Πρόβλημα με το στομάχι...

<< < (20/28) > >>

Roxala:
Παράθεση από: gastez στις 02/10/10, 01:01

:offtopic:  παιζει την ταινια σου στο σταρ  ;D

Ο! Ποια ταινια? και ναι ειμαι περιερη και δεν κοιτω η δουλεια μου ;D

sarouman:
Παράθεση από: gastez στις 02/10/10, 01:01

:offtopic:  παιζει την ταινια σου στο σταρ  ;D

Δεν παίζει την ταινία μου.. Εγώ παίζω στην ταινία! Και όπως βλέπεις τον γ...α τον Γκανταλφ.. :2funny:

kostascr:
Αλερφε σχετικα με το στομαχι σου,συνεχιζεις να παιρνεις συμπληρωματα διατροφης?Αν ναι ενημερωσε το γιατρο σου ισως ειναι αυτη η αιτια του προβλήματος.Μην τα θεωρεις αθωα.Δεν ειναι καθόλου αθωα να ξέρεις εχω ακουσει για πολλές παρενέργιες μεταξύ άλλων και για πρόβλημα στο στομάχι.θα σου πρότεινα επείσης να κάνεις τεστ για ελικοβακτηρίδιο του πηλωρού.Είναι τελέιως απλή η εξέταση.Εγω ταλεπωρούμουν πολύ με το στομάχι μου 3 χρόνια.Είχα ελικοβακτηρίδιο έκανα θεραπέια με αντιβίωση και απο τότε ειμαι οκ.μην το αφήσεις.Αν έχεις ελικοβακτηριδιο πρέπει να κάνεις θεραπεία.Ενοχοποιείται και για καρκινο του στομαχου το συγκεκριμενο μικροβιο.Εύχομαι περαστικα και προσοχη με τις πόρνες.Πανε χωρίς προφυλάξεις για μερικα ευρώ παραπάνω οι ασυνήδητες...

dude33:
Παράθεση από: kostascr στις 12/05/12, 21:09

Αλερφε σχετικα με το στομαχι σου,συνεχιζεις να παιρνεις συμπληρωματα διατροφης?Αν ναι ενημερωσε το γιατρο σου ισως ειναι αυτη η αιτια του προβλήματος.Μην τα θεωρεις αθωα.Δεν ειναι καθόλου αθωα να ξέρεις εχω ακουσει για πολλές παρενέργιες μεταξύ άλλων και για πρόβλημα στο στομάχι.θα σου πρότεινα επείσης να κάνεις τεστ για ελικοβακτηρίδιο του πηλωρού.Είναι τελέιως απλή η εξέταση.Εγω ταλεπωρούμουν πολύ με το στομάχι μου 3 χρόνια.Είχα ελικοβακτηρίδιο έκανα θεραπέια με αντιβίωση και απο τότε ειμαι οκ.μην το αφήσεις.Αν έχεις ελικοβακτηριδιο πρέπει να κάνεις θεραπεία.Ενοχοποιείται και για καρκινο του στομαχου το συγκεκριμενο μικροβιο.Εύχομαι περαστικα και προσοχη με τις πόρνες.Πανε χωρίς προφυλάξεις για μερικα ευρώ παραπάνω οι ασυνήδητες...

Φιλε προχθες του καναμε το μνημοσυνο,μας λειπει 2 χρονια ηδη!! :'(

:jerking: :banghead:

stam_90:
Παράθεση από: dude33 στις 12/05/12, 21:09

Φιλε προχθες του καναμε το μνημοσυνο,μας λειπει 2 χρονια ηδη!! :'(

:jerking: :banghead:

:2funny:

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[#] Επόμενη σελίδα

[*] Προηγούμενη σελίδα