Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 46 άτομα (0 μέλη και 46 επισκέπτες)

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.825
Πόντοι
9.295
κυτταρίτιδα κ μαύρη κωλοτρυπίδα δεν νοείται σε τουράκι ή κάνω λάθος?
keep up !
 

samiell

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2014
Μηνύματα
298
Κριτικές
18
Like
30
Πόντοι
11
αυτη ειναι η ruth!για εμεα το σωμα της ruth ειναι πολυ πιο καβλα απο της polinas!!κ αυτο το αναφερω για να καταλαβεται τα γουσταμου!!κ οποιος δεν συμφωνει μαζιμου καλο ειναι να μην με διαβαζει!!
 

Συνημμένα

  • 005.jpg
    005.jpg
    357,8 KB · Εμφανίσεις: 89

samiell

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2014
Μηνύματα
298
Κριτικές
18
Like
30
Πόντοι
11
k για να εξιγεμαι ακομα πιο καλυτερα!!αυτη για εμενα ειναι πιο σουπερ κ απο τη ruth!!
 

Συνημμένα

  • DSC01452.JPG
    DSC01452.JPG
    384,9 KB · Εμφανίσεις: 48

samiell

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2014
Μηνύματα
298
Κριτικές
18
Like
30
Πόντοι
11
κ αυτη!!
 

Συνημμένα

  • DSC01453.JPG
    DSC01453.JPG
    327,7 KB · Εμφανίσεις: 87

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
421
Πόντοι
3.595
η Ρουμανα η μιλφ από Αθηνα?
 

Jack Skellington

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
29 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.030
Κριτικές
242
Like
22.264
Πόντοι
31.628
αυτη ειναι η ruth!για εμεα το σωμα της ruth ειναι πολυ πιο καβλα απο της polinas!!κ αυτο το αναφερω για να καταλαβεται τα γουσταμου!!κ οποιος δεν συμφωνει μαζιμου καλο ειναι να μην με διαβαζει!!

Παιχταρά, επειδή μάλλον σε μένα πάει η σπόντα να μην σε διαβάζω, προφανώς και δεν θα το κάνω από εδώ και πέρα, αλλά και εάν το καλοσκεφτείς ούτε που αναφέρθηκα στην κριτική σου. Ακόμη και στην φωτό που έβαλες σήμερα, τα μπούτια της μικρής ξεχειλίζουν από τις ζαρντιέρες! Απολύτως σεβαστό ότι μπορεί να καυλάρεις με πατσές και μπράβο σου, αλλά μην μας την λες και από πάνω που κράζουμε τα λίπη και ότι η τύπισα δεν έχει απολύτως καμία σχέση με αξιοπρεπες ρωσίδι. Στην τελική, μία κριτική έγραψα, εάν θίξαμε εσένα, ή σου χαλάσαμε το όνειρο ή δεν ξέρω εγώ τι, οκ, να μην ξαναγράψουμε, δεν θα τα χαλάσουμε για μία πουτάνα (πόσο μάλλον για πατσοτάνα). Για την παρέα και τον χαβαλέ είμαστε εδώ.
 
Εγγρ.
25 Ιουλ 2012
Μηνύματα
111
Like
0
Πόντοι
1
Παιχταρά, επειδή μάλλον σε μένα πάει η σπόντα να μην σε διαβάζω, προφανώς και δεν θα το κάνω από εδώ και πέρα, αλλά και εάν το καλοσκεφτείς ούτε που αναφέρθηκα στην κριτική σου. Ακόμη και στην φωτό που έβαλες σήμερα, τα μπούτια της μικρής ξεχειλίζουν από τις ζαρντιέρες! Απολύτως σεβαστό ότι μπορεί να καυλάρεις με πατσές και μπράβο σου, αλλά μην μας την λες και από πάνω που κράζουμε τα λίπη και ότι η τύπισα δεν έχει απολύτως καμία σχέση με αξιοπρεπες ρωσίδι. Στην τελική, μία κριτική έγραψα, εάν θίξαμε εσένα, ή σου χαλάσαμε το όνειρο ή δεν ξέρω εγώ τι, οκ, να μην ξαναγράψουμε, δεν θα τα χαλάσουμε για μία πουτάνα (πόσο μάλλον για πατσοτάνα). Για την παρέα και τον χαβαλέ είμαστε εδώ.

  :thumbsup:
 

samiell

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2014
Μηνύματα
298
Κριτικές
18
Like
30
Πόντοι
11
Παιχταρά, επειδή μάλλον σε μένα πάει η σπόντα να μην σε διαβάζω, προφανώς και δεν θα το κάνω από εδώ και πέρα, αλλά και εάν το καλοσκεφτείς ούτε που αναφέρθηκα στην κριτική σου. Ακόμη και στην φωτό που έβαλες σήμερα, τα μπούτια της μικρής ξεχειλίζουν από τις ζαρντιέρες! Απολύτως σεβαστό ότι μπορεί να καυλάρεις με πατσές και μπράβο σου, αλλά μην μας την λες και από πάνω που κράζουμε τα λίπη και ότι η τύπισα δεν έχει απολύτως καμία σχέση με αξιοπρεπες ρωσίδι. Στην τελική, μία κριτική έγραψα, εάν θίξαμε εσένα, ή σου χαλάσαμε το όνειρο ή δεν ξέρω εγώ τι, οκ, να μην ξαναγράψουμε, δεν θα τα χαλάσουμε για μία πουτάνα (πόσο μάλλον για πατσοτάνα). Για την παρέα και τον χαβαλέ είμαστε εδώ.
εχω γραψει σχολιομου στη κριτικησου αλλα δεν ξερω γιατι δεν δημοσιοποιηθικε!θα το επαναλαβω κ εδω!καλα εκανες κ βγηκες κ εγραψες τη κριτικησου κ φυσικα να το ξανακανεις!εγω εχω πει οτι μονο αυτοι που γραφουν βουθανε κ μην συμφωνουμε!!εχω ομως τις αντιρησης μου κ τις αποριες μου κ εγω!!προσωπικα εμενα δεν μου χαλασες κανενα ονειρο κ εχω σταματισει να τα βλεπω εδω κ πολλα χρονια!!το σχολιοσου για τις ζαρντιερες αστοχο γιατι πολυ απλα οταν η ζαρντιερες ειναι λιγο σφικτες λογικο ειναι να σφιγκει το μπουτι κ να δειχνει ετσι!!εδω ξεχειλιζε το μπουτι της εβας οταν φοραγε στενες ζαρντιερες που ηταν πετσι κ κοκαλο!!πατσοπουτανα η ruth για εσενα?οκ!!γιατι ρε φιλε οταν ειδες τη πατσοπουτανα στις φωτο που δημοσιευσα ξεκινησες κ πηγες??γιατι ρε φιλε οταν την ειδες απο κοντα,κ ειδες αυτη τη πατσοπουτανα που εμας μας αρεσει κ εσυ πας μονο με top model δεν σηκωθικες να φυγεις??τωρα για τις φωτο που λες οτι ειναι παραπλανητικες κ οτι εχει ψευτικα χειλει,σορυ αλα λες ανακριβειες!καμια επεμβαση στα χειλει!φυσικοτατα κ πολυ ωρεα μαληστα!!οσω για τις φωτο?πολυ αντιπροσωπευτικες με πολυ λιγο φωτοσοπ οπου δεν γινεται να μην εχουν καθολου για ευνοητους λογους!!το σχολιομου για το να μην με διαβαζουν δεν ηταν προσωπικα για εσενα!εφερα παραδειγμα κ εξηγισα τα γουσταμου γενικα απλα για να ξερει ο καθενας εδω μεσα κ να αποφασιζει!τωρα ετσι για την ιστορια!!η ruth λοιπον η πατσοπουτανα εχει 5 κριτικες στην ιταλια,2 στο βελγιο κ 3 στο λονδινο ολες αριστες κ καμια κακη!!ασχετοι ολοι αυτοι?συμφωνω ασχετοι!!παμε στην ελλαδα που εχει πιο καλυτερους γαμικους!!δεκα στην ελλαδα!2 κακες κ 8 αριστες!!!αυτα για την ιστορια!!κ φυσικα δεν νομιζω να τσακωθουμε για μια τανα!!κ φυσικα θα γραφουμε τη γνωμημας κ σε οποιον κανει!!κ φυσικα ο καθενας εδω μεσα εχει τα γουστατου κ τις προτιμισεις του!!γιαυτο ξεκαθαρισα τα γουσταμου για να ξερουν οι παιχτες τι μου αρεσει κ να πρατουν αναλογα!!ο αντισθενης π.χ. βγηκε κατω απο το σχολιοσου κ ξεκαθαρισε οτι εμπιστευεται εσενα πολυ περισοτερο απο εμενα!!κ πολυ καλα εκανε!! ;)
 

samiell

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2014
Μηνύματα
298
Κριτικές
18
Like
30
Πόντοι
11
απλα να συμπληρωσω οτι μολις τωρα εγιναν 11 οι κριτικες για ruth!!συν μια ακομη αριστη!!
 

Jack Skellington

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
29 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.030
Κριτικές
242
Like
22.264
Πόντοι
31.628
Το ρεζουμέ λοιπόν είναι, ότι εάν κάποια έχει πολλές καλές κριτικές αλλά η δική μας άποψη είναι αντίθετη, θα πρέπει να μην την γράφουμε για να μην χαλάει η εικόνα (?), για να μην πάμε ανάποδα στο ρεύμα (?), για κάποιον λόγο που δεν μπορώ να φανταστώ τέλος πάντως. Επιπλέον, εάν δεν μπορούμε να αποδείξουμε ότι γαμάμε καλύτερες, αυτομάτως όσες μας προσφέρονται θα πρέπει να κατατάσονται ως μουνάρες και τέλος, επειδή οι μακαρονάδες ή δεν ξέρω εγώ ποιοι άλλοι περνάνε καλά, θα πρέπει και εμείς να περνάμε αντίστοιχα. Σε κάθε περίπτωση, συμπεραίνω ότι η γνώμη μας, το πόσο καλά περνάμε και το πόσο μας αρέσει κάποια, θα πρέπει να είναι αποτέλεσμα στατιστικής έρευνας για τις κριτικές της ανά τον κόσμο και όχι η αυθεντική εντύπωσή μας. Διαφορετικά κάτι κάνουμε λάθος. Δεν βαριέσαι, αυτά μας τα είπαν και άλλοι που την είχαν πιο μεγάλη. Θα χρησιμοποιήσω και εγώ το επιχείρημα, ότι όποιος δεν γουστάρει, ας μην διαβάζει τι γράφω. Μεγάλα παιδιά είμαστε, ο καθένας ας διαβάζει και ας γράφει ότι γουστάρει. Εδώ μπήκε ο Λεβέντης στην Βουλή, η δική μου αρνητική κριτική για την Ruth ενόχλησε? Βonjour παίδες και καλά βόλια.
 

samiell

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2014
Μηνύματα
298
Κριτικές
18
Like
30
Πόντοι
11
Το ρεζουμέ λοιπόν είναι, ότι εάν κάποια έχει πολλές καλές κριτικές αλλά η δική μας άποψη είναι αντίθετη, θα πρέπει να μην την γράφουμε για να μην χαλάει η εικόνα (?), για να μην πάμε ανάποδα στο ρεύμα (?), για κάποιον λόγο που δεν μπορώ να φανταστώ τέλος πάντως. Επιπλέον, εάν δεν μπορούμε να αποδείξουμε ότι γαμάμε καλύτερες, αυτομάτως όσες μας προσφέρονται θα πρέπει να κατατάσονται ως μουνάρες και τέλος, επειδή οι μακαρονάδες ή δεν ξέρω εγώ ποιοι άλλοι περνάνε καλά, θα πρέπει και εμείς να περνάμε αντίστοιχα. Σε κάθε περίπτωση, συμπεραίνω ότι η γνώμη μας, το πόσο καλά περνάμε και το πόσο μας αρέσει κάποια, θα πρέπει να είναι αποτέλεσμα στατιστικής έρευνας για τις κριτικές της ανά τον κόσμο και όχι η αυθεντική εντύπωσή μας. Διαφορετικά κάτι κάνουμε λάθος. Δεν βαριέσαι, αυτά μας τα είπαν και άλλοι που την είχαν πιο μεγάλη. Θα χρησιμοποιήσω και εγώ το επιχείρημα, ότι όποιος δεν γουστάρει, ας μην διαβάζει τι γράφω. Μεγάλα παιδιά είμαστε, ο καθένας ας διαβάζει και ας γράφει ότι γουστάρει. Εδώ μπήκε ο Λεβέντης στην Βουλή, η δική μου αρνητική κριτική για την Ruth ενόχλησε? Βonjour παίδες και καλά βόλια.
ακου πιο ειναι το ρεζουμε της υποθεσης τυπε γιατι εχεις παρει ορισμενα πραγματα στραβα,κ αν δεν εχεις τις πιο απλες γνωσεις ωστε να μην ξεχωριζεις τα φκιαχτα χειλει απο αυτα που εδωσε ο πατερουλης η η μανουλα σε ενα κοριτσι,να μην εισαι τοσο αυστηρος στις κριτικες σου,να μην γραφεις ανακριβειες,κ να μιλας καλυτερα σε ενα παιχτη που εχει παει με τοσα κ τετοια μοντελα που δεν τα εχεις δει ουτε στο ονειροσου εσυ!!το οτι δεν περασες καλα μπορουμε να το δεχτουμε!!αποψησου κ καλα κανεις κ τη γραφεις!!μην μας λες ομως σε εμας για πατσοπουτανες κ τετοιες αρχηδιες!!συναντισες μια πατσοπουτανα κ εκατσες να τη πιδιξεις?εισαι αξιος της μοιρας σου αγοριμου!!κ ουτε εισαι εξαναγκασμενος να γραψεις καλη κριτικη επιδει εχουμε γραψει ολοι οι υποληποι!!αν θελεις να εισαι μαγκας ομως να μην γραφεις ανακριβειες!!κ εγω πηγα στη malvina κ μου την εσπασε,εγραψα ομως κατα τη γνωμημου οτι ειναι πολυ μουναρα!!ελα να σου κανω τωρα κ ενα μαθηματακι για τα φκιαχτα χειλει,κ για να δεις με τι πατσοκοριτσα παω εγω διακοπες!!το παρακατω κοριτσι λοιπον εχει φκιαχτα χειλει που εμενα προσωπικα δεν με χαλανε καθολου!!αντιθετα με φκιαχνουν!!κοιτατα λοιπον για να τα γνωριζεις!!κ ειναι το τελευταιο σχολιομου γιατι αρκετα κουραστηκα!!!
 

Συνημμένα

  • 011 (2).jpg
    011 (2).jpg
    340,6 KB · Εμφανίσεις: 18
OP
OP
antisthenis

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.594
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.180
Πόντοι
14.565
Τί θυμήθηκα τώρα...
"...Παράλληλα, ο ΣΩΤΗΡΗΣ το ΚΑΡΠΟΥΖΙ, μεταμφιεσμένος σε καθαρίστρια, κατευθύνεται προς το φρουταρχείο για να κλέψει το χάρτη με τις θέσεις του στρατού της ΦΡΟΥΤΟΠΙΑΣ και να τον παραδώσει στους ΜΑΝΑΒΗΔΕΣ"
(χωρίς παρεξήγηση-είμαι και λίγο ιδιότροπος εγώ  :rolleyes: )
 

Συνημμένα

  • froutopia.jpg
    froutopia.jpg
    10,5 KB · Εμφανίσεις: 9

underpressure

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
497
Κριτικές
34
Like
141
Πόντοι
291
Το ρεζουμέ της ιστορίας είναι ότι καμιά φορά οι Σκύλοι......γίνονται κροκόδειλοι.
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.289
Κριτικές
19
Like
9.237
Πόντοι
9.095
ακου πιο ειναι το ρεζουμε της υποθεσης τυπε γιατι εχεις παρει ορισμενα πραγματα στραβα,κ αν δεν εχεις τις πιο απλες γνωσεις ωστε να μην ξεχωριζεις τα φκιαχτα χειλει απο αυτα που εδωσε ο πατερουλης η η μανουλα σε ενα κοριτσι,να μην εισαι τοσο αυστηρος στις κριτικες σου,να μην γραφεις ανακριβειες,κ να μιλας καλυτερα σε ενα παιχτη που εχει παει με τοσα κ τετοια μοντελα που δεν τα εχεις δει ουτε στο ονειροσου εσυ!!το οτι δεν περασες καλα μπορουμε να το δεχτουμε!!αποψησου κ καλα κανεις κ τη γραφεις!!μην μας λες ομως σε εμας για πατσοπουτανες κ τετοιες αρχηδιες!!συναντισες μια πατσοπουτανα κ εκατσες να τη πιδιξεις?εισαι αξιος της μοιρας σου αγοριμου!!κ ουτε εισαι εξαναγκασμενος να γραψεις καλη κριτικη επιδει εχουμε γραψει ολοι οι υποληποι!!αν θελεις να εισαι μαγκας ομως να μην γραφεις ανακριβειες!!κ εγω πηγα στη malvina κ μου την εσπασε,εγραψα ομως κατα τη γνωμημου οτι ειναι πολυ μουναρα!!ελα να σου κανω τωρα κ ενα μαθηματακι για τα φκιαχτα χειλει,κ για να δεις με τι πατσοκοριτσα παω εγω διακοπες!!το παρακατω κοριτσι λοιπον εχει φκιαχτα χειλει που εμενα προσωπικα δεν με χαλανε καθολου!!αντιθετα με φκιαχνουν!!κοιτατα λοιπον για να τα γνωριζεις!!κ ειναι το τελευταιο σχολιομου γιατι αρκετα κουραστηκα!!!
βουλα τη πηγες sami?
 

busterd

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Οκτ 2009
Μηνύματα
2.078
Κριτικές
51
Like
6.540
Πόντοι
10.617
ASTIRάτι παραλία εάν δεν λαθεύω  ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom