Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 177 άτομα (5 μέλη και 172 επισκέπτες)

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.059
Κριτικές
52
Like
16.761
Πόντοι
10.686
Όπως στους θεσμούς οι ρόλοι πρέπει να είναι διακριτοί και να μην υπάρχει σύγχυση και εμπλοκή αρμοδιοτήτων,έτσι και στα μπουρδέλα πρέπει να ξεχωρίζει ο ρόλος της κοπέλας από αυτόν της υπηρεσίας.Βρεθήκαμε σε αμηχανία εγώ και η νταρντανομίλφ Φωτεινή που έκανε την υπηρεσία στην άλλη skinny Φωτεινή,όσο και επαγγελματικός να είναι ο χώρος,πάντα εμπλέκεται το συναίσθημα λιγότερο ή περισσότερο και ήμουνα σχετικά μπλοκαρισμένος στο δωμάτιο,ευτυχώς η Φωτεινή ήταν άψογη και θερμή για άλλη μία φορά!Η υπηρεσία Φωτεινή θα δουλεύει στη δεύτερη βάρδια από τον Ιούνιο.
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.383
Κριτικές
15
Like
5.971
Πόντοι
1.496
Όπως στους θεσμούς οι ρόλοι πρέπει να είναι διακριτοί και να μην υπάρχει σύγχυση και εμπλοκή αρμοδιοτήτων,έτσι και στα μπουρδέλα πρέπει να ξεχωρίζει ο ρόλος της κοπέλας από αυτόν της υπηρεσίας.Βρεθήκαμε σε αμηχανία εγώ και η νταρντανομίλφ Φωτεινή που έκανε την υπηρεσία στην άλλη skinny Φωτεινή,όσο και επαγγελματικός να είναι ο χώρος,πάντα εμπλέκεται το συναίσθημα λιγότερο ή περισσότερο και ήμουνα σχετικά μπλοκαρισμένος στο δωμάτιο,ευτυχώς η Φωτεινή ήταν άψογη και θερμή για άλλη μία φορά!Η υπηρεσία Φωτεινή θα δουλεύει στη δεύτερη βάρδια από τον Ιούνιο.
Για Διδυμου 27 μιλας φιλε;Η υπηρεσια Φωτεινη ειναι η γνωστη απο Διδυμου 18,Δροσοπουλου,Ιουλιανου 71;Με την ολοιδια κορη που εκτελουσε χρεη υπηρεσιας εκει;
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.131
Κριτικές
1.245
Like
194.019
Πόντοι
45.465
πριν από λίγο βόλτα στα σπιτακια της Λιοσίων και περιξ αυτής
Χωματιανου 11β Αλεξανδρα ξανθιά με μακρύ καρέ μαλλί νταρντανοσωμα αλλά σφιχτο κωλαρα 2.5-3αρι βυζι, με ακα  τελειωτικο στο σώμα, τιμήθηκε θα ακολουθήσει κριτική.
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.059
Κριτικές
52
Like
16.761
Πόντοι
10.686
Για Διδυμου 27 μιλας φιλε;Η υπηρεσια Φωτεινη ειναι η γνωστη απο Διδυμου 18,Δροσοπουλου,Ιουλιανου 71;Με την ολοιδια κορη που εκτελουσε χρεη υπηρεσιας εκει;
Παράλειψή μου,στο Κολωνού 27 όροφος αναφέρομαι.Δηλαδή η κόρη έκανε την τσατσά στη μάνα της;αν κατάλαβα καλά!
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.131
Κριτικές
1.245
Like
194.019
Πόντοι
45.465
Όπως στους θεσμούς οι ρόλοι πρέπει να είναι διακριτοί και να μην υπάρχει σύγχυση και εμπλοκή αρμοδιοτήτων,έτσι και στα μπουρδέλα πρέπει να ξεχωρίζει ο ρόλος της κοπέλας από αυτόν της υπηρεσίας.Βρεθήκαμε σε αμηχανία εγώ και η νταρντανομίλφ Φωτεινή που έκανε την υπηρεσία στην άλλη skinny Φωτεινή,όσο και επαγγελματικός να είναι ο χώρος,πάντα εμπλέκεται το συναίσθημα λιγότερο ή περισσότερο και ήμουνα σχετικά μπλοκαρισμένος στο δωμάτιο,ευτυχώς η Φωτεινή ήταν άψογη και θερμή για άλλη μία φορά!Η υπηρεσία Φωτεινή θα δουλεύει στη δεύτερη βάρδια από τον Ιούνιο.
αμηχανία γιατί... έχεις εμπειρία, έπρεπε να προτείνεις παρτουζα... σταθερά καλή η Φωτεινή εεε?πάντως τώρα ο οίκος είναι κλειστός δεν την πρόλαβα
Μήπως έχεις άποψη για το μελαχρινο τουμπανακι την Αντρεα στο Κολωνου 23 υπόγειο ?
 
  • Like
Αντιδράσεις: viator

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.059
Κριτικές
52
Like
16.761
Πόντοι
10.686
Μου κάνει εντύπωση!Κατά τις 23:30 μπήκα και περίμενα κανά μισάωρο λόγω συνεχόμενων δωματίων... Την Άντρεα δεν την έχω δει.
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.383
Κριτικές
15
Like
5.971
Πόντοι
1.496
Παράλειψή μου,στο Κολωνού 27 όροφος αναφέρομαι.Δηλαδή η κόρη έκανε την τσατσά στη μάνα της;αν κατάλαβα καλά!
Οχι,τωρα που το ξεκαθαρισες,σε αλλη αναφερομουν.Νομιζα οτι ξαναρχιζε.Μιλαω για το Διδυμου 27 που εχει αναφερθει πολλες φορες οτι υπηρεσια ηταν μια νεαρη κοπελα.Και περασα να δω ποια ηταν και επαθα σοκ καθως ηταν ολοιδια και στη φωνη ακομα,η Φωτεινη η Ρωσιδα η βυζαρου που ανεφερα προηγουμενως που εργαζοταν και την οποια ειχα παρει δεκαδες φορες.Στο Αγκυρας 12 το δεξια,στο Διδυμου 18,στο Δροσοπουλου,και τελος στο Ιουλιανου 71 οπου και σταματησε.Προφανως εχει καποια σχεση με το Διδυμου 27 γι αυτο και η εμφανιση της κορης της εκει ως υπηρεσια.Αδικα χαρηκα και νομιζα οτι αποφασισε να επανελθει.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.131
Κριτικές
1.245
Like
194.019
Πόντοι
45.465
Μου κάνει εντύπωση!Κατά τις 23:30 μπήκα και περίμενα κανά μισάωρο λόγω συνεχόμενων δωματίων... Την Άντρεα δεν την έχω δει.
DSC_0417.jpg


η Αντρεα δουλεύει τώρα στην θέση της Αντριανας που έφυγε...
 
  • Like
Αντιδράσεις: viator

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Οχι,τωρα που το ξεκαθαρισες,σε αλλη αναφερομουν.Νομιζα οτι ξαναρχιζε.Μιλαω για το Διδυμου 27 που εχει αναφερθει πολλες φορες οτι υπηρεσια ηταν μια νεαρη κοπελα.Και περασα να δω ποια ηταν και επαθα σοκ καθως ηταν ολοιδια και στη φωνη ακομα,η Φωτεινη η Ρωσιδα η βυζαρου που ανεφερα προηγουμενως που εργαζοταν και την οποια ειχα παρει δεκαδες φορες.Στο Αγκυρας 12 το δεξια,στο Διδυμου 18,στο Δροσοπουλου,και τελος στο Ιουλιανου 71 οπου και σταματησε.Προφανως εχει καποια σχεση με το Διδυμου 27 γι αυτο και η εμφανιση της κορης της εκει ως υπηρεσια.Αδικα χαρηκα και νομιζα οτι αποφασισε να επανελθει.

Έχεις δίκιο σε αυτό που υπέθεσες-έχει άμεση σχέση η Φωτεινή με την ιδιοκτησία του Διδυμου 27 καθώς και του Ιουλιανού 71 μέχρι το κλείσιμό του.
 

dCorso

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.043
Κριτικές
33
Like
7.128
Πόντοι
3.496
Μεγ.Αλεξ.28Α αρ. β' βαρδια- ντινα σπανιολα μιλφ / και νεαρα ευσωμη ξανθια μολδαβη- σε ακαπελα.
Εγινε μια αναγνωριστικη με την α', πολυ καλη στο φλαουτο, ομως με μετριες εντυπωσεις στο πιανο. :sunglasses:
Kατα τα αλλα, αγνωστου πραγματικης προελευσης εθνικοτητος η' φυλου. Mε επιφυλαξη, gr./post-op
 

dCorso

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.043
Κριτικές
33
Like
7.128
Πόντοι
3.496

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.131
Κριτικές
1.245
Like
194.019
Πόντοι
45.465
συνέχεια βολτας Μετάξι, Φυλης και περιξ αυτής σε ότι ήταν ανοικτό.
Φυλης 71 Αντρεα μελαχρινή 20χρόνη Ρουμανα με πιασιματα 3.5αρια πεσμενα βυζια (μπαλκόνια όπως αυτή  τα έλεγε)και υπεροχες τρυπουλες, με ακα τελειωτικο στα βυζια και κωλο, τιμήθηκε θα ακολουθησει κριτική και φωτός του δωματίου, αν εξαιρέσεις την αεροπιπα γενικα ήταν καλή

καλό ξημερωμα
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Μερικές φόλες φαίνονται ή φωνάζουν από χιλιόμετρα μακρυά αλλά όταν αποφασίζει το κάτω κεφάλι δεν ακούς τίποτα.  :(

Κάπως έτσι την πάτησα χθες το απόγευμα στο Φωκαίας 27 με την Αντριάννα.  :S

Τα έγραψα και στην κριτική αλλά σε γενικές γραμμές ήταν τεράστια φόλα :thubsdown:
Αποτέλεσμα σπασμένα νεύρα (κυρίως) και ένα φυτιλιασμένο 20άρικο που δεν το κράτησα ο  :uglystupid: για την επόμενο πρωινό να το γλεντήσω με την Κατερίνα στο Διδύμου 18 που κάνει γαμησάρα!  :knockinb:

Φόλα ήταν από τότε που εμφανίστηκε στο Μεταξουργείο (στο Λεωνίδου 28 ισόγειο) όπου και δούλευε ως Σάρα,φόλα παρέμεινε σε ένα σωρό σπιτάκια (όπου κι αν πέρασε) και στο 20άρικο.
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Μία επιπλέον ερώτηση η Βικτώρια ο πιγκουίνος από Μ.Αλεξάνδρου 22Β έχει παραδώσει όπλα ή εμφανίζεται ακόμα σε κάποιο ίδρυμα ???

Χθες και προχθές ήταν κανονικά εκεί.
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Εχω πάει και με τις 2.
Πολύ τυπική συμπεριφορά και δεν μένεις ευχαριστημένος.
Η Αντρέα κάνει ακάποτο ενώ η Ελενα είναι πιο όμορφη.
Για μια φορά αξίζει αλλα όποιος πάει δεν ξαναπάει.

:o ;)
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom