Νέα

Διακοπές μόνος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα cool11
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 349
  • Εμφανίσεις 22K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

super_85

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2017
Μηνύματα
81
Like
12
Πόντοι
0
Έχω ακούσει από τόσα μέλη πως πήγαν ή θα πήγαιναν μόνοι διακοπές κι απορώ τι κάνω εδώ μέσα? :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
Σας φαίνεται φυσιολογικό ρε? Γαμώ τον ΣΥΡΙΖΑ σας . Τι κουμουνιστικές μ@@@@ίες είναι αυτές?
 

thanassis33

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2006
Μηνύματα
949
Κριτικές
4
Like
16
Πόντοι
6
Τι άλλο θα ακούσουμε εδω μέσα...???

αυτοί που θελουν διακοπές μονοι τους είναι ΣΥΡΙΖΑ ή κουμουνια!!!

Τι μαλακίες γράφετε?
 

super_85

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2017
Μηνύματα
81
Like
12
Πόντοι
0
Τι άλλο θα ακούσουμε εδω μέσα...???

αυτοί που θελουν διακοπές μονοι τους είναι ΣΥΡΙΖΑ ή κουμουνια!!!

Τι μαλακίες γράφετε?
Ωραία ας απαντήσουν τι ψηφίζουν όσοι θέλουν μόνοι. Αν δεν βγει το 90% κουμούνια εμένα να μου τρυπήσεις τη μύτη!
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.707
Πόντοι
606
Τυπε οι διακοπες ειναι για να χαλαρωσεις, να αφεθεις, να φας, να πιεις...
Να χτυπας 16 ωρες παραλια με μπιρες και κοκτειλ... διαλειμμα για φαγητο σε ταβερνaκι, ουζακια, λιγος υπνος μιση ωριτσα και μετα παλι παραλια αργα το βραδυ η κανα ποτακι χαλαρα και 1-2 για υπνο!
Αν ειναι να χτυπας χιλιομετρα ποδαροδρομο για καμακι και κυνηγι καθεσαι και δω!
Αυτο δεν ειναι διακοπες αλλα ...εκπαιδευση στρατου! :S


Εκτος αν εισαι under 30...

Διακοπές χωρίς γκόμενα και γαμήσια,είναι σαν φαγητό χωρίς αλάτι.
 

super_85

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2017
Μηνύματα
81
Like
12
Πόντοι
0
Φίλε επίσης τον αράπη κι αν τον πλένεις το σαπούνι χαλάς.  :think: :think:
 

Eraser..

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Δεκ 2016
Μηνύματα
27.261
Like
8.776
Πόντοι
1.406
σχετικό με τι θέμα...

20729171_1735760813103108_7368679565391752530_n.jpg
 

thanassis33

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2006
Μηνύματα
949
Κριτικές
4
Like
16
Πόντοι
6
ποιος σας ειπε οτι διακοπες μόνος σημαινει χωρίς γκόμενα?
εκεί που θα πας τι θα κάνεις?
μονος σημαινει οτι κανονίζεις και αποφασίζεις εσυ μόνος σου για το τι θα κάνεις και που θα πας
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Γενικά είναι καλύτερα να πας με άλλα καμάκια αλλά αν δεν μπορούνε να έρθουνε συμφέρει μόνος.
Π.χ. Αθήνα-Παραλία Κατερίνης είναι 5 ώρες.Μπορείς να πας κάθε ΠΣΚ.
Το ίδιο και η Κρήτη είναι 7 ώρες.Μετά παίρνεις λεωφορείο και σε μισή ώρα είσαι Χερσόνησσο.
Χερσόνησσος,Παραλία είναι δύο από τα καλύτερα μέρη για καμάκι στην Ελλάδα.
Αν διαλέξεις φτηνό ξενοδοχείο Χερσόνησσο με 30 ευρώ και κάτω τη μέρα είναι στάνταρ τίγκα στις Ρωσίδες και τις Πολωνές.
Αν δε σου κάτσουν ξενοδοχείο πας New York club που συχνάζουνε.
Αν κάποιος έχει λεφτά για αεροπορικό βέβαια η Αγία Νάπα στην Κύπρο είναι σαφώς καλύτερη.
Οπως όμως έχω γράψει πολλές φορές οι πόλεις προέλευσης Κίεβο,Βρότσλαβ κτλ ρίχνουν σε όλα τα resorts στα αυτιά.Δηλαδή αντί να κυνηγάς Πολωνές Χερσόνησσο και Παραλία καλύτερα να τις χτυπήσεις μαζικά Βρότσλαβ,Πόζναν κτλ που έχεις να κάνεις με 100% Πολωνές δε χρειάζεται να τις ξεχωρίζεις από Αγγλίδες,Σκανδιναυές,Γερμανίδες.
Για εξωτερικό όμως θες μια οχτακοσάρα μίνιμουμ μπάτζετ(αεροπορικό,διαμονή,φαγητό).Ενώ Ελλάδα μπορείς να τη βγάλεις και με 200 ευρώ.(ενοικιαζόμενο δωμάτιο 20 ευρώ τη μέρα Παραλία,έξοδα για βενζίνη 20 ευρώ αν τα μοιράζεσαι με άλλους,σουβλάκια,φραπέδες 10 ευρώ τη μέρα,κλαμπς είσοδος 5 ευρώ χωρίς τα ποτά,ομπρέλα 3-5 ευρώ αν και οι μπάτζετ γκόμενες δεν έχουν για ομπρέλα και αυτές είναι κυρίως οι στόχοι).
Θέλει όμως καμακικά skills αν είσαι on budget,ελεύθερος σκοπευτής στα θέρετρα γιατί ακριβώς όλοι ξέρουν το μυστικό και κατεβαίνει η μισή Θεσσαλονίκη(Παραλία) και η μισή Κρήτη(Χερσόνησσο) τα ΠΣΚ για να γαμήσει.Χώρια ο ανταγωνισμός από εμφανίσιμους Σέρβους(Παραλία) και Σκανδιναυούς που καθαρίζουν Χερσόνησσο.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Κλαμπς Ομιλος και Gold Παραλία.Απόλυτη βαλκανική υπεροχή.





Αν δε σας δείρουν ή δε σας πετάξουν έξω Σέρβοι και Μακεδόνες από τα μαγαζιά,οι πιθανότητες να γαμήσετε είναι καλές.
Γενικά Σέρβοι,Πολωνοί,Τσέχοι,Σλοβάκοι τη βρίσκουν με αυτή την ατμόσφαιρα και τα πέη γίνονται πυραυλικά.
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.707
Πόντοι
606
Kman,στις διακοπές θα γαμήσεις μόνο εαν πας με γκόμενα ή δουλεύεις σε κάποιο κλαμπ.Ότι άλλο και να λέμε δεν έχει νόημα. Τελειώσαν οι εποχές που οι γκόμενες έρχονταν για να καμακωθούν απο τον Έλληνα.
 

mpekiaris10

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2016
Μηνύματα
767
Like
2
Πόντοι
6
Έχω ακούσει από τόσα μέλη πως πήγαν ή θα πήγαιναν μόνοι διακοπές κι απορώ τι κάνω εδώ μέσα? :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
Σας φαίνεται φυσιολογικό ρε? Γαμώ τον ΣΥΡΙΖΑ σας . Τι κουμουνιστικές μ@@@@ίες είναι αυτές?

Που κολλάει ο ΣΥΡΙΖΑ; Ότι να'ναι έτσι; 

Οι ξενες, ως πιο ανοιχτομυαλες, τι σκεψεις κανουν συνηθως για έναν Έλληνα που βλεπουν να κανει μονος του διακοπες στην Ελλαδα;


Ότι γουστάρει την ελευθερία του.


Άμα εσείς που κράζετε όσους πάνε διακοπές μόνοι τους, γουστάρετε να σας σέρνει η παρέα από δω και από κει λες και είστε κανένα σκυλάκι τότε μαγκιά σας. Εγώ έχω την ελευθερία μου και γουστάρω.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Kman,στις διακοπές θα γαμήσεις μόνο εαν πας με γκόμενα ή δουλεύεις σε κάποιο κλαμπ.Ότι άλλο και να λέμε δεν έχει νόημα. Τελειώσαν οι εποχές που οι γκόμενες έρχονταν για να καμακωθούν απο τον Έλληνα.

Μα αυτό λέω και εγώ.Αν κάποιος δεν έχει λεφτά για να μπορεί να καμακώσει Κίεβο,Μόσχα,Βρότσλαβ σε VIP και high end clubs που είναι μόνος με ασήμαντο ανταγωνισμό(5 σπόνσορες,20 και πλέον σπονσορέτς),πρέπει να χτυπηθεί με άλλα καμάκια που συχνά έχουν άγριες διαθέσεις.
Μπορεί να γαμήσει Αγία Νάπα,Χερσόνησσο,Παραλία ή ακόμα και Κέρκυρα αλλά πρέπει να είναι έξτρα έμπειρος,εμφανίσιμος,μπρατσέτο και γάτα με πέταλα.Αν έχει λεφτά συμφέρει με τα χίλια να πάει στις χώρες παραγωγής(ακόμα και Σκανδιναυία) και αν έχει λιγότερα(έστω χίλια ευρώ για μια βδομάδα) να φέρει γκόμενα από ανατολική Ευρώπη να γαμήσει σίγουρα.Αν όμως έχει μόνο 600 ή 400 ευρώ για μια εβδομάδα καλύτερα να πάει Βρότσλαβ ή Λβωφ με το λεωφορείο πιο μεγάλες πιθανότητες έχει να βρει γκόμενα στην πηγή αν είναι μανιακός καμάκιας.
Αν όμως έχει μόνο 200 ευρώ και δεν μπορεί καν να πληρώσει λεωφορείο για εξωτερικό,τότε καλύτερα Παραλία ή Χερσόνησσο να παίξει ξυλίκι με Σέρβους,Σκανδιναυούς με καλές πιθανότητες να γαμήσει αν τους δείρει.Αν δεν μπορεί να τους δείρει και είναι καυλωμένος,ας πάει και ας υπολογίζει στην τύχη οτι μπορεί να του κάτσει μία στις 5 φορές που θα πάει.
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
Αν δε σας δείρουν ή δε σας πετάξουν έξω Σέρβοι και Μακεδόνες από τα μαγαζιά,οι πιθανότητες να γαμήσετε είναι καλές.

Μάλιστα... :rolleyes:

Άντε να δουμε τι άλλη μαλακια θα διαβασουμε σε αυτο το forum
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Μάλιστα... :rolleyes:

Άντε να δουμε τι άλλη μαλακια θα διαβασουμε σε αυτο το forum

Εννοώ Θεσσαλονικείς και γενικά Βόρειους που τα έχουν κάνει πλακάκια με τους Σέρβους σε όλα τα θέρετρα.Ολα τα μουνιά τα καπαρώνουν αυτοί,εκτός αν κάποιος κινηθεί πολύ γρήγορα.
Γενικά Παραλία,Λεπτοκαρυά ένας Αθηναίος θα κάνει πάρτυ μέχρι να τον πάρουν πρέφα.Μετά σε πετάνε έξω από όλα τα μαγαζιά.
 

mpekiaris10

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2016
Μηνύματα
767
Like
2
Πόντοι
6
Ξυλίκι λέει ο άλλος. :jerking:

Το μόνο γαμήσι που θα φας είναι από τους μπάτσους, που θα χώσουν εσένα και τους Σέρβους στην κλούβα.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Ξυλίκι λέει ο άλλος. :jerking:

Το μόνο γαμήσι που θα φας είναι από τους μπάτσους, που θα χώσουν εσένα και τους Σέρβους στην κλούβα.

Οπου έχει πάνω από 50% Σέρβους,οι Σέρβοι ελέγχουν ολοκληρωτικά το μέρος.Αν κάνεις κίνηση να χτυπήσεις γκόμενες,σε πετάνε από το μαγαζί.
Για αυτό λέω σε όσους έχουν γκαφρά και μπορούν να παίξουν μπάλλα εξωτερικό να μην ασχολούνται.Αν όμως δεν έχουν,πρέπει να χτυπηθούν στον ανταγωνισμό.
Σε αυτά τα φτωχικά θέρετρα έχει μουνάρες on budget,αλλά θεωρείσαι και εσύ φτωχέμπουρας που πας εκεί.Το ίδιο ισχύει και Sunny Beach με τα Βουλγάρια.Θεωρείσαι παπάρας που συχνάζεις σε τόσο μέτριο μέρος άσχετα αν έχει 300000 κόσμο και άπειρες μουνάρες.Πρέπει κάπως να ανατρέψεις την κατάσταση.Ενώ Αγία Νάπα Κύπρο θεωρείσαι πιο αναβαθμισμένος αφού έφτασες με αεροπλάνο και όχι με λεωφορείο.Δηλαδή οι γκόμενες σε εμπιστεύονται περισσότερο.
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.707
Πόντοι
606
Εννοώ Θεσσαλονικείς και γενικά Βόρειους που τα έχουν κάνει πλακάκια με τους Σέρβους σε όλα τα θέρετρα.Ολα τα μουνιά τα καπαρώνουν αυτοί,εκτός αν κάποιος κινηθεί πολύ γρήγορα.

Κι εγώ βόρειος είμαι αλλά αυτό που λες δεν το έχω διαπιστώσει.Καταρχήν,άμα ρωτήσεις τη γνώμη των ντόπιων για τους Σέρβους,δεν θα ακούσεις καλά λόγια.Αλλά επειδή αυτοί ουσιαστικά κρατάνε τον τουρισμό σε Κατερίνη-Χαλκιδική μαζί με τους Σκοπιανούς,τους ανέχονται.
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.272
Κριτικές
29
Like
2.795
Πόντοι
6.495
Μάγκες, μην κολλάτε και πηγαίνετε διακοπές και μόνοι σας. Έχω πάει πέντε έξι φορές και έχω περάσει μια χαρά. Καλά, για ποτό έχω βγει μόνος άπειρες φορές. Είναι μύθος ότι αν είσαι μόνος σε κοιτάνε οι γύρω περίεργα, εκτός αν πρόκειται για κομπλεξικούς τύπους η γνώμη των οποίων έτσι κι αλλιώς δε θα πρέπει να μας ενδιαφέρει. Το καλό αν είσαι μόνος είναι ότι θα γνωρίσεις κόσμο γιατί αναγκαστικά θα μιλάς με ξένους περισσότερο. Το κακό είναι ότι μπορεί να σου κολλήσουν διάφοροι περίεργοι για να κάνετε παρέα και αν δε βάζεις όρια, μπορεί από το πουθενά να βρεθείς για ποτό με πέντε έξι άσχετους τύπους που δεν θα τους έκανες παρέα για κανένα λόγο.

 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.129
Πόντοι
17.436
Εχω παει διακοπές μόνος, συνήθως εξωτερικό σε φάση παω κάπου για δουλεια και κάθομαι καμια μερα η δυο παραπάνω να δω το μέρος. Επισης εχω παει με γυναίκα, μεικτή παρέα και με κολλητούς.

Περισσότερα έβλεπα οταν ημουν με γυναίκα η μεικτή παρέα, οι γκομενες πανε διακοπές με προγράμμα.

Καλυτερα εχω περάσει με κολλητούς, και μετα γκομενα και μεικτή παρέα. Μόνος ειναι βαρετά. Η καλύτερη φάση ειναι ταξίδι με κολλητούς και να γνωρίσετε εκει και καμια κουλ κοριτσοπαρεα να σπάει λιγο η πουτσιλα. Κι ας μη γαμησεις.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom