Νέα

Πoιές ιερόδουλες είναι πιο επικίνδυνες από άποψη υγείας;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 767
  • Εμφανίσεις 109K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.229
Κριτικές
49
Like
22.145
Πόντοι
24.596
Ολες οσες εχουν στο προγραμμα ακαποτο στοματικο , τελειωμα στο στομα (cim) , και στο προσωπο (cif), ειναι σιγουρο 100 στα 100 οτι αργα η γρηγορα θα κολησουν κακια αρρωστια και αλλιμονο σε εμας και τις οικογενειες μας παιδια!!
σε βλέπω απαισιοδοξο :S
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Ελένη βουλγαρα κοντή μελαχρινή με μαύρες ρογες 2μισαρι στήθος πεσμένο καρέ μαύρο μαλλί , λίγο Μπούτου , δίδυμου 20 πρωινά ανα κοινό η η Τσάτσος φουλ σπέσιαλ προγραμμα και πρωκτικό και μέσα ζητάει συν 10 ευρο για ακαποτο σεξ !!!! Υπηρεσία ένας μετρίου αναστήματος Τσάτσος με μαύρο μακρύ μαλλί τύπου Στάθη ψάλτη !!
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.298
Κριτικές
6
Like
10.320
Πόντοι
3.936
τέλη αυγούστου πήρα το παράσημο μου απο μία ξανθιά ευτραφή γκίλφ που το παίζει σε διπλό ταμπλό στους οίκους των δέκα και των είκοσι.. το όνομα της  Ε_α  :S
 

Hatsumi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
551
Κριτικές
17
Like
2.012
Πόντοι
496
τέλη αυγούστου πήρα το παράσημο μου απο μία ξανθιά ευτραφή γκίλφ που το παίζει σε διπλό ταμπλό στους οίκους των δέκα και των είκοσι.. το όνομα της  Ε_α  :S
Κατάλαβα ποια λες μύστη. Από Κολωνού 48 πρωινά στο καινούριο. Σωστά?
 

acapoeira

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2017
Μηνύματα
7.440
Like
229
Πόντοι
86
τέλη αυγούστου πήρα το παράσημο μου απο μία ξανθιά ευτραφή γκίλφ που το παίζει σε διπλό ταμπλό στους οίκους των δέκα και των είκοσι.. το όνομα της  Ε_α  :S

Μυστη μου αν πεσουμε στο καθηκον τουλαχιστον να ειναι απο μοντελοπιπινι
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.298
Κριτικές
6
Like
10.320
Πόντοι
3.936
Μυστη μου αν πεσουμε στο καθηκον τουλαχιστον να ειναι απο μοντελοπιπινι
Μετά το κατσικάκι στην σούβλα Μύστη μου, έπειτα θέλεις και το (βρώμικο)χοιρινό γκοτζίλα πάνω στην σχάρα με την λιπάρα του. Κάπου εκεί την πάτησα.. Αλλά απο τότε και πέρα μόνο υγιεινή διατροφή, όλα στον ατμό και χωρίς λίπος. <= μεταφορικά μιλώντας πάντα..  :cool2:
 

flynow

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Απρ 2007
Μηνύματα
812
Κριτικές
37
Like
1.542
Πόντοι
8.165
Ελένη βουλγαρα κοντή μελαχρινή με μαύρες ρογες 2μισαρι στήθος πεσμένο καρέ μαύρο μαλλί , λίγο Μπούτου , δίδυμου 20 πρωινά ανα κοινό η η Τσάτσος φουλ σπέσιαλ προγραμμα και πρωκτικό και μέσα ζητάει συν 10 ευρο για ακαποτο σεξ !!!!
Ο επόμενος Καμικάζι να περάσει παρακαλώ :thubsdown:
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.200
Πόντοι
606
Μετά το κατσικάκι στην σούβλα Μύστη μου, έπειτα θέλεις και το (βρώμικο)χοιρινό γκοτζίλα πάνω στην σχάρα με την λιπάρα του. Κάπου εκεί την πάτησα.. Αλλά απο τότε και πέρα μόνο υγιεινή διατροφή, όλα στον ατμό και χωρίς λίπος. <= μεταφορικά μιλώντας πάντα..  :cool2:

πήρες ακά κιτσιμπου ;
 

scooter

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2017
Μηνύματα
43
Like
18
Πόντοι
0
Ελένη βουλγαρα κοντή μελαχρινή με μαύρες ρογες 2μισαρι στήθος πεσμένο καρέ μαύρο μαλλί , λίγο Μπούτου , δίδυμου 20 πρωινά ανα κοινό η η Τσάτσος φουλ σπέσιαλ προγραμμα και πρωκτικό και μέσα ζητάει συν 10 ευρο για ακαποτο σεξ !!!! Υπηρεσία ένας μετρίου αναστήματος Τσάτσος με μαύρο μακρύ μαλλί τύπου Στάθη ψάλτη !!
Μαγκες επιβεβαιωνω η κοπελα ειναι με την συμπεριφορα αυτη ειναι υγειονομικη βομβα μακρια και αγαπημενοι.Εγω την κοπανησα με το που μου το ειπε  :badair:  Να σκεφετεστε με το πανω κεφαλι.Προσοχη που τον βαζετε!!!
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Κριτικές
34
Like
4.325
Πόντοι
7.195
τέλη αυγούστου πήρα το παράσημο μου απο μία ξανθιά ευτραφή γκίλφ που το παίζει σε διπλό ταμπλό στους οίκους των δέκα και των είκοσι.. το όνομα της  Ε_α  :S

στο 20 άρικο πού παίζει η κυρία ;
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
885
Κριτικές
35
Like
7.014
Πόντοι
2.836
Μαγκες επιβεβαιωνω η κοπελα ειναι με την συμπεριφορα αυτη ειναι υγειονομικη βομβα μακρια και αγαπημενοι.Εγω την κοπανησα με το που μου το ειπε  :badair:  Να σκεφετεστε με το πανω κεφαλι.Προσοχη που τον βαζετε!!!
Μαγκες επιβεβαιωνω η κοπελα ειναι με την συμπεριφορα αυτη ειναι υγειονομικη βομβα μακρια και αγαπημενοι.Εγω την κοπανησα με το που μου το ειπε  :badair:  Να σκεφετεστε με το πανω κεφαλι.Προσοχη που τον βαζετε!!!
Δεν κανει πρόταση για ακαποτο σε όλους,
Ισως πρώτα ισως λεω εγω η γνωμη μου σε αναλύει για να κατα ποσο υπαρχει κίνδυνος να κολλήσει κατι..
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.246
Κριτικές
110
Like
17.714
Πόντοι
20.686
Ακαποτο γαμησι=Ρωσικη ρουλετα
 

Sir Sexy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2021
Μηνύματα
1.292
Κριτικές
11
Like
3.283
Πόντοι
746
Ελεγα λοιπον για την Τζενη της λιστας. Μ'αυτα κι'αυτα που γραφονται εδω μεσα ειπα να δοκιμασω κι'εγω να κανω τον κασκαντερ περνωντας πρωτα απο Φυλης 74.
Πραγματι υπηρχε στο αριστερο υπογειο μια Αννα που προσφερει, (οπως ανακοινωσε ο Αλβανος τσατσος στο σαλονι) ακαποτο στοματικο, δεν θυμαμαι αν ειπε και τελειωτικο, ομως αυτη η Αννα δεν ταιριαζει καθολου με την περιγραφη της Αννας της λιστας.
Αυτη εδω δεν ειναι μικροκαμωμενη και ειναι καστανη με ισια μακρια μαλλια, οχι τιποτα σπουδαιο απο εμφανιση. Ηταν πολυ φορτικη στο σαλονι, με αρπαξε και με τραβαγε δυνατα καταφερνοντας να με ριξει στο κρεβατι και δεν με αφηνε με τιποτα να φυγω.
Μολις της ειπα "ασε καλυτερα θα περασω αυριο" μου λεει "τι δηλαδη ηρθες χωρις να'χεις λεφτα πανω σου?" Μονο τοτε με παρατησε σαν να ημουν καυτη πατατα! Αυτο εγινε γυρω στις 9 το βραδυ.
Οταν ξαναπερασα στις 2 τα ξημερωματα μπας και εβρισκα την αλλη Αννα της λιστας και παρα το γεγονος οτι σκοτωνανε μυγες, ο Αλβανος μ'εδιωξε λεγοντας μου " Οι τσαμπατζηδες κανουν συνηθως μια γυρα και μετα πανε σπιτακι τους και βαρανε μαλακια, εσυ τι κανεις εδω παλι? Αντε ουστ απο δω!"
Περασα κι'απο Φωκαιας 19 Αντριαννα ομως δεν ειδα. Στις 9 το βραδυ δουλευε μια Χριστινα γυφτοειδης με ακαποτο στοματικο στο προγραμμα.
Στις 2 τα ξημερωματα, ονομα δεν θυμαμαι, οχι Αντριαννα παντως, δουλευε μια αλλη με κανονικο προγραμμα, ολα με προφυλαξη.
Οσο για την Τζενη αποφασισα με βαρια καρδια να κανω τον κασκαντερ ρισκαροντας το αμαξι αφου το παρκαρα στην Κολωνου εχοντας βεβαια πληρη επιγνωση οτι και λογω της μη υπαρξης των αντιστοιχων αντισωματων, υπηρχε πολυ μεγαλη πιθανοτητα να μου το κανουν καινουργιο.
Μπαινω λοιπον στο Ιασωνος 37Β που ηταν αδειο και μου ανακοινωνει η τσατσα το προγραμμα κανονικα κι'ολα με προφυλαξη.
Σε ερωτηση αν κανει γυμνο στοματικο η απαντηση ηταν αρνητικη οποτε κι'εγω φευγω.
Σκεφθηκα βεβαια πως αυτο δεν λεει και πολλα εφοσον ετσι τα ολα τα εξτρα λεφτα απο τις εξτρα υπηρεσιες πανε κατευθειαν στην τσεπη της Τζενης.
Κανοντας μια βολτα στα γυρω σπιτια παρετηρησα πως σε ολα σχεδον προσφεροταν γυμνο στοματικο με εξαιρεση τις 3 μαυρες που (δυστυχως) δεν το κανουν ποτε.
Πηγα επισης και στο Κεραμεικου 13 α, β και 15 οπου ομως δεν γνωριζαν για καποια Ελενα Βουλγαρα,
Επιστρεφοντας απο την βολτα ξαναμπαινω, το μαγαζι παλι αδειο, δινω στην τσατσα τα 20ευρω λεγοντας μου πως τα ρεστα θα τα παρω απο την Τζενη οτανερθει στο δωματιο.
Περιμενοντας την σκεφτομουν πως αραγε θα το κανω τελικα, μιας και αφενος πρωκτικο δεν ειχα κανει ποτε στη ζωη μου, αφετερου αυτη η Τζενη ειναι τοσο ξεδιαντροπα κομοδινο και ξενερα, που αναρωτιωμουν αν θα μου σηκωθει κιολας.
Οταν μπηκε η Τζενη με την κρεμα και το προφυλακτικο ανα χειρας με βρηκε με το σωβρακο, μου δινει το ταληρο και μου λεει "Δεν θα γδυθεις? Πως θελεις να το κανουμε?"
Παει να μου κανει πιπα με καποτα και τοτε την ρωταω ψιθυριστα μη μπας και μας ακουσει εξω απο την πορτα η τσατσα "ποσα θες για να το κανουμε ελευθερα και εγω θα στα πληρωσω ?" και τοτε μου απαντα με αυτο το χαρακτηριστικο της βλεμμα και το ορθανοιχτο στομα "Ελευθερο τι?" της απαντω "ο,τι νομιζεις εσυ" και μου λεει "Τι ελευθερο σεξ? Πας καλα ρε, Εισαι τρελλος?"
"Καλα" της λεω "δεν πειραζει. Αστο φευγω", κι'αρχιζω να ντυνομαι. Εγινε εξαλλη.
"Τι δεν πειραζει" μου λεει. "Με εκανες και ηρθα στο δωματιο χωρις λογο και τωρα μου λες δεν πειραζει και φευγεις?"
Βγαινει εξω τσαντισμενη κι'ακουω που λεει την ιστορια στην τσατσα η οποια μπουκαρει στο δωματιο λεγοντας μου πως αφου μου ειχε ανακοινωθει το προγραμμα τι ειναι αυτα τα παλαβα που ζηταω απο την κοπελα?
"Δωσ'μου ενα ταληρο" μου λεει και μου δινει πισω το εικοσαρικο.
Βγαινοντας απο το δωματιο τις ακουγα που με κοροιδευαν.
Ε λοιπον οτι θα γινομουν και ρεζιλι της Τζενης και των μεταξοτατσαδων, αυτο δεν το φανταστηκα ποτε!
Αυτα ολα που σας διηγουμαι οποιος δεν τα πιστευει, ας επιχειρησει να τα διασταυρωσει και διαπιστωσει ιδιοις ομμασι πως δεν τα βγαζω απο το μυαλο μου.
Ελπιζω επισης αυτο το παραδειγμα να βοηθησει επιτελους καποιους να καταλαβουν ποσο ανοητη ειναι η συνταξη αυτης της λιστας που φτιαχτηκε απο ανθρωπους σαν τον πυρκαυλο που χρησιμοποιει και υπερασπιζεται μεχρις εσχατων πρακτικες που παραβιαζουν καθε εννοια αμεροληψιας.
Ήθελες ακαποτος, σαν Αφρικανός!!!
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης
οσο πιο δυσκολα πειστει καποια για ακαποτο,τοσο πιο safe εισαι......(μαλλον)
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 204567

Επισκέπτης
Οι γυναίκες ναρκομανείς οι οποίες προσφέρουν με ευτελές αντίτιμο σεξουαλικές υπηρεσίες είναι οι πιο επικίνδυνες .
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom