Νέα

Βουλγαρία από Δράμα μεριά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα baklavatzioglou
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 38
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

baklavatzioglou

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
530
Like
51
Πόντοι
6
Ρε παιδιά συγνώμη που ανοίγω καινούργιο θέμα ρώτησα και στο ποστ για βουλγαρια και δεν απάντησε κανείς για αυτό και το ανοίγω εδώ .Ισος δεν το είδε κανείς ..έχει πάει κανείς στην βουλγαρια από την πόλη τις δραμας;να μας πει λεπτομερειακά τι γίνετε;
 

LOSTRE(1)

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2005
Μηνύματα
49
Like
0
Πόντοι
0
Πηγαίνεις από το τελωνείο της Εξοχής,πάνω απότο Νευροκόπι...Βολεύει για Φιλιππούπολη!
 
OP
OP
baklavatzioglou

baklavatzioglou

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
530
Like
51
Πόντοι
6
φιλαράκι πώς είναι ο δρόμος για το τελωνείο καλός η θα σαβουρντιστουμε σε κανένα χαντάκι; και πόσα χιλιόμετρα είναι η Φιλιππούπολη απο το τελώνιο; έχεις πάει ποτέ; παίζει κάνα μαγαζί με μύδια; τιμές κ.λ.π ξέρεις να μου πεις;
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.110
Κριτικές
5
Like
56.902
Πόντοι
12.056
Συναδελφε μπακλαβαδακο....
Βλεπω διορθωσες καποια λαθακια που εκανες παλια.. :2funny: :2funny: :2funny:
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
16
Πόντοι
66
απο εξοχη δεν εχω μπει ποτε αλλα απο προμαχωνα και απο ορμενιο εχω κανει το ταξιδι πανω απο 30 φορες απο το 2004 και μπορω να πω οτι οι δρομοι τους ειναι σκατα..!!απο προμαχωνα καλα ειναι εχουνε φτιαξει πολλα κοματια..!!και τωρα ειδεικα που μπηκανε στην EU...!!απο ορμενιο παλι τον εχουνε φτιαξει τον δρομο αλλα ειναι τραγικος για burgas -varna..!!με φιλο εχουμε στραβωσει ουκ ολοιγες ζαντες...!!τοσα ταξιδια...!!απο ορμενιο δεν τον συνιστω γιατι δεν εχει ουτε κινηση και ειναι επαρχιακος ενω απο προμαχωνα ειναι αλη φαση..!!
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.110
Κριτικές
5
Like
56.902
Πόντοι
12.056
Mην κανεις τον κινεζο... :2funny:
Ξερεις γιατι πραγμα λεω... ;)
ΟΡΘΟΓΡΑΦΙΑ...  :dancing: :dancing:
 
OP
OP
baklavatzioglou

baklavatzioglou

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
530
Like
51
Πόντοι
6
altec 21? ας είναι καλά ο mozila firefox και ορθογραφικός έλεγχος που έχει ρε αλτεκ αυτό είναι το θέμα μας τώρα ;θανοοο ρε φίλε από εκεί πήγα και εγώ αρκετές φορές αλλά έχω ένα φιλαράκι που φαγώθηκε να πάμε από δράμα μεριά ανοίξανε λέει τώρα πρόσφατα τα σύνορα από εκεί και θέλει να πάμε αλλά μη πάμε τσάμπα και μείνουμε με το που...ο στο χέρι..
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.110
Κριτικές
5
Like
56.902
Πόντοι
12.056
ΟΚ ακυρο....
Και εξαφανιζομαι και απο εδω μιας και δεν εχω να προσθεσω τιποτα στο θρεντ σας  :dancing: :dancing:
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
16
Πόντοι
66
altec 21? ας είναι καλά ο mozila firefox και ορθογραφικός έλεγχος που έχει ρε αλτεκ αυτό είναι το θέμα μας τώρα ;θανοοο ρε φίλε από εκεί πήγα και εγώ αρκετές φορές αλλά έχω ένα φιλαράκι που φαγώθηκε να πάμε από δράμα μεριά ανοίξανε λέει τώρα πρόσφατα τα σύνορα από εκεί και θέλει να πάμε αλλά μη πάμε τσάμπα και μείνουμε με το που...ο στο χέρι..
κοιτα αν την εχετε περασει αρκετες φορες απο Βουλγαρια και νομιζετε οτι δεν θα χαθειτε και δεν θα κανετε εξτρα χιλιομετρα...!!δοκιμασε να πας..!και για ποια πολη μιλαμε..?Φιλιπουπολη?
 
OP
OP
baklavatzioglou

baklavatzioglou

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
530
Like
51
Πόντοι
6
θανο δεν έχω ιδέα ένας γνωστός του φίλου μου, του είπε για το πρώτο χωριό μετά τα σύνορα από την δράμα ..αλλά το κακό είναι ότι δεν μπορεί να τον βρει τώρα και μου είπε να ρωτήσω στο site μη πάμε άδικα..
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
16
Πόντοι
66
ε αμα ειναι το 1ο χωριο μετα τα συνορα ψαξε σε κανα χαρτη δεν πιστευω να χαθειτε αν ειναι το 1ο μετα τα συνορα
 

Συνημμένα

  • xartis.JPG
    xartis.JPG
    81,6 KB · Εμφανίσεις: 69

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
16
Πόντοι
66
για δες αυτο θα σε βοηθεσει? κανε κλικ πανω στην φωτο..!!


(ελπιζω να μην παραβιαζω κανενα κανονα του forum που εβαλα την φωτο)
 

ELF24

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
123
Like
0
Πόντοι
1
ΓΙΑ το χωριο που λες μετα τα σύνορα είναι το svilengrad αλλά έχω να πάω εκει τουλάχιστον 4 χρόνια οπότε τώρα δεν ξέρω τι παίζει. Τότε ήταν όπως περίπου ήταν και το sandanski τώρα δεν ξέρω τι γίνεται
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
16
Πόντοι
66
ΓΙΑ το χωριο που λες μετα τα σύνορα είναι το svilengrad αλλά έχω να πάω εκει τουλάχιστον 4 χρόνια οπότε τώρα δεν ξέρω τι παίζει. Τότε ήταν όπως περίπου ήταν και το sandanski τώρα δεν ξέρω τι γίνεται
καμια σχεση.....
svilengrad  που λες ειναι απο ορμενιο!!!εμεις δεν λεμε ουτε απο ορμνιο ουτε απο προμαχωνα για sandanski
λεμε για τα συνορα της εξοχης μετα απο Δραμα
 

NEON7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.426
Κριτικές
2
Like
1.142
Πόντοι
216
σε 2 βδομαδες παω εξω απο τις  σερρες για ενα γαμο...ξερει κανας φιλος κανα καλο σημειο να  πεταχτω να δουμε τι παιζει???
 
OP
OP
baklavatzioglou

baklavatzioglou

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
530
Like
51
Πόντοι
6
Ρε παιδιά ..από ορμενιο είναι το σβιλιγκραντ και απο προμαχώνα  Σερρών είναι το σαντασκι.έχω πάει 10 φορές και από τις δυο μεριές ..Εχουν ανοίξει τα σύνορα και από την δράμα, και μιλάω για το πρώτο χωριό μετά τα σύνορα τις δραμας αλλά το θέμα είναι πώς θα πάμε, και αν βρούμε κάτι καλό εκεί και αν έχει πάει κανίς από εκεί να μη ψάχνουμε μια ώρα σαν μαλ..ες..
 

LOSTRE(1)

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2005
Μηνύματα
49
Like
0
Πόντοι
0
Δεν ξέρω τι εννοείς το πρώτο χωριό...Πάντως η πρώτη κωμόπολη που συναντάς είναι το Γκότσε Ντέλτσεφ!!!Δεν ξέρω τι παίζει από μπουρδελοκατάσταση!!!
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
16
Πόντοι
66
Ρε παιδιά ..από ορμενιο είναι το σβιλιγκραντ και απο προμαχώνα  Σερρών είναι το σαντασκι.έχω πάει 10 φορές και από τις δυο μεριές ..Εχουν ανοίξει τα σύνορα και από την δράμα, και μιλάω για το πρώτο χωριό μετά τα σύνορα τις δραμας αλλά το θέμα είναι πώς θα πάμε, και αν βρούμε κάτι καλό εκεί και αν έχει πάει κανίς από εκεί να μη ψάχνουμε μια ώρα σαν μαλ..ες..
φιλε αν ειδες τον χαρτη που εστειλα μετα τα συνορα πρεπει να ειναι οπως ειπε και ο LOSTRE το Γκοτσε Ντελτσεφ...!!
 
OP
OP
baklavatzioglou

baklavatzioglou

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
530
Like
51
Πόντοι
6
ΜΑ ΚΑΛΑ?..Δεν υπάρχει κανένας μπουρδελιαρης από δράμα μεριά ρε παιδιά να μας πει τι γίνετε κατακι;ευχαριστώ για τον χάρτη ..αλλά πώς πάμε εκεί; θα πρέπει να πάμε μέσα στην δράμα ;Ιδέα δεν έχω..δεν μπορούμε να βρούμε και αυτόν που ξεσήκωσε το φιλαράκι μου κάτι για 15χρονα του πε του φίλου μου και έγινε μπαρούτι ο δικός μου .χα χα χα ..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom