Νέα

Αναζητήσεις «χαμένων» ιερόδουλων...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα podolagnos_28
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Ανοίγω αυτό το θέμα για κάποιους που έχουν χάσει και ψάχνουν να βρούν παλιές ''κοπέλες''....έχουν ανοιχθεί διάφορα θέματα που κάποιοι ψάχνουν...για να μην ανοίγουμε συνεχώς νέες θεματολογίες προτείνω να μπαίνουν εδώ οι διάφορες αναζητήσεις...
 

Επισκέπτης
O hondakias αναζητά την κοπελίτσα που το καλοκαίρι του 1987 σε ηλικία 4 ετών κι αυτή κι αυτός, στο Ρέθυμνο φωτογραφηθήκανε μαζί να φιλιόύνται με πάθος στο στόμα. Σύμφωνα με την τότε φωτογραφία το τότε μωρό πρέπει να έχει γίνει και πολύ μωρό τώρα.
Όποιος έχει οποιανδήποτε πληροφορία ας βοηθήσει αυτό το πάθος και η φλόγα να ξαναζωντανέψουν.
 

Gushallo

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.437
Like
16
Πόντοι
16
Ψάχνω την αγαπημένη μου Yamaha ΧΤ 400, που μου την κλέψανε τι καλοκαιρι του 99.
Για να μην μου πειτε ότι είμαι "off topic" , θα σας πω ότι της ειχα σκίσει τα ράμματα, από το γκαζι, οπότε το θέμα έχει σχέση.
Δεν είχε βυζιά αλλά ήταν πράσινη και όμορφη. Ο κώλος της ήταν λίγο ταλαιπωρημένος από 2-3 καπάκια που είχα φάει.
Αν την ξαναείδε κανεις παρακαλώ να επικοινωνήσει με ΠΜ.
 

Επισκέπτης
ανεβαινε και απο πανο το μορο σου gushalo?μπουχαχαχα!!!κουλουρι εδινε???? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Gushallo

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.437
Like
16
Πόντοι
16
χεχε...σε μια - δυο τουμπες, είχε βρεθει από πάνω  :2funny:  :2funny:

κουλούρι..με τίποτα!!!
 

Gushallo

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.437
Like
16
Πόντοι
16
όχι ρε φίλε...δεν είχα φτάσει σε τέτοιο σημείο απελπισίας  :cheesy:
:2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:



 

TASOULHSKAL

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2006
Μηνύματα
460
Like
1
Πόντοι
1
γιατι δεν παρεξηθηκες??????εγω το ειπα να φοβηθεις και να φυγεις απο το site
 

Gushallo

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.437
Like
16
Πόντοι
16
χαχα..προσπαθησε ακόμα λίγο  :grin:

αφου τελευταια σκέφτομαι να ανοιξω ένα τοπικ με θέμα: γιατί δε φεύγω από το site  :dancing:
 
OP
OP
P

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Και είπαμε...όποιος ψάχνει...ΕΔΩ....μην ανοίγουμε συνεχώς νέα θέματα....παντρεμένες,Χαραυγές...εδώ!!!
 

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
Αγαπητοί συναγωνιστές θυμάστε μία Ρωσίδα εν? ονόματι Αντζέλικα η οποία δούλεψε για περίπου 1 χρόνο στο Φυλής 54Β, κατά την περίοδο 1999 ? 2000. Ήταν μελαχρινή milf γύρω στα 40-45 με πολύ όμορφο σώμα, άγρια ομορφιά αλλά πολύ sexy. Το πρόγραμμα της περιλάμβανε πιπίλισμα στα μπαλάκια για αρκετή ώρα, μετά τρίψιμο του εργαλείου πάνω στο στήθος της, τσιμπουκάκι αρκετά καλό και μετά τα κλασικά. Από την προηγούμενη όμως διεργασία ήσουν τόσο φτιαγμένος που τέλειωνες αμέσως. Μετά εξαφανίστηκε ξαφνικά και η γιαγιά μέσα δεν μου έδινε πληροφορίες για το που πήγε. Φαντάζομαι θα την θυμάστε οι ποιο παλιοί, είχε πάντα πολύ κόσμο. Αν σας θυμίζει κάτι δώστε κάποια πληροφορία παιδιά αν την έχετε ξανά-πετύχει. Ευχαριστώ. 
 

piplover

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
48
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Θα προσπαθησω να γινω σαφης οσο μπορω...!!Μηπως θυμαται κανεις, κυριως απο τους περπατημενους στη Φυλης, μια γκομενα Ελληνιδα...που δουλευε για αρκετο καιρο στο Φυλης 59 και στη συνεχεια στο 134 ή134α, (δεν ειμαι σιγουρος για το δευτερο).Οπως προανεφερα Ελληνιδα...ξανθια γυρω στα 35 αρκετα ωραιο μωρο.Κωλο πολυ ωραιο και βυζι προς το μικρο.Οσες φορες ειχα παει για τσαρκα εβγαινε μονη της στο σαλονι,και στα δυο μπουρδελα που την ειχα δει,και συστηνε τον εαυτο της,δεν υπηρχε τσατσα η τουλαχιστον δεν εβγαινε καθολου στο σαλονι.Δε θυμαμαι ονομα δυστυχως!Την ειχα παρει μια φορα και μιλαμε η γκομενα εκανε το καλυτερο τσιμπουκι ever...τον ρουφαγε με τρελη λυσα....πολυ deep throat...τελικα δεν αντεξα και εχυσα με το τσιμπουκι...ΑΛΛΑ...μου λεει μιας και τελειωσες γρηγορα,θελεις να κατσω λιγο πανω....εκτσε και τη γαμησα κιολας αφου ειχα χυσει..αυτη ειναι περιποιηση!Την ξαναειδα κανα δυο φορες στο 134 αλλα ειπα να μη μπω...για να μην χυσω αμεσως!!

Για να προσδιορισω λιγο το χρονο....πρεπει να δουλευε σιγουρα προπερσυ...αλλα δεν ειμαι σιγουρος για περισυ, στη φυλης...μηπως σας λεει κατι η περιγραφη?Δεν υπαρχει περιπτωση να την εχετε δει,κυριως οι παλιοτεροι,και να μην σας εχει κανει εντυπωση....για να μην πω οτι θα την εχετε παρει κιολας οι περισσοτεροι!!
 

piplover

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
48
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
τελικα κανεις δεν υπαρχει που να γνωριζει κατι?
 

averel_dalton

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2007
Μηνύματα
60
Like
0
Πόντοι
0
άννα trans από πιπίνου..δούλευε μέχρι πέρσι. τέλειο κορμί..μήπως ξέρει κανείς?
 

al capone

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2005
Μηνύματα
404
Like
0
Πόντοι
1
την ριτα στο φυλης  66  την θυματε κανεις?  την ξαναειδε κανεις?
 

mpoufos

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2005
Μηνύματα
374
Like
18
Πόντοι
1
Στη Ριτα πηγαινα για 10 χρονια και ηταν φιλη μου. Εχει φυγει απο το επαγγελμα εδω και 13 χρονια περιπου,εχει 2 παιδια,και μαθαινω νεα της,απο τη Νανα που ειναι φιλη της.Απο τις καλυτερες κοπελες που εχω γνωρισει.
 
  • Like
Αντιδράσεις: tremor

dzf

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2005
Μηνύματα
663
Κριτικές
5
Like
2
Πόντοι
6
Στο 32Α (Γέφυρα Βούτας) πριν 3 χρόνια περίπου δούλευε μία Γερμανίδα, δεν θυμάμαι όνομα, ξανθιά, σιλικονάτο βύζο 4-5, 35άρα τότε, σολάριουμ, και πολύ καλό σώμα.
Συνήθως φόραγε ψιλοτάκουνες μπότες και γαμιότανε μ'αυτές.Δεν τις έβγαζε.

Από τότε έχω χάσει τα ίχνη της.
Ξέρει κανένας κάτι ?
 

lykaki

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2007
Μηνύματα
324
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Στο φυλης 100 επανω , διπλα απ`την ΒΡ ηταν πριν 2-3 χρονια δυο ξανθα εγχειρισμενα , το ενα πιο μεγαλο , γυρω στα 45 .

Ψαχνω το πιο μικρο , ξερει κανεις εαν δουλευει και που ;
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
Σάντρα που είσαι;;;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom