Νέα

Μάγια- μασάζ κατ'οίκον

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bubu01
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 656
  • Εμφανίσεις 140K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

thanassis33

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2006
Μηνύματα
949
Κριτικές
4
Like
16
Πόντοι
6
Δυστυχώς όπως αναφέρει το θέμα αυτό που άνοιξα, η Μάγια έφυγε από κοντά μας.
Οι παλιότεροι σε αυτό το φόρουμ την ξέρουν καλά.
Ήταν ένας γελαστός άνθρωπος γεμάτος ζωή και αξιοπρεπής.
Τώρα σκέφτομαι ότι γράφω για αυτήν σε παρελθόντα χρόνο και μου την δίνει.
Δεν ξέρω άλλωστε αν είναι ο κατάλληλος τόπος για να μιλήσω για αυτήν. Τέλος πάντων.
Αρχικά είχε δουλέψει σε αρκετά από τα μασατζιδικα του κέντρου και αργότερα έκανε τον δικό της χώρο γνωστό ως "Μάγια - μασάζ κατα οίκον".
Ήταν άψογη σε όλα της και σε αντάμοιβε με το παραπάνω.
Δεν την πτόησε ο αγώνας που έδινε στην λεγόμενη "επάρατη" νόσο.
Τους τελευταίους μήνες  αποσύρθηκε στην πατρίδα την Γεωργία οπου και έσβησε...
Δεν μπορώ άλλο
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
314
Πόντοι
36
Επειδή το σχετικό θέμα κλειδώθηκε,θα γράψω εδώ για κάτι που με στεναχώρησε και με συγκίνησε πολύ......Μιλάω για την Μάγια,που δυστυχώς "έφυγε" από κοντά μας.......Είχα την τύχη να την γνωρίσω πολύ καλά,να μιλήσουμε,να κάνουμε λίγο παρέα,να γίνουμε φίλοι τολμώ να πώ.Μιλάμε για μία πραγματική ΚΥΡΙΑ,με όλη την σημασία της λέξης.Χαρούμενη,ευγενής,προσιτή,άψογη επαγγελματίας και πάντα με τον καλό λόγο και φιλική διάθεση.Πέρασε δύσκολα στη ζωή της,αντιμετώπισε πολλά προβλήματα,αλλά ποτέ δεν το έβαλε κάτω.Ηταν μαχητής σε όλα τα επίπεδα.Παρά τις δυσκολίες και τα προβλήματα,παρέμεινε πάντοτε έντιμη και αξιοπρεπής.
Δεν έχω να πώ τίποτα άλλο.Ας αναπαυθεί εν ειρήνει........
 

cgfucker

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.938
Κριτικές
2
Like
100
Πόντοι
16
Επειδή το σχετικό θέμα κλειδώθηκε,θα γράψω εδώ για κάτι που με στεναχώρησε και με συγκίνησε πολύ......Μιλάω για την Μάγια,που δυστυχώς "έφυγε" από κοντά μας.......Είχα την τύχη να την γνωρίσω πολύ καλά,να μιλήσουμε,να κάνουμε λίγο παρέα,να γίνουμε φίλοι τολμώ να πώ.Μιλάμε για μία πραγματική ΚΥΡΙΑ,με όλη την σημασία της λέξης.Χαρούμενη,ευγενής,προσιτή,άψογη επαγγελματίας και πάντα με τον καλό λόγο και φιλική διάθεση.Πέρασε δύσκολα στη ζωή της,αντιμετώπισε πολλά προβλήματα,αλλά ποτέ δεν το έβαλε κάτω.Ηταν μαχητής σε όλα τα επίπεδα.Παρά τις δυσκολίες και τα προβλήματα,παρέμεινε πάντοτε έντιμη και αξιοπρεπής.
Δεν έχω να πώ τίποτα άλλο.Ας αναπαυθεί εν ειρήνει........

Είμαι κι εγώ πολύ στεναχωρημένος. Ήταν ξεχωριστός άνθρωπος η Μάγια...
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
Κρίμα... Την είχα γνωρίσει στην Μάρνης... Γυναικάρα...
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
Η ψηλή αριστοκρατική με το ωραιο πρόσωπο με λεπτά χαρακτηριστικά
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.961
Κριτικές
490
Like
36.549
Πόντοι
41.447
η μελαχρινη απο γεωργια που δουλευε κ στουρναρη στην καιτη?


ναι αυτη.
Ξεκλειδωσα το θεμα , θα το αφησω 1-2 ημερες και μετα θα το ξανακλειδωσω
Ξεχωριστη γυναικα, ομορφη, λογικη, ντομπρα, φιλοτιμη, ωραιος χαρακτηρας.
Κρίμα
 

brdlust

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
458
Κριτικές
36
Like
12
Πόντοι
5.760
ο Θεός ας αναπάυσει την ψυχή της ..! Ήταν μακράν η πιο επαγγελματίας που προσωπικά εγώ έχω συναντήσει ... Υπήρξα τακτικός πελάτης της στης Καίτης ... Όταν δεχόταν στο σπίτι της στο Μοσχάτο είχε πέσει σε περίοδο που απείχα από τον πληρωμένο έρωτα και είχε τύχει να πάω μόνο μια φορά... Είχε χαθεί ειλικρινά που μου είδε και την είδα και είχαμε κάτσει περίπου 2 ώρες για καφέ στο σαλόνι της πριν την συνεδρία... Στο τέος δεν θα ξεχάσω ότι δεν δεχόταν επ ουδενί να της αφήσω κάτι παραπάνω επειδή πέρασα καλά ... Μοναδικός άνθρωπος .!
 

sakis_11

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
801
Κριτικές
14
Like
601
Πόντοι
2.077
Επειδή το σχετικό θέμα κλειδώθηκε,θα γράψω εδώ για κάτι που με στεναχώρησε και με συγκίνησε πολύ......Μιλάω για την Μάγια,που δυστυχώς "έφυγε" από κοντά μας.......Είχα την τύχη να την γνωρίσω πολύ καλά,να μιλήσουμε,να κάνουμε λίγο παρέα,να γίνουμε φίλοι τολμώ να πώ.Μιλάμε για μία πραγματική ΚΥΡΙΑ,με όλη την σημασία της λέξης.Χαρούμενη,ευγενής,προσιτή,άψογη επαγγελματίας και πάντα με τον καλό λόγο και φιλική διάθεση.Πέρασε δύσκολα στη ζωή της,αντιμετώπισε πολλά προβλήματα,αλλά ποτέ δεν το έβαλε κάτω.Ηταν μαχητής σε όλα τα επίπεδα.Παρά τις δυσκολίες και τα προβλήματα,παρέμεινε πάντοτε έντιμη και αξιοπρεπής.
Δεν έχω να πώ τίποτα άλλο.Ας αναπαυθεί εν ειρήνει........

Πολυ ΚΡΙΜΑ !!!

Η Μάγια υπήρξε μια όαση δροσιάς ανάμεσα στις Ελλεϊνίδες που μας τριγυρίζουν. Αξιοπρεπής, ευγενική και προπάντων πρόθυμη να ευχαριστήσει (από την κορυφή μέχρι τα νύχια), με υποδειγματική φιλοξενία στο σπίτι της στο Μοσχάτο, αλλά και παλιότερα στη Καλλιθέα. Θα μας λείψει ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ.

Ας είναι ελαφρύ το χώμα που θα την σκεπάσει ...


  :hi:
 

mirakos60

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2012
Μηνύματα
590
Κριτικές
3
Like
20
Πόντοι
6
Εγυγε Η ΚΥΡΙΑ. Καλο ταξιδι Μαγια.ΔΕν μπορω δυστυχως να γραψω τιποτα περισσοτερο. Εχω τρελαθει απο την ωρα που το ειπε ο Θανασης. ΚΑΛΟ ΣΟΥ ΤΑΞΙΔΙ.
 

arkad

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
139
Κριτικές
3
Like
122
Πόντοι
1
Αντιο ομορφη κυρία. Σε ευχαριστω για τις όμορφες στιγμές. Καλο σου ταξίδι.
 

vincenzo

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
479
Κριτικές
1
Like
417
Πόντοι
21
Εξαιρετική σε όλα της, πολύ όμορφη παρέα και δεν εννοώ στο κρεβάτι. Για πολυ καιρό ήταν σε άρνηση σχετικά με την πάθηση της. Ελπίζω να μην ταλαιπωρήθηκε πολύ.

Καλό ταξίδι!
 

beggar

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2008
Μηνύματα
82
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Δε θα ξεχάσω την πρώτη φορά που πήγα στο σπίτι της στο Μοσχάτο. Εμφανώς τρακαρισμένος εγώ, πρέπει να με κράτησε γύρω στο τρίωρο μέχρι να ξεμπλοκάρω - από τις 3 ώρες πάνω από 1μιση ώρα κουβέντα στο σαλόνι μέχρι να αισθανθώ πιο άνετα. Απλός και ευγενικός χαρακτήρας κατά τη γνώμη μου.

Καλό ταξίδι κι από μένα.
 

hounik

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Δεκ 2005
Μηνύματα
614
Κριτικές
25
Like
87
Πόντοι
5.765
Καλό  Ταξίδι Μάγια.Ήταν τιμή μου που σε γνώρισα.
 

SPL

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.828
Κριτικές
18
Like
2.932
Πόντοι
7.195
να ειναι παντα καλοταξιδη η ευγενικη κυρια !!!!
 

G.G.XXX

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.633
Κριτικές
2
Like
1.147
Πόντοι
216
....αιωνία της η μνήμη....
Καλό Ταξίδι....
 

kobtstas

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2010
Μηνύματα
22
Like
2
Πόντοι
0
κριμα ,  καλο ταξιδι ,οντως καταπληκτικη πρωτα σαν ανθρωπος και μετα ολο τα αλλα ,ΚΡΙΜΑ.απο ανθρωπους εχουμε ελειψη  γιατι γυναικες υπαρχουν αφθονες....
 

Butts

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.366
Κριτικές
75
Like
1.684
Πόντοι
3.137
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom