Νέα

Ασιάτισσες στην Θεσσαλονίκη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα runaway
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

runaway

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2007
Μηνύματα
26
Like
0
Πόντοι
0
Πόσο ακόμα θα περιμένουμε να έρθει κάτι αξιόλογο από την Ασία (Ιαπωνία και περίχωρα) σε αυτή την πόλη. Μόνο για Αθήνα βλέπω και νομίζω ότι πρέπει να βρούμε τρόπο να έρθει κάτι και από εδώ.
Ίσως άμα κλείσουμε και εμείς τους δρόμους να ακούσουν το αίτημα μας?
 

alfistas

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
822
Like
9
Πόντοι
6
στα λεω πριν σε προλαβει αλλος.υπαρχει ηδη αναλογο θρεντ,ψαχτο λιγο και μετα δημοσιευσε τις οποιες αποριες
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.821
Κριτικές
379
Like
5.075
Πόντοι
10.647
Το θεμα δεν ειναι να φερουν Ασιατισες, το θεμα ειναι να φερουν κοριτσια της προκοπης.! Εχουνε γεμισει τα σπιτια με ΜΠΑ-ΖΑ.! :S
 

studio69

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.856
Like
2
Πόντοι
16
Το θεμα δεν ειναι να φερουν Ασιατισες, το θεμα ειναι να φερουν κοριτσια της προκοπης.! Εχουνε γεμισει τα σπιτια με ΜΠΑ-ΖΑ.! :S
ΜΠΑ -ΤΖΑ είναι το σωστό γιατί τρομάζεις όταν βγαίνουν! :2funny:
 

studio69

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.856
Like
2
Πόντοι
16
Σε μερικες φευγω τρε χο ντας.! :badair: :badair: :badair:
:2funny: :2funny: :2funny:
Καλά πάντα η κατάσταση εδώ έτσι ήταν, πριν μερικών εξαιρέσεων σε ότι αφορά ωραία τεμάχια οι επιλογές είναι περιορισμένες!
Αν θέλει ασιάτισα ας πάει στα κινεζικά που είναι κοντά στα μπουρδέλα μήπως και φορτώσει καμία... αυτοί πουλάν τα πάντα στο μουνί θα κολλήσουν? :tits2:
 
OP
OP
R

runaway

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2007
Μηνύματα
26
Like
0
Πόντοι
0
Οι κινέζες είναι βρωμιάρες. Η γιαπωνέζα είναι καθαρή. Άλλη νοοτροπία. Πιο ανώμαλος λαός
 

agharal

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.810
Like
0
Πόντοι
16
Πριν κανα χρονο ειχα παρει μια ωραια κινεζουλα στο σπιτι.Ωραιο γαμησι,ακομα θυμαμαι τα γογκητα της.Αβγαλτη ακομα(τοτε εμπαινε στην δουλεια).Μου την εφερε ενας φιλος,που ηθελε να την παρει στην δουλεψη του(νταβας γαρ).Δυστυχως δεν τα βρηκε με τους Κινεζους αντιστοιχους νταβαδες,και δεν εγινε το κονε,και εχασα και γω την ευκαιρεια να γευτω περισσοτερες φορες το κορμι της.Τα γραφω ολα αυτα για να δειξω οτι και στην πολη μας κατι κουνιεται στο θεμα Ασσιατισες,αλλα σε πολυ στενους κυκλους.
 

alfistas

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
822
Like
9
Πόντοι
6
Πριν κανα χρονο ειχα παρει μια ωραια κινεζουλα στο σπιτι.Ωραιο γαμησι,ακομα θυμαμαι τα γογκητα της.Αβγαλτη ακομα(τοτε εμπαινε στην δουλεια).Μου την εφερε ενας φιλος,που ηθελε να την παρει στην δουλεψη του(νταβας γαρ).Δυστυχως δεν τα βρηκε με τους Κινεζους αντιστοιχους νταβαδες,και δεν εγινε το κονε,και εχασα και γω την ευκαιρεια να γευτω περισσοτερες φορες το κορμι της.Τα γραφω ολα αυτα για να δειξω οτι και στην πολη μας κατι κουνιεται στο θεμα Ασσιατισες,αλλα σε πολυ στενους κυκλους.
μαλλον πρεπει να αδυνατισουμε πολυ για να χωρεσουμε σε αυτους τους κυκλους μου φαινεται
η αληθεια ειναι οτι με τοσες κινεζουλες στην ευρυτερη περιοχη,και ειδικα του βαρδαρη, το θεωρω και γω θεμα χρονου μα εισελθουν στο σπορ.τωρα το γιατι δεν το εχουν κανει ακομα ειναι τελειως διαφορετικη συζητηση if u know what i mean
 

abla24

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2008
Μηνύματα
141
Like
74
Πόντοι
1
να κανω ενα up εδω;

υπαρχει καμια εξελιξη στο θεμα; :)
 

foibos_22

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
401
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
1
ενα φεγγαρι ειχε στη Κωλλετη μια...και αλλη μια στην Ανδρεου Γεωργιου αλλα δε θυμαμαι νουμερο..καπου στη μεση της οδου..
τωρα φυσικα η λεξη ασσιατισα περιλαμβανει πολλα κρατη-εθνοτητες...εγω τις εκοψα για ταυλανδεζες..αυτες συνηθως κανουν αυτη τη δουλεια
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
ενα φεγγαρι ειχε στη Κωλλετη μια...και αλλη μια στην Ανδρεου Γεωργιου αλλα δε θυμαμαι νουμερο..καπου στη μεση της οδου..
τωρα φυσικα η λεξη ασσιατισα περιλαμβανει πολλα κρατη-εθνοτητες...εγω τις εκοψα για ταυλανδεζες..αυτες συνηθως κανουν αυτη τη δουλεια
η μυα και η νταιανα.....η μια κινεζα ή αλλη ταιλανδεζα λεγαν....αλλες δεν εχω δει καγω....

παντως παιζει να ειναι και ασιατισες απο καμια ρωσικη στεπα με μογγολικα χαρακητριστικα και να τις βαφτιζουν ταιλανδεζες

ασιατισα απο την ασιατικη ρωσια ηταν και η παλια πετιτ βικυ ή βικτωρια το ξανθο κοριτσακι του βαρδαρη αλλα με χαρακτηριστικα ινδοευρωπαικα
 

maldi

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
930
Κριτικές
9
Like
82
Πόντοι
6
αναλογως το πουλι  :grin:
 

Puddin

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2016
Μηνύματα
102
Like
10
Πόντοι
1
Ψαχνω να βρω και δεν υπαρχει τιποτα! ξερεις κανεις να ενημερωσει? Σε πιο πανω ποστ λεει οτι υπαρχει και αλλο θεμα, μπορει καποιος να δωσει λινκ, ειμαι νεος καιι προσπαθω να μαθω το σαιτ και δεν τα ξερω καλα αυτα ακομα. Οποιος γνωριζει για Ασιατισες ας στειλει!
 

gyorgos

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
277
Κριτικές
2
Like
327
Πόντοι
21
Φριξου 14 ειχα πετυχει την ΜΙΑ ετσι την λεγανε φεβρουαριο -Μαρτιο.Πηγαινε εκει και ρωτα. Πρωινη βαρδια
 

chance.bennett

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2017
Μηνύματα
48
Κριτικές
5
Like
145
Πόντοι
280
Ενημέρωση για αυτό το θέμα υπάρχει?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom