Νέα

Άννα Μπουσδούκου,το πιπίνι του ΣΚΑΙ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kosamf
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 346K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

boobookies

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Δεκ 2006
Μηνύματα
2.175
Like
12.704
Πόντοι
2.256
Έχει φτάσει τις 82 σελίδες το κοντοπούτανο με γάμο και τριετή απουσία
 

pepermint

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2009
Μηνύματα
449
Κριτικές
3
Like
100
Πόντοι
1
Ένα κεντρικό δελτίο ειδήσεων θα της πήγαινε πολύ πιστεύω....
 
Εγγρ.
30 Οκτ 2018
Μηνύματα
911
Like
488
Πόντοι
26
Πολύ θα ήθελα να της δώσω ένα τρυφερό φιλάκι στην κωλοτρυπιδα!
 

ntinosspa14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2014
Μηνύματα
1.193
Κριτικές
17
Like
655
Πόντοι
326
σιγουρα χρησιμοποιησε τα προσοντα της για αυτη την θεση. οπως το λεει και απο πανω ενας χυστης
ο αντρας της στον σκαι
αυτη σε συνεδρια σεμιναρια και απο οτι βλεπω στο ινσταγκραμ και ταξιδια επαρχια εξω
στο προσωπο βγαζει κατι εκφυλο κατι κωλοχαρακτηριστικο σκατιαρικο κακια σκυλα
το κερατο που θα του ριχνει ειναι δεδομενο
 

FaySimp

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2019
Μηνύματα
357
Like
1.044
Πόντοι
201
Αυτή θα υποφέρει στο ίδρυμα κι ας βγάζει λεφτά εκεί για να κάθεται, θα γυρίσει σύντομα (και) στην τηλεόραση λόγω ψώνιου.

Δυστυχώς αδερφέ το μωρό είναι ήδη 2 χρόνια εκτός και δε το βλέπω να γυριζει,ειδικά άμα έχει καλό μισθό στο κωλοιδρυμα για να ξύνει τη μουναρα της.Μπορει το ψώνιο της να το έκανε,καύλωσε όσους καύλωσε 5 χρόνια,τη χυναμε επανειλημμένα,πήρε δημοσιότητα και ενδεχομένως να θέλει να'χει τη σίγουρη θεσουλα και να'ναι αραχτη.Παντως ειδικά τις πρώτες χρονιές στο Σκάι ήταν χάρμα οφθαλμών κάθε πρωί,σχεδόν πάντα μου προκαλούσε στύση.Κριμα γιατί δεν υπήρχε/υπάρχει τόσο δροσερό μωράκι με τέτοια φατσούλα στα πρωινα,ήταν η πιο όμορφη και η πιο ναζιαρα με διάφορα εδώ και χρόνια,η μόνη που μου έχει λείψει από το χαζοκουτι. :smitten:
Υ.Γ. Εννοείται ότι εκτός ότι έκανε αβέρτα πίπες,έλεγε κιόλας μπόλικες στην εκπομπή της και παραπληροφορουσε όπως όλοι οι αρδ αλλά τουλάχιστον χαιρόσουν να τη βλέπεις σε σχέση με κάτι άλλες.
 

FaySimp

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2019
Μηνύματα
357
Like
1.044
Πόντοι
201
Αννούλα αν μας διαβάζεις,που είμαι σίγουρος ότι το κάνεις,ο λαός απαιτεί την άμεση επιστροφή σου  :erection: :wanker:
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.391
Πόντοι
2.786
Πάντως δεν είναι πιπίνι... απλά κοντοπουτανάκι πολύ όμορφο! 35άρα είναι τώρα, στον ΣΚΑΙ θα ήταν 30 ξέρω γω.
 

Hard4Bimbos

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2020
Μηνύματα
434
Like
46
Πόντοι
1
Τόσο θέμα για μια απλά συμπθυτικη γυναίκα?  :think:

Γούστα εινια αυτά αλλά και πάλι τόσο απήχηση?
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.026
Κριτικές
3
Like
10.505
Πόντοι
3.936
σιγουρα χρησιμοποιησε τα προσοντα της για αυτη την θεση. οπως το λεει και απο πανω ενας χυστης
ο αντρας της στον σκαι
αυτη σε συνεδρια σεμιναρια και απο οτι βλεπω στο ινσταγκραμ και ταξιδια επαρχια εξω
στο προσωπο βγαζει κατι εκφυλο κατι κωλοχαρακτηριστικο σκατιαρικο κακια σκυλα
το κερατο που θα του ριχνει ειναι δεδομενο
O Αντρας της ειναι ενας δημοσιογραφος που εδειχνε τα βιντεο στην εκομπη. Δεν πηρε κανενα μεγαλο ονομα.
 

Hard4Bimbos

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2020
Μηνύματα
434
Like
46
Πόντοι
1
O Αντρας της ειναι ενας δημοσιογραφος που εδειχνε τα βιντεο στην εκομπη. Δεν πηρε κανενα μεγαλο ονομα.

Καλα, δεν είναι ανάγκη να παίζουν ίντριγκες και πλεκτάνες πάντα... Απλά εδώ μέσα έχουμε αγάπη στην συνωμοσιολογια
 

FaySimp

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2019
Μηνύματα
357
Like
1.044
Πόντοι
201
Ξεθαβω το νημα μετα απο καιρο μιας και δηλωνω μεγας,ισως και ο μεγαλυτερος,μπουσδουκοπυρφορος στη χωρα.Με τις πιθανοτητες για δυναμικη επιστροφη να συρρικνωνονται επικινδυνα,που ακομα και αν κατι τετοιο γινει το θεωρω απιθανο να κανει ξεκωλες εμφανισεις οπως στο παρελθον και παραλληλα θα'χει "σπασει" το πανεμορφο προσωπακι της λογω ηλικιας,μιλφευει γαρ,δεν ειναι το δροσερο πιπινι που γνωρισαμε οπως λεει ο τιτλος του νηματος,μηπως καποιο τσακαλι του σαιτ μπορει να μου πει που μπορω να βρω ολοκληρες τις εκπομπες της απο τη 5ετια που ηταν παρουσιαστρια το κοντοπουτανο?Κυριως τις πρωτες 2-3 χρονιες που εβγαινε συχνα με κολλητες φουστες που αναδεικνυαν τη κωλαρα της και με ψηλοτακουνα εφερνε βολτες στο στουντιο και μας εδειχνε γαμπες,ενιοτε και μπουτακια οταν η φουστα ηταν πανω απο το γονατο και ο σκηνοθετης για να ανεβασει τηλεθεαση εστιαζε εκει.Συν το αψεγαδιαστο και αθωο,φαινομενικα,προσωπακι της πουτανιτσας που ηταν φτιαγμενο για bukkake.Εχω ψαξει ολο το web και δεν βρισκω,ουτε στο σαιτ του σκαι ουτε youtube ουτε dailymotion,πουθενα,αυτουσιες τις εκπομπες.Ισως αν καποιος εχει γραμμενες ολοκληρες εκπομπες ή μπορει να βρει σαιτ που να τις εχει,θα του ημουν υπερευγνωμων.Θελω να καταταξω τις πιο ξεκωλες εμφανισεις της σοβαροφανους ξεκωλιαρας και να πιτσιλισω το τσουλακι οπως παλιοτερα που μου/μας εκανε τη πουτσα σιδεροβεργα καθε πρωι :bigdick: :bigdick: :bigdick:
Υ.Γ. Ξερω οτι πολλοι θα με πειτε τερμα πυρφορο,ανωμαλο και οτι τον ειχα κανει λαστιχο με την Αννουλα,οτι και να μου προσαψετε το δεχομαι.Δηλωνω πιστος μαλακας της Αννας Μπουσδουκου.Ειναι η μοναδικη γκομενα στη tv που χωρις να ειναι η κλασικη καλλονη με αναλογιες και φατσα πορνοσταρ πχ μαλεσκου,μονο με τα πουτανιστικα ντυσιματακια της και το προσωπακι της με εφτιαχνε τοσο.Βαζω στοιχημα οτι ειχε αρπαξει πολλες ψωλες και φλοκια στη μουναρα και στη μαπα της για να παρει εκπομπη απο απλη ρεπορτερ που ηταν και να αντικαταστησει τη μιλφαρα τη τσαπανιδου το 13.
 

glaskos

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Δεκ 2011
Μηνύματα
15.130
Like
7.970
Πόντοι
1.206
αχχχχχχχχχ ανουλλλααααα τουυυυυ χιονιιιιιιααααα
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.700
Πόντοι
606
Περίεργο πάντως να εξαφανιστεί εντελώς απ'την τηλεόραση,με τοσο φαν κλαμπ που είχε

Να πεις έκανε κανα παιδί κι αφοσιώθηκε εκεί,ούτε αυτό συνέβη



 

kolompourdas

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.600
Like
2.941
Πόντοι
1.706
Περίεργο πάντως να εξαφανιστεί εντελώς απ'την τηλεόραση,με τοσο φαν κλαμπ που είχε

Να πεις έκανε κανα παιδί κι αφοσιώθηκε εκεί,ούτε αυτό συνέβη
Μάλλον είχε τσίπα.
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
13.769
Like
29.381
Πόντοι
6.056
Εχει τωρα το κοντοπουτανο στην ΕΤ-1.
 

FaySimp

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2019
Μηνύματα
357
Like
1.044
Πόντοι
201
Ουδείς μπορεί να σε κρίνει.
Εδώ βρήκα συγκεντρωμένες κάποιες εκπομπές της ολόκληρες

Αυτο το εχω δει αδερφε αλλα δυστυχως ειναι υπερελαχιστο το υλικο εκει.Εκανε 100αδες εκπομπες το πορνιδιο και εκει ειναι μονο 14...Ξερει κανενας που μπορουμε να τις βρουμε ολες?Εχω σκεφτει να στειλω email στο σκαι για να τις ανεβασουνε στο σαιτ,που θα ειναι οι μονοι που θα τις εχουνε σιγουρα σε αρχειο,αλλα δε νομιζω να ασχοληθουνε με τους πυρφορουςτης μπουσδουκου.Αλλωστε εκανε ενημερωτικες-του κωλου-εκπομπες και οχι ψυχαγωγικες αρα δεν εχει καποιο νοημα να ειναι αναρτημενες εκει,δεν θα εχουνε καποιο οφελος.Ποσως τους νοιαζει αν θελουμε να τρομπαρουμε με την αννουλα και να καταταξουμε τις πιο ξεκωλες εμφανισεις της
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom