Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 315 άτομα (32 μέλη και 283 επισκέπτες)

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.055
Κριτικές
52
Like
16.687
Πόντοι
10.686
Πριν από καμμιά ώρα στο Μεταξουργείο,στο Ιάσονος 10 πάνω η αδύνατη μακροπρόσωπη Τάνια,κάτω η κοκκινομάλλα Γιάννα,η Νικόλ μετά τις 9 μ.μ.
Κολωνού 27 υπόγειο η μικροκαμωμένη πιπίνα Έλενα,ανακοινώθηκε ''69''!Η Γωγώ με... τεχνικά προβλήματα.
Κολωνού 30 1ος όροφος το γνωστό στυλιάρι η Αδριάνα,πρώτη μέρα μετά από διακοπές,ακολουθεί κι αυτή τη μόδα του μαυρίσματος και του ονόματος στο στρινγκ,για άλλη μια φορά καλή αλλά τυπική και επαναλαμβανόμενη στο πρόγραμμά της,δεν επιχειρεί το κάτι παραπάνω μαζί μου,δύσκολα θα ξαναμπώ...
 

Ironhead

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2015
Μηνύματα
270
Like
0
Πόντοι
1
Ρε μύστες η φωτεινη στο κόλωνου που τα περνει στην μάπα δουλεύει σήμερα και σε πια βάρδια?
 
Εγγρ.
18 Οκτ 2012
Μηνύματα
910
Κριτικές
3
Like
219
Πόντοι
26
Αυτή την Αλέξια τη στάμπαρα και γώ...όντως πολύ καυλωτικό σαλονάρισμα....φορούσε κάτι λευκά εσώρουχα που τόνιζαν την υπερκολάρα της....δεν έχω δει κριτική για αυτή..μάλλον σύντομα θα τη τιμήσω.
Να την τιμισετε κα οι 2...Εμενα τυγχανει να μου αρεσουν ο νταρντανες με κωλαρες αλλιως δεν βρισκω ενδιαφερον με μοντελε.Γουστα εινα αυτα.Ειναι πολυ καλη μεσα με γλωσσοφυλα κτλ..Ειναι στενη ποναγε..Αλλα εκει που υπεφερε μου επιανε το κεφαλι μονη της και με γλωσσοφυλαγε.Πολυ καλη περιπτωση.Το ζουσε και το γουσταρε.  :hi:
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Εικόνες όμορφης και ταυτόχρονα άγριας αντίθεσης στο Μεταξουργείο...

Επιστροφή της Βιβής στο Κεραμεικού 15 ισόγειο,με μικρή  αλλαγή στο χρώμα μαλλιών και με καυτό ροζόμαυρο μπικίνι.

Για άλλη μια φορά πειθήνια στις ορέξεις μου,αυτή και η εύκαμπτη μεσούλα της...
Ιδρώτας,χύσια και χαμόγελα...

Από την άλλη,ακούραστο ξυλίκι κωλόγυφτων στο στενό της Καλλέργη,με λουρίδες παντελονιών να σκίζουν το μπλε του ουρανού σαν κεραυνοί και να προσγειώνονται στις σάρκες ωμά και αδυσώπητα....

Έφαγα φεύγοντας ένα παγωτό...
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Και στην απέναντι άκρη,στα πολύ ψηλά της Κολωνού,επιστροφή της ξανθιάς Ροντίκας,από την αφιλόξενη γη των γραφείων call girls,στα πάτρια εδάφη του Μεταξουργείου...
 

tangocash

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2016
Μηνύματα
409
Κριτικές
9
Like
264
Πόντοι
281
Και στην απέναντι άκρη,στα πολύ ψηλά της Κολωνού,επιστροφή της ξανθιάς Ροντίκας,από την αφιλόξενη γη των γραφείων call girls,στα πάτρια εδάφη του Μεταξουργείου...

καλησπερα πορνορεπορτερ..
μηπως θα περασεις και απο Βεργας  να μας ενημερωσεις?
να σαι καλα , καλες βολτες.
 

Ironhead

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2015
Μηνύματα
270
Like
0
Πόντοι
1
Και στην απέναντι άκρη,στα πολύ ψηλά της Κολωνού,επιστροφή της ξανθιάς Ροντίκας,από την αφιλόξενη γη των γραφείων call girls,στα πάτρια εδάφη του Μεταξουργείου...

Σε ποια βαρδια ρε man?
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.154
Κριτικές
496
Like
62.091
Πόντοι
39.662
Και στην απέναντι άκρη,στα πολύ ψηλά της Κολωνού,επιστροφή της ξανθιάς Ροντίκας,από την αφιλόξενη γη των γραφείων call girls,στα πάτρια εδάφη του Μεταξουργείου...

ανυπομονώ να δω κριτική για ροδικα τώρα που ξαναγύρισε μεταξι όσο αφορά τις επιδόσεις μετά από cg
 

Ironhead

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2015
Μηνύματα
270
Like
0
Πόντοι
1
Και εγω ρε μυστη και εγω. Ελπιζω να είναι αληθεια και όχι μουφα.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.054
Κριτικές
1.245
Like
191.653
Πόντοι
45.465
πριν από μερικά λεπτά αφού έκανα την απογευματινή μου βόλτα στο Μαραθωνος 48β τιμησα την Ολγα μελαχρινή με ίσιο μαλλί κανονικό σώμα 2-2.5αρι βυζι, κάνει ακα οχι τελειωτικο φιλιά δεν δίνει, θα ακολουθήσει κριτική και φωτός του δωματίου, μαζί της δούλευε και η Ιλονα

επίσης στο Κωνσταντινουπολεως 166α δούλευε η Ηρα και η Καιτη δηλαδή η Κατερίνα με την ελιά από Κολωνου 47 όροφο οι οποίες δεν με άφηναν να φύγω κλειδψσαν την πόρτα και έγιναν πολύ κουραστικες...
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.154
Κριτικές
496
Like
62.091
Πόντοι
39.662
Με την πληροφορια οτι το Ροδικακι γυρισε Μεταξι στο Κολωνου 11 οροφος ετρεξα να χυσω...
Ακουλουθωντας την φυσικη διατροφη των Κινεζων ηπια ενα αγνωστο χυμο οπου εμελλε να με καβλωσει
υπερβολικα





Μετα πηγα και γαμησα αγρια τη Ροδικα πανω στον καναπε.



 

HotVenom

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2015
Μηνύματα
710
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Μας καβλωσες με το Ροδικακι Πορνε μου, την έχω κι εγώ
μεγάλη ανάγκη και θα την βάλω στο πρόγραμμα το σ/κ.
 

xprncseeker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2015
Μηνύματα
558
Κριτικές
10
Like
254
Πόντοι
296
Με την πληροφορια οτι το Ροδικακι γυρισε Μεταξι στο Κολωνου 11 οροφος ετρεξα να χυσω...
Ακουλουθωντας την φυσικη διατροφη των Κινεζων ηπια ενα αγνωστο χυμο οπου εμελλε να με καβλωσει
υπερβολικα





Μετα πηγα και γαμησα αγρια τη Ροδικα πανω στον καναπε.


Ποτό δαμάσκηνο λέει και καλά απ'έξω ο χυμός..που τον κονόμησες? έχει κανά κινέζικο ..ντελικατέσεν εκεί κοντά? Κιαυτή η Ροδίκα πώς έπαιζε σα κωλγκερλ?
 

aggxar

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2014
Μηνύματα
101
Κριτικές
1
Like
92
Πόντοι
1
Καλησπερα σας συναγωνιστες!!!!εχετε υποψιν σας καμια χοντρουλα η μαυρη για...καταθεση!ευχαριστω πολυ και....καλη διασκεδαση :knockinb: ;) :fuck2:
 

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.288
Κριτικές
18
Like
1.967
Πόντοι
4.375
Tην Ροντικα την  ξετρυπωσαν - ανακάλυψαν  οι μύστες  του σάϊτ .. αυτόχρημα,, :cheesy:  Καμμιά δεν ξεφεύγει.
Για σήμερα   μόνο  πχ  δουλεψε   στην πρωινη βαρδια  της Βούρβαχη η BBW  Τζούλια  η Λεττονή  ή ..Margaritka ... ;) --  Τρια χρονια απουσα, μετα σήμερα  ως διαττων στη θεση της Καρολινάρας ,  μετα … πάλι εξαφανιζολ.. Θα .. κλαιει το Γκαζ , η Ρεμουνδου, η Παρασίου  και η Iωαννινων  μαζι που έχασαν τα BBW   :tits:  :)
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.203
Κριτικές
35
Like
5.847
Πόντοι
6.796
Ποτό δαμάσκηνο λέει και καλά απ'έξω ο χυμός..που τον κονόμησες? έχει κανά κινέζικο ..ντελικατέσεν εκεί κοντά? Κιαυτή η Ροδίκα πώς έπαιζε σα κωλγκερλ?

Τη ροδικα την ειχα παρει απο γραφειο και σαν call girl δε το χε στη καμια..

Γυρισε στο μπουρδελο;
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.518
Κριτικές
64
Like
5.076
Πόντοι
7.786
εκανα μια    μικρη  βολτα φωκαιας  μετα  την  δουλεια    φωκαιας 7 το δεξιο η γνωστη ειρηνη η  βουλγαρα  ειδα μια καινουργια κοπελα στο  μεσαιο φωκαιας 7  η καρλα  μελχαρινη κοπελα    υπογειο η γνωστη ελενα    φωκαιας 17 κλειστα και τα δυο  και το 19 κλειστο φωκαιας 25  ορωφος βανεσσα    25 ισογειο τζωρτζια    φωκαιας 27 υπογειο η γνωστη χριστινα  ορωφος  η σαμπρινα  και  ισογειο γκαμπυ  και η τζανινα  φιλιππιδου 11 α καρολινα και στον ορωφο του φιλιππιδου η  μελινα 
 
Εγγρ.
12 Φεβ 2014
Μηνύματα
517
Κριτικές
4
Like
713
Πόντοι
86
   Λόγω του ότι ενας πουστοκαφες (από παλια καλη ελληνικη μαρκα,που τον αγορασε ξενο τραστ ) , μου φερνει για δευτερο απόγευμα τασεις καταθλίψεως - προφανως κατι βαζουν μεσα για να δινει  δυναμη στην κεφεινη,αλλα σε μενα εχει αντίθετα αποτελέσματα- αποφασισα να κατεβω μια τσαρκα,για να αποφυγω τα χειροτερα, ητοι , αυτοκτονιες κλπ, νεκροταφεία,πουστηδες συγγενείς να μυξοκλαίνε και να λενε "αφησε τιποτε,ξερετε?" , παπαδες να κυττάνε αν επεσε κανα ψιλο, κλπ και γω τεζα,να μη μπορω να τους φτυσω... Οποτε,εχουμε και λεμε ,
ΑΓΚΥΡΑΣ ,στο δεξι  με τα σκαλακια, μια Ελενη,κοντη,ξανθωπη,45, καλουτσικη και η θηριωδης ΟΛΓΑ , θωρηκτο,μελαχροινη, 30.
 ΚΑΛΥΜΝΟΥ ΣΤΗς νΑΝΑς, ΤΗΝ ΕΙΔΑ  (ΤΡΟΠΟς ΤΟΥ ΛΕΓΕΙΝ,ΠΕΡΑΣΕ ΣΑ ΣΙΦΟΥΝΑς) , δεν είναι τοσο μεγαλη ,οσο μπορεσα να καταλαβω, κανονικο σωμα, μετρια στο υψος, ξανθια (μαλλον βαμμενο) . Τελειως άλλη την φανταζομουν από τις περιγραφες...
ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 1, μια 65αρα με πιασιματα, δεν την ειχα ξαναδει , αρκετα προσχαρη,ισως μεσα να είναι αστερακι,για τους μερακλήδες. Ξανθιά,μετριου ύψους,κομπιναιζον.
ΦΥΛΗΣ 109, στο ανω, μια μετριοκαλη 30αρα ξανθιά ,καλο βυζι.
Στο ισογειο, η απογοητευση ,διοτι βασει των περιγραφών,ανεμενα να δω κανενα μουναρο.Μια πολύ αδυνατη,30αρα και κατι μαλλον, ψηλη ,με σχεδόν ολοσωμο, μετρια ρωσιδοφατσα,με πολύ κοσμο στο σαλονι.Ονομα αυτης Αλιόνα. Ο οικος ανακαινισμένος.
Στα απέναντι, μπηκα σε ένα με σκαλες, τιποτε το ιδιαιτερο,μια νεαρη ξανθιά. Σε ένα ισογειο,(δε συγκρατω νουμερα) διπλα, μια ψηλη κοπέλλα, χαμογελαστη, καλη σε εμφανιση (πολύ καλη μαλλον) , ωραιο σωμα,ονομα δε θυμαμαι,ισως Ελενα (?) . Φαινοταν ορεξατη.
 ΦΥΛΗΣ , στο 71 ισογειο (το ανω κλειστο) , μια καλουτσικη ,μαλλον ξεπετα από το στυλ .
Στο 69 ,(?) , ένα ισογειο με δυο σκαλιά, μια  ξανθια μετριοτης ,με παχητα, ο τσατσος ενας ηλικιωμένος Ελληνας.
  Στ 65 , ( τη φωλιά της ποντικίνας Εμμανουέλ) ΕΝΑ ΘΕΟΜΟΥΝΟ πολύ καλυτερο από καποιες των στουντιο , τι καποιες, από τις περισσότερες, μελαχροινη, γυρω στα  20-22, ονοματι ΣΟΝΙΑ, όπως μας ειπε ο κοντος πολύ ηλικιωμένος τσάτσος. Πολύ καλη αυρα η κοπέλλα και ορεξατη,αλλα και τα φαινομενα απατουν . Κωλαράκι βελουδο,βυζακι παρθενας, ψηλη, δερμα μεταξωτό. Οι συλλέκται,σπεύσατε,τη βλεπω σε στουντιο με 60αρια σε απλό.
Στο Φυλης ,αυτό πριν τη Χευδεν, (το άλλο κλειστο το παραδιπλανο) , ειδα τη ΜΟΥΝΑΡΑ ,χολλυγουντιανη σταρ ΡΕΝΑΤΑ, 38-40, ΜΑΤΙΑ ΠΡΑΣΙΝΑ,ΠΡΟΣΩΠΟ ρωσιδας, σχεδόν τελειο. Δε συχναζω στα μαγαζια της Φυλης  και ετσι δεν την ειχα ξαναδει. Μου θυμισε έντονα την περιφημη κοπέλλα που δούλευε [παλιά στην περιοχη ,ξεχνώ το  ονομα της,( Ναταλί (?), φτυστη διδυμη αδερφη της, ιδιος σωματοτυπος και προσωπο ...
Στη οδο Γιωργου Γασπαρη (πρωην Φιλιππίδου ) , στιυ κυπριου με τη περουκα (σκαλες) , μια "Βραζιλιάνα"  (μαλλον μουφα του κυπριου) , και στο ισογειο μια ξανθιά νεαρη,(Καρολίνα) δε μου αρεσε καθολου το στυλ της.

 Η ωραια αυτή βολτα με ηρεμησε αρκετα (μελανώτατο σημειο η φοβερη αποφορά ουρων και σκουπιδιών στη γωνια Φυλης και Φωκαιας, ο Καμινης μονο ξερει το λογο που δε στελνει ένα συνεργειο για 5 λεπτα να περαση ένα απολυμαντικο αφρο- εχει τους σκοπους του προφανως,οπως ολες οι συμμοριες των Δημάρχων και Νομαρχων ) ,γυρισα στο σπιτι μου, ευτυχως  η γυναικα μου κοιμοταν ,και ετσι απέφυγα τις μαλακίες της,εκανα μπάνιο , τηγανισα πατατούλες με αυγουλακια ,σκοτωσα μια κατσαριδα  και εκατσα να σας πώ τι ειδα. καλο βράδυ και ευχομαι σε ολους τα καλύτερα...
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.518
Κριτικές
64
Like
5.076
Πόντοι
7.786
ωραιος μακη  καλαμαρα ευχαριστω και  για την ονομασια της  οδου 
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom