Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

originalred

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2012
Μηνύματα
186
Κριτικές
2
Like
17
Πόντοι
1
Εξαιρειται ο Ιακυνθος βεβαια...επισης παρατηρω κοινο τροπο γραφης καθως κ απουσια ορθογραφικων λαθων κατι που το κανει ακομα πιο υποπτο...
 

TZOYLI

Trans
Εγγρ.
12 Ιουν 2011
Μηνύματα
6.446
Like
4.929
να πω επισης οτι εχει βυζια και οτι ο χωρος της ειναι καθαροτατος . το πιο σημαντικο ομως ειναι οτι δεν βιαζεται καθολου και η ιδια δημιουργει ερωτικη ατμοσφαιρα. οσο για καποιον που ρωτησε απ οτι ειδα το καυλι της ειναι λειτουργικοτατο. οσες φορες το κανουμε ειναι σε στυση ,οποτε σιγουρα μπορει να ικανοποιησει και τους παθητικους μας μυστες
Με συγχωρεις παρα πολυ αλλα το να καυλωνει καποια μ εναν ενεργητικο τυπο δεν σημαινει πως ανταποκρινεται το ιδιο και σε καποιον που ειναι παθητικος.Δεν αναφερομαι στο προσωπο που περιγραφεις,γενικα μιλαω.Κοινη λογικη.
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.716
Like
2.388
Πόντοι
456
Με συγχωρεις παρα πολυ αλλα το να καυλωνει καποια μ εναν ενεργητικο τυπο δεν σημαινει πως ανταποκρινεται το ιδιο και σε καποιον που ειναι παθητικος.Δεν αναφερομαι στο προσωπο που περιγραφεις,γενικα μιλαω.Κοινη λογικη.
πολύ σωστά, έτσι κι αλλιώς η λεγάμενη προτιμά να είναι παθητική και το δέιχνει..
 

thewma

Νέο Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
δεν εχω κανενα λογο να προμοταρω την ρανια δεν ειμαστε συνεργατες η κατι τετοιο οπως ειπανε και πολλα αλλα παιδια η κοπελα τα εχει ολα !κε ωσω γεια τιν ωρθωγραφηα δεν καταλαβενο τη λες πιραζι που ιμασται μωρφομαινι
 

kaboul

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.298
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
16
Με συγχωρεις παρα πολυ αλλα το να καυλωνει καποια μ εναν ενεργητικο τυπο δεν σημαινει πως ανταποκρινεται το ιδιο και σε καποιον που ειναι παθητικος.Δεν αναφερομαι στο προσωπο που περιγραφεις,γενικα μιλαω.Κοινη λογικη.
η ιδια μου εχει πει οτι ειναι και ενεργητικη,εχει παρα πολλους πελατες παθητικους
 

xerolas66

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2016
Μηνύματα
41
Like
0
Πόντοι
0
καλες πιπες τα τραβελια κανουνε. απο προσωπικη εμπειρια το λεω
 

kostantinos rep

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2014
Μηνύματα
88
Like
0
Πόντοι
0
Πολυ προμο κ μαλιστα απο νεους... υποπτο θα ελεγα...
:rockon:
καθαρρο προμο φιλε. πηγα κ ειδα  εναν τυπο βαμμενο  με περουκα ο οποιος μαλλον φτιαχνει προφιλ νεα για να προμοταριστει
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.716
Like
2.388
Πόντοι
456
να πω επισης οτι εχει βυζια και οτι ο χωρος της ειναι καθαροτατος . το πιο σημαντικο ομως ειναι οτι δεν βιαζεται καθολου και η ιδια δημιουργει ερωτικη ατμοσφαιρα. οσο για καποιον που ρωτησε απ οτι ειδα το καυλι της ειναι λειτουργικοτατο. οσες φορες το κανουμε ειναι σε στυση ,οποτε σιγουρα μπορει να ικανοποιησει και τους παθητικους μας μυστες
τα βυζιά δεν ξέρω που τα είδες...
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.716
Like
2.388
Πόντοι
456
:rockon:
καθαρρο προμο φιλε. πηγα κ ειδα  εναν τυπο βαμμενο  με περουκα ο οποιος μαλλον φτιαχνει προφιλ νεα για να προμοταριστει
ειδες καμιά διαφορά στις φωτογραφίες απο αυτες που βαζει στις αγγελίες ;; εγώ δεν είδα, δεν ειναι κρός πάντως, ούτε τρανς, είναι μια τυπική τραβεστί.
 

thewma

Νέο Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
:rockon:
καθαρρο προμο φιλε. πηγα κ ειδα  εναν τυπο βαμμενο  με περουκα ο οποιος μαλλον φτιαχνει προφιλ νεα για να προμοταριστει
:jerking:αδερφια δεν ξερω για πιο προμο μιλατε.σε αυτο το forum δεν μπαινουμε για να γραψουμε τις εμπειριες μας και να ενημερωσουμε και τους αλλους χρηστες?οποτε κι εγω μπορω να πω οτι καποιος σε εχει βαλει να ριξεις λασπη.το μωρο εινε κουκλα μαλλον εσυ κανεισ προμο για καποιον αλλο και θαβεις.εχεισ δει πουθενα τετοιο χωρο να σε κερνανε ποτακι να εχεισ ανεση χρονου αστο φιλε αστοχα τα σχολια σου
 

nick with the trick

Νέο Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2016
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Θα ήθελα να απαντήσω σε δύο ποστ, που άμεσα ή έμμεσα με έθιξαν. Πρώτα στον συνάδελφο που είπε οτι είναι ύποπτο άτομα νέα στο site που σχολιάζουν πρώτη φορά, να γράφουν καλά σχόλια για μία κοπέλα. Κάτι στο οποίο συμφώνησε και ένας άλλος,  επισημαίνοντας μάλιστα οτι απουσιάζουν τα ορθογραφικά λάθη.

Δηλαδή ρε παιδιά, για να γράψω κριτική θα πρέπει να περάσω περίοδο προσαρμογής όπου να μην εκφέρω άποψη. Όσο για αυτο με τα ορθογραφικά, τι να πω; Δηλαδή πρέπει να είμαστε απόφοιτοι νηπιαγωγείου για να είμαστε πειστικοί;

Τέλος αναφορικά με την κριτική μου στην Ράνια, όσο ύποπτο είναι το δικό μου σχόλιο, άλλο τόσο και παραπάνω αυτών που με κράζουν, με μόνο κριτήριο οτι δεν τους άρεσε εμφανισιακά.

Θα το καταλάβαινα, αν έλεγαν κάτι για τις υπηρεσίες, για τον χώρο ή τον χρόνο. Αλλά μόνο και μόνο από την εμφάνιση είναι... κάπως. Δεν είμαστε υποχρεωμένοι να έχουμε όλοι τα ίδια γούστα. Λες και έκανα σχόλιο για τον Μήτσο τον οικοδόμο που κερνάει τριχωτή κωλοχωρίστρα που η αποκρουστικότητα του γνωρίζει την καθολική αποδοχή.

Αυτά και συγγνώμη για το προσωπικό μήνυμα.
 

junglejim4322

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.218
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
16
Οι εμμονές δείχνουν κακές προθέσεις
 

kaboul

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.298
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
16
:jerking:αδερφια δεν ξερω για πιο προμο μιλατε.σε αυτο το forum δεν μπαινουμε για να γραψουμε τις εμπειριες μας και να ενημερωσουμε και τους αλλους χρηστες?οποτε κι εγω μπορω να πω οτι καποιος σε εχει βαλει να ριξεις λασπη.το μωρο εινε κουκλα μαλλον εσυ κανεισ προμο για καποιον αλλο και θαβεις.εχεισ δει πουθενα τετοιο χωρο να σε κερνανε ποτακι να εχεισ ανεση χρονου αστο φιλε αστοχα τα σχολια σου
επαυξανω, το μωρακι ειναι τελειο,νιωθεις οτι εισαι με την κοπελα σου
 

sylvi

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2016
Μηνύματα
170
Like
42
Πόντοι
1
ΚΑΛΗΜΕΡΕΣ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!
 

Συνημμένα

  • 12919788_256284841377823_2659556478890445867_n.jpg
    12919788_256284841377823_2659556478890445867_n.jpg
    71,7 KB · Εμφανίσεις: 15

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom