Νέα

Ροζ κύκλωμα: Οι 16χρονες, οι στρατολόγοι και ο «τιμοκατάλογος»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα rokos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 281
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.518
Κριτικές
64
Like
5.076
Πόντοι
7.786
μπιτζα ειναι τα παντα αυτες επηρεαζονται και για ενα καλυτερο αυριο πανε αλλου και πολλε το κανουν για τα λεφτα και το ευκολο χρημα  
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.518
Κριτικές
64
Like
5.076
Πόντοι
7.786
αυτες οι μπιζνες για να γινουν τυπε και  να ανακλυφτον απο καποου σπανε  ποτε δεν γινεται με το αζημειοωτο
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.907
Κριτικές
38
Like
4.962
Πόντοι
2.696

AK1925

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
265
Κριτικές
11
Like
999
Πόντοι
371
Ετσι,, καταλαβετε καποιοι τι στηριζετε εδω μεσα

Για πες μας ρε φιλε τι στηριζουμε εμεις και δεν το στηριζεις εσυ; Γιατι εγω τουλαχιστον σχεσεις με μπουρδελα δεν εχω, ουτε και πηγαινω. Ουτε ερωτησεις στα νηματα τους κανω, ουτε κριτικες γραφω. Οι ανεξαρτητες (που λεει ο λογος σε καποιες περιπτωσεις) που ερχονται κατα κυριο λογο στα Χανια και βλεπω κι εγω μεταξυ αλλων ειναι μια πολυ πιο ελευθερη κατασταση απο τις κοπελες που κλεινουν καποιοι με τη βια ουσιαστικα σε ενα δωματιο για να τις γαμανε 30 μαντραχαλοι την ημερα. Αλλα αυτη ειναι απλα η γνωμη μου. Ο καθενας ο,τι νομιζει...
 

Επισκέπτης
Η κοινωνια ειναι ωριμη για καταργηση-απαγορευση των μπουρδελων. Δηλαδη αγγλικο συστημα. Αλλα το θεμα ειναι τι γινεται με τους πεινασμενους μουσουλμανους που δε μπορουν να δωσουν πανω απο 15-20 ευρω για να εκτονωθουν.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
Ο κολλητος μου στη ΓΑΔΑ λεει οτι ανακρινουν τον "Κωστα" για να μαθουν τους συνεργατες του που γραφουν κριτικες κλπ.

Κοριτσια και τσατσαδες ειναι μεσα. Εκαναν ντου στα διαμερισματα που τις ειχαν κλεισμενες, Ιουλιανου και αλλου.

Την καταγγελια εκανε η μανα μιας κοπελας. Η αστυνομια ειναι αποφασισμενη να καθαρισει ολη την πιατσα. Ξερουν τα παντα για τους παντες. Μενει να δωσει εντολη ο Χρυσοχοιδης. Ερεισματα ειναι ευκολο να βρεθουν.

Η προβλεψη μου ειναι οτι θα το παει λαου λαου η ΝΔ γιατι φοβουνται τους λαθρο που θα μεινουν αγαμητοι. Δηλαδη καθε μερικους μηνες θα πιανουν καποιους.
Ολα τα πάνε λάου λάου π.χ. στα Εξάρχια σιγά σιγά κλείνουν της καταλήψεις.
  Σχετικά με το θέμα μας,όπως κατάλαβα αυτοί που έπιασαν ήταν οι ιδιοκτήτες της μοντελοαλυσίδας.
  Εγώ πάντος (έχω βέβαια κοντά ενάμιση χρόνο να πάω Ελλάδα) δεν είδα να κρατάνε στη μοντελοαλυσίδα καμία με λουράκι,δε λέω η συμπεριφορά των τσατσάδων ήταν άθλια καθώς και πολλών από της κοπέλες αλλά δεν είδα καμία να μην έχει όρεξη να πάρει πελάτες.Ούτε και πολύ πιτσιρίκια είδα στα πηδηχτήρια.Μήπως υπερβάλουν?και απλός τους έκλεισαν οι ανταγωνιστές τους?Δεν είμαι σίγουρος γιά τίποτα.Ας γράψει κάποιος που ξέρει  :)
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

Επισκέπτης
Ολα τα πάνε λάου λάου π.χ. στα Εξάρχια σιγά σιγά κλείνουν της καταλήψεις.
  Σχετικά με το θέμα μας,όπως κατάλαβα αυτοί που έπιασαν ήταν οι ιδιοκτήτες της μοντελοαλυσίδας.
  Εγώ πάντος (έχω βέβαια κοντά ενάμιση χρόνο να πάω Ελλάδα) δεν είδα να κρατάνε στη μοντελοαλυσίδα καμία με λουράκι,δε λέω η συμπεριφορά των τσατσάδων ήταν άθλια καθώς και πολλών από της κοπέλες αλλά δεν είδα καμία να μην έχει όρεξη να πάρει πελάτες.Ούτε και πολύ πιτσιρίκια είδα στα πηδηχτήρια.Μήπως υπερβάλουν?και απλός τους έκλεισαν οι ανταγωνιστές τους?Δεν είμαι σίγουρος γιά τίποτα.Ας γράψει κάποιος που ξέρει  :)
δεν αφησαν κοπελα να φυγει για να παει στην κηδεια του πατερα της. Ετσι λεει μια πηγη. Αλλα απο την αστυνομια μαθαινω οτι τους παρακολουθουσαν καιρο και εκαναν εφοδο σε σπιτια. Περισσοτερα και εγκυροτερα απο εμενα δε νομιζω να γνωριζει κανεις γιατι τα διασταυρωνω απο πολλες πηγες.
 

Επισκέπτης
Ναι συμφωνω μπορει να εφαρμοστει στρατηγικη Εξαρχειων στα μπουρδελα
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
δεν αφησαν κοπελα να φυγει για να παει στην κηδεια του πατερα της. Ετσι λεει μια πηγη. Αλλα απο την αστυνομια μαθαινω οτι τους παρακολουθουσαν καιρο και εκαναν εφοδο σε σπιτια. Περισσοτερα και εγκυροτερα απο εμενα δε νομιζω να γνωριζει κανεις γιατι τα διασταυρωνω απο πολλες πηγες.
Κάποιες τσατσάδες που ήξερα και πριν δούλευαν εκεί και μετά σε άλλα πηδηχτήρια,μίλαγαν πάντος με όχι καλά λόγια για της συνθήκες εργασίας στη Μοντελοαλυσίδα.Ελεγαν ότι της έβαζαν να δουλεύουν διπλοβάρδιες αν δεν υπήρχε άλλη υπερησία (ενώ είχαν δουλέψει προ'ι'νή βάρδια της έβαζαν να δουλέψουν και την απογευματινή,και αν έλεγαν όχι τους έλεγαν τον πούλο :2funny:και απειλούσαν ότι θα της έδιωχναν).
  Πάντος δεν είδα να κρατάνε καμία με το ζόρι.Μου είχε κάνει εντύποση ότι κάποιες από της κοπέλες δεν με δεχόντουσαν κιόλας  :2funny:γιατί ερχομενος από Ρωσσία κορό'ι'δευα της Μολδαβές  :2funny:.Αν δούλευαν με τη βία πως θα μπορούσαν να μη με δέχονται? :2funny:.Πολύ πιθανόν το ρεπορτάζ να είναι λιγάκι τραβηγμένο.Π.χ. την Αυρόρα την είχα δει στο γκάζι όχι μία φορά με φίλες της και δεν την κράταγε κανένας με κανένα λουράκι,η Άννα ιλόνα ερχόταν με τήν παλιά Bmw που είχε,η Ρενάτα με ένα Audi A4 station vagon.Τώρα αν είχαν κάποια άλλη που την κράταγαν με τη βία δεν μπορώ να το ξέρω?Γράφω τι είδα.
 

Old Devil

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
8.784
Κριτικές
11
Like
603
Πόντοι
376
φταίνε και οι μπουρδελιάριδες που όταν βλέπουν 15χρονο η κοπέλα που είναι ετοιμη ξέρω γω να βάλει τα κλάμματα δεν πάνε στους μπάτσους.
δεν είναι ανάγκη να πεις ότι πήγες και την είδες σαν πελάτης....

κουκούλα και κάρφωμα στους μπάτσους κατευθείαν  :kneel: :kneel: :kneel:
 

jik

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Απρ 2006
Μηνύματα
233
Κριτικές
28
Like
2.224
Πόντοι
2.411
Τσαρκαρω τουλαχιστον μια φορα τη βδομαδα,νυχτερινη βαρδια,ποτε δεν εχω δει κατω των 22-23 ετων.Και ολες σχεδον ειναι παλιες,πανω απο 2 χρονια.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.518
Κριτικές
64
Like
5.076
Πόντοι
7.786
δν σημαινει οτι παντου υπαρχουν τετοιες κοπελες απλως και αυτες ειναι μερικες θυματα επιλογων τους και της φτωχιας και αλλες βγαζουν λεφτα διοτι ξερουν οτι υπαρχει χρημα 
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.968
Κριτικές
14
Like
3.898
Πόντοι
2.777

όχι δεκαεξάχρονη, αλλά το χωνευτήρι της Φυλής έχει σιφόνι που τραβάει από παντού.
η θλιβερή αλήθεια είναι ότι ο άρρωστος πελάτης γουστάρει περισσότερο να 'βιάσει' επί πληρωμή το ανήλικο με την κάλυψη και την ανωνυμία. Ελπίζω, εύχομαι ότι κάτι θα ανακαλυφθεί και θα ξεβρωμίσει λίγο με αυτή την αποκάλυψη και τις δράσεις των υπηρεσιών.
 
  • Like
Αντιδράσεις: AK1925

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
25
Like
1.821
Πόντοι
2.537
τυπε εγω πριν καμια 10αρια χρονια στη φυλης επεσα πανω σε ενα γυφτακι 40 κιλα θα ηταν δε θα ηταν 16-17 χρονων
και με το που κανω να φυγω μου λεει η τσατσα "ναι μαλακα αντε τραβα κι εσυ να πηδηξεις τα πηγαδια"  :S

Στο μαγαζι της Φωκαιας, που μετα ειχε κλεισει λογω κρουσματος AIDS?

(μου 'χει μεινει κι εμενα μια τετοια εικονα από την εποχη που λες)
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.518
Κριτικές
64
Like
5.076
Πόντοι
7.786
η αληγθεια ειναι ο βιασμοι και θα ηταν χειροτερα αν δεν υπηρχαν τα πηδηχτυρια βαλε τοσους που ισως δεν μπορουν να εχουν σχεσεις λογο ασχημιας η ελειψης χρηματων βαλε και ποσους ξενους εχεις βαλε πολλους γερους
 

Sfirokopos

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2012
Μηνύματα
677
Like
158
Πόντοι
6
διαβαζω απο αρκετους εδω οτι δεν ειδαν καμοια να την κραταει καποιος με το ζορι και οτι κυκλοφορουν εξω μια χαρα χωρις χαλιναρι κτλ...
υπαρχουν ολλοι τροποι να τους βαλει καποιος χαλιναρι κυριοι
πρωτον στους περισσοτερους μη πω σε ολους τους οικους υπαρχουν καμερες (ip)
παρακολουθουν ανα πασα ωρα και στιγμη ποσοι μπαινουν στον οικο και ποσοι απ αυτους μπαινουν στο δωματιο...το να διωξουν εναν οκ...αμα ομως γινει πολλες φορες θα εχουν θεμα ...και τα κοριτσια και καποιες φορες η τσατσα που τυχαινει να ειναι το τσιρακι της ...εργοδοσιας...
δευτερον ..καμια τους δεν μπορει να γνωριζει αν ο καθε πελατης που μπαινει ειναι πελατης η βαλτος απο καποιους να δει συμπεριφορες των κοριτσιων και να πραξει αναλογως δινοντας τους στα αφεντικα οποτε αναγκαστικα δεχονται τους παντες ασχετα αν βγαινουμε εμεις εδω μεσα μετα και κραζουμε αποκαλοντας τες κομοδινα και παλτα και φολες..
ποσα κοριτσια εχουν χαθει απο την πιατσα και αναρωτιομαστε που ειναι...ποιο χαντακι η ποιος βυθος θα τα φιλοξενει;;
ποσες απο τα κοριτσια εχουν τα χαρτια τους στα χερια τους;...αδειες παραμονης διαβατηρια...
σιγουρα καμια...τα εχουν στα χερια τους οι εργοδοτες τους για να τις κρατανε η η τσατσα στον οικο για να μη γινει καμοια στραβη
και κλεινω το μονολογο μου αναρωτομενος αν απειλουν και τη σωματικη ακεραιοτητα των οικογενειων των κοριτσιων σε περιπτωση που καμοια τους παει να ξεφυγει
βεβαια ολα αυτα τα γραφω ισως επειδη βλεπω πολλες αστυνομικες ταινιες...ετσι θα πουν καποιοι..
τι να κανουμε ;;...μακαρι να ειναι ετσι ...κι ας με πουν βλαμενο
 
  • Like
Αντιδράσεις: AK1925

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom