Νέα

Τί γίνεται με Κίεβο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα scientist
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
Anyway μην την πέφτουν όλοι μαζι σε έναν και στο ποδοσφαιρο θεωρειται foul.Οπότε ας αλλάξουμε κουβέντα..

Απλά για να σταματήσω kman σταμάτα να ανφέρεις το ονομά μου γιατι με προκαλείς να απαντω..
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
Φαντασιοπληξίες !!

Κοινά ψέματα !!

Υπερβολές σε βαθμό παραμόρφωσης της πραγματικότητας.

Ανούσιοι τσακωμοί.

Εξόφθαλμη διαστρέβλωση εννοιών όπως η χρήση του όρου γκόμενα για τις 50 αποχρώσεις της πουτάνας. Βλέπε σπονσορετ, semi pro, κλπ

Επιχειρησιακά σχέδια τύπου Μπαρμπαρόσα στα bar με οδοφράγματα στις τουαλέτες για να πετύχεις τι ?? Να χρυσοπληρώσεις μια η δύο πουτάνες.

Πληρωμή εξωπραγματικών ποσών με καταστροφή της πιάτσας και παράλληλη "υπερηφάνεια" για το "επίτευγμα".

Κλπ κλπ κλπ


Για όλους αυτούς τους λόγους το συγκεκριμμένο thread απλά δεν έχει τίποτα να προσφέρει.

Ακόμη και η αποσπασματική χρήσιμη πληροφορία από καποιους αποδεδειγμένα άξιους φίλους χάνεται στον ωκαιανό  της μαλακίας.

Ο καθένας κρίνει και επιλέγει τι κάνει !!

Αντε γειά !!! :hi:
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
τυπε,τον Κμαν τον ξερουμε καμια δεκαρια χρονια, απο τοτε που πουλαγε παραμυθια οτι πηγε Λευκορωσια και σε 3 μερες γυρισε ολα τα κλαμπακια, γαμησε ολα τα γκομενακια και τον κυνηγαγε και η KGB παρακολουθωντας το internet απο το ξενοδοχειο του  :2funny: το κορυφαιο ητανε οταν του ειχανε ζητησει αποδειξεις οτι πηγε, εβγαλε (αδαης τοτε) ενα voucher ξενοδοχειου στο οποιο εκανε check in στις 12 το βραδυ και check out το επομενο πρωϊ στις 11  :2funny: :2funny: η αληθινη ιστορια ηταν οτι τον ειχε στειλει η δουλεια του υπηρεσιακο ταξιδι μερικων ωρων με διανυκτερευση, πηγε στο ξενοδοχειο, εφαγε, ηπιε, κοιμηθηκε (γιατι στη λευκορωσια δεν εχει επισημα εσκορτς) και μετα εγραφε παραμυθια και μαλακιες οτι γαμησε ολη τη λευκορωσια.

τον ξερουμε καλα επισης απο τοτε που παραμυθιαζε τον κοσμο του σαη οτι δηθεν γαμαει μονο με καμακι και ξερει τελεια τους χαρακτηρες των γυναικων και εκανε copy paste ολοκληρα σεντονια απο αλλα σαϊτ που γραφανε κανονικοι πορνοτουριστες και οταν τον ξεφτιλισαν οι χιστες του σαη το γυρισε στο ζεμπεκικο οτι γαμαει μονο με λεφτα και ειναι τοσο μπρουκλης που σκορπαει τα πεντακοσαευρα σα μαρουλοφυλλα  :uglystupid:

επισης τον ξερουμε απο τοτε που προσπαθουσε να επανελθει (μετα το ξεφτιλισμα και κραξιμο που ειχε φαει) ως δηθεν γνωστης του χαρακτηρα των πολωνεζων και οτι ταχαμου πηγαινει καθε τρεις και δυο και γαμαει οτι κινειται, αλλα ουτε τολμησε να συναντηθει με τον ιπποτη και σαν αποδειξη των μαλακισμενων θεωριων του περι ευκολων πολωνεζων που γαμιουνται με μαυρους σαν τρελες εβαζε αποσπασματα απο τσοντες (!!!) που το σεναριο τους ειναι γεια-γεια-ελα να σε γαμησω-παμε...

το ατομο ειναι βαθυτατα προβληματικο με σοβαρα ψυχολογικα θεματα και στηνει μυθους γυρω απο το προφιλ του για να αυτοεπιβεβαιωθει, οκ δεκτο μεχρι ενα σημειο και χαβαλεδιαζουμε κι ολας με τις πιπες που αραδιαζει αλλα οταν ξεπερναει τα ορια του χαβαλε και αρχιζουνε οι επαρσεις περι δασκαλου, γαμικουλα, υπεραρειου και τετοια ε αρχιζει και γυριζει λιγο το ματι μας! Και εσεις που το υποστηριζετε σκεφτειτε μηπως του κανετε κακο τελικα και τον βαζετε να υποδυεται τον ιδιο τον ψευτικο χαρακτηρα που εστησε, ξοδευοντας χρηματα τα οποια δεν εχει και δεν του περισσευουν σε καμια περιπτωση!

Με αυτα και με τα αλλα, εχει καταντησει το σαη να διωξει τους πραγματικους δασκαλους και πορνοτουριστες που εχουνε γυρισει το μισο πλανητη και μετεδωσαν γνωση και εικονες και να βαραει παλαμακια σε Κμανηδες... ελεος δλδ, πιο ξεφτιλα δε γινεται πρωτα για το σαη και δευτερο και για τα υπολοιπα μελη που πρεπει να ανεχονται την ψευτοανακυρηξη ενος φτωχομπινε που τρεχει  απο δω και απο κει για να γαμησει καμια βιζιτα μιας και δε τον πλησιαζει ουτε θυληκο κουνουπι στα 300 μετρα, σε σουπερ ηρωα!

οπως βλεπεις τυπε, τον ξερουμε αρκετα καλα τον Κμαν για να τον κραζουμε  :)

Καλά ρε τρόμπα,ποιος δε συνάντησε το Φιντελ?Δεν έχεις δει τα πόστ του για τη συνάντηση μας Κρακωβ που τον πήγα Cocco?Και μετα του είπα ξανά μερικές φορές που ξαναήρθα να συναντηθούμε αλλα δεν μπορούσε.
Για Λευκορρωσια ειναι εντελώς για τον πουτσο αυτα που γράφεις αφου ήμουνα εκεί μια βδομάδα και μάλιστα σε 3 πόλεις.
Εσύ νομίζεις οτι είσαι και βρωμιάρης σίγουρα και δεν την πατάς σαν το Dr. Love.Μπράβο βρωμιάρη.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Φαντασιοπληξίες !!

Κοινά ψέματα !!

Υπερβολές σε βαθμό παραμόρφωσης της πραγματικότητας.

Ανούσιοι τσακωμοί.

Εξόφθαλμη διαστρέβλωση εννοιών όπως η χρήση του όρου γκόμενα για τις 50 αποχρώσεις της πουτάνας. Βλέπε σπονσορετ, semi pro, κλπ

Επιχειρησιακά σχέδια τύπου Μπαρμπαρόσα στα bar με οδοφράγματα στις τουαλέτες για να πετύχεις τι ?? Να χρυσοπληρώσεις μια η δύο πουτάνες.

Πληρωμή εξωπραγματικών ποσών με καταστροφή της πιάτσας και παράλληλη "υπερηφάνεια" για το "επίτευγμα".

Κλπ κλπ κλπ


Για όλους αυτούς τους λόγους το συγκεκριμμένο thread απλά δεν έχει τίποτα να προσφέρει.

Ακόμη και η αποσπασματική χρήσιμη πληροφορία από καποιους αποδεδειγμένα άξιους φίλους χάνεται στον ωκαιανό  της μαλακίας.

Ο καθένας κρίνει και επιλέγει τι κάνει !!

Αντε γειά !!! :hi:

Εσύ γαμας μαύρες,τι σε ενδιαφέρουν τα πόστ για το Κίεβο?Απο ποτε έχεις να πας?Καμια εικοσαετια?Μαδαγασκάρη έχουν μισθούς στο δεκατο της Ουκρανίας θα βρεις καλύτερες να γαμησεις σαν εξηντάρης καλά κανεις και πας εκεί.
Θα λείψουν βέβαια οι αμπελοφιλοσοφίες σου.
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
Εσύ γαμας μαύρες,τι σε ενδιαφέρουν τα πόστ για το Κίεβο?Απο ποτε έχεις να πας?Καμια εικοσαετια?Μαδαγασκάρη έχουν μισθούς στο δεκατο της Ουκρανίας θα βρεις καλύτερες να γαμησεις σαν εξηντάρης καλά κανεις και πας εκεί.
Θα λείψουν βέβαια οι αμπελοφιλοσοφίες σου.

Εγώ γαμάω παντού επειδή μπορώ να πηγαίνω παντού, και να γαμάω παντού !! Και το κάνω μια ζωή.Ρώτα και θα μάθεις.

Οταν εγώ αλώνιζα την Ανατολική Ευρώπη αρκικά και ολο το κόσμο αργότερα εσύ μάλλον αρμεγες κατσίκες. Απο εκει μαλλον εμπνεύστηκες τα περί βαλκάνιων τσοπάνηδων και τις λοιπές παπαριές.

Δεν ξέρεις την ηλικία μου για αυτό μη γράφεις τις συνηθισμένες χαζουπερβολές σου. Αλλά και όταν φτάσω στα 60 μου θα μπορώ ακόμα να βγάζω γκόμενες έννοια και διαδικασία την οποία προφανώς αγνοείς.

Εγώ ως αμπελοφιλόσοφος ξέρω να ξεχωρίζω τη γκόμενα απο τη πουτάνα. Εσύ ως "εμπειρος μύστης" στα 43 σου προφανώς αδυνατείς !! Η θέλεις και επιμένεις να αγνοείς μια και οτι δεν πιάνει η αλεπού τα κάνει κρεμαστάρια.

Τα "παραληρήματά" σου ούτε μικρά παιδάκια δεν τα παίρνουν σοβαρά.

Κοίταξε μην μείνεις πολύ Ελλάδα γιατί θα σηκώσεις και εδώ τις ταρίφες στις πουτάνες. Εχεις προφανώς ταλέντο !!
 

koble

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2010
Μηνύματα
944
Like
913
Πόντοι
86
Η ανάλυση σταματάει εκει. Το είπες μόνος σου..Έχει 10 χρονια Ελλάδα..Ξεχνα το πλεόν δεν είναι Ουκρανεζα είναι σχεδόν Ελληνίδα.
Ειχα στο μυαλο μου βαρια περιπτωση Τοπικου πυρφορισματος! Η θεωρια καλυπτει και εξωτερικες και εσωτερικες περιπτωσεις!

(ΓΕΩΡΓΙΟΥ- ΗΜΑΡΤΟΝ ΞΑΝΑΜΑΝΑ ΗΜΑΡΤΟΝ -ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΗΜΑΡΤΟΝ ΞΑΝΑΜΑΝΑ ΗΜΑΡΤΟΝ)
Αφηστε τα Μιση και πιαστε... το Ψαρεμα!ο καθενας με τον τροπο του! αλλος με παραγαδι, αλλος με καμακι (τριαινα!)
Θεωρια ενοποιημενων πεδιων και παιγνιων!

υγ. Δωστε και συγκεντρωστε τα πορνολινκ στο λαο! Ας γινει η Λευκη Βιβλος του Σλαβικου Ερωτα!

υγ. Αρχοντα, εδω ειναι η σλαβικη συνομοταξια αλλα το ελληνικο ντι εν ει, δεν πρεπει να εχει συνορα! ο Δικεφαλος αετος δειχνει σε ανατολη και δυση!!! και με τα νυχια χτυπαει μαυρες γαζελες!
 

Target 600

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
883
Like
1.494
Πόντοι
206
χαχα πεστα ρε Χαρη ... ο κμαν τους πειραξε που ειπε για μια οτι δεν του ζητησε λεφτα ενω εχει γραψει επανηλειμμενα ποσες αλλες καθαρα πουτανες εχει παρει αναφεροντας και τις τιμες.
Εδω μπηκε καινουργιος και μολις διαβασα που εγραψε οτι γαμησε 390 γκομενες απο καμακι :helpplea:
η πολυ παρεα με τον moldo αυτο κανει θα προσθεσω :grin: /// anyway


Φίλε Τάσο, δεν αρχίσαμε καλά. Πρώτον να σου πω πως έχουμε γνωριστεί στο μαγαζί του Moldo τις γιορτές του 14/15. Έκανα λάθος που έγραψα στο προηγούμενο ποστ 13/14, μπερδεύτηκα.

Δεύτερον, που το παράξενο για έναν άντρα που από τα 16 έως τα 36, 20 χρόνια δηλαδή κάνει καμάκι, να έχει χτυπήσει αυτά τα νούμερα και εφόσον δεν πάω για 7+ μόνο? Καινούργιος δεν είμαι, διαβάζω το φόρουμε πάνω από 10 χρόνια, αλλά τον λόγο που δεν έγραφα, μόλις μου τον επιβεβαίωσες τώρα.

Τελειώνω λέγοντας πως τα λεγόμενά μου μπορεί να τα επιβεβαιώσει o Fidele, ο οποίος με γνωρίζει από το 2004. Τέλος, με τον Moldo δεν είμαστε κολλητοί, απλά είναι ένας Έλληνας στο Κισινάου, να έχεις έναν άνθρωπο να πεις μια κουβέντα, να πιεις έναν καφέ, να κάνεις μια μουνοσυζήτηση, να πας κανά ραντεβού να τις δείξεις ότι υπάρχουμε σαν Έλληνες και εκτός έδρας και να κάνεις και κανένα καμάκι. Ειλικρινά, δεν μπορώ να κατανοήσω την επίθεσή σου. Πρόσεξε, γιατί θα εκτεθείς..
 

xexe2

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
443
Like
622
Πόντοι
81
Μπράβο παιδιά.

Το γαμήσατε το thread.

Πολλοί εδώ μπαίνουμε να ανταλλάξουμε καμιά πληροφορία για μέρη που δεν βρισκόμαστε συνέχεια. Ούτε βραβείο γαμιά θα πάρουμε από εδώ ούτε τίποτα. Ας γράφει ο καθένας ότι θέλει και ας αξιολογούν μετά οι αναγνώστες. Δεν χρειάζονται αστυνομίες αλήθειας.

Λέτε ο kman είναι παθολογικός ψεύτης κτλ. Εσείς που πάτε να πείσετε τον, κατ' εσάς, παθολογικό ψεύτη να παραδεχθεί τα ψέματα τι ακριβώς διάγνωση πρέπει να σας κάνουμε? Είστε οι σερίφηδες της υπερβολής και νοιάζεστε μήπως την πατήσει κάποιος από υπερβολές του kman? Έλεος. Γράφτε τη δική σας άποψη και οι αναγνώστες θα κρίνουν, δεν είναι ηλίθιοι.

Δεν λέω να μην διαφωνήσετε, πείτε τις διαφωνίες ΜΙΑ φόρα. Εγώ πήγα Κίεβο τα είπα, είπα και τις διαφωνίες και με Dr Love και με kman. Ε άμα κάθομαι και γράφω τα ίδια συνέχεια, θα πει θέλω γιατρό.

Στο ύψος τους από τους μόνιμους ο Πάπας, ΒΠ, Glock, Σπύρος και Τάσος.
 

Target 600

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
883
Like
1.494
Πόντοι
206
Like από μένα. Δεν είμαστε για εδώ για το ποιός την έχει πιο μεγάλη, αλλά για ανταλλαγή πληροφοριών, παράθεση γεγονότων, ανταλλαγή τεχνογνωσίας, ώστε να γαμάμε όλοι όσο περισσότερο γίνεται. Δε ζητάμε πολλά. Να γαμάμε μόνο και να μας γουστάρουν και από πάνω οι γυναίκες. Απλά πράγματα. Φίλε χεχε, σε γενικές γραμμές, κατά τη γνώμη σου, αξίζει το σημερινό Κίεβο? Εγώ θα πάω σύντομα, εγραψα και πρόγραμμα, αλλά κάνεις συναγωνιστής δε σχολίασε.
 

ParisPapis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2017
Μηνύματα
4.068
Like
1.983
Πόντοι
216
Μπράβο παιδιά.

Το γαμήσατε το thread.

Πολλοί εδώ μπαίνουμε να ανταλλάξουμε καμιά πληροφορία για μέρη που δεν βρισκόμαστε συνέχεια. Ούτε βραβείο γαμιά θα πάρουμε από εδώ ούτε τίποτα. Ας γράφει ο καθένας ότι θέλει και ας αξιολογούν μετά οι αναγνώστες. Δεν χρειάζονται αστυνομίες αλήθειας.

Λέτε ο kman είναι παθολογικός ψεύτης κτλ. Εσείς που πάτε να πείσετε τον, κατ' εσάς, παθολογικό ψεύτη να παραδεχθεί τα ψέματα τι ακριβώς διάγνωση πρέπει να σας κάνουμε? Είστε οι σερίφηδες της υπερβολής και νοιάζεστε μήπως την πατήσει κάποιος από υπερβολές του kman? Έλεος. Γράφτε τη δική σας άποψη και οι αναγνώστες θα κρίνουν, δεν είναι ηλίθιοι.

Δεν λέω να μην διαφωνήσετε, πείτε τις διαφωνίες ΜΙΑ φόρα. Εγώ πήγα Κίεβο τα είπα, είπα και τις διαφωνίες και με Dr Love και με kman. Ε άμα κάθομαι και γράφω τα ίδια συνέχεια, θα πει θέλω γιατρό.

Στο ύψος τους από τους μόνιμους ο Πάπας, ΒΠ, Glock, Σπύρος και Τάσος.
ποιος το γαμησε το θρεντ ρε τυπε εκτος απο τον φιλο σου τον μυνχαουζεν-κμαν?

ποιος το μετετρεψε απο "τι τρεχει με κιεβο" σε η "πουτανα μου ειναι καλυτερη απο τη δικη σου"?

ποια πληροφορια εχει δωσει ποτε ο κμαν στο σαη σε οποιοδηποτε φορουμ? μηπως ητανε πληροφοριες οι παπαριες με τις τσοντες? ή οι τεχνικες για καμακι που διαβαζε απο κατι καμενα θρεντς του εξωτερικου και τα πουλαγε για δικα του? ασε μας τωρα με τον γελοιο
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
Μπράβο παιδιά.

Το γαμήσατε το thread.

Πολλοί εδώ μπαίνουμε να ανταλλάξουμε καμιά πληροφορία για μέρη που δεν βρισκόμαστε συνέχεια. Ούτε βραβείο γαμιά θα πάρουμε από εδώ ούτε τίποτα. Ας γράφει ο καθένας ότι θέλει και ας αξιολογούν μετά οι αναγνώστες. Δεν χρειάζονται αστυνομίες αλήθειας.

Λέτε ο kman είναι παθολογικός ψεύτης κτλ. Εσείς που πάτε να πείσετε τον, κατ' εσάς, παθολογικό ψεύτη να παραδεχθεί τα ψέματα τι ακριβώς διάγνωση πρέπει να σας κάνουμε? Είστε οι σερίφηδες της υπερβολής και νοιάζεστε μήπως την πατήσει κάποιος από υπερβολές του kman? Έλεος. Γράφτε τη δική σας άποψη και οι αναγνώστες θα κρίνουν, δεν είναι ηλίθιοι.

Δεν λέω να μην διαφωνήσετε, πείτε τις διαφωνίες ΜΙΑ φόρα. Εγώ πήγα Κίεβο τα είπα, είπα και τις διαφωνίες και με Dr Love και με kman. Ε άμα κάθομαι και γράφω τα ίδια συνέχεια, θα πει θέλω γιατρό.

Στο ύψος τους από τους μόνιμους ο Πάπας, ΒΠ, Glock, Σπύρος και Τάσος.
Οχι φίλε δεν διεκδίκησε κανείς το τίτλο του σερίφη της υπερβολής.

Ομως δεν τα λέει ενας τα περί υπερβολών και παπαριών. Τα λένε πολλοί, και πολλές φορές. Και αρκετοί από ένα σημείο και έπειτα απλά τη κάνουν απο  το thread γιατί έχουν καλύτερα πράγματα να κάνουν απο το να διαβάζουν παπαριές.

Προσωπικά πέρα απο τις παπαριες με ενοχλούν και οι αντιπαραθέσεις.

Οπότε προσθέστε άλλον εναν σε αυτούς που τη κάνουν απο το thread !! :hi:
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
300
Πόντοι
386
Επιβεβαιωνω λεγομενα target 600 o oποιος προκειται για δυνατο " συναγωνιστη" με μεγαλη εμπειρια και ταλεντο και "επαγγελματικη" προσεγγιση στην υποθεση καμακοταξιδι!
Εχει να προσφερει παρα πολλα στα θεματα τωντ ταξιδιων και νομιζω θα ειναι πολυ καλη προσθηκη για ουσιαστικη ενημερωση ;)
Για κμαν2 να  αναφερω και εγω οτι οντως συναντηθηκαμε μια φορα , ανταλλαξαμε πολλες αποψεις και τον ειδα να  εν δραση να προσεγγιζει. Δυσκολο το τερεν βεβαια, αλλα το προσπαθησε, με αποκορυφωμα την προσεγγιση μιας μικρης στο COCO ,ωστοσο χωρις τα αναμενομενα. Δυστυχως δεν ταιριαξε να συναντηθουμε και αλλη φορα, ενω ηθελα να ειχα παει μαζι του στο Κατοβιτσε, οπου εχει μεγαλυερα κλαμπ.
Μπορει να μην ημουν μαρτυρας εντυπωσιακης επιτυχιας, αλλα παρατηρησα οτι ειχε μεγαλη οξυδερκεια και αντιληψη χωρου.
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
Μπράβο παιδιά.

Το γαμήσατε το thread.

Πολλοί εδώ μπαίνουμε να ανταλλάξουμε καμιά πληροφορία για μέρη που δεν βρισκόμαστε συνέχεια. Ούτε βραβείο γαμιά θα πάρουμε από εδώ ούτε τίποτα. Ας γράφει ο καθένας ότι θέλει και ας αξιολογούν μετά οι αναγνώστες. Δεν χρειάζονται αστυνομίες αλήθειας.

Λέτε ο kman είναι παθολογικός ψεύτης κτλ. Εσείς που πάτε να πείσετε τον, κατ' εσάς, παθολογικό ψεύτη να παραδεχθεί τα ψέματα τι ακριβώς διάγνωση πρέπει να σας κάνουμε? Είστε οι σερίφηδες της υπερβολής και νοιάζεστε μήπως την πατήσει κάποιος από υπερβολές του kman? Έλεος. Γράφτε τη δική σας άποψη και οι αναγνώστες θα κρίνουν, δεν είναι ηλίθιοι.

Δεν λέω να μην διαφωνήσετε, πείτε τις διαφωνίες ΜΙΑ φόρα. Εγώ πήγα Κίεβο τα είπα, είπα και τις διαφωνίες και με Dr Love και με kman. Ε άμα κάθομαι και γράφω τα ίδια συνέχεια, θα πει θέλω γιατρό.

Στο ύψος τους από τους μόνιμους ο Πάπας, ΒΠ, Glock, Σπύρος και Τάσος.

Πάμε να κάνουμε την αρχή τότε..Απο την εμπείρια σου πια μαγαζία ποιες μέρες ποια στρατηγική αξίζει σε καθένα απο αυτα για ελέυθερο καμάκι?

Για Day game τι απόψεις έχετε?

Και για πληρωμένο υπάρχει κάποια αξιόπιστη πηγή που έχει κάποιος αξιοποιήσει (οχι να θεωρεί πως δουλεύει αλλα να το έχει δουλέψει)

 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Φυσικά και έχω αντίληψη χώρου γιατί στο χώρο που ο  Dr. Love δεν είδε τίποτα το Σαββατο,εγώ εντόπισα δέκα καλους στόχους και έβγαλα δυο γκομενες.
Οι δικες μου φωτο αποτυπωνουν τη δικη μου αντίληψη του χώρου.
Τοτε στο Κρακωβ χρειαζόταν να καλιμπραριστω για αυτό χτύπαγα μαζικά όσο πιο πολλές γινόταν για να καλιμπραριστω στο περιβάλλον όσο το δυνατόν γρηγορότερα.
Είχαμε μόνο 3 ώρες για καμάκι αφού την επομενη μέρα έφευγα και έπρεπε να βγάλω γκομενα σε  dt ακαλιμπραριστος.
Υπήρχαν συνολικά μόνο 3 στόχοι σε ολα τα μαγαζιά,μια ήταν το ψωλακι στο  Coco που είχα κανονίσει να το φάω με ένα κατοστάρικο το επόμενο ΣΚ που ξαναήρθα Κρακωβ αλλα μου χάλασε τη φάση ενας μαλακας μαύρος που είχε γνωρίσει η γκομενα στο ενδιάμεσο την εβδομάδα που έλειπα και δε με άφηνε να τη βγάλω απο το κλαμπ για γαμησι.
Τοτε βέβαια δεν είχες έρθει,όπως και στο Κατοβιτσε.
 

xexe2

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
443
Like
622
Πόντοι
81
Οχι φίλε δεν διεκδίκησε κανείς το τίτλο του σερίφη της υπερβολής.

Ομως δεν τα λέει ενας τα περί υπερβολών και παπαριών. Τα λένε πολλοί, και πολλές φορές. Και αρκετοί από ένα σημείο και έπειτα απλά τη κάνουν απο  το thread γιατί έχουν καλύτερα πράγματα να κάνουν απο το να διαβάζουν παπαριές.

Προσωπικά πέρα απο τις παπαριες με ενοχλούν και οι αντιπαραθέσεις.

Οπότε προσθέστε άλλον εναν σε αυτούς που τη κάνουν απο το thread !! :hi:

Να ξεκαθαρίσω ότι δεν αναφερόμουν σε εσένα.

Εγώ το σκέπτομαι πρακτικά. Τι είναι πιο χρήσιμο για έναν αναγνώστη: Ένα thread με πχ. 50 post kman καμιά 10αριά απαντήσεις ή ένα thread με 50 post kman και μετά έναν ορυμαγδό 1000 ποστ να συζητούν για το αν είναι αλήθεια τα 50 post. Όποιος θεωρεί ότι κάποιος λέει ανούσια πράγματα μπορεί να τον αγνοήσει και όχι να στήνει μια δεκαπλάσια σε όγκο συζήτηση για να τον διαψεύσει.

ΥΓ. Στην επίμαχη φάση με τη γκόμενα που δεν ζήτησε λεφτά νομίζω λέει αλήθεια, αλλά δεν θα μπω στην κουβέντα αυτή ούτε έχει σημασία.
 

xexe2

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
443
Like
622
Πόντοι
81
Πάμε να κάνουμε την αρχή τότε..Απο την εμπείρια σου πια μαγαζία ποιες μέρες ποια στρατηγική αξίζει σε καθένα απο αυτα για ελέυθερο καμάκι?

Για Day game τι απόψεις έχετε?

Και για πληρωμένο υπάρχει κάποια αξιόπιστη πηγή που έχει κάποιος αξιοποιήσει (οχι να θεωρεί πως δουλεύει αλλα να το έχει δουλέψει)

Τα έγραψα αναλυτικά όταν πήγαινα. Αν έχεις κάτι συγκεκριμένο να ρωτήσεις σε αυτά που έγραψα, πες μου. Δεν υπάρχει λόγος να επαναλαμβανόμαστε.

Επίσης, ίσως έχει νοήμα να ακολουθήσουμε αυτό που κάνουν στο Roosh που οι αναφορές από ταξίδια είναι σε ξεχωριστά thread.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Πάμε να κάνουμε την αρχή τότε..Απο την εμπείρια σου πια μαγαζία ποιες μέρες ποια στρατηγική αξίζει σε καθένα απο αυτα για ελέυθερο καμάκι?

Για Day game τι απόψεις έχετε?

Και για πληρωμένο υπάρχει κάποια αξιόπιστη πηγή που έχει κάποιος αξιοποιήσει (οχι να θεωρεί πως δουλεύει αλλα να το έχει δουλέψει)

Για πληρωμένο το mamba είναι hit or miss.Οι επαγγελματίες στο μαμπα πανε στα 100 ευρώ και αξίζουν τα λεφτά τους.Οι σεμι προς στο μαμπα πανε στα 100-200 ευρώ αναλόγως της εμφάνισης.
Δε σημαίνει ότι αν δώσεις περισσότερα θα έχεις καλύτερη εμπειρία.
Απλα θα είναι πιο εμφανίσιμη.Πολλές σεμι προς είναι μετριοτατες στο σεξ αλλα προσφερουνgf εμπειρία.
Οι καθαρά επαγγελματίες είναι καλύτερες στο σεξ τεχνικα(σοβαρή πίπα π.χ.) αλλα δεν προσφέρουν τόση περιποίηση,συχνά βιάζονται να φύγουν να πανε στον επόμενο πελάτη.
Καλή λύση είναι τα διαμερίσματα που σε πάει ο ταξιτζής.Εκει έχει καμια δεκάρια έως είκοσι πιπίνια που χορεύουν με τα εσώρουχα και διαλέγεις οποια σου αρέσει.Εχουν στάνταρ ταρίφα 2500 γκριβνυα για τις καλες(studentki).Η εμπειρία είναι καλή.
Άλλο σαιτ που χρησιμοποιούν πολλοί είναι το  relax.kiev με μικτά αποτελέσματα αφου έχει και fake photos  και η GIA που έχει γνησιες φωτο είναι το πιο αξιόπιστο αλλά έχει αλμυρές τιμές.
Στις επαγγελματίες παίζουν μέχρι εφταρια δεν έχει οχταρια.Τα οχταρια και πάνω θέλουν σταθερό σπονσορινγκ.
Τα έχω γράψει αυτα πολλές φορές.

Βασικά
Επαγγελματίας:πουτανα με σταθερή ταρίφα,σχεδόν πάντα εφταρι,σταθερή καλή επίδοση,50-100 ευρώ,είναι στο μαμπα και στο  relax-Kiev.
2.Σεμιπρο:νεα στο κλαρί,συνήθως κάτω των 25,κάνει αρπαχτες,έχει και αλλη δουλεια,απλα ψάχνει τρόπο να βγάλει λεφτά που χρειάζεται για κάτι επειγόντως,καλο GFe,μέτρια στο σεξ λόγω έλλειψης εμπειρίας.Συνηθως εξαρι έως εφταρι.
Σπονσορετ:Εντυπωσιακή γκομενα που ψάχνει έναν η περισσότερους μονιμους σπονσορες,οχταρι και πάνω,είναι ακριβή,ζητάει κάπου 200 ευρώ σε δωρα σε κάθε ραντεβού,καλο Gfe,μούρη σε ρεστωραν,μαγαζιά,μέτρια στο σεξ.
Σπονσορετ είναι πολύ δημοφιλές στις κοπέλες στην Ουκρανία.
 

ParisPapis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2017
Μηνύματα
4.068
Like
1.983
Πόντοι
216
Για κμαν2 να  αναφερω και εγω οτι οντως συναντηθηκαμε μια φορα , ανταλλαξαμε πολλες αποψεις και τον ειδα να  εν δραση να προσεγγιζει. Δυσκολο το τερεν βεβαια, αλλα το προσπαθησε, με αποκορυφωμα την προσεγγιση μιας μικρης στο COCO ,ωστοσο χωρις τα αναμενομενα.
δλδ επιβεβαιωνεις αυτο που λεμε ολοι οσοι τον ξερουμε απο παλια,οτι ειναι τελειως αμπαλος και αχρηστος στο καμακι

αλλα παρατηρησα οτι ειχε μεγαλη οξυδερκεια και αντιληψη χωρου.
παλι καλα που δε σκουντουφλαγε στα τραπεζια δλδ

οκ καταλαβαμε
 

koble

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2010
Μηνύματα
944
Like
913
Πόντοι
86
Καλή λύση είναι τα διαμερίσματα που σε πάει ο ταξιτζής.Εκει έχει καμια δεκάρια έως είκοσι πιπίνια που χορεύουν με τα εσώρουχα και διαλέγεις οποια σου αρέσει.Εχουν στάνταρ ταρίφα 2500 γκριβνυα για τις καλες(studentki).Η εμπειρία είναι καλή.
Ρε μαγκες απο ασφαλεια τι λεει το κιεβ? αν ξυπνησω ενα πρωι και παω πανω, φτανω στο χοτελι οκ. Που, πως θα βρω εγω τον ταριφα να παω σε απαρτμεντ?. Αντε και πηγα, περνω τα λογικα μετρα μου υπαρχει κινδυνος να γυρισω σε μποντυ μπαγκ? -ποτε/πως μπορει να υπαρξει κινδυνος,(ενα-δυο τιπς)? θενκς.
υγ(θα θεωρησω τα απαρτμεντ κατι μεταξυ φυλης και στουντιο?)
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Ρε μαγκες απο ασφαλεια τι λεει το κιεβ? αν ξυπνησω ενα πρωι και παω πανω, φτανω στο χοτελι οκ. Που, πως θα βρω εγω τον ταριφα να παω σε απαρτμεντ?. Αντε και πηγα, περνω τα λογικα μετρα μου υπαρχει κινδυνος να γυρισω σε μποντυ μπαγκ? -ποτε/πως μπορει να υπαρξει κινδυνος,(ενα-δυο τιπς)? θενκς.
υγ(θα θεωρησω τα απαρτμεντ κατι μεταξυ φυλης και στουντιο?)

Στο κέντρο είναι ασφαλές(και τη νύχτα) γιατι έχει πολλή αστυνομία.Εκτός κέντρου δεν είναι ασφαλές τη νυχτα.Τα διαμερίσματα είναι κέντρο.Ο ταρίφας παίρνει προμήθεια,οποτε έχει συμφέρον για την ασφάλεια σου.Χτυπάει ένα κουδούνι και κατεβαίνει μια κοπέλα,ανοίγει την πόρτα του κτιρίου(μπορει να είναι κυριλε κτίριο με γραφεία κτλ) και σε μπάζει στο διαμέρισμα.
Εκεί χορεύουν οι κοπέλες στο σαλόνι,κάθεσαι σε μια πολυθρόνα και διαλέγεις ποια θες,Αν τη θες στο διαμέρισμα που μενεις,η κοπέλα ντύνεται και έρχεται μαζί σου στο ταξί.Πολλά διαμερίσματα είναι στη Baseina διπλα στο Sky bar.Η εμπειρία απο Ουκρανη γκομενα και Ουκρανη πουτανα είναι περίπου το ίδιο,αλλα οι πουτανες κάνουν σωστή πίπα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom