Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 156 άτομα (3 μέλη και 153 επισκέπτες)

Tsarkas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
109
Κριτικές
27
Like
496
Πόντοι
291
Μικρή ενημέρωση από το μεταίχμιο βραδινής/μεταμεσονύχτιας βάρδιας:

Ιάσωνος 31 Σαμπρίνα μελαχρινή ρομά 22 ετών με βυζάρες και κωλάρα. Απλό πρόγραμμα. Ψιλοφόλα. Βλέπε κριτική.
Κολωνού 27 όροφος η Φωτεινή μιλφογκίλφ λεπτή με καρέ μαλλί. Έλεγα να τη γαμήσω ωστόσο με απέτρεψαν οι αναφορές συναγωνιστών για ακάποτα γαμήσια.
Κολωνού 32Γ υπόγειο μελαχρινή ρομά με μαύρο μαλλί κοντούλα γύρω στα 20-25. Ψιλόβαρύ μαγκιόρικο υφάκι. Αδιάφορη.
Κολοκυνθούς 38 όροφος δεξιά. Ξανθιά λίγο νταρντάνα με μακρύ μαλλί. Δεν συγκράτησα όνομα (νομίζω Μιρένα ή κάτι παρόμοιο θα σας γελάσω). Ανακοινώθηκε ελεύθερο στοματικό. Δεν πέρασε γιατί δεν μου άρεσε η εμφάνιση.
Τροφωνίου 13 δύο ξανθιά μιλφογκίλφ. Δεν μου έκαναν κλικ.
Τροφωνίου 11 (αριστερά) Μαρία. Γύρω στα 30 με καστανόξανθο μαλλί ίσιο κάπως μακρύ. Ανακοινώθηκε φουλ πρόγραμμα (ελεύθερο στοματικό, κώλος, 69 - δεν ειπώθηκε κάτι για γλωσσόφιλα). Ωραίο σώμα με στητό βυζί γύρω στο 1,65. Φορούμε μαύρο κορμάκι. Τσαχπίνικο κι λάγνο βλέμμα. Μου έκανε κλικ αλλά δεν πέρασα καθώς είχα ήδη φολιαστεί στο Ιάσωνος 31 και επίσης δεν κατάφερα να βρω κάποια κριτική. Θα την έχω στα υπόψιν. Αν κάποιος συναγωνιστής έχει ιδία πείρα ας μας δώσει τα φώτα του.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης
Πριν λίγο στα κεντρικά με καλή κίνηση από κόσμο αλλά με λίγες κοπέλες σε δωμάτιο είχαμε τα εξής...



[...]

Στη Φωκαίας...


Φωκαίας 7:
Ευθεία,η Έλενα...
Ξανθιά ψηλή με γκομενίστικο πρόσωπο και με κορμάρα.Πορνοσταρική παρουσία!
Δεξιά,η Έμυ...


[...]

Η Ελένα έχει και φοβερές γαλάζιες ματάρες. Δοκιμάστηκε με καλές εντυπώσεις.
Στοματικό πολύ καλό, βαθύ και υγρό και καλή στην ιππασία (χωρίς, όμως, μεγάλες αντοχές).
Πεντακάθαρη κοπέλα και στήνεται σωστά ειδικά στο doggy και στο 69.
Εμφανησιακά, όπως τα λές! Επιβλητική πορνοσταρική παρουσία και ατελείωτες ποδάρες...
Από κοντά, χάνει κάπως στο πρόσωπο καθώς δεν έχει και την πιο λεία επιδερμίδα, το καλοσχηματισμένο σώμα της
δεν είναι και τόσο σφιχτό όσο θα έπρεπε για τον σωματότυπό της, χαμηλά διέκρινα τομή καισαρικής που της αφαιρεί
χάρη, ενώ στα γενικώς ωραία καπούλια της, υπάρχουν ως ψεγάδια κάποιες ραγάδες. Λίγο πιο κάτω από τον σβέρκο έχει ένα
συμπαθητικό tatoo με λουλούδι. Το στήθος, φτιαγμένο αλλά με ωραία αίσθηση.
Πίσω πόρτα, ωραία (φάνηκε δουλεμένη, αν και δεν παρέχεται).
Φιλική στο δωμάτιο χωρίς βιασύνη. Ρωσο-πολωνή δηλώνεται αν και μιλάει τα ρωσικά με πολύ αστεία προφορά.
Τα ελληνικά της είναι μια χαρά. Συστήνεται για δοκιμή, ως μια αρκετά όμορφη (πάνω από τον μέσο όρο της περιοχής),
έντιμη και θετική κοπέλα, παρότι λειτουργεί σε συγκεκριμένα, καθορισμένα πλαίσια και βγάζει κάποια δόση τυποποίησης
(τουλάχιστον όμως, όχι βαριεστημένης ή απαθούς) στις υπηρεσίες. Είναι γλυκιά κοπέλα και πεντακάθαρη.
Δυνατό χαρτί της η καλή εμφάνιση και το στοματικό. Η υπηρεσία άνετη και δεν μας ενόχλησε καθόλου.  :hi:

ΥΓ. Η Έμυ, στο δεξί, είναι Βουλγάρα και όχι Αλβανίδα, όπως έγραψε σε κριτική του συνάδελφος. Όχι πως έχει τόσο σημασία, αλλά για να ακριβολογούμε...

 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.058
Κριτικές
52
Like
16.743
Πόντοι
10.686
Χθες στην πρωινή βάρδια στο Λιοσίων 73 το στουντέλο μπήκα και είδα τη Λάουρα τη "φραουλίτσα",όμορφη κοπέλα με ωραίο χαμόγελο και λεπτό κορμί,και την Μπέτι με λίγο πιο γεμάτο τσουπωτό κορμί και βαριεστημένο σαλονάρισμα,και για τις δύο ανακοινώθηκε "69" στο πρόγραμμα.
 

Επισκέπτης
τυπε, φοβάμαι πως μολις ειπες μια μεγαλη και σκληρη αληθεια, που ισως αρκετοι φοβούνται να πουν....εισαι ο μονος που το χει πει εδώ αυτό, και πιθανότατα να χεις δικιο!

Φανταστείτε το λιγο ρε παιδια: ο κυκλος ζωης ενός μουνιου! Τι δοξες μπορει να ζησει, τι χαρες και πλουτο μπορει να αποφερει, τι ωραια πλασματα η τερατογενεσεις μπορει να κανει, ποση χαρα εδωσε η θεα του, η γευση του, η αισθηση του σε συνανθρωπους μας, και στο τελος.....ταριχευση!
Ένα ψυχρο, ευθραυστο κομματι κρεας, υπο σηψη, οι οξύτητες του αφημενες μες στο κρυο να πεθανουν!
να θες να το δοξασεις με καυλα και τιμες, κι αυτό να ζει τα τελευταια ορια του! το τελευταιο γαμησι-ο τελευταίος κρεμπιες...πονος! μελαγχολια....

ένα συνοθυλευμα από πανέμορφα αχρειαστα κυτταρα, μια βλαστηση νεκρη, οι εκκρισεις του φαρμακι, κι οι τριχες του ένας επικηδειος......συγχωροχαρτο του λιγο σπερμα, πασαλειμενο ψηλα στην κλειτοριδα, σαν το χιονι σε βουνα, που πλεον δεν παταει κανεις...
αυτά θα τα διαβάζει κανένα ρωσογκιλφ και θα κρατάει την κοιλιά της απ τα γέλια
 

mexico1

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2014
Μηνύματα
305
Κριτικές
1
Like
679
Πόντοι
81
Παιδιά έχει περάσει κανείς από Ιάσονος 36 πρωί να δει τι παίζει?
 

Krang

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2016
Μηνύματα
1.535
Κριτικές
11
Like
392
Πόντοι
306

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Χθες στην πρωινή βάρδια στο Λιοσίων 73 το στουντέλο μπήκα και είδα τη Λάουρα τη "φραουλίτσα",όμορφη κοπέλα με ωραίο χαμόγελο και λεπτό κορμί,και την Μπέτι με λίγο πιο γεμάτο τσουπωτό κορμί και βαριεστημένο σαλονάρισμα,και για τις δύο ανακοινώθηκε "69" στο πρόγραμμα.

Η "φραουλίτσα" επέστρεψε λοιπόν. Μου είχε πει πριν από έξι μήνες περίπου ότι σταμάτησε. Αν έβαζα στοίχημα, θα το κέρδιζα. Η Μπέτυ είναι καλή στο δωμάτιο, αλλά είναι μαστουρωμένη.
 

Εκλεκτικός

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.154
Κριτικές
12
Like
6.278
Πόντοι
2.046
Πριν από δέκα λεπτά :
Χωματιανου 11 ισογειο : Μάγια.
Χωματιανου 11 οροφος : Αντριάννα(skinny).
Λιοσιων 73Α ισογειο : Λάουρα(φραουλίτσα). Σα να μη πέρασε μια μέρα......Αστέρι το μωρό.....   :smitten:
 

xjimakos24x

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2017
Μηνύματα
286
Like
336
Πόντοι
21
Πριν απο λίγο στο Ιας 31 υπόγειο. Μις Κοσταντζα Μόνικα.
Μπουταρες βυζάρες που της εγλειφα μανιωδως, τουμπανο το μωρο για 10 ευρω...
ιας 31?? ιασωνος εννοεις φιλε?
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
28.978
Πόντοι
35.368
Kαλησπέρα σας,
Ενημέρωση απο την πρωινή βάρδια Φυλής και πέριξ.Συνολικά έγιναν δύο πετυχημένες συνευρέσεις.
Το Φυλής 109Β σήμερα ήταν κλειστό.
Στον όροφο του Φυλής 109Α ήταν σε ντουέτο η Εύα και η Έρρικα.Η Εύα μιλφ,κανονικών κιλών με μακριά ξανθά μαλλιά,σιλικονάτα στήθη.Δηλώνει Γερμανίδα.Σε φουλ πρόγραμμα.Η Έρρικα,ψηλή,νταρντάνα,κανονικών κιλών με λίγα πιασιματάκια,γεροδεμένο σώμα,καστανά μαλλιά πιασμένα σε μικρή αλογοουρά.Τα παντά εκτός απο κώλο.
Στο Μαγνησίας 11 ήταν μιλφ απο Βραζιλία,ελαφρώς γεματούλα,με μαύρα μαλλιά κάτω απο τους ώμους και αφράτη κωλάρα.Σε κανονικό πρόγραμμα.
Το Μαγνησίας 1 κλειστό.
Στο Καλύμνου 48 στον όροφο τρεις κοπέλες.Η πρώτη ήταν η ώριμη Όλγα.Πρόκειται περί Ρωσόφωνης,κανονικών κιλών με πιασιματάκια και μαλλιά καστανά κοντά.Φορούσε ολόσωμο.Μιλούσε καλά Ελληνικά.Ελεύθερο στοματικό. Οι άλλες δύο ήταν οι κλασσικές κοπέλες του οίκου, δηλαδή η μιλφ Χριστίνα,κανονικών κιλών με λίγα πιασιματάκια και ξανθά μαλλιά πιασμένα πάνω και η  μιλφ Κατερίνα λεπτή με κοντά ξανθά μαλλιά.Αμφότερες κάνουν κανονικό πρόγραμμα,μασαζ και αυταρχικό.
Στο Φυλής 71 στο ισόγειο η Αντζελίνα,νεαρή,νοστιμούλα,λεπτή με μαύρα μαλλιά προς το καρέ περίπου. Πρωκτικό.
Στο Φυλής 71 στον όροφο ήταν η Χρύσα ή Χριστίνα,λεπτή κοπέλα,νοστιμούλα με μαλλιά καστανοκόκκινα προς το καρέ.Σε απλό.
Στο Φυλής 69 στο ισόγειο η Τζούλια με φουλ κλασσικά.Έχει μετακινηθεί απο τον όροφο.
Στο Φυλής 69 στον όροφο η Βίκη σε γυμνό τσιμπούκι και κώλο.Κοπέλα με πιασιματάκια και μαλλιά καστανά πάνω απο τους ώμους.Εργάζεται και στο ισόγειο.
Στο Φυλής 86 στο ισόγειο η Μάγια, λεπτή κοπέλα,με μαύρα μακριά μαλλιά και τσουπωτή κωλάρα.Σε κανονικό.Η γνωστή κοπέλα που εργαζόταν και παλιότερα στο μαγαζί.
Στο Φυλής 86 στον όροφο ήταν σε ντουέτο δύο κοπέλες.Η πρώτη η μιλφ Άντζελα,κανονικών κιλών με λίγα πιασιματάκια και μακριά ξανθά μαλλιά.Σε γυμνό τελειωτικό τσιμπούκι και κώλο.Μαζί της μία καινούρια μιλφ η Στέλλα.Κανονικών κιλών με πιασιματάκια,φορούσε μαύρο ολόσωμο,είχε μαύρα πυκνά μαλλιά κάτω απο τους ώμους.Η φυσιογνωμία της μου φάνηκε γνωστή αλλά δεν μπορώ να θυμηθώ που την έχω ξαναπετύχει.Τα πάντα εκτός απο κώλο.
Στο Αγκύρας 12 στο αριστερό ήταν μόνη της σήμερα η μιλφ Ήρα.Γεματούλα με ξανθά μαλλιά κάτω απο τους ώμους.Σε ελεύθερο στοματικό.
Στο Φιλιππίδου 11 στο ισόγειο ήταν η Χριστίνα.Κοπέλα κανονικών κιλών με ελάχιστα πιασίματα,γυαλιά οράσεως και καστανόξανθα μαλλιά στο ύψος των ώμων της.Σε γυμνό τσιμπούκι με τελείωμα στο σώμα της.
Στο Φιλιππίδου 11 στον όροφο κλασσικά η Άνυ η πορνοστάρ σε γυμνό τσιμπούκι.
Στο Φυλής 74 στο υπόγειο δεξιά η Ελένη σε γυμνό τσιμπούκι και κώλο.Κοπέλα κανονικών κιλών με ξανθά μαλλιά πάνω απο τους ώμους.
Στο Φυλής 74 στο υπόγειο αριστερά ήταν η Χριστίνα,ψηλή,μελαμψή,κανονικών κιλών με πιασιματάκια και μαύρα μαλλιά πιασμένα σε αλογοουρά.Γυμνό τσιμπούκι και κώλος.Ενδιαφέρουσα περίπτωση.Υπό κανονικές συνθήκες θα περνούσα αν δεν είχα διαβάσει κακές αναφορές απο συναγωνιστές.
Στο Φωκαίας 17 στον όροφο ήταν η Μικαέλα.Λεπτή,με μαλλιά μαύρα πιασμένα αλογοουρά τατού στο πόδι.Σε ελεύθερο στοματικό.
Στο Φωκαίας 17 στο ισόγειο σε ντουέτο δύο κοπέλες.Η πρώτη ήταν η Λάουρα,κανονικών κιλών με πιασιματάκια και μαύρα κοκκάλινα γυαλιά οράσεως,μαλλιά καστανόμαυρα πιασμένα αλογοουρά. Την δεύτερη κοπέλα στάθηκα πραγματικά τυχερός που την ανακαλύψα.Πρόκειται για την καινούρια Βουλγάρα με όνομα Ράνια που είχα δοκιμάσει την Τρίτη που μας πέρασε στο Διδύμου 18 υπόγειο.Ψηλή κοπέλα,κανονικών κιλών με όμορφα πιασιματάκια,λίγο χαλαρή κοιλίτσα,καστανόμαυρα μαλλιά στο ύψος των ώμων της,ελαφρώς μελαμψή.Για τις κοπέλες αμφότερες ανακοινώθηκε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.Πρώτη συνεύρεση με την Ράνια ακόμα καλύτερη απο την πρώτη φορά.Βέβαια το τελειωτικό στο στόμα το αποφεύγει αλλά σε αποζημιώνει σε όλα τα άλλα τσιμπούκι,ορχεολειχία, συμμετοχή στο γαμήσι.Κριτική για ην κοπέλα έχω ανεβάσει και μπορείτε να την διαβάσετε στο Διδύμου 18 υπόγειο.Τώρα θα εργάζεται στο Φωκαίας 17 ισόγειο.
Στο Φωκαίας 19 ήταν η Αλίσια, κοπέλα λεπτή,με μαύρα μαλλιά κάτω απο τους ώμους.Σε γυμνό τσιμπούκι και κώλο.Έχει εργαστεί και Φυλής 71 ισόγειο.
Στο Φωκαίας 25 στο ισόγειο η Τζανίνα,ψηλή,κανονικών κιλών με μακριά ξανθά μαλλιά.Πρόγραμμα κανονικό. Ο όροφος κλειστός.
Στο Φωκαίας 24 τον τελευταίο καιρό εργάζεται σταθερά η Λάουρα,κοπέλα λεπτή,κοντή,με μαλλιά ξανθά πάν απο τους ώμους και κωλάρα.Σε πρωκτικό.
Στο Φωκαίας 27 στο υπόγειο η μιλφ Άννα η Πολωνέζα η οποία εργαζόταν πολλά χρόνια στο Φωκαίας 25 ισόγειο και παλιότερα σε αυτό το μαγαζί.Λεπτή,κανονικών κιλών με μαλλιά ξανθά πάνω απο τους ώμους.Σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.
Στο Φυλής 66Α η Νάνσυ,νοστιμούλα,κοντή,κανονικών κιλών με όμορφα πιασιματάκια,κωλάρα και μακριά καστανά μαλλιά.Όμορφο προσωπάκι. Κανονικό πρόγραμμα.
Στο Φυλής 56 η Νάντια,κοντή,κανονικών κιλών με λίγα πιασιματάκια,βυζάρες και κωλάρα.Ξανθά μαλλιά πιασμένα αλογουρά.Κανονικό πρόγραμμα.
Στο Φυλής 54 στο ισόγειο η Γιάννα,ψηλή,κανονικών κιλών με πιασιματάκια,βυζάρες,μαλλιά καστανομελί σχεδόν μέχρι τους ώμους.Κανονικό πρόγραμμα.
Στο Φυλής 54 στον όροφο ήταν η Ναταλία,κοπέλα με πιασιματάκια,λευκό δέρμα,βυζάρες,ξανθά πλατινέ μαλλιά σχεδόν μέχρι τους ώμους.Κανονικό πρόγραμμα.
Στο Διδύμου 7 αριστερά η Χριστίνα,κοπέλα λεπτή,ομορφούλα,με καστανά μαλλιά στο ύψος των ωμων της.Σε κανονικό πρόγραμμα. Το δεξιό μαγαζί κλειστό.
Στο Διδύμου 8 στο ισόγειο σε ντουέτο η Λάουρα,η γνωστή μιλφ  κατά σειρά εμφανίσεως Μαγνησίας 1 (πρώτη μέρα όπου και την είχα δοκιμάσει),Αχιλλέως 51,Κολωνού 32 ισόγειο,Ρεμούνδου 21 ισόγειο και τέλος Ιωαννίνων 5. Μαζί της η Βερόνικα,μιλφ,κανονικών κιλών με μαλλιά καστανομελί πιασμένα σε αλογοουρά.Η Βερόνικα κάνει ελεύθερο στοματικό κατόπιν συνεννόησης ενώ για την Λάουρα δεν ανακοινώθηκε κάποιο εξτρα γυμνό τσιμπούκι ή κώλο που εκανε παλιότερα. Η Λάουρα είναι κανονικών κιλών με μαύρα μακριά μαλλιά. Ο όροφος κλειστός.
Στο Διδύμου 18 υπόγειο έπέστρεψε η μιλφ Μαρία απο Αλβανία με το φουλ πρόγραμμα.Σώμα γεμάτο με αρμονικά κατανεμημένα κιλά,κωλάρα,μαύρα μακριά μαλλιά.Η Μαρία έχει εργαστεί και στα Αλκιβιάδου 16Α και Έλλης 3.
Στο Διδύμου 18 στο ισόγειο κλασσικά η Κατερίνα η "Σέρβα" σε φουλ.
Στο Διδυμου 27 σε ντουέτο η Φωτεινή, μιλφ,πανύψηλη,όμορφο σφιχτό κορμί κανονικών κιλών,μαύρα μαλλιά κάτω απο τους ώμους,καλλονή.Μαζί της η καινούρια κοπέλα η Βίκη απο Ουκρανία,ψηλή,γεματούλα,με μαύρα μαλλιά κάτω απο τους ώμους.Σε ελεύθερο στοματικό τελειώτικο αμφότερες. Πέρασα με την Φωτεινή μετά απο πολύ καιρό και παραμένει πολύ καλή σε υπηρεσίες.
Στο Αλκιβιάδου 16Α ήταν η Ντενίσα απο το 16Γ.Μιλφ,κανονικών κιλών με ωραία πιασιματάκια,βυζάρες και μαλλιά καστανόμαυρα στο ύψος των ώμων της.Σε ελεύθερο στοματικό και κώλο.
Στο Αλκιβιάδου 16Β κλασσικά τον τελευταίο καιρό εργάζεται η μιλφ Άντζελα απο Αλβανία.Κανονικών κιλών,με λευκό δέρμα,ξανθά πλατινέ σγουρά μαλλιά στο ύψος των ώμων της.Σε ελεύθερο στοματικό και κώλο.Η μιλφ Άντζελα είχε ξεκινήσει στα μπουρδέλα να εργάζεται απο το Διδυμου 27.
Στο Αλκιβιάδου 16Γ ήταν κλασσικά η Σόνια σε γυμνό τελειωτικό τσιμπούκι και κώλο.
Τέλος στο Χωματιανού 11 στο ισόγειο ήταν η Μάγια,νοστιμούλα,καινούρια κοπέλα στην αλυσίδα,ψηλή,κανονικών κιλών με όμορφα πιασιματάκια και μαλλιά καστανά πάνω απο τους ώμους.Κανονικό πρόγραμμα.
 

Chosen

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Μαρ 2016
Μηνύματα
558
Κριτικές
37
Like
1.811
Πόντοι
1.076
Χθες στην πρωινή βάρδια στο Λιοσίων 73 το στουντέλο μπήκα και είδα τη Λάουρα τη "φραουλίτσα",όμορφη κοπέλα με ωραίο χαμόγελο και λεπτό κορμί,και την Μπέτι με λίγο πιο γεμάτο τσουπωτό κορμί και βαριεστημένο σαλονάρισμα,και για τις δύο ανακοινώθηκε "69" στο πρόγραμμα.

Τη δοκίμασα σήμερα τη Λάουρα. Όμορφη κοπέλα αλλά τπτ το ιδιαίτερο στα ενδότερα.
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.906
Κριτικές
38
Like
4.946
Πόντοι
2.696
Τώρα που το θυμήθηκα!Ξέρει κανείς τι σταθμό με Ρώσικα τραγούδια ακούνε εκεί στο Φ56;Άκουσα προχθές μια γαμάτη κοματάρα,Russian Pop,αλλά δεν μπόρεσε το τηλέφωνο να γράψει απόσπασμα ούτε το shazamm να βρει το τραγούδι.Και να ρώταγα Αλεξάνδρα ή τσατσά για το τραγούδι δεν υπήρχε περίπτωση,ούτε αυτές καταλαβαίνουν Ελληνικά σε πολύπλοκες ερωτήσεις ουτε εγώ ξέρω Ρώσικα!Αν ξέρει κάποιος ας μου πει,ολο και κάποια επανάληψη θα παίζουν
 

Εκλεκτικός

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.154
Κριτικές
12
Like
6.278
Πόντοι
2.046
Τώρα που το θυμήθηκα!Ξέρει κανείς τι σταθμό με Ρώσικα τραγούδια ακούνε εκεί στο Φ56;Άκουσα προχθές μια γαμάτη κοματάρα,Russian Pop.Και να ρώταγα Αλεξάνδρα ή τσατσά για το τραγούδι δεν υπήρχε περίπτωση,ούτε αυτές καταλαβαίνουν Ελληνικά σε πολύπλοκες ερωτήσεις ουτε εγώ ξέρω Ρώσικα!
Τι να σου κάνω φίλε μου? Ατυχος ήσουν που δεν ήμουν κι εγώ εκεί προχθές να σε βοηθήσω..... :<
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.906
Κριτικές
38
Like
4.946
Πόντοι
2.696
Δεν πειράζει.Θ'αρχισω να βλέπω όλα τα Ρωσοουκρανικά pop στο youtube και θα το πετύχω!Ήδη έχω βρει κάποια καλά κομμάτια,αν και δεν είμαι οπαδός της pop μερικά είναι καλά,με έξυπνα video clip.Και με πολλές μουνάρες!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom