Αναζήτηση

Σελίδες: [1] 2 3 4 5 6 7 ... 22   Κάτω
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Που βρίσκουμε τα call girls!!! (sites/τηλ κτλ)  (Αναγνώστηκε 38500 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
galanomatis
Ανώτερος
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

βεντουζα....ετσι και τις μπαλες

« στις: 23/09/06, 13:01 »

ρε μαγκες αφου θελουμε να γαμαμε τα πιο καλα cg ας ζηταμε τηλεφωνα ο ενας απο τον αλλον αλλα ας δινουμε  παραλληλα.Εγω τουλαχιστον απο εδω και στο εξης αν μου ζητανε καποιο τηλεφωνο θα ζηταω αμοιβαια ανταλλαγη με καποιο αντιστοιχο καλο τηλεφωνο.Φτανει πια με τα λαμογια που παιρνουν και δεν δινουν τιποτα.Ας υπαρχει μια αμοιβαια συνεργασια και αλληλεγγυη..γιατι υπαρχουν καλυτερες πουτανες και το ξερουμε...
Καταγράφηκε

μια παλια λαικη σοφη παροιμια λεει:<<πολλα μουνια τριγυρω σου στον πουτσο σου κανενα>>.γαματε γιατι χανομαστε αδερφια
liomas
Επισκέπτης
« Απάντηση #1 στις: 23/09/06, 13:01 »

γιατι υπαρχουν καλυτερες πουτανες και το ξερουμε...

Kαι το κυριότερο... τις θέλουμε!!!
Καταγράφηκε
sexy_captain
Ανώτερος

Φύλο: Άντρας

V FOR VENTOUZA

« Απάντηση #2 στις: 23/09/06, 13:01 »

Πολύ σωστός !!! ..
Καταγράφηκε

...Και στα παπούτσια μέσα !
magkakos
Νέος
*

« Απάντηση #3 στις: 23/09/06, 14:02 »

Σωστό!
Αλλά αν δεν έχεις κάποιο αξιόλογο τηλέφωνο ή πληροφορια να προσφέρεις, τι κάνεις;
Προσωπικά έχω "σχεδόν" παραδώσει τα όπλα με ΧΕ, κτλ έχω απογοητευθεί τόσες φορές που μου φτάνει. 1-2 τηλ που κράτησα με ισάριθμα ονόματα (μετά από δεκάδες μπαζο-προσπάθειες) ή άλλαξαν αριθμό 1 μήνα αργότερα ή ενημερώθηκα ότι οι κοπέλες έφυγαν!!!!
Και ρωτάω ξανά σε τέτοιες περιπτώσεις τι κάνεις;
Πάντως ακόμα περιμένω για έκρηξη αλτρουισμού από κάποιους συναδέλφους να σώσουν έναν ακόμα "καμένο" της Ελληνικής πραγματικότητας, βλέπετε καλόμαθα στην Γηραιά Αλβιώνα τόσα χρόνια με το καπτεν69.κο.γιουκαει και τις αξιολογήσεις του συνοδευόμενες από φωτός και έχω φρικάρει τώρα.
Καταγράφηκε
guru13
CG GURU
Global Moderator
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

When Hell is Full,Dead Will Walk The Earth.

« Απάντηση #4 στις: 23/09/06, 14:02 »

αφηστε τα παιδες...για την ανταλλαγη που γινεται εδω μεσα ειναι αλλη ιστορια...παρα πολυ ειναι ο κοσμος που μπαινει τσεκαρει ενα δυο τηλεφωνα και μετα εξαφανιζεται...μην την ψαχνεται....
Καταγράφηκε

Εγω, θα τα σηκωνω ολα,εδω μεσα...!!
guru13
CG GURU
Global Moderator

« Απάντηση #5 στις: 23/09/06, 15:03 »

panosmpos...ετσι ειναι γνωστα πραγματα...για τσεκαρε λιγο τα πμ σου....
Καταγράφηκε

guru13
CG GURU
Global Moderator

« Απάντηση #6 στις: 23/09/06, 15:03 »

οκ...ολα,κομπλε....
Καταγράφηκε

lepando
Ειδήμων

Δεν ακουω μαλακιες. Δεν λεω δικαιολογιες

« Απάντηση #7 στις: 03/01/07, 22:10 »

Απο καπου μου ηρθε ενα μηνυμα με τηλεφωνα απο Ελληνιδες(λεει )cg's.  Δοκιμασα απο περιεργεια καποια. αλλο κλειστο, αλλο δεν απαντουσε, μια απαντησε ειπε να παρω σε λιγο, αλλη που μπυ ειπε οτι ειναι 26, κορμαρα,κλπ ζηταγε 150 για μια ωρα.  γραφω ονοματα εταιρεια & τελευταια νουμερα, οποις ξερει περισοτερα λεει:  1-Σοφη: σταθερο82....465(13-21 εκτος Κυριακης   2-vod......2522(χωρις ονομα)  3-tim....466 (αθλητρια 25 χρ.)   4-vod....9941  5-vod..73011 Kαλυψω.     
« Τελευταία τροποποίηση: 03/01/07, 22:10 από antisthenis » Καταγράφηκε

proskopos
Επισκέπτης
« Απάντηση #8 στις: 03/01/07, 23:11 »

απο πού σου ήρθε αυτό το μήνυμα;
Καταγράφηκε
lepando
Ειδήμων

Δεν ακουω μαλακιες. Δεν λεω δικαιολογιες

« Απάντηση #9 στις: 03/01/07, 23:11 »

απο πού σου ήρθε αυτό το μήνυμα;
  Δεν ξερω & γι" αυτο εχω πολυ επιφυλαξη. Ουδεποτε εχει ξανασυμβει κατι τετοιο. Με mail τιο ελαβα σε πολυ δευτερευοντα λογαριασμο, που εχω. Εχω παντως διαβασει εδω & ακουσει εξω οτι εχουν σταλει & σε αλλους αντιστοιχα. Υποθετω θα ειναι καποι-α απο τα date sites.
Καταγράφηκε

yannodm
Προχωρημένος
**

« Απάντηση #10 στις: 04/01/07, 01:01 »

μπορείς να μου το στείλεις και εμένα σε pm ευχαριστώ
Καταγράφηκε
jack
Επισκέπτης
« Απάντηση #11 στις: 04/01/07, 01:01 »

το πρωτο τηλ.,το σταθερο,μου φαινεται γνωστο.πρεπει να υπαρχει σε αγγελια εφημεριδας
Καταγράφηκε
koukos70
Νέος
*

« Απάντηση #12 στις: 04/01/07, 07:07 »

καλημερα παιδια.
Μπορειτε να δοσετε και εμενα τα τιλ. Λογω ηλικιας και επαγγελματος δεν εχω και πολυ χρονο ελευθερο, ουτε καν εφημεριδα δεν προλαβαινω να ανοιξω.
Ευχαριστω
Καταγράφηκε
iwcg
Ειδήμων

« Απάντηση #13 στις: 04/01/07, 07:07 »

Tα κινητά μας τηλέφωνα έχουν γίνει έρμαιο των εταιρειών κινητής τηλεφωνίας που τα δίνουν έναντι αμοιβής δεξιά και αριστερά για διαφημιστικούς σκοπους. Για παράδειγμα σας αναφέρω ότι εδώ και 6 μήνες μου ερχόταν sms από τα ΜΑΚΡΟ χωρίς ποτέ να έχω ψωνίσει, χωρίς να έχω ποτέ ΚΑΡΤΑ και χωρίς να είμαι έμπορος ή επαγγελματίας (μισθωτός σε πολυεθνική είμαι και μάλιστα πληρώνομαι μέσω τραπεζικού οίκου)...Κάποια μέρα που είχα λίγο χρόνο τους πήρα ένα τηλέφωνο και από παραπομπή σε παραπομπή στο μόνο που κατέληξα είναι ότι δεν βρήκα άκρη πως να το κόψω...Από τότε τα μηνύματα του εν λόγω καταστήματος αποτελούν μια καθημερινή μας επαφη....!
Κάτι τέτοια θα γίνονται και με τα γραφεία αυτά...Σε λιγο σίγουρα θα γίνονται τηλεφωνήματα και στα σταθερά μας μέσω των ιδιωτικών εταιρειών αλλά και ΟΤΕ για παρόμοιους σκοπούς...Και εκεί να δείτε πανηγύρι...!
Καταγράφηκε

To all the girls i loved before...!
KARALIAKOURAS
Ειδήμων

ΘΑ ΄ΝΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΜΠΑΙΝΕΙ Η ΑΝΟΙΞΗ

« Απάντηση #14 στις: 04/01/07, 07:07 »

Καλημερουδια!Iwcg φτιαξε μας τη μερα και μετεδωσε πληροφορηση για ελληνικα cg...Αν θες βομβαρδισε το pm μου με διαφημιση,δεν εχω κανενα προβλημα! Boobies Boobies Boobies Boobies Boobies
Καταγράφηκε

Γιασεμί μου φαντασμένο δε βαστώ.
Σ' ένα τοίχο νοικιασμένο να κλειστώ.
Σελίδες: [1] 2 3 4 5 6 7 ... 22   Πάνω
  Εκτύπωση  

Μεταπήδηση σε: