Νέα

Πεδίο Άρεως και Σκαραμαγκάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα poutanesgiapanta
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 246
  • Εμφανίσεις 97K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

panos95

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2010
Μηνύματα
230
Κριτικές
7
Like
47
Πόντοι
1
Μύστη πάνο95 αυτή η μίμα θέλει 50 στο αμάξι ή σε πάει χοτέλι  :think:.Πάντως η πιάτσα κωνσταντινουπόλεως έχει μεταφερθεί λίγο πιο κάτω στο πάρκινγκ που είναι ανοιχτό  :rockon: :rockon:.Εγώ χθες μπούκαρα μέσα κατά τις 02:00 και πέτυχα την μελαχροινή αλβανίδα να πιπώνει ταρίφα.Επίσης στο σημείο κόβει βόλτα και αλβανός νταβάς που τσεκάρει την κατάσταση  :sunglasses:.Βγαίνοντας την περίμενε φορτηγατζής για την συνέχεια,πολύ κίνηση το σημείο πάντως  :grin: :grin:

και αμαξι και χοτελι το ιδιο της κανει μιση ωρα κωλο πιπα... θα ξαναπερασω απο κωσταντινουπολεως να ελενξω καποια στιγμη
 

panos95

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2010
Μηνύματα
230
Κριτικές
7
Like
47
Πόντοι
1
Πρωινες ωρες ειναι η απογευματινες και μεταμεσονυκτιες? Και αν θες πες μας το σημειο πανω στη λ Σχιστου?

πρεπει να ειναι απο 9 μεχρι 1 το πολλη... ειναι εκει που ειναι και τα αραπακια εξω απο το hotel γλαρος εκει στον παραδρομο
 

papitsoulos

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
167
Like
1
Πόντοι
1
Βραδακι εννοεις ετσι? θα περασω τωρα μια βολτα να δω, δε την εχω γνωρισει ποτε εγω!! Μπορεις να μου κανεις μια συντομη περιγραφη
 

panos95

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2010
Μηνύματα
230
Κριτικές
7
Like
47
Πόντοι
1
Βραδακι εννοεις ετσι? θα περασω τωρα μια βολτα να δω, δε την εχω γνωρισει ποτε εγω!! Μπορεις να μου κανεις μια συντομη περιγραφη

ναι βραδακι..η μιμα ειναι ευκολη η περιγραφη της καθως εκει υπαρχουν 2 ασπρες κοπελες και οι αλλες μαυρες..η μιμα ειναι ψιλη ομορφη με κωλαρα και βυζαρες..και η αλλη κοντη ασχημη και σαπια.. την εχω παρει και αυτην δεν αξιζε κατι..θα την δεις την διαφορα πιστευω η μιμα λεει μονο για προγραμμα με 50 και η αλλη λεει 20 πιπα 40 γαμηση κατι τετειο
 
OP
OP
P

poutanesgiapanta

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2014
Μηνύματα
97
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
0
στο σχιστό η ταρίφα έχει πέσει κάτω απο τα 10 για πιπα, να το εχετε υποψιν σας οταν πατε. Δεν ξερω για ολες τις κοπελες αλλα ειδικα μια, με μεγαλα βυζια, σχετικα ξεκομμενη απο τις υπολοιπες δεχεται με 7 ευρω. Σημερα θα τις προτεινω 5 & αν δεν θελει αντε γεια  :grin: Αναφερομαι στις μαυρες βεβαια
 
Εγγρ.
10 Ιουλ 2015
Μηνύματα
145
Like
8
Πόντοι
1
στο σχιστό η ταρίφα έχει πέσει κάτω απο τα 10 για πιπα, να το εχετε υποψιν σας οταν πατε. Δεν ξερω για ολες τις κοπελες αλλα ειδικα μια, με μεγαλα βυζια, σχετικα ξεκομμενη απο τις υπολοιπες δεχεται με 7 ευρω. Σημερα θα τις προτεινω 5 & αν δεν θελει αντε γεια  :grin: Αναφερομαι στις μαυρες βεβαια

Ρε μαγκες περναω σχετικα συχνα απο σχιστο και δεν πετυχαινω τιποτα. Μπορειτε να πειτε ωρες που βγαινουν? Δε με νοιαζουν τα μαυρακια. Για τις λευκες ρωταω.
 
OP
OP
P

poutanesgiapanta

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2014
Μηνύματα
97
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
0
κανα 2 βουλγαρογυφτισσες εχω πετυχει, πριν απο καμια ωρα εκει ηταν
 

panos95

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2010
Μηνύματα
230
Κριτικές
7
Like
47
Πόντοι
1
Ρε μαγκες περναω σχετικα συχνα απο σχιστο και δεν πετυχαινω τιποτα. Μπορειτε να πειτε ωρες που βγαινουν? Δε με νοιαζουν τα μαυρακια. Για τις λευκες ρωταω.
απο 8 μεχρι 11 ειναι στανταρ εκει..αλλα πολλες φορες πανε και σε χοτελι για μισηωρα..
αλλα γνωμη μου ειναι να μην πας εκει.. μπωρεις με αυτα τα λεφτα να περασεις καλητερα σε studio ακομα και σε μπουρδελο.. η μια απο της 2 ασπρες ειναι η μιμα αυτη καπως αξιζει αλλα οχι για 50 που ζηταει και ακατεβατα κιολας βεβαια εγω την εχω κατεβασει μια φορα στα 30 απο της πολλες φορες που της εχω ποιασει την κουβεντα..αλλα η αλλη η κοντη γαμησετα.. και 5 ευρω να σου πει το γαμησι προτιμησε καλυτερα ενα πακετο τσιγαρα και ενα κρουσαν απο το περιπτερο..
 

Επισκέπτης
Εχει κ αλλου ειδους κοριτσακια εκει
 
Εγγρ.
10 Ιουλ 2015
Μηνύματα
145
Like
8
Πόντοι
1
απο 8 μεχρι 11 ειναι στανταρ εκει..αλλα πολλες φορες πανε και σε χοτελι για μισηωρα..
αλλα γνωμη μου ειναι να μην πας εκει.. μπωρεις με αυτα τα λεφτα να περασεις καλητερα σε studio ακομα και σε μπουρδελο.. η μια απο της 2 ασπρες ειναι η μιμα αυτη καπως αξιζει αλλα οχι για 50 που ζηταει και ακατεβατα κιολας βεβαια εγω την εχω κατεβασει μια φορα στα 30 απο της πολλες φορες που της εχω ποιασει την κουβεντα..αλλα η αλλη η κοντη γαμησετα.. και 5 ευρω να σου πει το γαμησι προτιμησε καλυτερα ενα πακετο τσιγαρα και ενα κρουσαν απο το περιπτερο..


Καταλαβα.... καλα γενικα προτιμω την παραλιακη απλα ειχα την περιεργεια τι παιζει σχιστο.
 
OP
OP
P

poutanesgiapanta

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2014
Μηνύματα
97
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
0
Συμβαίνει τώρα: σκαραμαγκάς, μαυρούλα με τεράστια βυζιά, 10 ευρώ η πίπα, καλή, αργή & ρυθμική, δεν διαμαρτύρεται στο χούφτωμα, βγάζει τις βυζάρες έξω & αφήνει πιάσιμο. Ντυμένη με κόκκινη μπλούζα & κόκκινο παντελόνι. Εγώ ως καλός και φιλότιμος στρατιώτης ενημέρωσα  :grin:
 

panos95

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2010
Μηνύματα
230
Κριτικές
7
Like
47
Πόντοι
1
Συμβαίνει τώρα: σκαραμαγκάς, μαυρούλα με τεράστια βυζιά, 10 ευρώ η πίπα, καλή, αργή & ρυθμική, δεν διαμαρτύρεται στο χούφτωμα, βγάζει τις βυζάρες έξω & αφήνει πιάσιμο. Ντυμένη με κόκκινη μπλούζα & κόκκινο παντελόνι. Εγώ ως καλός και φιλότιμος στρατιώτης ενημέρωσα  :grin:
εχω καιρο να περασω η αληθεια ειναι γιατι δεν ειχε ανανεωση ολο ιδιες και ιδιες εβλεπα...αμα υπαρχει τιποτα νεο θα τιμηθη  :rockon:
 

cm615et

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
638
Κριτικές
12
Like
191
Πόντοι
5.765
Και που να δεις τι παιζει μεσα στο hot spot που ειναι εκει διπλα , 8 μπουρδελα εχουν στησει οι "προσφυγες"
 
OP
OP
P

poutanesgiapanta

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2014
Μηνύματα
97
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
0
Και που να δεις τι παιζει μεσα στο hot spot που ειναι εκει διπλα , 8 μπουρδελα εχουν στησει οι "προσφυγες"

δουλευε ενας φιλος μου. Δεν πηρε χαμπαρι τιποτα. Ισως φημες.
 

cm615et

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
638
Κριτικές
12
Like
191
Πόντοι
5.765
Οτι λεω ειναι καρατσεκαρισμενο απο μενα ! ! ! ! !
 

kolofardos

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2005
Μηνύματα
78
Like
83
Πόντοι
0
HOTSPOT ονομα και πραγμα ε; ειναι πριβε το κλαμπ ή ανοιχτο στο κοινο;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom