Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (2 μέλη και 15 επισκέπτες)

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
Δεν διαπιστωσα (προσωπικα)κατι να αλαξε στα ιδρυματα που ειμαι "φιλος"μετα το προ τριμηνου εμπαργκο,αλλα δεν διαβασα και καμμια αναλυση εδω για τα αποτελεσματα του!!
Κατα συνεπεια δεν συμετεχω σε νεο αγωνα, σε τοσο συντομο χρονο,διοτι εχω και προβλημα με τα στερητικα που μου εμφανιζονται. :headbang: :headbang: :headbang:

καλη τυχη ευχομαι..........
 

master.ioannis

Μέγας
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.557
Κριτικές
26
Like
499
Πόντοι
4.195
και εξακολουθεί να είναι 80άρι;
ρε μαλάκες ... κάντε όλοι μαζί μια διαμαρτυρία να το ρίξουμε στην 70άρα.
που να πας σε αυτο στη μεσογειων που ζητανε μεχρι και 100αρικο.θα χασεις την μπαλα!!!
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
12
Πόντοι
766
Ιblis, όπως έχω ξαναπεί, το εμπάργκο πρέπει να είναι σχεδιασμένο. Να πηγαίνουμε, να κοιτάμε, να ρωτάμε την τιμή και μόλις λένε 80άρι να σηκωνόμαστε να φύγουμε είμαστε δεν είμαστε τακτικοί του μαγαζιού!
Ακόμα δηλαδή και οι τακτικοί πρέπει να το κάνουν αυτό (για να μην πω περισσότερο αυτοί).

Έρχονται δύσκολες εποχές...πρέπει να κρατάμε οικονομικές δυνάμεις για να συνεχίσουμε το σπορ.
σωστα , αλλα αναποφεκτα καποια στιγμη αυτο το
"βλεπετε και μην αγγιζετε" θα μας δημιουργησει ΟΡΜΕΣ
πρεπει να προτεινουμε εναλλακτικο τροπο εκτονωσης.
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
12
Πόντοι
766
Δεν διαπιστωσα (προσωπικα)κατι να αλαξε στα ιδρυματα που ειμαι "φιλος"μετα το προ τριμηνου εμπαργκο,αλλα δεν διαβασα και καμμια αναλυση εδω για τα αποτελεσματα του!!
Κατα συνεπεια δεν συμετεχω σε νεο αγωνα, σε τοσο συντομο χρονο,διοτι εχω και προβλημα με τα στερητικα που μου εμφανιζονται. :headbang: :headbang: :headbang:

καλη τυχη ευχομαι..........
ΚΑΛΑ κι εγω που ξερω κατι cg που κανουν μασαζ και λεβελς
δε σου στελνω τα τηλεφωνα ,χαχαχαχαχαχαχαχα!!!
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
σωστα , αλλα αναποφεκτα καποια στιγμη αυτο το
"βλεπετε και μην αγγιζετε" θα μας δημιουργησει ΟΡΜΕΣ
πρεπει να προτεινουμε εναλλακτικο τροπο εκτονωσης.
τράβα στο διπλανό στούντιο. μην μου πεις πως μπορείς να τελειώσεις μόνο πάνω σε κρεβάτι μασάζ.
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
12
Πόντοι
766
τράβα στο διπλανό στούντιο. μην μου πεις πως μπορείς να τελειώσεις μόνο πάνω σε κρεβάτι μασάζ.
ρε οπου και να παω θελω μια ωρα , τα 3/4 δε με φτανουν.
το στουντιο δε συμφερει , η ωρα κανει 200 ,
προτιμω τα cg ως εναλλακτικη...
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Δεν διαπιστωσα (προσωπικα)κατι να αλαξε στα ιδρυματα που ειμαι "φιλος"μετα το προ τριμηνου εμπαργκο,αλλα δεν διαβασα και καμμια αναλυση εδω για τα αποτελεσματα του!!
Κατα συνεπεια δεν συμετεχω σε νεο αγωνα, σε τοσο συντομο χρονο,διοτι εχω και προβλημα με τα στερητικα που μου εμφανιζονται. :headbang: :headbang: :headbang:

καλη τυχη ευχομαι..........
σιγά το εμπάργκο που έγινε. Αφού την ίδια στιγμή είχαμε ανταποκρίσεις από το μέτωπο. Χι-Χα!
έχουμε ένα όπλο και δεν το χειριζόμαστε...
τελευταία φορά που έκανα στουντιότσαρκα βουλιαγμένης και Καλλιρόης βαράγανε μύγες. Σκέψου να μπουνε μέσα 8-10 νοματαίοι σε μια μέρα και μόλις ακούνε 50ρικο να τους λένε με 40 θα έμενα και να φεύγουνε. ΟΛΟΙ όμως!
και η αντιστοιχία στις μασαζερί στο 70άρι. Σε δύο μήνες θα το κάνουνε 90άρι. Πάλι οκ θα πεις; Γιατί; Επειδή εδώ μέσα αρέσει σε κάποιους να δίνουνε 180-200;
χαλαρώστε ρε σεις. Σκεφτείτε πόσες ώρες δουλέψατε για να τα δώσετε στις ψωριάρες που τα παίρνουνε σε μισή ώρα!
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
ρε οπου και να παω θελω μια ωρα , τα 3/4 δε με φτανουν.
το στουντιο δε συμφερει , η ωρα κανει 200 ,
προτιμω τα cg ως εναλλακτικη...
καλά ...κοιτα να δεις...εσύ έχεις και εργαλείο. Εγώ που είμαι μικροτσούτσουνος τελειώνω γρήγορα ... πάνω στο 3λεπτο.
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
ΚΑΛΑ κι εγω που ξερω κατι cg που κανουν μασαζ και λεβελς
δε σου στελνω τα τηλεφωνα ,χαχαχαχαχαχαχαχα!!!
μπαρμπούτσαλα ξέρεις. Αν ήξερες θα μου τα είχες δώσει και μένα ρε.... δεν ντρέπεσαι να μη δ΄νεις στο λαό που ζητάει αν και ψωμολυσσάει...
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
12
Πόντοι
766
μπαρμπούτσαλα ξέρεις. Αν ήξερες θα μου τα είχες δώσει και μένα ρε.... δεν ντρέπεσαι να μη δ΄νεις στο λαό που ζητάει αν και ψωμολυσσάει...
δες πμ , αλλα θα το δινεις μονο σε οσους κανουν εμπαργκο , οκ?
λαγαρα ακους? :2funny:
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
Οπου ναναι θα σκασει μυτη ο παπας με το φραγγελιο και θα μας πλακωσει που σπαμαρουμε τον οικο του πατ οπ της ενημερωσης θελω να πω... :rockon: :rockon: :rockon:
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
Και σημερα νομιζω οτι θα ειναι βλαβερη για το αναπνευστικο η γυρα στο πενταγωνο της μαλαξης και της χαρας......

μηπως υπαρχει καμμια ανταποκριση απο το εν λογω μετωπο?????
 

jokat

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα...καλη χρονια.Δε γραφω συχνα...μια απορια εχω αν ξερει κανενας..
Στη καραισκου εκλεισε???
σημερα περασα και απο φιλωνοε 19 και δεν ανοιγε καμια...Καμια πληροφορια??
για να περασει η ωρα παντως πηγα θησεως 31 και η αντζελα με 60 εκανε μασαζακι με φραπεδακι..
θα κανανε απογραφη για το τελος του χρονου
 

Επισκέπτης
Και σημερα νομιζω οτι θα ειναι βλαβερη για το αναπνευστικο η γυρα στο πενταγωνο της μαλαξης και της χαρας......

μηπως υπαρχει καμμια ανταποκριση απο το εν λογω μετωπο?????


ναι δεν ακουγονται καλα τα πραγματα

απο zoogla.gr

Επιχείρηση-σκούπα στα Εξάρχεια

Την ίδια ώρα, επιχείρηση-σκούπα γίνεται στα Εξάρχεια, όπου έχουν γίνει 72 προσαγωγές υπόπτων. Μάλιστα, στην οδό Στουρνάρη σημειώθηκαν επεισόδια μεταξύ αστυνομικών και ομάδας νεαρών, με τους πρώτους να κάνουν χρήση δακρυγόνων.

Οι προσαχθέντες έχουν οδηγηθεί στην Ασφάλεια όπου εξετάζονται.

Αστυνομικές δυνάμεις πραγματοποιούν ελέγχους πόρτα – πόρτα ψάχνοντας το υλικό που έχουν καταγράψει οι κάμερες ασφαλείας, ενώ εντοπίστηκε ένα ύποπτο κόκκινο αυτοκίνητο στην οδό Νοταρά, το οποίο μεταφέρθηκε με γερανό στα εγκληματολογικά εργαστήρια.





 

NikosShell

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.004
Like
2
Πόντοι
16
Και σημερα νομιζω οτι θα ειναι βλαβερη για το αναπνευστικο η γυρα στο πενταγωνο της μαλαξης και της χαρας......

μηπως υπαρχει καμμια ανταποκριση απο το εν λογω μετωπο?????
Όλα καλά είναι στο κέντρο , γύρισα από κει κατά τις 12 παρα .Στουρνάρι και Σολωμού ήσυχα , μονο τα εξάρχεια έχουν αποκλείσει μάλλον
 

jipiripo6

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2007
Μηνύματα
31
Like
12
Πόντοι
0
Ψάχνω απεγνωσμένα το τηλ. της Ξενοπούλου. Βοήθεια συνάδελφοι να μήν τρέχω τζάμπα μέσα στπ κρύο.
 

1965neo

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2008
Μηνύματα
414
Like
185
Πόντοι
1
Εχει κανεις προταση για Β.Προαστια με καλα τεμαχια
 

michael_ath31

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2008
Μηνύματα
203
Like
0
Πόντοι
1
μηπως ξερει κανεις που πηγε η ελενη απο οριμου????
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom