Νέα

Erotica Live Show

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vasos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 141K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

billinio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2010
Μηνύματα
285
Κριτικές
12
Like
28
Πόντοι
601
Πραγματικά οφείλω να σου πω και εγω συγχαρητήρια για την λεπτομερέστατη κρητική σου που περιγράφεις την τραγική κατάσταση του άλλωτε ναού του Striptease το Erotica ήταν το πρώτο μαγαζί που πήγα ποτέ και πραγματικά μετά απο 10 χρόνια απο τότε με λυπεί το γεγονός οτι βρίσκεται σε αυτή την τραγική κατάσταση και μου δήχνει πως περνάνε τα χρόνια πιστεύω ότι μέχρι και το τέλος του 2011 ήταν το ανώτερο τότε είχε φέρει και την τελευταία καλή φουρνιά απο Ρουμανία απο τό 2012 και μετα άρχισε σταδιακά να πέφτει όμως τώρα είναι στον πάτο πιο κάτω δεν υπάρχει '' ΚΛΗΝΕΙ '' και εγώ οπως και εσυ έφευγα απο τις 6 και μετά τις καλές εποχές του μαγαζιού με το ξημέρωμα 
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.090
Κριτικές
86
Like
3.597
Πόντοι
5.015
Πραγματικά οφείλω να σου πω και εγω συγχαρητήρια για την λεπτομερέστατη κρητική σου που περιγράφεις την τραγική κατάσταση του άλλωτε ναού του Striptease το Erotica ήταν το πρώτο μαγαζί που πήγα ποτέ και πραγματικά μετά απο 10 χρόνια απο τότε με λυπεί το γεγονός οτι βρίσκεται σε αυτή την τραγική κατάσταση και μου δήχνει πως περνάνε τα χρόνια πιστεύω ότι μέχρι και το τέλος του 2011 ήταν το ανώτερο τότε είχε φέρει και την τελευταία καλή φουρνιά απο Ρουμανία απο τό 2012 και μετα άρχισε σταδιακά να πέφτει όμως τώρα είναι στον πάτο πιο κάτω δεν υπάρχει '' ΚΛΗΝΕΙ '' και εγώ οπως και εσυ έφευγα απο τις 6 και μετά τις καλές εποχές του μαγαζιού με το ξημέρωμα 

Τί να λέμε τώρα Billinio, στο Erotica πάτησα για πρώτη φορά το πόδι μου πριν 10 χρόνια ακριβώς, να φανταστείς ήταν η εποχή που είχε πρωτοέρθει η Άρτεμις η οποία κάθισε για χρόνια μετά... Αυτήν την πρώτη φορά θυμάμαι είχα πάρει για χορό και μια μαύρη, είχε και μαύρες τότε, ο χορός που μου είχε κάνει παίζει να είναι ο καλύτερος που μου έχουν κάνει ποτέ σε στριπτιζάδικο και σημειωτέον έχω πάει σε 35 μαγαζιά του είδους στην Αττική... Εκείνη την πρώτη βραδιά γνώρισα και την Άρτεμη, θυμάμαι χαρακτηριστικά ότι δεν την είχα προσέξει όλη τη βραδιά μάλλον γιατί θα είχε κανένα κέρασμα με σαμπάνια και δε θα είχε κυκλοφορήσει και την ώρα που ετοιμαζόμουν να φύγω έκανε χορό μ' έναν τύπο και ήταν γυρισμένη πλάτη και με το που βλέπω τον κώλο της μένω παγοκολώνα... Μετά από τότε πήγαινα συχνά, θυμάμαι χαρακτηριστικά γύρω στο 2006 - 2007 που είχε φέρει μια γερή φουρνιά από Ρουμάνες και πριν μεταφέρει κάποιες απ' αυτές στο θυγατρικό Tutti Frutti σχεδόν ήταν οι κοπέλες περισσότερες κι απ' τους πελάτες. Τελευταίες βραδιές που θυμάμαι να έχω περάσει υπέροχα στο Erotica ήταν μέσα στο 2010 και απ' το 2011 άρχισε σιγά - σιγά κατ' εμέ η παρακμή, με το που ξέσπασε για τα καλά η οικονομική κρίση. Το Σάββατο το επισκέφτηκα μετά από δύο χρόνια ακριβώς, διάβαζα εδώ μέσα για την κατάντιά του και δεν ήθελα να πάω για να μη στεναχωρηθώ. Θυμάμαι μια φορά είχαμε πάει παραμονές εκλογών και μας λέει ο Αντρέας ο μαλλιάς στην είσοδο τα ξημερώματα που φύγαμε λίγο πριν ανοίξουν οι κάλπες "καλά κάνατε κι ήρθατε εδώ, την καλύτερη ψήφο ρίξατε" και μας κάνει τη χαρακτηριστική κίνηση με το κωλοδάχτυλο, πεθάναμε στα γέλια και του υποσχεθήκαμε κατά κάποιο τρόπο ότι κάθε φορά που θα είχε εκλογές θα πηγαίναμε στο μαγαζί την παραμονή, κάτι που τήρησα ακόμα και την περίοδο που ήμουν φαντάρος... Με αφορμή αυτή την "υπόσχεση" πέρασα κι εγώ πριν δυο βδομάδες ημέρα Σάββατο αλλά το βρήκα κλειστό. Γενικά όσοι ήμασταν φανατικοί θαμώνες αυτού του μαγαζιού δεν πηγαίναμε ούτε για τους "φραπέδες", ούτε για τα shows στην πίστα, πηγαίναμε κυρίως γιατί ο τρόπος που προσέγγιζαν τον πελάτη τα κορίτσια δεν υπήρχε σε άλλο μαγαζί (κωλοτρίψιμο στους καναπέδες ακόμα και χωρίς να έχεις δώσει το "Ο.Κ." για κέρασμα, κουβεντούλα για 5' - 10' επίσης χωρίς να έχεις κεράσει και αν αρνιόσουν έφευγαν ευγενικά), για τις τρομερές Ρωμάνες με τους φοβερούς κώλους που ήταν συνήθως το σήμα κατατεθέν του μαγαζιού, για το φτηνό απλό χορό την ίδια στιγμή που άλλα μαγαζιά τον είχαν πάει στα 15 χωρίς όμως να υπολείπεται σε διάρκεια, για τον εξαιρετικό χώρο με τους άνετους αμφιθεατρικούς καναπέδες, για τον αξέχαστο dj που δούλευε και στο Βaby - O παλιότερα με τις θρυλικές ατάκες, για το άψογο και ευγενέστατο προσωπικό... Αλλά τί να κάνεις, όλα έχουν ένα τέλος, το μόνο κακό στην προκειμένη περίπτωση είναι ότι ήρθε κάπως βίαια και απότομα γι' αυτό το μαγαζί λόγω της οικονομικής κρίσης που κακά τα ψέματα επηρέασε όλα τα μαγαζιά του χώρου και το στριπτιζάδικο σαν τρόπο διασκέδασης γενικότερα. Εδώ επηρεάστηκαν οι ζωές μας οι ίδιες, τα strips δε θα επηρεάζονταν; Αυτά είχα να πω, νιώθω σαν να έκανα ένα mini μνημόσυνο του μεγάρου...
 

tomyb

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2012
Μηνύματα
36
Κριτικές
3
Like
58
Πόντοι
0
Τοσο ξεπεσμος ε?Ξερει κανεις αν ακομα ειναι η αντζι εκει?Υπαρχει κανενα σε καλη φαση πλεον?Χωρις πιτσιρικαρια κλπ
 

billinio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2010
Μηνύματα
285
Κριτικές
12
Like
28
Πόντοι
601
Η Αντζυ φίλε είναι Lido την είδα πριν 2 εβδόμαδες
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.090
Κριτικές
86
Like
3.597
Πόντοι
5.015
Επισκεψη χθες βραδυ στο Erotica μετα απο καιρο.

Απο τη σελιδα τους στο facebook ειχα εκτυπωμενες προσκλησεις οποτε η εισοδος ηταν δωρεαν.
www.facebook.com/eroticaliveshow?fref=ts]https://www.facebook.com/eroticaliveshow?fref=ts[/url[/video]]

Μας σερβιραν μπυρα heineken. Χωρις νερο, χωρις ξυροκαρπια.

Δεν μπορω να ειμαι αντικειμενικος με αυτο το μαγαζι καθως παροτι εχει παρακμασει εντελως, ακομα παραμενει το αγαπημενο μου.
Μαρεσει πολυ ο χωρος, οι μεγαλοι αναπαυτικοι δερματινοι καναπενες, η διακοσμηση η μουσικη και το γεγονος οτι βρισκεται διπλα στην οδο φυλης.

Απο ροστερ τωρα εγω εμεινα σχετικα ικανοποιημενος.
Ειχε καμια 10αρια κοπελες, εκ των οποιων 3-4 ηταν μουναρες.

Επεσε πολυ δωρεαν καυλαντισμα. ΟΛΕΣ περασαν απ το τραπεζι μας και καθοντουσαν τουλαχιστον 5 λεπτα η καθεμια για καυλαντισμα και μπαλαμουτι , χωρις να γινονται φορτικες και πιεστικες για κερασμα.

Ηταν μια τυπισα η οποια μου εκανε πολυ στενο μαρκαρισμα και μου προτεινε γαμησι στο πριβε για 50 ευρω, αλλα δυστυχως δεν μου περισευαν καθως το χω παρακανει αυτο το μηνα  :-

Για παρασκευη βραδυ ο κοσμος ηταν πολυ λιγος και δε γινοταν τζιρος. Γαμημενες αφραγκιες  :headbang: κριμα για τα κοριτσια  :-




Έλα ρε, σοβαρά είχε 10 κοπέλες; Εγώ τον Ιούνιο που πήγα είχε 4 και τρόμαξα...
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.090
Κριτικές
86
Like
3.597
Πόντοι
5.015
Παίδες περνούσα πριν λίγο έξω απ' το Erotica και ρώτησα στην είσοδο και μου είπαν ότι έφεραν κοπέλες, συγκεκριμένα Παρασκευοσάββατο μου είπαν ότι δουλεύουν 19 κοπέλες... Μπήκα να ρίξω μια ματιά χωρίς να καθήσω και παρότι 11:00 η ώρα ήταν ήδη μέσα 12 περίπου κοπέλες, εμφανίσιμες απ' ό,τι είδα με μια γρήγορη ματιά... Έχει πάει κανείς για να μας ενημερώσει αναλυτικά;
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.877
Κριτικές
736
Like
51.825
Πόντοι
36.618
Παίδες περνούσα πριν λίγο έξω απ' το Erotica και ρώτησα στην είσοδο και μου είπαν ότι έφεραν κοπέλες, συγκεκριμένα Παρασκευοσάββατο μου είπαν ότι δουλεύουν 19 κοπέλες... Μπήκα να ρίξω μια ματιά χωρίς να καθήσω και παρότι 11:00 η ώρα ήταν ήδη μέσα 12 περίπου κοπέλες, εμφανίσιμες απ' ό,τι είδα με μια γρήγορη ματιά... Έχει πάει κανείς για να μας ενημερώσει αναλυτικά;

Πήγα εγώ!!!! :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses:

Ο χώρος όπως ήταν,κοπέλες καμμιά δεκαριά,δώδεκα το πολύ μέτρησα...Λεπτομέρειες στη κριτική...! :rockon:
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.090
Κριτικές
86
Like
3.597
Πόντοι
5.015

soul3

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2010
Μηνύματα
4.116
Like
1.900
Πόντοι
216
Που ειναι η κριτικη οεο :think:
 

condo

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαρ 2009
Μηνύματα
2.324
Κριτικές
15
Like
110
Πόντοι
2.007
πέρασμα από αχαρνών και ο νάος που έδινε ζωη στην περιοχή ήταν ΚΛΕΙΣΤΟΣ!!!! Δυστυχώς
 

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
127
Πόντοι
146
πέρασμα από αχαρνών και ο νάος που έδινε ζωη στην περιοχή ήταν ΚΛΕΙΣΤΟΣ!!!! Δυστυχώς

κλειστός αντί αυτού η καφετέρια- μπαρ ''Μ'' ήταν γεμάτη από κόσμο και τσούρκες !!! :hi:
 

billinio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2010
Μηνύματα
285
Κριτικές
12
Like
28
Πόντοι
601
Δεν το πιστεύω το θρυλικό ΕROTICA έκλεισε ??? Η αλήθεια όμως είναι οτι τα τελευταία 2 χρόνια είχε παρακμάσει επικίνδυνα δεν θα ξεχάσω οτι ήταν το πρώτο τέτοιο μαγαζί που πήγα πριν 11 χρόνια και την τελευταία καλή του φουρνιά το 2011
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.090
Κριτικές
86
Like
3.597
Πόντοι
5.015
Ίσως να είναι καλύτερα έτσι, τον τελευταίο καιρό κανα δυο φορές που είχα πάει μ' έπιασε θλίψη με την παρακμή του πάλαι ποτέ ΝΑΟΥ του strip... Πάντως ας μη βιαστούμε να γράψουμε επικήδειους, κι εμένα μου 'χει τύχει να περάσω και να το βρω κλειστό και μάλιστα ημέρα Σάββατο πάλι και να είναι απλά τυχαίο.
 

lkizdulics

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2015
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Μάγκες καλησπέρα.. κάποιοι από εσάς εδώ ειδα γνωρίζετε πολλά για τις παλιές καραβανες του ερο τικα .. χθες πηγα σε να μαγαζι και γνώρισα μια Καταλινα ουγγαρεζα που δουλευε χρόνια στο εν λόγο μαγαζι..πηρα χορό κ εμεινα πολύ ικανοποιημένος μου προτεινε μετά από ποτό κ πριβε  αλλά δε παίζανε κ πολλά φράγκα. Ξέρει κανένας να μου πει αν αξίζει να δώσεις για πριβε αν παίζει φραπέ η γενικά αν αξίζει..???
 

lkizdulics

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2015
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Δεν το πιστεύω το θρυλικό ΕROTICA έκλεισε ??? Η αλήθεια όμως είναι οτι τα τελευταία 2 χρόνια είχε παρακμάσει επικίνδυνα δεν θα ξεχάσω οτι ήταν το πρώτο τέτοιο μαγαζί που πήγα πριν 11 χρόνια και την τελευταία καλή του φουρνιά το 2011


Φίλε εσυ που το ξέρεις από παλιά το μαγαζι, αξίζει μια Καταλινα ουγγαρεζα που ήταν εκεί για πριβε? Την πετυχα σε ένα μαγαζι κ έκανα χορό, αλλά για πριβε κάνει το κάτι παραπάνω?
 

puteen69

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Οκτ 2010
Μηνύματα
525
Κριτικές
16
Like
372
Πόντοι
1.510
Φίλε εσυ που το ξέρεις από παλιά το μαγαζι, αξίζει μια Καταλινα ουγγαρεζα που ήταν εκεί για πριβε? Την πετυχα σε ένα μαγαζι κ έκανα χορό, αλλά για πριβε κάνει το κάτι παραπάνω?

Εσύ ζητάς να πληροφορηθείς, αλλά δεν δίνεις καμία πληροφορία και αποκρύβεις σε πιο μαγαζί την πέτυχες :headbang:. Πόσο καραγκιόζης πια;
 

lkizdulics

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2015
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Εσύ ζητάς να πληροφορηθείς, αλλά δεν δίνεις καμία πληροφορία και αποκρύβεις σε πιο μαγαζί την πέτυχες :headbang:. Πόσο καραγκιόζης πια;

οπα ρε μαγκα εσυ για χαλρωσε λιγο.. κραζεις κιολας χαλβα.. εκτος αθηνας ειναι το μαγαζι και μαλιστα νησι και σιγα τη πληροφορια που ζητησα..μηπως πρεπει να δωσω και αμκα πριν ρωτησω κατι?
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
ανοιχτο το ιδρυμα λοιπον το ειδα και χθες που πηγαινα για τσαρκα ηταν ενας τυπος στην εισοδο και κατι ετρωγε απο μια σακουλα  :think:
 

soul3

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2010
Μηνύματα
4.116
Like
1.900
Πόντοι
216
  Θυμάμαι μια φορά είχαμε πάει παραμονές εκλογών και μας λέει ο Αντρέας ο μαλλιάς στην είσοδο τα ξημερώματα που φύγαμε λίγο πριν ανοίξουν οι κάλπες "καλά κάνατε κι ήρθατε εδώ, την καλύτερη ψήφο ρίξατε" και μας κάνει τη χαρακτηριστική κίνηση με το κωλοδάχτυλο, πεθάναμε στα γέλια και του υποσχεθήκαμε κατά κάποιο τρόπο ότι κάθε φορά που θα είχε εκλογές θα πηγαίναμε στο μαγαζί την παραμονή, κάτι που τήρησα ακόμα και την περίοδο που ήμουν φαντάρος...

Womanholic αυτη τη φορα θα την τηρησεις την παραδοση?  :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom