Νέα

Μίστερ μαλάκας bourdela.com 2015

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stekas72
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 134K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποιόν/α επιλέγετε για Mister Malaka bourdela.com 2015?

  • billy13

    Ψήφοι: 102 56,4%
  • Picker

    Ψήφοι: 79 43,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    181
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Μακελάρης

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2015
Μηνύματα
171
Κριτικές
2
Like
39
Πόντοι
1
[size=11pt]Αυτή την αντιμετώπιση θα εισπράττουν τα κλωνάρια. ΜΟΝΟ απαξίωση!  :rockon:

Αν έχεις μπάλες (λέμε τώρα...) γράψε εδώ την απάντηση με το κανονικό προφίλ σου!  :2funny:[/size]
Ηδονίζεσαι κακομοίρη όταν βλέπεις άλλους να έχουν ηλεκτρονικά την αντιμετώπιση που έχεις εισπράξει εσύ σε μία αληθινή ζωή ε; Επιτέλους δικαίωση έστω και έτσι. Ε ΑΥΤΟβαφτιζόμενε φονέα;
Μια και μιλάς για μπάλες όμως, πες μου επί του πρακτέου με το έστω και μισό επιχείρημα (όπως κάνουν οι άντρες ξέρεις) που μπορεί να κατεβάσει το σακατεμένο μυαλουδάκι σου, γιατί είμαι κλώνος;
 

Μακελάρης

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2015
Μηνύματα
171
Κριτικές
2
Like
39
Πόντοι
1
Junis γράφτους στα @@ σου ρε  :2funny: :2funny: :2funny:

Τους έχουμε χέσει την ψυχούλα τους !!! ΧΑΟΧΟΑΧΟΑΟΧΑΟΧΟΑ

Τους αφιερώνω και ένα τραγουδάκι !!!  :2funny: :2funny: :2funny:
Καλώς και το σπίρτο του site που με είχε τρελάνει στα pm. Δεν μου λες, ακόμα με παίρνεις τηλέφωνο;  :tooth:
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Απο την κριτικη για Μαιρη Αγιου Πετρου 7:
Μου ειπε αφου το αναγνωρισε κι αυτή το πρόβλημα ,ότι τωρα που ανελαβε εκεινη θα αλλαξει πολλα πραγματα προς το καλυτερο.Σε καποια στιγμη πηγε και χτυπησε τη πορτα. -Μη χτυπάτε για μενα,περιμενω. -Μα ξερετε ποση ωρα είναι μεσα;Εχω ηδη χτυπησει αλλα με αγνοησαν. -Ποση; -23 λεπτα χρονομετρημένα. -Ε,τοτε εχετε δικιο,ειναι αρκετα, -Το παιζει ξύπνιος ο κυριος που είναι μεσα,αλλα κι εγω δε τα σηκωνω αυτά,θα μπω μεσα. Και παει φουριοζα στο δωματιο και αφου χτυπάει πανω κατω μανιασμενα το χερουλι,μπαινει μεσα

Τι ειναι αυτα τα ξεφτιλικια ρε σεις; Ορμανε στα δωματια οι τσατσαδες στα 23 λεπτα; Δε φτανει που δεν εχετε πελατες, προσεχετε μη σας κλεψουν στο χρονο; Θα ερχομουν να σας γαμησω αλλα μετα απο αυτο που διαβασα κανω σαμποταζ.
 

Parakmiakos

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Σεπ 2015
Μηνύματα
7.540
Κριτικές
28
Like
559
Πόντοι
1.056
Εξ ιδίων τα αλλότροια ε; Συνήθης πρακτική δεν αντιλέγω.

Δηλαδή θες να μας πεις ότι ο Μακελάρης είναι υπαρκτό πρόσωπο ?

Δηλαδή αν σου πω σε 1 ώρα να είσαι Φυλής και Φωκαίας θα είσαι εκεί ? 
 

Μακελάρης

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2015
Μηνύματα
171
Κριτικές
2
Like
39
Πόντοι
1
Όχι γιατί δουλεύω που και που ξέρεις και έχω και άλλες υποχρεώσεις. Αλλά κατά πάσα πιθανότητα μπορώ να κατέβω τρίτη βάρδια και να σου κάνω και μια ωραία ενημερωσούλα και από τα ενδότερα των δωματίων.
 

Parakmiakos

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Σεπ 2015
Μηνύματα
7.540
Κριτικές
28
Like
559
Πόντοι
1.056
Όχι γιατί δουλεύω που και που ξέρεις και έχω και άλλες υποχρεώσεις. Αλλά κατά πάσα πιθανότητα μπορώ να κατέβω τρίτη βάρδια και να σου κάνω και μια ωραία ενημερωσούλα και από τα ενδότερα των δωματίων.

Κάνεις και ενημέρωση μέσα και από τα κουζινάκια μήπως ?  :grin:
 

Μακελάρης

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2015
Μηνύματα
171
Κριτικές
2
Like
39
Πόντοι
1
Βρε κακομοίρη ψύχωση σου έχουν γίνει δύο άνθρωποι και τους βλέπεις παντού. Καταλαβαίνεις ότι δεν σε τιμά αυτό;
Για αυτόν που λες με είχες περάσει και μου έστελνες έναν σκασμό pm με ασυναρτησίες;
 

Parakmiakos

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Σεπ 2015
Μηνύματα
7.540
Κριτικές
28
Like
559
Πόντοι
1.056
Βρε κακομοίρη ψύχωση σου έχουν γίνει δύο άνθρωποι και τους βλέπεις παντού. Καταλαβαίνεις ότι δεν σε τιμά αυτό;
Για αυτόν που λες με είχες περάσει και μου έστελνες έναν σκασμό pm με ασυναρτησίες;

όχι  :grin:
 

Μακελάρης

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2015
Μηνύματα
171
Κριτικές
2
Like
39
Πόντοι
1
Φιλαράκο μια συμβουλή θα σου δώσω ως μεγαλύτερος σου γιατί απ' ότι καταλαβαίνω είσαι πιτσιρικάς.
Αν αυτοί οι δύο που βρίζεις συνέχεια έχουν τόσα ελαττώματα όσα τους καταλογίζεις αλλά τελικά την πάτησες απ' αυτούς, τότε το κρίμα είναι δικό σου γιατί θα έπρεπε να έχεις λίγο νιονιό να το καταλάβεις.
Εν πάσει περιπτώσει, η συμβουλή που λέγαμε: Πήγαινε σε κάναν ψυχολόγο. Έχεις σοβαρά θέματα.
 

Parakmiakos

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Σεπ 2015
Μηνύματα
7.540
Κριτικές
28
Like
559
Πόντοι
1.056
Φιλαράκο μια συμβουλή θα σου δώσω ως μεγαλύτερος σου γιατί απ' ότι καταλαβαίνω είσαι πιτσιρικάς.
Αν αυτοί οι δύο που βρίζεις συνέχεια έχουν τόσα ελαττώματα όσα τους καταλογίζεις αλλά τελικά την πάτησες απ' αυτούς, τότε το κρίμα είναι δικό σου γιατί θα έπρεπε να έχεις λίγο νιονιό να το καταλάβεις.
Εν πάσει περιπτώσει, η συμβουλή που λέγαμε: Πήγαινε σε κάναν ψυχολόγο. Έχεις σοβαρά θέματα.

Από ποιον την πάτησα ?  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Μακελάρης

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2015
Μηνύματα
171
Κριτικές
2
Like
39
Πόντοι
1
Εγώ δεν ξέρω τι και πως. Απλά διαβάζω και κρίνω. Και από ότι έχω διαβάσει και καταλάβει από 'σένα τρέφεις πολύ μίσος γι' αυτούς τους δυο ανθρώπους. Εάν αυτό το μίσος υφίσταται χωρίς να έχεις πάθει κάτι απ' αυτούς τότε το πρόβλημα σου είναι ακόμα σοβαρότερο.
Σου ξαναλέω: Πήγαινε σε κάναν ειδικό. Για το δικό σου καλό.
 

Parakmiakos

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Σεπ 2015
Μηνύματα
7.540
Κριτικές
28
Like
559
Πόντοι
1.056
Εγώ δεν ξέρω τι και πως. Απλά διαβάζω και κρίνω. Και από ότι έχω διαβάσει και καταλάβει από 'σένα τρέφεις πολύ μίσος γι' αυτούς τους δυο ανθρώπους. Εάν αυτό το μίσος υφίσταται χωρίς να έχεις πάθει κάτι απ' αυτούς τότε το πρόβλημα σου είναι ακόμα σοβαρότερο.

Τύπε έχω πολλές εμμονές. Προσπαθώ να τις αντιμετωπίσω αλλά δε γίνεται τίποτα.
Ο εξευτελισμός και ο βιασμός της ψυχής τους είναι το πρώτο μου μέλημα  :wanker: 
 

Μακελάρης

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2015
Μηνύματα
171
Κριτικές
2
Like
39
Πόντοι
1
Με κάθε post σου με επιβεβαιώνεις. Κυριολεκτικά ζεις μέσα σε ένα site προσπαθώντας να βιάσεις (όπως λες) ψυχές ηλεκτρονικών μελών. Είσαι σίγουρος ότι η δική σου ψυχή παραμένει ανέπαφη;
Η ζωή είναι ωραία φιλαράκο. Ζήσε την κανονικά και όχι εμμονικά γιατί ο χρόνος είναι ότι πολυτιμότερο έχουμε. Πιο πολύτιμος από τις εμμονές σου.
Αυτά.
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom