριο.αυτα μου ειπανε.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
172
Πόντοι
866
Περίεργη ιστορία, ΑΝ είναι έτσι, και ΑΝ τελικά (που δεν πιστεύω) σε κόλλησε...Βρες την και σφάχτην, ένα τελευταίο καλό στους άλλους (όχι ότι το χρωστάς) πριν φας χώμα.
τυπε μου που εισαι εσυ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom