Νέα

Μασάζ στο Ηράκλειο

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Elamesa1

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
192
Like
159
Πόντοι
1
Τι Μαρία Αμμουδάρα πως τη βρίσκουμε?
Και εγώ θέλω να μάθω που την βρίσκουμε . Επίσης θα ήθελα να ξέρω σε πια περιοχή στην Αμμουδάρα είναι. Ελπίζω να. Μην είναι στο στενό απέναντι από Τεχνόπολις
 

Al_Kapone15

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2017
Μηνύματα
77
Like
49
Πόντοι
0
Και εγώ θέλω να μάθω που την βρίσκουμε . Επίσης θα ήθελα να ξέρω σε πια περιοχή στην Αμμουδάρα είναι. Ελπίζω να. Μην είναι στο στενό απέναντι από Τεχνόπολις

Εκεί είναι η Μαρία, στο στενό απέναντι από τεχνόπολις.
 

Tsiki77

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2015
Μηνύματα
470
Like
172
Πόντοι
1
συναγωνιστες καλησπερα..πηγα αιμιλια, οντως μουναρα και πολυ καλο μασαζ...με καταφερε να χυσω χωρις να ακουμπησει καν την ψωλη μου

Είναι όλα τα λεφτά και σε εμφάνιση άλλα και σε μασάζ ... τα επιπλέον δεν χρειάζονται στην Αιμιλία
 

FaySimp

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2019
Μηνύματα
359
Like
1.052
Πόντοι
201
Πόση ώρα είναι το μασάζ στη μιλφαρα την Αιμιλία και πόσο κοστίζει?Αν και εγώ δε νομίζω να χύσω χωρίς να μου τη παιξει  :happy: οπότε με βλέπω να τα σκάω μετά σε κάνα σπιτάκι αν μου τη κάνει σα κονταρι.. :erection:
 

Tsiki77

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2015
Μηνύματα
470
Like
172
Πόντοι
1
Πόση ώρα είναι το μασάζ στη μιλφαρα την Αιμιλία και πόσο κοστίζει?Αν και εγώ δε νομίζω να χύσω χωρίς να μου τη παιξει  :happy: οπότε με βλέπω να τα σκάω μετά σε κάνα σπιτάκι αν μου τη κάνει σα κονταρι.. :erection:

1-30 ώρα 40 ευρώ
 

VGiannis78

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
214
Like
273
Πόντοι
21
συναγωνιστες καλησπερα..πηγα αιμιλια, οντως μουναρα και πολυ καλο μασαζ...με καταφερε να χυσω χωρις να ακουμπησει καν την ψωλη μου
Για δώσε πληροφορίες που τη βρίσκουμε ή ένα τηλέφωνο επικοινωνίας εδώ ή σε pm. Σε ευχαριστώ συναγωνιστή.
 

manolis69

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.264
Κριτικές
31
Like
1.306
Πόντοι
5.605

vaggelisvag

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2019
Μηνύματα
190
Like
36
Πόντοι
1

Makakoscrete

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2018
Μηνύματα
174
Κριτικές
1
Like
100
Πόντοι
1
Επισκέφθηκα κι εγώ τη Μαρία απέναντι απο το Τεχνόπολις και οφείλω να ομολογήσω οτι δουλέυει τα λεφτά που ζητάει!
Θεωρώ οτι είναι μέτριας προς καλής εμφάνισης με ειδίκευση στη πίπα, καθώς το μασαζ είναι πιο πολύ χάιδεμα όπως έχουν πει και οι προηγούμενοι αλλά αυτό που σε καθηλώνει είναι ο χαρακτήρας της Μαρίας!
Ευγενικότατη, χαμογελαστή, ομιλητική, και πάνω απο όλα περιποιητική οσο δεν πάει!
με σκούπιζε και με ξανασκούπιζε μέχρι το μποξεράκι έσκυψε να μου φορέσει φεύγοντας...
Παντα με χαμόγελο!
 

Ticnok

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2019
Μηνύματα
43
Like
16
Πόντοι
0
Επισκέφθηκα κι εγώ τη Μαρία απέναντι απο το Τεχνόπολις και οφείλω να ομολογήσω οτι δουλέυει τα λεφτά που ζητάει!
Θεωρώ οτι είναι μέτριας προς καλής εμφάνισης με ειδίκευση στη πίπα, καθώς το μασαζ είναι πιο πολύ χάιδεμα όπως έχουν πει και οι προηγούμενοι αλλά αυτό που σε καθηλώνει είναι ο χαρακτήρας της Μαρίας!
Ευγενικότατη, χαμογελαστή, ομιλητική, και πάνω απο όλα περιποιητική οσο δεν πάει!
με σκούπιζε και με ξανασκούπιζε μέχρι το μποξεράκι έσκυψε να μου φορέσει φεύγοντας...
Παντα με χαμόγελο!

Στειλε σε πμ ένα τηλ και σε εμάς αδερφέ.

Για την παρακάτω κοπέλα που την λένε κ αυτή Μαρία αλλά είναι κάπου στο Μασταμπα ξέρει κανεις κάτι; Τηλέφωνο;
 

Freddo Espresso

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2015
Μηνύματα
525
Like
782
Πόντοι
86
Εδώ την φοιτήτρια την έχει δοκιμάσει κανεις;
Φωτό αληθινή; Ποσά ζητάει;

Δες κάτω τις κριτικές για τον αριθμό
 

Makakoscrete

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2018
Μηνύματα
174
Κριτικές
1
Like
100
Πόντοι
1
Στειλε σε πμ ένα τηλ και σε εμάς αδερφέ.

Για την παρακάτω κοπέλα που την λένε κ αυτή Μαρία αλλά είναι κάπου στο Μασταμπα ξέρει κανεις κάτι; Τηλέφωνο;
Ορίστε η αγγελία της!
Ακριβώς 2 σελίδες πιο πριν υπάρχει!!!!
 

lefterpap

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2019
Μηνύματα
85
Like
58
Πόντοι
0
Καλημερα καυλιαρηδες..καλο ειναι αυτες τις μερες να περιορισουμε τις επισκεψεις μας σε πουτανες,μασατζιδικα κλπ..πανω απ ολα η υγεια μας...κι αν πετυχει η μαλακια τυφλα να χει το γαμησι
 

Al_Kapone15

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2017
Μηνύματα
77
Like
49
Πόντοι
0
Ορίστε η αγγελία της!
Ακριβώς 2 σελίδες πιο πριν υπάρχει!!!!

Για να μην μπερδεύεστε, Η μαρία στον μασταμπά είναι αυτή:


Και η Μαρία στην Αμμουδάρα απέναντι απο το τεχνόπολις είναι όλες οι αγγελίες με προφίλ pussy_cat .


Έχει πολλές αγγελίες με διαφορετικά νούμερα (δεν ξέρω γιατί) αλλά είναι η ίδια.
 

Manolis8

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2019
Μηνύματα
241
Like
327
Πόντοι
21
Συναγωνιστές από αυτά που έχουν πει τι έχετε καταλάβει θα ανοίξουν από Δευτέρα όσα κάνουν μασάζ Κέντρα αισθητικής κτλ ή αργότερα;
 

lefterpap

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2019
Μηνύματα
85
Like
58
Πόντοι
0
Καλησπέρα καυλιαρηδες..πηγε κανεις για μασαζακι τωρα που ξανανοιξαν τα μαγαζια?υπαρχει τιποτα νεο στην αγορα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom