Νέα

Έμη Λιβανίου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CIM
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 319
  • Εμφανίσεις 85K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

CIM

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2005
Μηνύματα
8.493
Like
26
Πόντοι
66
.............


* Edit Τρυποκάρυδος : Dead link - Banned images removed
 

hunter1000

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2007
Μηνύματα
1.636
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
16
Νομιζω πως ο Κουικ ειναι ο ποιο αρμοδιος να μας πει
 

POLYATAKTOS

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
483
Like
2
Πόντοι
1
Την εχω δει απο πολυ κοντα..εντυπωσιακη γυναικα αλλα δειχνει..κρυοκωλη!!!
 

hunter1000

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2007
Μηνύματα
1.636
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
16
ειναι βαμενη ξανθια ?
 

easyrider77

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.866
Κριτικές
6
Like
236
Πόντοι
86
Μεγαλε CIM με τη τεχνολογια σου..  :cheesy: :cheesy:

Οντως.. τρελο νιμου η λιβανιου.. 

 

hunter1000

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2007
Μηνύματα
1.636
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
16
Τρελομουνα μου φαινετε λες να την γαμισε και ο κουικ
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
18
Πόντοι
16
ο αντρας της εχει κατι δις...
αρα δεν ειναι για εμας..
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.907
Like
14
Πόντοι
66
ο αντρας της εχει κατι δις...
Κοίτα να ...δεις!!!

Πάω στοίχημα, ότι θα έχει χιούμορ, θα είναι γοητευτικότατος, μπλα μπλα μπλα μπούρου μπούρου μπούρου...

Ps: laplace , όλες είναι για μας...
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
Η Λιβανίου είναι περίπτωση γκόμενας που "εξασφαλίστηκε" μέσω ενός πολύ καλού για την ίδια γάμου, με βάση πάντα οικονομικά κριτήρια.

Ειναι ωραία γυναίκα αλλά σχετικά υπερτιμημένη σε σχέση ακόμα και με ακριβό CT. Και πιθανότατα δεν πηδιέται και το ίδιο καλά.

Εμη μην επιμένεις. Εμεις οι 2 δεν έχουμε μέλλον.
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.907
Like
14
Πόντοι
66
Η Λιβανίου είναι περίπτωση γκόμενας που "εξασφαλίστηκε" μέσω ενός πολύ καλού για την ίδια γάμου, με βάση πάντα οικονομικά κριτήρια.

Ειναι ωραία γυναίκα αλλά σχετικά υπερτιμημένη σε σχέση ακόμα και με ακριβό CT. Και πιθανότατα δεν πηδιέται και το ίδιο καλά.

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Εμη μην επιμένεις. Εμεις οι 2 δεν έχουμε μέλλον.

:cool2: :cool2: :cool2:
 

loudowikos

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
190
Like
2
Πόντοι
1
Ωραία γκόμενα η Λιβανίου, αλλά τι θέλει να πει το tread? Η εκπομπή της είναι όμως χαμηλού επιπέδου
 

freeboy

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2007
Μηνύματα
191
Like
8
Πόντοι
1
Παιδια γυναικαρα με Γ καιφαλεο η Εμη,εχει κ αυτο το αυστηρο στυλακη που εμενα με τρελενη...οποιος εχει βιντεο και φοτο plς :rockon: ας της περαση.
 

20some

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2006
Μηνύματα
90
Κριτικές
2
Like
7
Πόντοι
0
Ειναι πολυ αντιπαθης γυναικα. Θα την πηδαγα(αμα μου καθοταν), αλλα για μενα ακομα μεγαλυτερη απολαυση θα ηταν να "τα κραταω" καμια βδομαδα και την καταλληλη στιγμη που περναει κατω απο το μπαλκονι μου να την καταπιτσιλισω στα βαμενα της μαλλια και σ' αυτα τα αχρωμα ταγερακια που φοραει, να την κανω χαλια με λιγα λογια την αχωνευτη  :dancing:
 

pauligle

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
Ο ορισμός του μυαλού που κουβαλάει η "Ελληνίδα". Φαίνεται από τον τρόπο που μιλάει, από αυτά που λέει και αυτά που έχει κάνει στην ζωή της.
 

Gushallo

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.437
Like
16
Πόντοι
16
Είναι κρύα και φαίνεται πολύ ψευτικη.
όμως Αντικειμενικά έχει όμορφα χαρακτιριστικά. Ειδικά όταν φοράει κάνα κοντο φουστάκι  ;)
 

LEFTY2

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2006
Μηνύματα
3.593
Κριτικές
1
Like
104
Πόντοι
16
Ειναι πολυ αντιπαθης γυναικα. Θα την πηδαγα(αμα μου καθοταν), αλλα για μενα ακομα μεγαλυτερη απολαυση θα ηταν να "τα κραταω" καμια βδομαδα και την καταλληλη στιγμη που περναει κατω απο το μπαλκονι μου να την καταπιτσιλισω στα βαμενα της μαλλια και σ' αυτα τα αχρωμα ταγερακια που φοραει, να την κανω χαλια με λιγα λογια την αχωνευτη  :dancing:
Με τρελανες μεγαλε.Ταυτιση αποψεων
 

SpermBob

Τιμημένος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
4
Like
26
Πόντοι
16
Η Λιβανίου είναι ανέραστη, κρυόκωλη, ψυχρή, κλασική περίπτωση γκόμενας που εκμεταλεύτηκε την εντυπωσιακή της εμφάνιση για να κάνει έναν πλούσιο γάμο, να μένει στο κολωνάκι και να είναι κάθε βράδυ σε κοσμικά events.

Η κουμπαριά της δε με τον Τζίγγερ της εξασφάλισε την θέση της παρουσιάστριας και της Miss Γαμάω και Δέρνω στον οικογενειακό σταθμό STAR.

Πως να σου σηκωθεί ρε παιδιά με τέτοια γκόμενα ?
 

Andras37Athina

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.348
Like
19
Πόντοι
16
ο αντρας της εχει κατι δις...
αρα δεν ειναι για εμας..

Η Λιβανίου είναι περίπτωση γκόμενας που "εξασφαλίστηκε" μέσω ενός πολύ καλού για την ίδια γάμου, με βάση πάντα οικονομικά κριτήρια.

Επειδή τυγχάνει να γνωρίζω τι γάμο έχει κάνει και ποιο είναι το βαλάντιο του συζύγου της, σας ενημερώνω πώς δεν ξέρετε τι λέτε.

Και ένα γενικότερο σχόλιο. Είνια δυνατόν (ρε πούστη μου) να μιλάτε για φυσικά πρόσωπα, διάσημα και μη, και να δίνετε με σιγουριά και με ύφος πολύξερου, στοιχεία που δεν ευσταθούν; Όχι πώς τραβάω κάποιο ζόρι με τη συγκεκριμένη περίπτωση, αλλά απλά αναρωτιέμαι. :idiot: :idiot: :idiot:
 

amanaman

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2006
Μηνύματα
187
Κριτικές
2
Like
89
Πόντοι
1
ε μη με ξεμπροστιαζεις ετσι ρε συ...
οκ την πηραμε καμια 300 φορες την κοπελα μην το γραφετε και στο διαδικτυο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom