Νέα

Ηράκλειο μπουρδέλα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sonyp900
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 589K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 80 άτομα (8 μέλη και 72 επισκέπτες)

alkisxania

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2015
Μηνύματα
847
Κριτικές
15
Like
1.134
Πόντοι
376
Μαγκες αυτη η αντζελα  :erection: :erection: πολυ καλο κοματι την τιμησα χτες..μια χαρα το κορισι μεσα στη καυλα.
Ωραιο βυζακι ωραιο κωλαρακι δερμα απιστευτο..αξιζει!!!τα αλλα μαγαζια κλειστα..τι εγινε ρε παιδι μου ??που πηγε μια λιλη πιυ ηταν διπλα κι αυτη αξιζε..
 

Newman7

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2017
Μηνύματα
25
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους, στη Σκορδιλών 43 υπάρχει τηλέφωνο να πάρω γιατί έχω πάει 3 φορές και πετυχαίνω πάντα την Εμμανουέλα??

Θέλω να δω τί παίζςι η Άντζελα..
 

EuroGomenos

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2013
Μηνύματα
44
Like
17
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους, στη Σκορδιλών 43 υπάρχει τηλέφωνο να πάρω γιατί έχω πάει 3 φορές και πετυχαίνω πάντα την Εμμανουέλα??

Θέλω να δω τί παίζςι η Άντζελα..

οταν ξαναπάς να τσεκάρεις,  είναι δεν είναι εκει αυτή που θές πάρε το τηλ να το έχεις!
 

untd

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2010
Μηνύματα
25
Κριτικές
3
Like
18
Πόντοι
0
Η Μανουέλα και η Άντζελα είναι οι καλύτερες!
 

mikrossss_7

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
48
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπέρα σύντροφοι όποιος γνωρίζει κανένα καλό τηλεφωνάκι ας κάνει τον κόπο να μου στείλει ενα πμ ευχαριστώ εκ των προτέρων
 

MG-42

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2008
Μηνύματα
111
Κριτικές
13
Like
47
Πόντοι
11
Γαμει κανεις σε αυτη την πολη????Εχουμε τιποτα σπεσιαλ???Αντε οτι κανουμε αυτες τις μερες γιατι μετα ξεκινα η νηστεια...

Αν ντρεπεστε να τα πειτε εδω στειλτε πριβε μηνυμα...
 

Newman7

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2017
Μηνύματα
25
Like
2
Πόντοι
0
Ρε παιδιά, μία Άντζελα είναι στην Αινικολιώτη. Η ίδια είναι με τη Σκορδιλών?
 

alkisxania

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2015
Μηνύματα
847
Κριτικές
15
Like
1.134
Πόντοι
376
Αλανια η αντζελα απο το μαγαζι στη σκορδυλων ειναι ακομα εκει ξερει καποιος??? Επισης  αν παιζει κατι κακο στην αινικολιωτη εχει κανενας καμια ιδεα??
 

dimis4444

Νέο Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2017
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
καλησπέρα, έχω καιρό να κυκλοφορήσω στα πέριξ. Παίζει τίποτα καλό;
 

Bourdelo_Xania

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2016
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Πωλείται επιχείρηση ( οίκος ανοχής) στη περιοχή Χανίων , τιμή προσιτή
Τηλέφωνο επικοινωνίας 6949363049; bourdeloxania@yahoo.com
 

g82m

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2007
Μηνύματα
108
Like
4
Πόντοι
1
κανενα μαγαζακι να γαμησουμε υπαρχει στο ηρακλειο?? η κανα τηλεφωνακι σε πμ...
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.286
Κριτικές
11
Like
279
Πόντοι
1.520
Στην σκορδυλών 2 ελληνιδες.Στο πρωτο απο λιμανι,Ελενα,μετριου αναστηματος,με τατουαζ,μελαχρινη,ζυμαρακι(εμφανιση 6/10).Στο δευτερο μελαχρινη με τρομερη κολαρα,σιλικονατους βυζους,ωραιο προσωπο εμφανιση (8,5/10).Δεν ανακοινωθηκε καποιο ιδιαιτερο προγραμμα τιμη σταθερα 30€  :headbang:
Αινικολιωτη: μια πιτσιρικα Ιρις,αλανι,μετριας εμφανισης,σαλοναρισμα ντεκαβλέ (εμφανιση 6,5/10) τιμες απο 35€  :jerking:
Δειλινα:Ενα ωραιο μελαχρινο milf,πεσμενο σαλοναρισμα,τιμη 30€ (εμφανιση 7/10).
Το σπιτακι πισω απο τον Αγιο Μηνα κλειστο,και το παραδιπλα ανοιχτο αλλα πολυκοσμια στα ουζερι,δεν ρισκαρω να μπω.Αυτα τα ολιγα,καλες τσαρκες σε ολους.
 

ftoupiou

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2013
Μηνύματα
124
Κριτικές
1
Like
170
Πόντοι
1
επίσκεψη την προηγουμενη βδομάδα στη Αηνικολιώτη κατα τη μια το μεσημέρι.
η πόρτα ανοιχτή (μου έκανε εντύπωση γιατί συνήθως είναι κλειστή) περνάω με καλωσορίζει η τσα2 και μου λέει Ιρις.
η Ιρις είναι Ισπανή κατά δήλωσή της (περισσότερο αλβανή μου έκανε) γύρω στα 25 με 2άρι βυζι και χοντρό κώλο
περασα γιατί είχα καβλες αλλά το μετάνιωσα
μην πιάνεις βυζί μην πίάνεις κώλο κλπ λες και γάμησα κομοδινο
κριμα γιατί επι συλβι ήταν καλύτερα τα πραγματα
 

untd

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2010
Μηνύματα
25
Κριτικές
3
Like
18
Πόντοι
0
Πηγα για καταθεση χθες στην Σκορδυλλων στο λιμανι και 2 μαντροσκυλα σεκιουριτυ σκαναρουν τους παντες.Τι πράγματα ειναι αυτα; Κατα τ αλλά η Μανουελλα και η Άντζελα ειναι οτι καλυτερο υπαρχει στο Ηράκλειο. Ειχα παει και στο διπλα πριν απο μέρες, καποια Ελενα καλη εμφανιση αλλα ξεπετα και μηδεν συμμετοχή. Η Λιλλυ που ηταν εκει τι εγινε; Ηταν πολυ καλη.Εχει κανεις καποια πληροφορία γι αυτην; Επισεις γιατι στα μπουρδελα του Ηρακλείου δεν εχει το συγκεκριμένο σπίτι, ενω το ειχε παλιοτερα 3ο εχουν κατεβασει και εχει σπιτια που εχου χρονια τωρα κλείσει;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom