Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 191K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (0 μέλη και 16 επισκέπτες)

GSAKKI

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2010
Μηνύματα
2.777
Κριτικές
1
Like
209
Πόντοι
36

Συνημμένα

  • 33.jpg
    33.jpg
    25,1 KB · Εμφανίσεις: 20

hounik

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Δεκ 2005
Μηνύματα
614
Κριτικές
25
Like
87
Πόντοι
5.765
Αστραψε και βροντηξε ο Χοντρος στου Ρεντη συμφωνα με τους ΑΡΔ...μια χαρα τους τα ειπε μονο πουθενα δεν ειδα αυτοκριτικη γιατι ολοι αυτοι οι αδιαφοροι μισθοφοροι δεν ηρθαν μονοι τους.

Καποιος τους εφερε και καποιος καταντησε την ομαδα σουπερ μαρκετ των μανατζερ...ας ειναι.Οτι εγινε δεν μπορει να αλλαξει...ας δουμε αν εμαθες Χοντρε απο τα λαθη σου και το κυριοτερο αν εισαι διατεθειμενος να τα διορθωσεις.

Και οχι δεν χρειαζεται τρελο πακτωλο εκ ευρω...το μονο που χρειαζεται ειναι να παρεις ενα τεχνικο διευθυντη της προκοπης ο οποιος θα σου υποδειξει τον προπονητη και μαζι θα κανουν το ξεσκαρταρισμα και τις μεταγραφες.
[/quote
Αστραψε και βροντηξε ο Χοντρος στου Ρεντη συμφωνα με τους ΑΡΔ...μια χαρα τους τα ειπε μονο πουθενα δεν ειδα αυτοκριτικη γιατι ολοι αυτοι οι αδιαφοροι μισθοφοροι δεν ηρθαν μονοι τους.

Καποιος τους εφερε και καποιος καταντησε την ομαδα σουπερ μαρκετ των μανατζερ...ας ειναι.Οτι εγινε δεν μπορει να αλλαξει...ας δουμε αν εμαθες Χοντρε απο τα λαθη σου και το κυριοτερο αν εισαι διατεθειμενος να τα διορθωσεις.

Και οχι δεν χρειαζεται τρελο πακτωλο εκ ευρω...το μονο που χρειαζεται ειναι να παρεις ενα τεχνικο διευθυντη της προκοπης ο οποιος θα σου υποδειξει τον προπονητη και μαζι θα κανουν το ξεσκαρταρισμα και τις μεταγραφες.
Ας ελπίσουμε ότι θα μάθει από τα λάθη του ο Πρόεδρος και να δώσει τα κλειδιά των αποδυτηριων στον επόμενο προπονητή. Και τα καλόπαιδα που του ρουφιανευουν οτι ο προπονητής έτσι η ο προπονητής αλλιώς.....να τα στείλει σπίτι τους και να μην τα χαϊδεύει.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.816
Κριτικές
1
Like
31.616
Πόντοι
8.006
Το καλύτερο απ' αυτά που είπε ο μεγάλος μας πρόεδρος είναι "Το πρόστιμο για το ματς με τον Παναθηναϊκό είναι 200.000 και 200.000 πρόστιμο για την Λιβαδειά. Και όλα τα λεφτά θα πάνε στον Ερασιτέχνη Ολυμπιακό. Γιατί εκεί οι αθλητές που ζουν με τα λίγα αγαπούν τον θρύλο και τον κόσμο του, πολύ περισσότερο απ’ ότι εσείς."
:rockon:
Ναι. Ισα ισα για να αναρωτιουνται οι ξενοι παικτες του Ολυμπιακου, "σε τι παραφρονες εχουμε ερθει να παιξουμε". Που απαγορευεται να φερεις μια ισοπαλια σε κλασικο ντερμπι. Γιατι? Γιατι ετσι, ειμαστε Ολυμπιακος.
Υποθετω οτι στην Αγγλια αν φερει η Μαντσεστερ Γιουναιτεντ μια ισοπαλια με την Τσελσι εντος και με την Στόουκ εκτός, θα φανει λογικο στους εγγλεζους να μπει μισο εκατομμυριο προστιμο.

Μια χαρα σας τα ελεγε ο Κατανετς. Ψυχωτικοι.
 

Επισκέπτης
Ναι. Ισα ισα για να αναρωτιουνται οι ξενοι παικτες του Ολυμπιακου, "σε τι παραφρονες εχουμε ερθει να παιξουμε". Που απαγορευεται να φερεις μια ισοπαλια σε κλασικο ντερμπι. Γιατι? Γιατι ετσι, ειμαστε Ολυμπιακος.
Υποθετω οτι στην Αγγλια αν φερει η Μαντσεστερ Γιουναιτεντ μια ισοπαλια με την Τσελσι εντος και με την Στόουκ εκτός, θα φανει λογικο στους εγγλεζους να μπει μισο εκατομμυριο προστιμο.

Μια χαρα σας τα ελεγε ο Κατανετς. Ψυχωτικοι.

Οι καλυτεροι ειναι ψυχωτικοι με την επιτυχια τυπε....γιαυτο ο Ολυμπιακος ειναι Θρυλος και εσεις ειστε Κουλα.
 

dleivas

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2009
Μηνύματα
3.541
Κριτικές
4
Like
450
Πόντοι
36
Ναι. Ισα ισα για να αναρωτιουνται οι ξενοι παικτες του Ολυμπιακου, "σε τι παραφρονες εχουμε ερθει να παιξουμε". Που απαγορευεται να φερεις μια ισοπαλια σε κλασικο ντερμπι. Γιατι? Γιατι ετσι, ειμαστε Ολυμπιακος.
Υποθετω οτι στην Αγγλια αν φερει η Μαντσεστερ Γιουναιτεντ μια ισοπαλια με την Τσελσι εντος και με την Στόουκ εκτός, θα φανει λογικο στους εγγλεζους να μπει μισο εκατομμυριο προστιμο.

Μια χαρα σας τα ελεγε ο Κατανετς. Ψυχωτικοι.
φετος ο ολυμπιακος δεν κερδισε κανενα ντερμπι.αυτο δεν ειναι ψυχωτικο,ειναι η πραγματικοτητα.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.816
Κριτικές
1
Like
31.616
Πόντοι
8.006
Οι καλυτεροι ειναι ψυχωτικοι με την επιτυχια τυπε....γιαυτο ο Ολυμπιακος ειναι Θρυλος και εσεις ειστε Κουλα.
Γιατι τοτε δεν τους βαζετε ενα πιστολι στον κροταφο για να κερδιζουν καθε φορα τύπε? Θρύλος ειστε αφού.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.816
Κριτικές
1
Like
31.616
Πόντοι
8.006
και στην τουμπα 0-3,αλλα με τον παοκ,δεν υπαρχει ντερμπι.σε λιγο θα μας πεις για τ big 4 τυπε :2funny: :2funny:
Α συγνωμη, εννοουσες απλως οτι δεν κερδισε Παναθηναικο και ΑΕΚ. Εγω παντως ειδα οτι τα προστιμα πεσανε μετα τον Λεβαδειακο.
 

dleivas

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2009
Μηνύματα
3.541
Κριτικές
4
Like
450
Πόντοι
36
Α συγνωμη, εννοουσες απλως οτι δεν κερδισε Παναθηναικο και ΑΕΚ. Εγω παντως ειδα οτι τα προστιμα πεσανε μετα τον Λεβαδειακο.
η σταγονα που ξεχειλισε το ποτηρι ηταν.για μενα,πρεπει να μεινει μονο το τερμα και ο ανσαριφασρντ.ολοι οι αλλοι,τον πουλο.τετοια αδιαφορια απαγορευεται να υπαρχει στον ολυμπιακο.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.816
Κριτικές
1
Like
31.616
Πόντοι
8.006
η σταγονα που ξεχειλισε το ποτηρι ηταν.για μενα,πρεπει να μεινει μονο το τερμα και ο ανσαριφασρντ.ολοι οι αλλοι,τον πουλο.τετοια αδιαφορια απαγορευεται να υπαρχει στον ολυμπιακο.
Ρε τύπε θελεις να μιλησουμε σοβαρα? Ποια αδιαφορία? Δεν θελουν οι συγκεκριμενοι παικτες να κερδιζουν? Καμμενοι ειναι ομως. Πηρατε τον Χασι και τους κατεστρεψε το καλοκαιρι, και τωρα πληρωνουν αυτοι τα προστιμα επειδη δεν μπορουν να παρουν ανασα μετα το σπριντ. Ενω ο Χασι ξεκοκκαλιζει την αποζημιωση. Εγω αν ημουν παικτης του Ολυμπιακού θα τα ειχα παρει στο κρανιο παντως. Ρε Μαρινακη, μου εφερες τον καραγκιοζη προπονητη, με έκαψε, χανω κασέ απο το μελλοντικο συμβολαιο μου, και ερχεσαι απο πανω να με βριζεις και να μου βαζεις προστιμο? Εχω αδικο?
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
14.046
Like
30.234
Πόντοι
6.056
Ρε τύπε θελεις να μιλησουμε σοβαρα? Ποια αδιαφορία? Δεν θελουν οι συγκεκριμενοι παικτες να κερδιζουν? Καμμενοι ειναι ομως. Πηρατε τον Χασι και τους κατεστρεψε το καλοκαιρι, και τωρα πληρωνουν αυτοι τα προστιμα επειδη δεν μπορουν να παρουν ανασα μετα το σπριντ. Ενω ο Χασι ξεκοκκαλιζει την αποζημιωση. Εγω αν ημουν παικτης του Ολυμπιακού θα τα ειχα παρει στο κρανιο παντως. Ρε Μαρινακη, μου εφερες τον καραγκιοζη προπονητη, με έκαψε, χανω κασέ απο το μελλοντικο συμβολαιο μου, και ερχεσαι απο πανω να με βριζεις και να μου βαζεις προστιμο? Εχω αδικο?

Εν μέρει εχεις δικιο, αλλα ειναι δυνατόν να είναι καμένοι όλοι η ομάδα;;
 

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166
Τα πολλα λογια ειναι φτωχεια, ο Ολυμπιακος κατεβηκε στο πρωταθλημα χωρις να εχει κανει προετοιμασια που την τελευταια φορα αυτο εγινε το 1988 και οι μεγαλυτεροι θυμαστε την καταληξη
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.816
Κριτικές
1
Like
31.616
Πόντοι
8.006
Εν μέρει εχεις δικιο, αλλα ειναι δυνατόν να είναι καμένοι όλοι η ομάδα;;

Αν ηταν ολοι και εντελως, θα ειχαν τερματισει δωδεκατοι. Αλλά συνολικα εχει γινει μεγαλη ζημια απο το καλοκαιρι. Οπότε μαλλον οι ανοησιες του Μαρινακη, γινονται για να καλυψει τη δικη του ευθυνη. Σαν το παιδακι που σπαει το βαζο και ουρλιαζει για να μην το μαλωσουν οι γονεις του.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.816
Κριτικές
1
Like
31.616
Πόντοι
8.006
Αναρωτιεμαι ομως. Ενας παικτης του Ολυμπιακου δεν βρεθηκε να του πει "τι μαλακιες ειναι αυτες που μας λες? Μας εφερες προπονητη ενα χρέπι και τωρα σου φταιμε εμεις και μας κατηγορεις οτι τρωμε και προπονητες κιολας? Σαλτα και γαμησου που θα σε πληρωσουμε κιολας".

Προσωπικοτητα δεν εχει κανενας τους? Καθονται και ακουνε τις μαλακιες σαν παιδακια του δημοτικου? Τοση αναγκη τον εχουνε? Αλλά γλωσσα ξερουν οι ποδοσφαιριστες να βγαζουνε μονο οταν πανε σε αλλη ομαδα. Κοτάρες.
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
16
Πόντοι
5.775
Οι καλυτεροι ειναι ψυχωτικοι με την επιτυχια τυπε....γιαυτο ο Ολυμπιακος ειναι Θρυλος και εσεις ειστε Κουλα.
Την πρωτη χρονια που δεν ειχες κορακια εφαγες μια πουτσα που θα την θυμασαι για τα επομενα 50 χρονια ρε καημενε.

Κουλη, βγαλε τον μποτια απο τα αποδυτηρια ακομα κλαιει το παιδι.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.816
Κριτικές
1
Like
31.616
Πόντοι
8.006
Ειδικα αυτος ο Οτζιτζα οταν φυγει απο την Ελλαδα θα μας διαφημιζει πολυ. Ηρθε ο ανθρωπος στην Ελλαδα, τον βαλανε να παιξει χωρις προετοιμασια, του διαρρηξανε το σπιτι, τον βριζουνε ολοι, τον βριζει ο προεδρος, τον αφηνει εκτος ομαδας, του βαζουνε και προστιμο. Τέλεια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom